New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 17:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

"gyermekem"
Témanyitás"gyermekem"
"gyermekem" EmptyHétf. Jan. 24 2022, 16:26
Caleb Woo Hyun Sohn

Play by:
Choi Byung Chan
Születési hely:
ugyancsak New York
Kor:
19
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero(?)
Családi állapot:
szétmentél a barátnőddel, ezért pedig még számolunk
Csoport:
gondolom diák
Történetünk:

Te vagy a családban a tökmag, akinek bár ugyanannyit számít a véleménye, ettől függetlenül a fiatalságod miatt sokszor hajlamosak vagyunk figyelmen kívül hagyni azt. A tőlem kapott Kakis becenevet még mindig előszeretettel alkalmazom rád, és bár Candyvel közel állunk egymáshoz, te csakugyan különleges helyet foglalsz el a szívemben. Nem tudom, hogy nekem vagy apámnak hála, de te is kifejezetten nagy szenvedéllyel vagy az autók iránt. Sok időt töltünk együtt otthon is, nem jelent gondot jó ideje már az sem, ha az emeletes ágyakon kell aludnunk. Szigorúan te foglaltad be a felső ágyat, mert kettőnk közül te nyomsz kevesebb kilót, viszont így képtelen vagyok folyamatosan a lábadat szagolni. Olyan hatalmasra nőttél már, hogy a lábfejed kicsit lelóg az ágyról, én pedig sosem preferáltam azt, hogy a számba nyomod a hülye csülkeidet, de az öcsém vagy, szóval elviselem. Kedves, vidám és energikus fiúnak mondanálak téged... Sokan szeretnek, mert jó személyiséggel  bírsz és őszinte vagy. Legalábbis én azt tapasztaltam. Mostanában elég sokat dolgozom, ami miatt kevesebbet találkozunk, így minden alkalommal megöleljük egymást, ha újra összefutunk apa vegyesboltjában, ebédidőben. Igyekszel te is a suli ellenére sokat járni hozzám a műhelybe, sokszor ha van időd ott is maradsz velem és adogatod a szerszámokat, illetve azon röhögsz - és örökíted meg ezeket a pillanatokat - amikor hangosan káromkodva szidom a gyártó anyját egy-egy autó összerakása során. Ha éppenséggel a bőrömmel együtt sikálom le a kezemről az olajfoltokat, akkor te vagy az, aki krémeket vesz nekem és olykor be is kened a kezeimet, mert én megfeledkezem róluk. Ha szükséges, leragasztod az ujjaimon a sebeket. Mindig elmondod, hogy ilyen kezekkel minimum zongoristának kellett volna mennem, és csak tönkreteszem őket a szerelés során.

Újabban te magad is úgy döntöttél, hogy szeretnél érettségi után kezdeni magaddal valamit... De egy olyan döntést hoztál, amit semmiképpen sem tudna finanszírozni a családunk, engem viszont sikerült berántanod a hülye kutyaszemeid miatt és beadtam a derekam. Ezért vállaltam egy csomó plusz munkát, és minden borravalómat félreteszem annak érdekében, hogy tanulhass majd. És ezért remélem úgy is kurva hálás vagy, hogy nem tudsz róla.

(( Ugyanaz a helyzet, mint a nővérünknél, téged is hatalmas szeretettel várlak az oldalra "gyermekem" 2624752903 A PB szintén nem fix, de a közös anyag miatt nagyon szeretném, ha maradna... Ha nem tudsz megbarátkozni vele, akkor egy ugyan teljesen más típusú, de ugyanúgy szépséges ajánlatot itt hagynék neked Lim Sejun formájában. Viszont szeretnélek meggyőzni arról, hogy jól döntesz, ha Byungchant választod ki. Mondjuk ezzel, vagy ezzel. Ha érkezel szintén dobj majd meg egy pm-mel, és nem hátrány ha kiírod a kischatre is "gyermekem" 2624752903 ))


So put your best face on everybody
So put your best face on everybody, pretend you know this song, everybody come hang, let's go out with a bang, I'm way too young to lie here forever, I'm way too old to try so whatever come hang
mind álarcot viselünk
Tylar K. Sohn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
"gyermekem" G8RtdR0
"gyermekem" ZloZrw2
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Who Am I? I lost myself, hold ma hand
take my hand everywere
when the blurry take me, hold me, I feel so empty now, my heart is empty now, was it just a dream? Everyday I imagine you, the day I had been gone, like a faded memory
★ családi állapot ★ :
"gyermekem" GO0OaCN
So sweet, I fall into your smile
I'm obsessed with your tricks
Even if I try to push you away, even if I try to forget you, this trembling heart callin' you now
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
"gyermekem" N4xnSoa

★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Han Seung Woo
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
"gyermekem" ADYNliM
 
"gyermekem"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: