New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:59-kor
Whitney Stryker
tollából
Ma 19:48-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 19:25-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:18-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 19:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Elizabeth Paxton
TémanyitásElizabeth Paxton
Elizabeth Paxton  EmptyVas. Ápr. 03 2022, 22:56
Elizabeth Paxton
I've never heard silence quite so loud

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Elizabeth Paxton
Becenév
Liz
Születési hely
Miami, Florida
Születési idõ
1984.03.09.
Kor
38
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
házas
Tanulmányok
Orvosi kar - Columbia University
Foglalkozás
ortopédsebész - vezető helyettes
Munkahely
Presbyterian Kórház
Hobbi
lovaglás, tánc, jóga, festés

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
Elizabeth a nők között azt a típust képviseli, akire ha ránézel, általában mosolyogni látod, még akkor is, ha egyébként az élete a szakadék szélén egyensúlyozik. Igyekszik megtartani magának a magánéletét, nagyon kevés embernek nyílik meg igazán. A betegeivel szemben nagyon pozitív, komolyabb betegség esetén is az utolsókig küzd, amíg egy fikarcnyi remény is van. Maximalista, nem szeret kudarcot vallani semmiben. Sem a karrierben, sem pedig a privát életben.
Alapjában véve nyugodt természet, de könnyen felbosszantható két dologgal: az alaptalansággal és a hazugsággal. Nem szereti a képmutató embereket, akik nem őszinték.
Nehezen lép túl azon, ha nem neki van igaza, és habár kifelé ezt nem mutatja -vagyis nagyon igyekszik-, magában többször lefuttatja a dolgot, persze többször ugyanarra a konklúzióra jutva. A káoszban látja a rendet, így ne lepődj meg, ha az asztala úgy néz ki, mint amin egy hurrikán söpört végig, és nem, ne próbálj rendet tenni csak úgy szívességből, mert nem lesz hálás.
Az önbizalma sokáig nem volt az igazi, pár évre visszanyerte, de az utóbbi időben sajnos ismét a béka segge alá került. Nem szeret magányos lenni, fél attól, hogy egyedül marad, hiába vannak barátai, a kapcsolat/házasság nagyon fontos a számára. Családcentrikus ember, a családja nagy, két testvérénél négy gyerek van, és már ő is nagyon vágyik egy babára.
Kikapcsolódásként lovagol, táncol, fest vagy jógázik. A sport nagyon fontos számára, tart tőle, hogy újra visszajönnek rá a kilók, hiszen a mostani kinézetéért nem kicsit szenvedett meg. Utóbbi időben kicsit kifordult önmagából, de ez remélhetőleg csak egy átmeneti állapot és minden visszaáll a régi kerékvágásba.

Avataron:
Emily Blunt

Múlt
Három hét kimaradás után újra a kórház felé tartok. Nem tudom, miért kísérlem meg újra és újra a kocsival közlekedést New York belvárosában? Sokkal egyszerűbb lenne felpattanni a biciklire és egyszerűen betekerni a munkahelyre. Most viszont jobb ötletnek találtam a kényelmet. Igaz, kicsit lassabban haladok mint kellene, tulajdonképp egész biztos, hogy el fogok késni, hogyha ez így folytatódik. Kissé ideges is vagyok emiatt, nem szeretek elkésni, főleg nem úgy, hogy heteket voltam távol. Már alig várom, hogy megkérdezzék a kollégáim, milyen volt az egzotikus nyaralás, és hogy megjegyezzék, hogy nem is vagyok olyan barna, mint kellene, hogy lehet ez? Elmegyek nyaralni egy napsütötte helyre és az árnyékban tartózkodom? Majd mosolyogva mondom nekik, hogy kifogtuk a rossz időt, és annyira nem is szeretek a napon sütkérezni.
Persze legbelül mindenkit elküldenék a francba, rájuk üvöltenék, hogy ugyan hagyják már abba a kíváncsiskodást! Bárcsak valóban a Bahamákon töltöttem volna el ezt a kis időt és nem a Pittsburghi kórházban gyógyultam volna. De jobb is nem gondolni erre többet, el kell terelnem a gondolataimat, amire a munka éppen tökéletes lesz, bár az is biztos, hogy nem lesz túl könnyű visszarázódnom. Éppen ezért nem szeretek sokáig távol lenni, mert nehéz felvennem a betegeket. Nem a kedvencem, mikor más kezéből kell kivennem őket. Jobb, ha a kezdetektől én kezelem őket.
Egy kicsit jobban kezd haladni a forgalom, sávot váltok, persze teljesen biztos, hogy ezek után majd az fog lassabban haladni. A telefonom csörgésére a képernyőre pillantok. Sam az. Pár pillanatig elgondolkodom, hogy felvegyem-e, de mivel semmi kedvem nincs a féltékenységi drámákhoz, inkább megteszem és kihangosítom.
- Szia.
- Szia Drágám. Remélem jól indul a napod, én épp most indulok majd a meetingre. Tudod min gondolkodtam épp?
- Na? – kérdezem, és esküszöm, abszolút nem vagyok kíváncsi most semmire, de persze, jobb túlesni a férjem gondolatain.
- Hogy nem is olyan nagy baj, hogy nem akart velünk maradni ez a baba most. Végül is nézd a jó oldalát! Itt az esély, hogy megnyerd a pályázatot a vezetői posztra! Egy gyerekkel a kezedben ez azért elég nehéz lett volna. – Mintha még tényleg örülne is neki. Mintha az lenne a legnagyobb boldogsága jelen helyzetben, hogy elvetéltem. Az isten verje meg! Két hetet töltöttem el a kórházban, ahol helyre tettek testileg, na de lelkileg senki sem foglalkozott velem. Erre most azzal jön, hogy örüljek, így legalább megnyerhetem a vezetői posztot?
Idegességemben majdnem belehajtok az előttem lévő kocsiba, az utolsó pillanatban taposok a fékre.
- Liz? Ott vagy?
- Itt. Most le kell tennem Sam, mindjárt beérek a kórházba. Majd beszélünk – nyomom le a telefont, mielőtt még tényleg leüvölteném a fejét. Az senkinek sem lenne jó. Hogy lehet valaki ekkora pöcs? Mi a francot keresek én még mindig mellette?

Nagyjából tíz perc csúszással gurulok be a parkolóba, ahol be is állok az első adandó helyre, ám mielőtt leállítanám a kocsit, hátratolatok, hogy korrigálhassak. A visszapillantóba tekintve az utolsó pillanatban veszem észre a szintén tolató járművet, de már későn, az autóink egymáshoz koccannak. Ezt nem hiszem el.
- Miért nem lehet jobban odafigyelni? – szállok ki a kocsiból nagy vehemenciával, miután behúztam a féket. – Nem lát a szemétől? Pont az ilyen emberek miatt van állandóan baleset az utakon, mert képtelenek belenézni abba a rohadt tükörbe. – Lehet, hogy kicsit túlreagálom a dolgot, de egyszerűen ömlik belőlem a szó, miközben a kocsim hátulja felé közelítek, hogy megnézzem, mekkora a sérülés. Az is elképzelhető, hogy nem lennék ennyire dühös, ha Sam nem épp az előbb verte volna ki nálam a biztosítékot a jó kis gondolataival, de teljesen mindegy, most épp erre az emberre zúdítom minden haragom. És még rá sem néztem, most viszont megteszem. A tekintetem nem épp a boldogságtól sugárzik, de ahogy elnézem, az ő napja sem lett ettől a koccanástól vidámabb. Mintha láttam volna már valahol. Mindenesetre egyelőre nem tudom beazonosítani, de remélem, hogy most látom utoljára.
- Nagyszerű – sóhajtok, mikor végigsimítok a sérülésen. – Jó, én erre most nem érek rá. Adja meg a telefonszámát és majd keresem, hogy rendezzük a számlát – nézek az órámra. Nem szimpatikus a fószer, megszólalnia sem kellene, már az arcára van írva, hogy egy beképzelt pöcs. Jóképű és ezzel nagyon is tisztában van, valószínűleg ki is használja. De miért is analizálom már vagy fél perce?

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Elizabeth Paxton
Elizabeth Paxton  EmptyKedd Ápr. 05 2022, 12:05
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Elizabeth!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Szinte már sikerült tökéletesre fejlesztenünk azt az évek során, hogy egy mosollyal a külvilág felé bedobozoljuk az aktuális problémánkat. Mert kinek van arra szüksége, hogy ne csak érezze őket, de még hangosan kimondva szembe is nézzen velük? Aztán egy idő után rájövünk minél tovább halmozzuk, annak az lesz a következménye, hogy úton-útfélen felbukunk bennük, szóval néha egyszerűen nem árt, ha megszabadulunk pár súlyosabb 'doboztól.'  Elizabeth Paxton  2496992409
Egy olyan tragédia történt veled, ami testileg és lelkileg is megviselő lehetett, mégis az jön le a történetedből, hogy az az érzésed nem beszélhetsz erről. Úgy érzed muszáj erősnek lenned, összeszedettnek, mert a világ megköveteli, hogy mindig a legjobb formádat nyújtsd még akkor is amikor valami összeomlott benned. Ez egy olyan elvárás, aminek fejlesztését minden áldott nap gyakoroljuk, mégsem lesz tőle semmi sem könnyebb. Ezt pedig te is szépen érzékeltetted azzal, hogy ilyen esetekben amikor határozottan nem vagy jól, bármilyen apró akadály is heves reakcióra tud késztetni. Remélem találsz majd esélyt rá, hogy a számodra kényelmes körülmények között könnyíts ezeken az érzéseken és gondolatokon, mert lehet a világ nem állt meg körülötted, de neked attól még szükséged van időre, hogy feldolgozd a veszteségedet.
Nagyon tetszett az előtörténeted és kíváncsian várom a folytatását.   Elizabeth Paxton  2624752903   Elizabeth Paxton  3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





Emily Brooks imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Elizabeth Paxton  A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Elizabeth Paxton  D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Elizabeth Paxton  8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Elizabeth Paxton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elizabeth G. Grimwald
» Elizabeth Rafferty
» Elizabeth Eunbin Hong
» Elizabeth Luna Cortez
» Eliyah Marie-Elizabeth of Devonshire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: