New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Ma 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Ma 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

date or disaster?
Témanyitásdate or disaster?
date or disaster? EmptyHétf. Ápr. 04 2022, 14:43

Cesar&Ris
date or disaster?

A titokzatos J.T. kilétét örökre homály fedi, miután elküldtem neki azokat a meglehetősen jól sikerült képeket, és ő szépen, sunyin előhozakodott a szokásos szöveggel, amivel a palik úúúgy 95 százaléka elő szokott az online párkeresés veszélyekkel teli világában. Khm akkor idézném is: "Szép, szép, de ruha nélkül még szebbek lennének."
Csalódott voltam, hát hogy a viharba ne lettem volna csalódott, amikor végre találtam egy olyan hím nemű egyedet akivel tök jól passzoltunk -az aszcendensünk szerint legalábbis-, aztán erről is kiderült, hogy nem több, mint egy arctalan, szex őrült bunkó. Ez valami fétis a férfiak körében amúgy? Bahh.. bazira unom már. De a lényeg még csak most jön! Olyan sokáig nem keseregtem J.T. miatt, és most nem is fogyott el egy vödör vaníliás jégkrém, de még egy fél sem. Nem néztem meg újból oda-vissza, a bőgésig hergelve magam a Csacska angyalból Frederico Fritzenwalden halálát, hanem inkább felregiztem magam a Tinderre. Mert miért is ne? Ott biztos különb emberekbe botlani. Végülis, ez is csak egy újabb netes társkereső, ahol biztosan megtalálom életem szerelmét... Biztos!
-Biztos jó így? Nem túlzás? - Némiképp elégedetlenül feszítek az egész alakos tükör előtt, mögöttem az ágyon ülve pedig Andrii méregeti önelégülten újabb remekművét.
-Nem olyan... olyan...
-Milyen? - Vág közbe, arckifejezéséből ítélve már rohadtul unja a dolgot.
-Olyan kurvás. - Fintorogva lejjebb húzogatom ruhám alját, mintha képes lenne megnyúlni az én kedvemért, így többet takarva. A seggemből legalábbis mindenképp. Az tök jó lenne.
-Nem, és húzz már! Vár a randid. Gumit ne felejts el használni. - Szúrja oda azzal az idegesítően vonzó, bárgyú vigyorával amitől kedvem támadt egyszerre képen törölni és letépni róla a ruhát.
-Nagyon vicces vagy! - Felkapom a ridikülömet, még egy utolsó pillantás a tükörbe, és már ajtón kívül találom magam. Tekintettel a ruhám már-már etikátlan hosszára, a bicajt itthon hagyom, és a közel sem kényelmesebb tömegközlekedéssel bumlizok át Brooklynba. Nem tudom mit tervez Cesar, igazából voltam annyira lusta és fáradt a meló miatt, hogy nem jártam utána tüzetesebben a plázán belül hova is megyünk. Gondolom beülünk egyet pizzázni, vagy megiszunk valamit, egy dzsúsz mellett kellemesen elbeszélgetünk az élet dolgairól. Majd meglátjuk... Átverekedem magam a metróból kiiáramló tömegen és kínosan huzogatva a ruhám alját, eltipegek a plázáig ahol aztán a lifttel megcélzom a szóban forgó emeletet.
-O-óóó... - Hagyja el a vészjósló hang a számat, mikor is rájövök, hogy ez az egész emelet a bowling pálya. Na jó, ez most nem komoly, ugye? Végig mérem magam a lift ajtaján és totál lefőlök, mint a kávé. Sok minden megfordul a fejemben. Hogy most azonnal felhívom Andriit és lehordom a sárga földig, vagy elásom magam. Az is egy opció. Mégis inkább úgy döntök, hogy bemerészkedem. A pultnál ücsörög egy roppant unott, raszta hajú, rágón kérődző srác, aki a cipő méretemre kíváncsi. Milyen perverz! Harminchatos persze nincs, úgyhogy lecsap elém egy számmal nagyobbat, ami rohadtul nem illik a szettemhez és még büdös is. Nagyszerű! Célszemélyünket még nem látom, így elegánsan, keresztbetett lábakkal beülök az egyik boxba, rendelek magamnak egy Pina Coladat és várom a randimat. Már csak az lenne a nagyobb égés az eddigieknél, ha faképnél hagyna. Mindenesetre írok neki messengeren egy üzit: Kék box.
mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
date or disaster? Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
date or disaster? Tumblr_inline_plhs08L7Bc1tvfras_1280

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
date or disaster? Tumblr_inline_plhse9Ne8k1tvfras_1280
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
date or disaster? Tumblr_inline_plhrz2hn5G1tvfras_1280
 
date or disaster?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Drink it up, sweet disaster, it's your blind date - Anton & Anja
» I'm a disaster, please help me! - Evelyn & Desiree
» Jessica & Adriaan - Royal disaster
» It's a date! Right?!
» Whatever. I'll just date myself.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Üzletek és bevásárló központok-
Ugrás: