New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 103 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 10:56 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:51 pm-kor
Jay Harrison
tollából
Ma 10:37 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 10:14 pm-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 10:10 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:04 pm-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 9:46 pm-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 9:44 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 9:23 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Losing all the control
TémanyitásLosing all the control
Losing all the control EmptyCsüt. Május 26, 2022 8:19 pm

The Kaminsky case
- Let's roll the blunt like Snoop -
Nem mondhatnám, hogy már berendezkedtem volna abban a lakásban, amit kibéreltem bútorozatlanul. Mondjuk azt, hogy olcsóbb volt és nem is terveztem itt letelepedni a keleti partokon. Megvolt odahaza a házam, a pozícióm, itt pedig csak azért voltam, mert apám rákényszerített arra a misszióra, amit tulajdonképpen a hátam közepére sem kívántam. Peter régi cimbora volt - olyan, akit nem hívnék meg az esküvőmre, már ha abban gondolkodnék - de azt hiszem, hogy vele értelmesebben el tudok beszélgetni, mint azokkal, akiknek pedig ott lenne a helye a menyegzőmön. Már ha abban gondolkodnék. Tenyeremmel töröltem le a tükörre lecsapódó párát, mert edzés után olyan izzadt voltam, mint kurva a kereszten, amellett pedig az ablakot is kitártam, hogy az üvöltés, sziréna és kipufogógáz kellemes egyvelege idegesítsen fel pillanatok alatt, de inkább a frissnek sem mondható levegőben haljak meg, mint a szaunagőzben, amit megint csak nem bírtam. A tükörképemet meglátva úgy döntöttem, hogy a fazonnak elég leszek így, medveképűként, borotválkozás nélkül is. Nem randevúra készültem, egyszerűen csak egy lazábbra sikerült délutánra-estére, ahol a kimaradt időszakot át tudjuk beszélni, és talán meghallgathatom, mennyire utálja New York atmoszféráját, de mennyire szükséges ez ahhoz, hogy mindenki olyan legyen, amilyen. Én az ő helyében már elküldtem volna mindenkit melegebb éghajlatra, kiosztottam volna őket, de az ő mentalitásával szinte a hátán lehetett fát is aprítani.
Néha kellettek ilyen impulzusok, mint ahogy most, a szirénaszóba élesen belekanyarodó gyereküvöltés párosába is. Egy fekete pólót rángattam magamra és egy sötétkék rövidnadrágban vágtam át a hálón át a nappalin keresztül a konyhába mezítláb, hogy alapozzak egy kicsit - a két ujjnyi gin úgy csúszott le a torkomon, mintha soha nem ittam volna még.
A berendezést illetően egy ágykeretem volt matraccal, egy már a lakáshoz tartozó beépített szekrényem, amibe szinte úgy toltam be a bőröndöm, hogy ki se pakoltam belőle. A nappaliban pedig volt egy asztal, egy alvásra alkalmatlan, iszonyúan kényelmetlen kanapéval, de a tévé.. muszáj voltam megvenni a 4k csodát, mert esténként valamivel muszáj voltam lekötni magam és azon a képernyőn brutálisan szólt Attenborough dokufilmje, a képi világ pedig pazar volt. De ha már tévé, akkor netre is szükségem volt, úgyhogy szerencsére azt legalább nem kellett lopnom egy olyan szomszédtól, akinek az arcát se bírtam látni. Az a néhány könyv, amit magammal hoztam, az ágy mellett kapott helyet, fele az éjjeliszekrényre rakva, fele a földre pakolva. A konyha pedig pont ideális volt arra, hogy rendelt és hozatott ételt melegítsek benne - de a kávéfőző megint csak kritikus pontja volt a lakásnak. A színeket tekintve nem vágytam feng shuira, és nem akartam menő sem lenni. Épp csak annyi volt benne, amennyi az itteni életemhez elég volt, arra a rövid időre, ameddig a városban tartózkodva meg nem találom a húgom és haza nem rángatom apánk végrendelkezése miatt.
Szégyenkeznem kellene amiatt, hogy ilyen spártaira fogtam a lakást? Nem, bár volt egy sejtésem, hogy Kaminsky ha meglátja, önkéntes alapon szeretne lakberendezővé válni, amiben nem akadályoznám meg addig, ameddig nem nekem kell finanszírozni mindent. Utána minden bizonnyal megkérdőjelezném a profizmusát, de ahhoz persze ide is kellene érnie. Még két ujjnyi ginnel mostam át a torkom, miközben a telefon képernyőjét felvillantottam. Késik, de szerinte mindig időben érkezik, mint Gandalf. Pontosan ezért kapcsoltam be 18:37-kor a tévémet és pakoltam le a hátsómat arra a kényelmetlen kanapéra, hogy Simon Cowell-féle tehetségkutató műsorának ismétlésébe csöppenjek bele. Váltottam. Nem tévét, csatornát. NFL meccs.. valami szenny sorozat, favágós biznisz, raktárvásárok sora, falombház építő műsor, de valahogy sikerült visszakanyarodnom az eredeti, második műsorhoz. Pont jó volt egy kis háttérzajnak a meccs, ahogy felnyitva a laptopomat átfutottam a beérkező, még olvasatlan e-mailjeimet. Gyűlöltem a nem megnyitott üzeneteket és már a látványa is, az a harminchetes szám a jobb oldalon - felidegesített. Csak egy kósza pillantást vetettem az ajtóra jelzésértékűen Peter számára, igazán megjelenhetne.
Huszonnyolc perccel később erőszakolták meg a csengőmet, mire képes voltam felkelni és odaérni az ajtóhoz, hogy megnyomjam a hívásfogadás gombot. Szerencsére még nem voltunk annyira modernek, hogy lássam a betolakodó arcát is kamerában. Annyi pénze nem volt a tömbháznak.
- Üdvözlöm! Rossz számot hívott, sajnáljuk. Üzenetet hagyhat Christopher Nashnek, ha nagyon fontos. De talán újratárgyalhatjuk holnap ilyenkor, 4:20-kor - vigyorogtam bele a szavaimba, tudva, hogy megjött az az ember, akit vártam. - Gyere fel a harmadikra, Kaminsky. Jó a lift - mielőtt még úgy döntene, felsétál a lépcsőn. De persze ha sétálni akart, nem akadályoztam meg benne. Megnyomva a gombot beengedtem őt az épületbe, az ajtót pedig kinyitottam, el ne tévedjen nekem.
Bár mellettem Mrs. Jones biztosan örülne, akinek a nevét se tudom. Van egy agresszív yorkie-ja, aki két nappal ezelőtt a bokámat vérző zebrának nézte. Nem volt sem zebra, és véres sem a bokám.

- Let there be chaos - ×××
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Losing all the control
Losing all the control EmptyVas. Május 29, 2022 11:35 am


"Late arrival is my earliest"

- Óóóóneeeee - állok a sarkon, miközben a zöldemre várnék. Amint szeretnék is átkelni, ha az előző percben nem egy idegbeteg, tévképzetekkel meg piával teli állat nem döntött volna úgy, hogy ő lesz az oroszlán, a képzeletbeli barátnője meg Dorothy, aki éppen Totóval sélgát a mindig sárga úton.
De ez fehér! Meg csíkos! Ez zebra, te észlény, hogy hoztad volna magad vissza még időben abból a dimenzióból, de neeem, neki oroszlánt kellett játszania. Vagy bádogembernek kellett bátorság? Szerintem Totónak, Dorothynak meg ész, ha bárki is kérdez engem.
- Ö, nem, nem velem volt - próbáljam meg magam álcázni a neonmályva gatya, és a citromsárga izompóló kombóban, és ha még nem lett volna elég álca, akkor a kezemben lévő zacskóból egy minőségi italnak a kupakja ásítozik. Ááááá, neeem, kicsit sem feltűnő, hogy nem velem volt, áááá. Legalábbis ezt gondolja a zsaru, aki kiérkezve, meghallgatja a szemtanúkat. Mármint, remélem, röviden, mert én már máshol vagyok lélekben. Csak a lakcímkártyám és a névjegykártyámra írt foglalkozások azok, amik megnyugtatják, hogy csak kicsit vagyok nem ezres a hipnoterapeuta mindig bíztató, olyankor látni, a rottyot a gatyába, hogy bakker ez csettintés, és alvó fa is lehet belőle, és egészen biztos nem azzal voltam, akire éppen most terítik a hullazsákot.
- Köszi - veszem vissza a kártyámat, kicsippentve a kezéből. - Majd még találkozunk - semmi ingerem nincs rá, de nem én lennék, ha nem lennék troll. Még ilyenkor is. A halál az csak halál, az egyik lehetséges exitpontot felhasználta, ˇsziavilág, jön a következő felvonás"-sal.
A kezem azért véres még valamennyire, mert próbáltuk az egyik vérzést elállítani, míg a mentők kiérnek, de már olyan mindegy volt.
Aztán az egyik következő sarkon megint megállok, felnézek balra.
- Ó, ez jó - ugyanis túljöttem. De hol bújt meg a háztömb száma? Áhá! Megvan. Kotorászni kezdek a nevek között, s megnyomom a gombot, vagyis megnyomnám, mert azzal nyomot hagynék. Így kisebb táncikálás után, a másik kezemmel sikerül, miután átlandolt a kezembe a piás zacsi. Dehogy fogom csak a nyakánál, még  végén kicsusszan a kezemből!
- Hello, itt a Zártosztály Igazgatójának Elmeszakértői képviselője. Azért jöttem, mert bejelentés érkezett, mely szerint furcsa hangokat és zajokat hallani a lakásáról. Ha éppen úgy hiszi, hogy a Bahamákon van, ugasson hármat, s kérem várja meg a cápahadosztály elvonálást a bal féltekén, majd forduljon meg a tengelye körül negyven fokkal, és vigyorogjon egy jót a tsunami hullámra, mielőtt elnyelné. Addig is jó éjszakát, kellemes alvást - rohadtul nem zavartatom magam, hogy ő is dumál, velem párhuzamosan, és még csak belül vigyorgok, aztán mikor befejezem, akkor már a képem is.
- Nem sokáig - ha én oda belelépek, tuti leszakad. Három emelet meg a sportos énemnek, mert bizony sportolok, a sziklamászás mellett inkább a jóga a másik nemélsport, amit űzök, így, ha kán-kánozni kell, nekem tuti menne a villantás.
Felgallopozva az emeletre, éppen a cím melletti ajtó nyílik ki, és .... jaaaaj, kutyaaa!!!!
A yorkie előbb megáll, már látom, ahogy a szőr is feláll a hátán, ami kész érdekesség, azután lelkes csaholással odarohan hozzám és a lábamra ülve, nem harapva! faroklengetve, nagy lelkesedéssel néz rám.
- Nahát, mindig is tudtam, hogy a yorkiek cukik - főleg, ha vért szagolnak, mert az még van a kezemen, úgy is fordulok, hogy a rosszul látó nőci ne vegye észre. Persze, azzal simogatom meg a kutyát, legalább még tisztább lesz a kezem.
- Ó, nagyon örvendek a találkozásnak.... Mrs. Jones - nem Robinson, kár. - Nahát, nagyon édes neve van a kutyusnak. Én is örvendtem, szép napot, Mrs. Jones!
A kutyát úgy rángatja le a lábamról, megvan az örök játszópajtija, tudtam én!
Jó, de most akkor a nyitott ajtó akkor az... aha! Az!
- A tékozló fiú hazatért!
Lépek be az ajtón, majd be is csukom  magam mögött. Nemkellyorkie. Meg Mrs. Jones sem.
- Hoztam egy kis lakásavató... óó... óóóó... - realizálom a lakásának küllemét, az övé nem újdonság, mint ahogy az én fizimiskám is megszokott neki. Körbeforgok, a kezébe nyomva a zacskót, benne a piával.
- Hát öregem... - még nézelődök, tengelyem körül körbeforogva. - ez.... kurvajóóó - lehet, nekem is inkább ilyenbe kellett volna költöznöm, nem a "professszor úrnak ilyen lakás dukál, hát hogy rázná a rongyot nélküle" csili-vili, nem hozzám való lakás. - tök üres! - amit mindig díjazok. Lesz mivel berendezni. Nadecsak minimálisan. Csak egy kicsit.
A whisky gyűjtőtől van, majd pont neki hozok tucatszart, aztmárnem!
Lehuppanok a kanapéra, aztán vágok egy fájdalmas grimaszt.
- Szólhattál volna - a kanapééé, a kanapéééé... ah, inkább a föld!
Lekászálódok a kanapéról, feltartom a kezem, felé.
- Van egy jó kis tisztítószered?  

elkövette pixelguts & thunder
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Losing all the control
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» It seems like we've been losing control - Carmela & Joel - Carmela lakás
» I'm aiming for full control of this love [Dick&Alyson]
» Jay&Bry - Who is in control?
» Reign & Liam || take control
» i got addicted to a losing game - Patrizia & Fabrizzio

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: