New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 21:33-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 21:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 20:45-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 20:26-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 20:06-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue]
TémanyitásI got addicted to a losing game. - [Shin & Sue]
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] EmptyVas. Feb. 27 2022, 19:57
Shin & Sue
We were always a losing game

Amikor azt gondoltam, hogy eleget teszek a szüleim akaratának és eljövök a randevúra, - amit makulátlanul megterveztek a tökéletes fiúnak és nekem -, nem egészen azzal a szándékkal érkeztem, ahogy azt ők elvárták tőlem. Nem törekedtem kirívóan öltözni, nem sminkeltem túl az arcom, nem locsoltam magamra drága kölnit és a jó modoromat is otthon felejtettem. Egészen megfeledkeztem már arról, mi az, hogy kötelesség, hűség és engedelmesség. Nem mintha valaha is bármelyik cselekedet vont volna magával egy szerény szeretetet, vagy törődést részükről.
Tudtam jól már az első perctől kezdve, hogy ez az egész jegyben járós, összeesküvés csak az üzlet része volt, hogy újabb vagyonra tegyenek szert általa, vagy rosszabb. Hogy engem tudjanak távol maguktól. Így vagy úgy, üzletről szólt. És fájt. Mérhetetlenül fájt azzal a tudattal felkelni és lefeküdni minden áldott nap, hogy nem kellek és csak kolonc vagyok. Mindegy, hogy mennyire igyekszem. Így hát eldöntöttem, hogy ezt a randevút mindenféleképpen elrontom, és hogy a gazdag fiú, ma üres kézzel távozik. Ami engem illet. Ha már csalódás a becenevem az otthon fedele alatt, nem éppen most szeretném megváltoztatni azt.   
Egy fikarcnyi reményem még akadt azzal kapcsolatban, hogy talán a srác meggondolja magát és el sem jön. Talán van benne annyi öntörvényűség, mint bennem, vagy talán még nagyobb lázadó. Fogalmam sincs, miben reménykedtem leginkább, de az biztos, hogy nem abban, hogy megjelenik. Vagy, ha már mindenféleképpen így kell lennie, akkor csak legyen szörnyű, vagy engem találjon annak. Már nem számítana, hányan állnak be a sorba, akik így gondolkodnak rólam. Hiszen már én is elhittem egy ideje, hogy tényleg ennyire szörnyű vagyok. Egy igazi szörnyeteg...
Jóval hamarabb érkeztem a foglalt asztalunkhoz, mint ő. Ha netalán pontos lenne, akkor is ő késsen. Nem valószínű, hogy fiúként foglalkozna ilyesmivel, de én igen. Örömmel kezdem rosszul ezt az egész botrányt. Így hát már a mentes vizem kortyolom, amikor megpillantom. Nem sok koreai sétált be azon az ajtón, aki még korombéli is lehetne, így rögtön tudom, hogy ő lesz az.
Én hamarabb észreveszem. Van egy kevés időm alaposan szemügyre venni. És persze könnyű megállapítanom, hogy a küllemében semmiféle kivetnivaló sincsen. Így hát abban kell bíznom, hogy kevés belbeccsel rendelkezik, más esetben szörnyen nehéz dolgom lesz. Innen messziről magasnak tűnik, ami azért zavarba ejt, és persze eszembe juttatja Ninget is. A név felbukkanása a fejemben szívtörést okoz és rávesz, hogy elkapjam tekintetem a randevú másik tényezőjéről. Csak, amint már közeledik hozzám, akkor emelem fel tekintetem ismételten. Megfeszülnek arcizmaim, némán köszörülök torkomon. Mielőtt köszönnék, nedvesítem ajkaimat.
- Szia. - nem mosolygok, nem vagyok komoly sem. Mint egy üres váz, azzá válok, amivé lennem kell a szívem szerint. Még ha ez a fiú nem is tehet semmiről sem, képtelen vagyok nyílt szívvel fogadni őt. Egy újabb ütés a lelkemnek, hogy efféle kegyetlenségre is képes vagyok. Bántani egy idegent is... De min csodálkozok? Ha Ninget képes voltam összetörni, úgy egy idegennel miért ne tehetném?
Ahogy helyet foglal velem szemben, már könnyebb felmérnem az arcizmait. Feltérképezem a vonásait, és olyan ismerőssé válik, bár sejtelmem sincs honnan. - Suzanne Choi. - nyújtom át a kezem az asztal fölött, hogy bemutatkozhassunk egymásnak. Némi hátsószándékkal, hogy megtudhassam, ki is ő.
- Nem mertem rendelni neked semmit, nem tudtam, mit innál szívesen, vagy mitől lennél rosszul... - biztos remek nyitás, de nem is a sikerre hajtok. - Ez elég kínos. - mondom ki hangosan az első gondolatot, ami eszembe jut erről az egész helyzetről.

dallam | nem vagyok jó ebben I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] 2081954265  | thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue]
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] EmptyKedd Márc. 15 2022, 08:08

Suzanne & Shin
Azzal még megbirkóztam volna, hogy Rim és a barátnője is egyszerre szállnak rám, hogy megtérítsenek és rávegyenek valamire, amit leginkább a szüleim akartak, mert szerintük kifejezetten jót tenne nekem. Ugyanígy gondolkodtak a környezetváltásról is, aminek köztudottan lett rossz vége, szóval viszonylag szkeptikusan utasítottam vissza először a dolog lehetőségét. Maga a tény, hogy pont az önző húgom – legalábbis arra következtetek, hogy ő ugyanúgy magának akart, mint én őt, elvégre ikrek vagyunk – mondta azt, hogy talán mégis meg kellene próbálnom, nos hát… Akkor még mindig a nem mellett tartottam ki, de már elgondolkoztam. Ismertem Rimet, pontosan tudtam, hogy velem kapcsolatban a szüleim nem fogják tudni befolyásolni, mivel mi ketten egy külön kis egységet alkottunk. Szeretem azokat az embereket, akik életet adtak nekem és tudom, hogy jót akarnak, azonban az ikertestvéremet jobban. Még akkor is, ha annak a banyának nincs lelke… Amúgy van, csak jól hangzik, amikor ennek az ellenkezőjét állítom.
Az életemben volt egy másik kis külön egység, ami most már csak egy emberből állt. Mikor Han mondta azt, hogy tényleg el kellene mennem, végül beadtam a derekam. Eszem ágában sem volt feleségül venni a lányt, azonban láttam a családom és a barátom szemében, hogy nem bíznak bennem. Nem akarják, hogy egyedül maradjak, amikor nem tudnak mellettem lenni, mert attól tartanak, hogy teszek magammal valamit. Ez pedig túl fullasztó volt ahhoz, hogy egyszerűen nemet mondjak és tovább nézzem a hülye aggódó szemeiket. Idegesített az egész.
Mindenesetre hálás voltam a szüleimnek, hogy igyekeztek olyan feltételeket szabni nekem, ami még egy vakrandit sem tesz túl kényelmetlenné. Drága helyre mentünk, ugyanakkor egyrészt nappal tettük mindezt, másrészt pedig nem egy villásreggelit szerveztek le, hogy vásárra vigyem a bőröm. Emiatt volt merszem valamennyire lazábban öltözni, viszont bizonyos kereteket megtartottam, elvégre még olyan randira sem mentem el tróger módon, ami kevésbé volt fancy a mai találkozáshoz képest. Nyilvánvalóan nem jártam túl sokat ilyenekre úgy, hogy összesen egyetlen barátnőt számolhatok, mivel nem szerettem a bonyolult kapcsolatokat. Egyszerűbb volt keresni egy jól kinéző csajt, aki csak azt akarja, mint működőképes módon fenntartani egy párkapcsolatot.
Mivel mondhatni viszonylag normális szülőkkel rendelkezem, pontosan tudtam, hogy nem fognak rám erőszakolni egy házasságot. Emiatt hoztam meg azt a döntést, hogy a frufrumat hanyagul hagyom a homlokomba hullani, mivel sokkal kényelmesebb volt úgy viselni a hajam, mint folyamatosan azzal foglalkozni, hogy tincseim tökéletesen álljanak. Enyhén túlzásnak találtam a sofőrt, akit nekem foglaltak, mivel mehettem volna taxival is, de már mindegy. Akkor ezek szerint haza kell majd vinnem a csajt, és a hozzám közel állók nem akarják, hogy vezessek. Fantasztikus.
Megnézhettem volna már az autóban azt, hogy pontosan hányas asztalt foglalták le magam, de én inkább azzal kötöttem le magam, hogy megpróbáljam lehűteni a testvéremet, aki úgy bombázott az üzeneteivel, mintha vagy ezer éve nem találkoztunk volna, pedig együtt élünk. Arról nem tehetek, hogy ő képtelen volt felkelni időben… Bár valahol nagyon hálás voltam neki ezért, mivel nem akartam még ötször átöltözni és megvárni, hogy rám támadjon valami istenverte smink cuccal, amiért mostanában olyan sápadt vagyok. Vagy rosszabb esetben a hajvasalójával fenyegessen, én pedig a sajátomat izzítsam be a testi épségem érdekében.
Mikor beértem a helyre, először csak a telefonomat kezdtem el nyomkodni, mivel tudni szerettem volna azt, hogy pontosan hol ülünk. Miután nyugtáztam, a teremben kezdtem el keresni a lányt, aki történetesen engem nézett, szóval hamar rájöttem, hogy ő lesz az én emberem. Értem én, hogy vakrandiról van szó, de sok segítség lett volna, hogy ha valamelyikünk kap egy képet a másikról. Mondjuk rákereshettem volna a neten is… Na mindegy.
- Szia – miután szemügyre vettem a lányt, egyszerűen nyugtáztam magamban, hogy szép. Ha elég jó fej, akkor talán ráveszem arra, hogy egyszer lefeküdjünk és utána hagyjuk a dolgot. Egyelőre nem tűnik túl lelkesnek, szóval nem éltem magam annyira bele a dologba, csak abban reménykedtem, hogy nem lesz totál időpocsékolás a mai nap csak azért, mert Han a testvéreivel lóg, Rimnek pedig nyomokban eltér az órarendje az enyémtől. Határozottan sértésnek vettem, amikor túl feltűnően próbált tőlem megszabadulni, de tiszteletben tartottam, hogy szüksége van némi magánéletre és nem akaszkodhatok rá örökké.
- Chae Shin. Örülök a találkozásnak – finoman szorítottam rá a felém nyújtott, törékeny kis kézre, aztán visszahúztam azt és valami mosoly szerűt igyekeztem az arcomra varázsolni, még ha kínos is volt az egész. Bántotta az egomat, hogy ennyire nem akar itt lenni.
- Ez kedves tőled, ne hülyéskedj – halkan nevettem el magam, aztán az étlapot meg az irányítást egyszerre vettem a kezembe – Voltál már itt valaha? Van bármi, amit szerinted érdemes kipróbálnom?
Amikor újra rápillantottam, akkor valójában ismerősnek tűntek a vonásai, de nem igazán tudtam őt hova tenni elsőre. Gondolom már összefuthattunk valami eseményen, csak akkor valamiért nem hagyott bennem mély nyomot. Az is igaz, hogy nem jártam gyakran New Yorkban és amikor utoljára itt voltam, akkor még Rachellel együtt voltunk.
- Hány éves vagy? – tudtam, hogy a nyugaton udvariatlanság megkérdezni, de koreaiak voltunk, szóval gondolom nem csesztem el a dolgot – Bár talán mindegy is, mert Amerikában az emberek közvetlenül beszélnek egymással. Te is tegyél így nyugodtan.
Nem igazán tudtam, hogy mivel oldhatnám a tényleg kínos hangulatot, a figyelmemet a telefonom felvillanó képernyője terelte el. Csak azután jöttem rá, hogy a háttérnek beállított kép félreérthető lehet, miután azt magunk között lenyomtam.
- Emiatt nem kell aggódnod – engem meg nem tudom miért érdekel, hogy aggódik-e, mikor felemeltem a feloldott telefonomat – Van egy ikertestvérem, csak ő az. Nem vagyok megcsalós típus.
ruha mellettem belejössz  I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] 1842050612   azahriah - 4k love 668 szó




To all the things I've lost on you Tell me are they lost on you? Burning like embers, falling, tender Longing for the days of no surrender Will you know So smoke 'em if you got 'em 'Cause it's going down All I ever wanted was you -
I'll never get to heaven 'cause I don't know how
mind álarcot viselünk
Chae Shin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] JvZ9yMJ
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] JvZd97p
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
maybe I don't belong on this planet
Red crescent moons all over my hands, it's too much to take, I can't fucking stand it, someone, tell me, why am I this way? Stupid medicine not doing anything, what the hell is fucking wrong with me? I guess there's no remedy, own worst enemy, I'm so terribly lost
★ családi állapot ★ :
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] QLo6tVw
Our promise to be together
After a long winter, you came to me as spring, I'll be with you every moment, you said, "we're destiny", without each other, can't imagine it
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] JvZd66G
No one knows about that winter, the endless worries and shaking heartbeat, feeling blue through those frigid blue days, I remember how you embraced me with your warmth
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] JvZ25NI
★ idézet ★ :
You didn’t get what you deserved, but you don’t have to live inside that one story forever. No one’s heart has to remain stone.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Cha Eunwoo
★ szükségem van rád ★ :
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] PReqdFo
Love you no matter what I do
Couldn't win, fighting, bleeding, losing, and now I'm sick of it, if I can't have it I fuckin' keep it low
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] JvZ3qJ4
TémanyitásRe: I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue]
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] EmptyVas. Ápr. 10 2022, 17:56


Shin & Sue
~ We were always a losing game ~
Minden porcikám tiltakozik ellene. - Nevezhetném lázadó szellemnek, de ha mélyebbre tekintettem ebben a kérdésben, egyértelművé lett, hogy többről van szó. Nem csak azért akartam elüldözni ezt a bárkit, mert apámék ötlete, hogy találkozzak vele és kössek életre szóló, megbonthatatlan köteléket vele, hanem azért is, mert nem éreztem helyét az életemben. Ning után... Egyáltalán. Nincs szükségem senkire. Lehet, hogy ódivatú gondolkodás a részemről, de azt szeretném, ha egyszer, csak egyetlen egyszer engem is agyon ütne a szerelem és végtagbénulástól szenvedve, csillagokon átívelő érzelmekkel terhelné a lelkem és a testem is. Nem akarok újra csak azért együtt lenni egy fiúval, hogy ne legyek egyedül, vagy mert elég helyes, vagy mert... Ning különleges volt. Talán túlságosan is. Talán egy másik világban, ha nem szaggat szét bennünket a távolság, akkor én sem hibázok. Bárhogyan is, nem voltunk egymás végjátékai. És ezt talán későn láttam csak be. Ettől függetlenül, még most is érzem a hiányát.
Azt pedig teljes szívemből elutasítom, hogy anyámék választása legyen a végső célom. Már csak azért sem! Minden tőlem telhetőt meg szeretnék tenni azért, hogy ő is úgy gondolja, semmi esély kettőnkre, és pont elég volt belőlem számára ennyi. Mert igazán az sem számítana, ha ő lenne a két lábon járó tökéletesség, akkor is eltaszítanám magamtól... Egy ekkora szívességet nem tennék azoknak, akik már kisgyermekként szörnyetegnek címkéztek.
Miközben felém tart, van elegendő időm rá, hogy jobban szemügyre vegyem lopott pillantásokkal. Természetesen feltűnik, hogy milyen helyes srác, de biztos vagyok benne, hogy ő is csak gazdagok suhanc, elkényeztetett gyereke, mint ahogy valószínűleg én is annak tűnhetek. Ha nem az lenne, nem lenne itt. Emellől pedig nehéz elvonatkoznom, mindegy milyen jóképű, amikor mosolyog, vagy milyen elképesztően csábítóan nevet.
Kedvem támad nevetni, amikor azt mondja, hogy örül a találkozásnak. Természetesen uralkodok az arcizmaimon, és csak egy keserédes mosollyal reagálok rá. Tudom, hogy azt kéne mondanom, hogy én is örülök neki, de egyszerűen nem jönnek ezek a szavak a számra. Hacsak arra gondolok, miféle eszközként tekintenek ránk a szüleink, s hogyan beszélnek erről az egészről, rólam, felfordul a gyomrom tőle. Így inkább jobbnak látom, hacsak magam elé bólogatva húzom vissza a kezem a magam térfelére, anélkül, hogy egyetértenék a találkozás fenséges örömében. A tervem következő kudarca akkor csap arcon, amikor kedvesnek gondolja, hogy nem rendeltem neki semmit.
- Nem. - felelem egyszerűen, ahogy aztán a poharamért nyújtózok, hogy leöblítsem a torkomat. - Nem jártam még itt korábban. Elég stílusos hely. - ezt nem igazán bóknak szánom, az enyhe grimasz az ábrázatomon erről elég árulkodó is lehet. Ha rajtam múlik, inkább egy utcai árustól veszek hotdogot, vagy ilyesmit. Eszembe se jutna olyan helyen ismerkedni, ahol az embereknek karó van a gerince helyén. A mellettünk lévő asztalnál a hölgy pezsgője mellé egy arany fülbevaló járt. Csak mert pezsgőt kért...
A koromra kérdez, és már épp nyitnám a szám, hogy eláruljam, amikor folytatja. A szemöldökeim enyhén összesimulnak, amikor szinte engedélyezi, hogy nyugodtan, közvetlenül beszéljek vele. A tekintetem jobbra-balra szökken egy másodperc erejére, mert nem tudom eldönteni, hogy ezt most komolyan mondta-e, vagy csak tréfált. Persze, tisztelni kell a koreai hagyományokat, de épp az imént ütötte egymást a mondandójával. Ha nem koreai földön vagyunk, miért is kell az engedélye?! - Oké... - teszem le a poharat végül, a talpa koccan az asztalon.
Nem javít a hangulatomon, hogy a telefonja után nyúl. De amikor eszembe jut, hogy igazából az, hogy ez az egész ennyire kínos, csak a hasznomra válik, hátra dőlök a székemben. Szinte elégedettség ül az arcomra. Talán ki is tartana a mosolyom, amikor nem közli a valóságot. Talán le kéne állítanom és elárulnom, hogy én már csaltam meg valakit? Vagy csak legyen teljesen őszinte vele?
- Ó, hát öhm, semmi szükség magyarázkodásra. - védekezőn felemelem az egyik kezem, tenyérrel felé mutogatva. Újra előre dőlök kissé, és rendezem az arcizmaim. - Azzal sem lett volna semmi baj, ha a barátnőddel beszélsz. Ezt az egészet nem én akarom. - fogalmam sincs, hogy miért tálalom ennyire nyíltan, de ha már az elején ennyire őszinte velem, azt érzem, nekem is annak kell lennem. - A szülők vették kezükbe az irányítást, bár ezt nyilván te is tudod... De hogy elkerüljük a további kínos magyarázkodást, nyugodj meg, én semmit sem akarok ebből a találkozásból. Sőt, szívességet tennél vele, ha mesélnél róla a szüleidnek, milyen rosszul érezted magad. - és most először igazán kedves a mosolyom, miközben ránézek. Talán nem fog hozzám szólni a találkánk hátra maradó perceiben, de talán nem is lenne akkora baj. Legalábbis nekem.
- Szóval van egy ikertestvéred. Hogy hívják? - kellemesebb téma. Talán mindketten feloldódunk most, hogy ezt a kérdést tisztáztam. Ekkor érkezik ki a pincér, hogy felvegye a rendeléseinket. Nem szólalok meg elsőként, mert ha úgy döntött, hogy egy italnál megállunk, én nem fogok magamban enni.



majd tanulok Mester!  I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] 2451935670  || dallam
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue]
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] EmptySzer. Jún. 01 2022, 09:35

Suzanne & Shin
Ha meg kellett neveznem a számomra legfontosabb embert a világon, gondolkodás nélkül a húgomat mondtam volna. Teljesen biztos vagyok abban, hogy sokakat baromira idegesíthetnek a testvérei, viszont mi mások voltunk. Ha valakit az ember, a legelső pillanattól kezdve ismer, akkor az én szememben örökké elválaszthatatlanná válik attól a személytől. Sok mindent kibírtam ép – bár ez nem teljesen igaz – ésszel, de attól tartok, hogy ha Rimmel valami olyan történne, amin nem tudok változtatni és visszafordítani, nemes egyszerűen belehalnék a bánatba. Az oka annak, hogy olyan sokáig távolmaradtam volna, engem teljesen tönkretett, ugyanakkor erős tudtam maradni, amiért neki nem árthattam. Pontosan tudtam, hogy ha kirobban egy botrány, akkor annak nagyon súlyos következményei vannak a családomra nézve is. Anya és apa is érdekelt, de ők mások voltak… A szüleinkre mindig jobban vigyáztak, mint ránk, a befolyásuk miatt. Szinte biztos voltam benne, hogy Rim kapott testőröket, de ez a tény még inkább felzaklatott. Nekem kellene vigyázni rá.
Nem a házasodási terv fűtött azügyben, hogy idejöjjek, ez egyértelmű volt. A húgom kért meg rá. Egyszerre okozott fájdalmat, hogy mennyire nem bízik bennem, illetve értettem is meg érte. Azok után, amik utoljára történtek velem – hiába nem emlékszem rá – elég súlyos következményeket vontak maguk után. A családom pénze mentett meg a pszichiátriai kezeléstől, folyamatosan felügyelniük kell, hogy ne essek vissza az ivást illetően. Egyelőre nem kaptam gyógyszereket, mert a családom könyörgött. Azt mondták, hogy helyre tudják hozni, hogy meg tudnak javítani. Nem akartam elkeseríteni őket, hogy már sosem leszek a régi. Magam sem tudom, hogy pontosan mi történt, hogy miért Kang halt meg helyettem akkor és ott, mikor összesen pár másodpercem volt dönteni az életünket illetően. Viszont amióta elment, még kényelmetlenebbé vált a létezés ténye. Hannal sosem lesz a régi a barátságunk, úgy fogjuk egymást kerülgetni, mint két balfasz. Mellettem van, de érzem, hogy elítél. Ennek ellenére azért nem akarja, hogy komolyabb bajom essen, de talán ez már csak egyfajta tisztelgés a múlt előtt? Magam sem tudtam.
Suzanne kapóra jött nekem sok kérdést illetően. Mivel nem eshettem vissza, a találkozóink egyel több okot adtak arra, hogy erősödjön a koncentrációm. Rim szerint, ha idegenekkel ismerkedem és nyitok a világ felé, akkor könnyebben vissza tudom magam integrálni a társadalomba. Mivel én se akartam zárt osztályra kerülni, érdemesebb volt elterelni a figyelmem és az ivás helyett idegenekkel együtt lógni. Más kérdés volt, hogy egy húszas évei elején járó, csinos lány valószínűleg élni akar még, nem pedig a férjét kinézni magának. Szóval szerintem sokat nem segített rajtam az, hogy valaki olyannal fogok randizgatni, aki talán eredendően utál, de azok után, ami történt, nem volt szívem megmondani a testvéremnek mindezt. Jelen pillanatban az volt a legfontosabb, hogy a szeretteimet megnyugtassam. A szüleimet, Rimet. És Hant is. Még annak ellenére is fontos volt nekem, hogy ő gyűlölt engem.
- Jó – magam is csak utólag vettem észre, hogy félhangosan, a bajszom alatt mormolva vettem tudomásul, hogy ő fele annyira sem akar itt lenni, mint én. Ennek hatására pedig kezdtem elhessegetni a gondolatot, hogy talán be kellene vágnom egy felest azért, hogy ne váljak még görcsösebbé az elkövetkezendő percekben. Mindig így indult. Soha nem emlékeztem, hogy az egy után pontosan milyen számnál álltam meg, pedig számoltam. Csak egyet… és még egyet. Amíg el nem sötétül minden. Egyet ittam. Sok alkalommal. Egy halk sóhajjal igyekeztem kiadni a bennem gyülekező feszültséget.
- Valóban – egy bólintással nyugtáztam a véleményét, ami egyenértékű volt az enyémmel – Akarsz fogadni abban, hogy melyikünk családja nézte ki?
Ahhoz ismernünk kell a kis apró szegleteit is a teremnek. Összességében bármelyik ötcsillagos étteremben lehettünk volna, de mindegyiknek volt valami stílusjegye, ami ikonikusnak számított. Én csak a hely alapján nem feltétlenül tudnám megmondani, hogy az én őseim ötlete volt-e a helyszín. Ha kinyitnám az étlapot, akkor már más lenne a helyzet.
Azt, hogy most már tegeződünk egymással, csak egy bólintással nyugtáztam. Magam sem tudtam, hogy reflex volt-e tőlem, amiért nem régóta tértem vissza Amerikába, vagy más okai vannak. Rim sokkal kevésbé volt görcsös és merev, mint én. Az iker gyerekek esetében az egyik fél mindig csendesebb, introvertáltabb. Esetünkben én voltam az. Ha valakinek a társaságában fel tudtam oldódni, akkor kifejezetten jókat mondtam, általában az emberek szórakoztatónak találták a társaságom és a rideg stílusom ellenére rendes srácnak gondoltak. Rim velem ellentétben hangosabb, határozottabb volt.
- Kis naiv – óvatosan csóváltam meg a fejem, szinte éreztem, ahogyan a vállam rázkódni kezd a halk nevetésemtől. Magam sem tudom, hogy honnan vettem a bátorságot a pofátlansághoz, de úgy könyököltem az asztalra, mintha egy kocsmában lennék és hajoltam közelebb hozzá. A szavakat tisztán ejtettem ki, hogy az enyhe akcentusom ellenére is tökéletesen értse őket – Az olyan srácoknak, mint amilyen én vagyok, soha nincs barátnője.
Nem vagyok pofátlan, szóval a telefonomon még egyszer megnéztem az időt, aztán egyszerűen a zsebembe csúsztattam, hogy véletlenül se legyen szem előtt. Mindig voltak futó kapcsolataim és Suzanne hiába tette nyilvánvalóvá azt, hogy mennyire nem kér belőlem, illetlenségnek éreztem volna, ha a Tinder, vagy egyéb társkereső oldal felvillan az asztal közepén, amikor vele randizok. Soha nem voltam feminista férfi, de tiszteltem annyira a nőket, hogy nem törtem össze az önbizalmukat azzal a ténnyel, hogy valójában számomra a legtöbbjük pótolható. Szegény viszont nagyon rosszul kapálózik, mert maga a tény eléggé bökte a csőrömet, hogy ennyire egyszerűen elutasított. Korábban hasonló nem igazán történt még velem.
- Szerintem rosszul taktikázol – ez számomra legalábbis egyértelmű volt – Én se azért jöttem ide, hogy holnapután elvegyelek. Pont ezért van egymásra szükségünk.
Ezt már muszáj volt kimondanom, mert egyszerűen megőrültem attól, ahogyan velem szemben görcsölt ezen az egész dolgon. Minél nagyobb elutasítást érzek magam felé, annál inkább erősödik bennem az, hogy mennyire magányos vagyok. Ha egy idegen sem képes megmaradni a társaságomban, akkor talán megint el fogok menekülni azok elől, akik fontos szerepet töltenek be az életemben. Én pedig egyedül fogok megrohadni a történetemmel, amit senkinek sem tudtam elmesélni. Ha képtelen voltam feldolgozni, akkor másnak sem illett volna a nyakába varrni a gondjaimat.
- Ha hazamegyek és azt mondom, hogy nem éreztem jól magam veled, akkor új jelöltet fognak keresni neked, amíg meg nem bolondulsz a végére az egésztől – a száraz tényeket elég érzelemmentes hangon közöltem vele. A szüleim hasonlót nem tennének velem, soha nem kényszerítenének rá arra, hogy elvegyek feleségül valakit, akit nem akarok – Szóval szerintem biztonságosabb fenntartani a látszatot. Ugyanakkor te tudod mi a jó neked.
Azt már nem tettem hozzá, hogy az én helyzetem ezek szerint sokkal szerencsésebb az övénél. Valószínűleg valaki el fogja venni, aki mellett boldogtalan élete lesz. Én pedig nem fogok a sírján táncolni, mert negyed annyira sem vagyok értékes ember, hogy játsszam a nagy megmondó szerepét. Nem ismerjük egymást, szóval valószínűleg neki is pont annyira mindegy, hogy mit csinálok, mint nekem az ő tetteinek a következménye.
- Már mindent értek – nem terveztem kifejteni azt, hogy pontosan mit és miket – Igen, van egy ikertestvérem. Rimnek hívják.
Nem teljesen páros a nevünk, de rímel. Sokan aranyosnak gondolták ezt, nekem nem volt ellene kifogásom. Örültem, hogy egyetlen szótagból állt a keresztnevem, ami népszerű választás volt, mert így nem kevertek össze más osztálytársaimmal. Az pedig, hogy hozzá nem jutott el a hírünk, rámutatott a tényre, hogy a szüleim miért mentek bele ebbe a randizásba. Azt remélték, hogy ha mégis vele akarok majd lenni, két család egyesülése megmentheti a bemocskolt Chae nevet.
- Ő az – ezúttal egy olyan fényképet mutattam neki, az arcomhoz emelve a készüléket, amin csak a húgom volt látható – Nagyon hasonlítunk. Neked van testvéred?
ruha mellettem belejössz  I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] 1842050612   nordex - symbol 1 214szó




To all the things I've lost on you Tell me are they lost on you? Burning like embers, falling, tender Longing for the days of no surrender Will you know So smoke 'em if you got 'em 'Cause it's going down All I ever wanted was you -
I'll never get to heaven 'cause I don't know how
mind álarcot viselünk
Chae Shin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] JvZ9yMJ
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] JvZd97p
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
maybe I don't belong on this planet
Red crescent moons all over my hands, it's too much to take, I can't fucking stand it, someone, tell me, why am I this way? Stupid medicine not doing anything, what the hell is fucking wrong with me? I guess there's no remedy, own worst enemy, I'm so terribly lost
★ családi állapot ★ :
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] QLo6tVw
Our promise to be together
After a long winter, you came to me as spring, I'll be with you every moment, you said, "we're destiny", without each other, can't imagine it
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] JvZd66G
No one knows about that winter, the endless worries and shaking heartbeat, feeling blue through those frigid blue days, I remember how you embraced me with your warmth
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] JvZ25NI
★ idézet ★ :
You didn’t get what you deserved, but you don’t have to live inside that one story forever. No one’s heart has to remain stone.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Cha Eunwoo
★ szükségem van rád ★ :
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] PReqdFo
Love you no matter what I do
Couldn't win, fighting, bleeding, losing, and now I'm sick of it, if I can't have it I fuckin' keep it low
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] JvZ3qJ4
TémanyitásRe: I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue]
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] EmptyHétf. Aug. 15 2022, 10:09


Shin & Sue
~ We were always a losing game ~
Számtalan okom lett volna rá, hogy el se jöjjek erre a találkozóra. És egy részem tényleg nem is akart itt lenni. De ha sikerül meggyőznöm, vagy ténylegesen elérni azt, hogy azt mondja, szörnyű volt, akkor újabb fekete pontot szerzek otthon. És az én helyzetemben igazság szerint már egészen szórakoztatóvá vált; bosszantani a szülőket. Hiszen mindegy, hogy mit teszek. A jó cselekvéseimet nem veszik észre, nem értékelik. A rosszakat? Ó, azokat nagyon is.
Tulajdonképpen magam sem értem, miért nem dobtak még az utcára, egyértelműen nincs kötődésük irántam, sőt. Szívesen elcserélnének bárkire. Ezt nem én találom ki, hiszen ők maguk mondták. Legalábbis apám többször a fejemhez vágta, hogy biztosan ez történt... Pontosan tudom, hogy miért gyűlöl ennyire a családom. Nem vagyok az a sznob, mindig bólogató, élére vasalt szoknyájú arisztokrata, aminek terveztek engem. A testvéreimmel ellentétben én nem mosolygok állandóan, nem fogadok szót és van hangom. Ez biztosan szörnyen irritáló lehet egy olyan ember számára, mint az apám. Talán csak idő kérdése és végül az utcán végzem. Meglehet, hogy kétségbe kellene, hogy essek a gondolatra, de igazság szerint inkább csábító a gondolata, hogy a magam útját járjam. Akkor is, ha üres zsebekkel találom magam egy sikátor sötét árnyékában...
A kérdése széles mosolyt csal az arcomra. Ezúttal őszintét. Ha a szüleimről és valódi, torz jellemükről volt szó, melyre valaki hajlandóságot mutatott felfigyelni, az számomra mindig is értékes emberként pihent meg elmémben. - Ó, hű. Simán rávágtam volna, hogy apám bökött rá a helyre, de miután így tetted fel a kérdést elbizonytalanodtam. - vallom be, továbbra is somolygással az arcomon. - A célja, ha az ő döntése volt, nyilvánvalóan az lett volna, hogy viselkedjek kulturáltan. Hiszen a hely és annak kisugárzása biztosan eltántorít attól, hogy másképp tegyek. Annyira megbízik bennem... Ha a te szüleid választottak, mi volt a cél? Mármint miért pont ez a puccos, lélektelen hely?  - kíváncsiskodok. A fogadásról nem mondok le. A fejem is rátenném, hogy apám döntése volt. Épp olyan kirakat étterem, mint ő. Drága holmikkal, az átlag rétegnek fizethetetlen ételekkel. Bizonyítás, hogy mi megérdemeljük, hogy méltók vagyunk rá? Ezt az értéket kellene képviselnem ebben a kapcsolatban a későbbiek során, ha rábólintanánk erre az érdek házasságra? Egyszerűen nevetségesen érzem magam. És szörnyen megalázónak is.
Enyhe zavarodottságot érzek, amikor naivnak nevez. Nem érzem, hogy felháborodást keltene bennem a megjegyzése, inkább csak értetlenül állok előtte. És ez bizonyára az arcomra is kiül. Kérdőn, kíváncsian fürkészem, várom, hogy kifejtse. Ahogy közelebb húzódik az asztal fölött úgy érzem, hogy az étterem óriási termének falai mintha összepréselnének - ennek jelét azonban nem mutatom. Igyekszem az eddigi megacélozott vázzal, egyenes háttal, enyhén emelt állal szembe nézni vele. Bár szavai meglepnek, némi jóérzéssel töltenek fel. - Már mindent értek... - intek felé, a magam megvilágosodott ábrázatával. - Akkor erről van szó? A szüleid azért keresnek neked mennyasszonyt, hogy véget vessenek az ámokfutásodnak? Már, ami a nőket illeti. - teszem hozzá sietősen, hogy egyértelműsítsem. Biztosan erről van szó. Ha nincs barátnője, illetve nem szokott lenni, akkor valószínűleg elég nagy lábakon élhet, és nyilvánvalóan ez odahaza nem tetszik. Így jöttem hát a képbe én?
A további szavait hallva kíváncsian fürkészem őt, még magamról is megfeledkezem. Egyszerűen hátra zuhanok a szék háttámlájának süppedve, mintha egy kedves előadást figyelnék, olthatatlan szomjúsággal. Rosszul taktikázom? Nem zavarom meg, nem vágok a szavába. Bőséges figyelemmel hallgatom. Nyilvánvalóan a szavainak van értelme. Kamu eljegyzés? És alibi randevúk? Egészen fellelkesített az ötlete. Nem mintha szükségem lenne bárkire is ahhoz, hogy kitoljam a lámpa oltás határidejét, vagy hogy ellógjak a családi rendezvényekről, de találtam észérvet a kínálkozó lehetőségben. - Te mit nyersz ezzel? - mert határozottan nem robbant szikra közöttünk és nem lettünk rózsaszín vattacukor mázba mártogatott szerelmes tinédzserek. Van önkritikám, ahogy a korábbi szavaiból is értettem. - Hát persze! - csettintek a nyelvemmel, miközben mindentudó mosollyal felé mutatok. - Alibit. És egy kamu barátnőt. A határtalan szabadságot. - bólogatva körbe nézek a terembe, egészen elégedetten. Végül is, rossz nem származhat belőle. Bármikor megbonthatjuk, ha már meguntuk, vagy erősítenék a kettőnk dolgát, de mégis kihasználhatjuk ahogy csak tetszik.
- Mármint mire gondolsz? - azzal, hogy 'mindent ért'. Ha engem, vagy a lélekállapotomat akarja megérteni, ahhoz azért több kell pár elszórt megjegyzésnél. Bármelyik lány tiltakozna egy érdekházasság ellen, akármilyen jó parti a másik. Legalábbis, ha az elvi részét nézzük. A többire én nem is vagyok kíváncsi.
A testvére hallatán és láttán elmosolyodtam, helyeslőn bólogatva. - Tényleg hasonlítotok. Nagyon szép! - ismerem el. Igazság szerint nem is igazán tudnám elképzelni magam ilyen jóvágású, feszes arcberendezésű, csinos emberek között. Eddig is szürkének éreztem magam, ott még inkább így lenne. Jó látni, hogy így szereti a testvérét. Mindig is irigyeltem azokat, akiknek ez a kötelékük megadatott.
A kérdésére, miszerint nekem van e testvérem, előbb ráittam pár kortyot. - Van egy bátyám és van egy nővérem. Ha nem baj, én nem mutogatok róluk képeket. Szerintem nincs is... - vállat ejtek unottan, ahogy lezuhan tekintetem a telefonomra. Valószínűleg a közösségi médiából rögtön tudnék mutogatni, de ha akar, fog találni róluk. Én ugyan nem reklámozom egyiküket sem.
Miközben a készüléket bámulom az asztalon, valahogy a testvére, Rim arca nem megy ki a fejemből. És ahogy újra ismételgetem a neveiket, Rim és Shin, Rim és Shin, Chae, ikrek... Próbálom megtalálni az okát, miért is cseng ismerősen. A pincér ekkor érkezik, érdeklődni, hogy mit fogyasztanánk. Lányos zavaromban mosolyogva kérem, hogy lepjen meg. Rossz szokásom az éttermekben, hogy a pincérekre bízom, mit szolgálnak fel nekem. S amíg Shin is leadja a rendelést, van időm elmélázni rajta. Honnan vagy ismerős?
- Nem találkoztunk korábban? - kérdezem kíváncsian, ha a felszolgáló magunkra hagyott.


bízzunk benne  I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] 3719483937   || dallam
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue]
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue] Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I got addicted to a losing game. - [Shin & Sue]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» i got addicted to a losing game - Patrizia & Fabrizzio
» loving you is a losing game - Patrizia & Fabrizzio
» losing me, it's better than losing you; Noah & Kian
» I'm addicted to your drama • Sarah&Madelaine
» Losing all the control

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: