New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

We were born sick, you heard them say it
TémanyitásWe were born sick, you heard them say it
We were born sick, you heard them say it EmptySzomb. Jan. 22 2022, 22:20
2021 augusztusa, Vegas-Bellagio [<-katt]

Trágár szövegkörnyezet...




I was born sick, but I love it. Command me to be well...
Patrick and Chace
Jó egy kicsit egyedül. Tegnap késő estig próbáltunk. Eli végül egy üveg Chandon ékes társaságában szakította félbe Pat szólóját, szúrós tekintetével kábé a tökeimet sanyargatta. Senki nem hibáztathatja érte. Ő mindössze csak görcsösen ragaszkodott ahhoz, hogy hangomat a ma estére tartogassam, mint ahogy a lelazulásunk sem volt számára elhanyagolható szempont. Ugyan a kábszit szigorúan tiltólistára tette, gondoskodott róla, hogy miután mindenki elvonult szovelni, hozzám még benézzen egy jóéjt puszira. Nem is akárhová kaptam...
Egy olyan neves együttes előzenekaraként a színpadra lépni, mint a Scorpions, nem épp kicsi andrenalin lavinát indított el bennem. Időm se volt összeszarni magam, pedig volt egy látomásom arról, ahogy az izgalomtól leokádom az első sorban állókat. Aztán BUMM! Mintha bombát robbantottak volna a fejemben, minden kételyem elszállt a negatív gondolatokkal együtt, amik egészen az első ovációig jóízűen zabálták az agyamat. Hallani, ahogy a közönség velem együtt üvölti a dalszövegeinket, különös, korábban még sose tapasztalt eufóriával töltött el. Jobb volt, mint amikor egyszer a vidámpark óriáskerekén beherkáztam, miközben leszopott a gimi legjobb csaja. Valszeg' ő is jót érzett már addigra, józan állapotában közel sem volt ennyire adakozó kedvű...
Hiába az elhúzódó vastaps, őrült tini pinák hajmeresztő sikongatásai, miután lejöttünk a színpadról, furcsa üresség lett úrrá rajtam. Nem kérdezett, egyszerűen csak jött, minden addigi érzést elsöpört az útjából, és úgy döntött le Converse csukás lábaimról, hogy szinte fájt. Az egyetlen megkönnyebbülést az az egy pohár whisky okozta, amivel koccintottam, és egy bizonyos fekete szempár, amivel totál véletlenül összetalálkoztam az egymáshoz csapódó poharak fölött. Csupán néhány másodpercig tartott, ahhoz mégis elég volt, hogy elbassza az estémet, arról nem is beszélve, amikor tök VÉLTLENÜL elkaptam, ahogy valami fiatal kis köcsöggel flörtöl. Cöhh buzeránsok...
Nem tudnám megmondani, hogy melyik volt az a pont, amikor úgy döntöttem, hogy ki kell szabadulnom abból az emberszagú káoszból. Talán amikor sorba álltam a budihoz, és valami jóvágású hülye gyerek rámarkolt a gatyámra. N-E-M V-A-G-Y-O-K  B-U-Z-I! Vagy amikor Eli az egyik kicsit sem józan pillanatában a bárban elkapott, hogy aztán a női budi felé citáljon. Na de kérem, ennyire nem vagyok könnyű vérű!
Azt hittem, hogy a biztonságiemberek majd elküldenek a halál kékeres faszára, ha meglátják, ahogy kilazított nyakkendővel, a gatyából gyűrötten kilógó inggel, hanyagul feltűrt ingujjal, s egy üveg whisky bájos kíséretében a szökőkút felé tartok, de legnagyobb megdöbbenésemre nem tettek komolyabb lépéseket az ügyben.
Csukott szemmel, már-már jóízűen belevigyorgok a fölöttem elhúzódó, reflektorokkal megvilágított sötétségbe, amint megérzem hogy a kezemben lomhán leégett cigi vége megégeti mutatóujjam begyét. Végre érzek valamit a tompa ürességen kívül, bassza meg! Jó most így. Kicsit üresbe tenni az agyam, élvezni, ahogy a szökőkút langyos vize elnyeli a belelógatott lábamat, a hátam alatt elterülő beton perzselését, ami még mindig nem hűlt ki. Jó most így...
mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
We were born sick, you heard them say it Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
We were born sick, you heard them say it 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
We were born sick, you heard them say it BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
We were born sick, you heard them say it RadI7tr
TémanyitásRe: We were born sick, you heard them say it
We were born sick, you heard them say it EmptyHétf. Márc. 21 2022, 22:18
Chace & Patrick
Isten látja a lelkem, még ha szerinte a hozzám hasonlók a pokolra is jutnak, hogy nem sok szabályt állítottam fel magamnak az eddigi három évtizedem alatt, ám azokhoz becsülettel tartottam is magam. Az elmúlt hetekben mantrává vált szlogenemet lassan feltetováltathattam volna a homlokomra: Ne. Legyél. Drámakirálynő. Csakhogy könnyebb felállítani egy szabályt, mint betartani azt. Az egészet ott csesztem el, amikor egy korábbi elvi kérdésemet is megdöntöttem... Vagyis Chace engem... Igen, ott kezdődtek a bajok. Olyan sokáig képes voltam plátói szinten tartani ezt az egészet, és mióta megnyitottuk a csapot, képtelen vagyok elzárni, ömlik belőle az éveken át elfojtott szar, amin az sem segít, hogy imádatom tárgya ennyire látványosan fűvel-fával félrekefél. Jó, igen, a Moirás szituációt hónapokkal ezelőtt tisztáztuk, miután parádéztam neki egy sort a telefonban és egész reggel a Byers-féle passzív-agresszív hidegháborúval büntettem... Hogy is volt? Ne. Legyél. Drámakirálynő.
Azt azonban nem gondoltam volna, ez a csapból szivárgó, igen, el tudtam zárni, nagyfiú vagyok, túl tudok lépni egyetlen srácon, amikor él még több milliárd belőle sokkal rendesebb és szexibb kiszerelésben a Földön, szóval már csak szivárog az a csap, de még így is keserűre festi életünk legnagyobb élményét. Kit áltatok? Életem legnagyobb élményét. Ez már - és kivételesen - nem Chace-ről szól. Miatta vágtam bele, miatta kezdtem el a gitárral bajlódni, de az, hogy egy ekkora banda előzenekaraként a színpadon állhatunk, nekem jelent rengeteget.
És mégis bepiszkítja a szivárgó szar.
Ha már örülni nem tudok úgy a pillanatnak, ahogy megérdemelné, hát beleüvöltöm az egészet a mikrofonba, beleölöm a húrokba, beleadom minden mozdulatomba, fejrázásba és ugrálásba, miközben a zene és Chace hangja marionettként rángat magával. Az adrenalin dübörgése a véremben, a pillanatnyi eufória elfeledteti, elnyomja a csöpögő hangot, és amikor a színpadról lejőve ellep a tinilányok és néhány srác túláradó figyelme, mohón vetem közéjük magam, kiutat keresve a saját gondolataim elől.
Ha úgy teszek, mintha nem látnám, nem is történik meg. Ez a legújabb mottóm. Elfordulni, vállat vonni, az ujjammal gyömöszölni el a csapot. Csakhogy ha kiömleni nem tud, visszafolyik és belülről kezd el rohasztani, keveredik a whiskey-vel és vakmerő hülyeségeket, parázslángokat lobbant bennem. Elköltözöm. Kiszállok. Rohadjon ki a hajadból az összes festék. Te meg baszd meg magad. Vagy őt. Nekem már mindegy. Arcokhoz fűzöm mindegyiket, gondosan becsomagolom és neveket írok rá, ez Chace-é, ez Elié, ezt ketten együtt nyissák, ha már úgyis olyan jól.....
A trikó izzadtan tapad rám, a koncert utáni, felhevült állapotból nem sikerült még kiengedni a bár fullasztó melegében. Kiszabadulunk a friss levegőre, vagyis ő, én meg madzagon botorkálok utána. Az ajkai a nyakamon, lehunyom a szemem, úgy könnyebb elképzelni, hogy valaki máshoz tartoznak a csókok. Ahogy a számhoz érne, elfordítom a fejem. A közeledése kellemes, aztán kellemetlen, irtózni kezdek tőle, ahogy az agyam és a lelkiismeretem beérik egymást. Bocs... Erőtlen mosoly, mielőtt sarkon fordulnék, csak minél messzebb a kínos lekoptatástól. Talán van a kocsiban némi fű, Eli hiába tiltotta meg, tudom, hogy úgyis... De igazából baszódjanak meg mindketten.
Megtorpanok, mint valami elcseszett romantikus filmben, ahogy megpillantom a szökőkútnál. Nevetés kaparja a torkom, mert hát Hollywood valószínűleg nem ebből a képből merít, ahogy a világáról sem tudva süllyed lefelé az üveg mélyére, de mosolynál nem jut tovább a pillanatnyi jókedv. Szavak jönnek a számra, átalakulnak, mint mindig, amikor szemtől szemben állok vele. Elköltözöm. Kiszállok. Baszd meg magad. Vagy engem. Inkább engem. Csak ne őt. Nehéz, idegen sóhaj tör fel belőlem. Kibújok a cipőmből, a kezembe fogom, elhelyezkedem a szökőkút alatt, korrigálok kicsit, mielőtt a hátam a langyos betonra simulna, a fejem valahol az övé mellett, alatt, találkozunk a hajvonalunk környékén.
- Vegas, huh? - A fejünk felett elterülő sötétséget bámulom, de nem tudok kiolvasni belőle semmit. A reflektoroktól még a csillagokat sem látni. Minden üres és rideg, csak a beton ad némi meleget, a bőröm elkezd hozzá hűlni.

mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We were born sick, you heard them say it Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
We were born sick, you heard them say it -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
TémanyitásRe: We were born sick, you heard them say it
We were born sick, you heard them say it EmptySzer. Márc. 23 2022, 21:17
2021 augusztusa, Vegas-Bellagio [<-katt]

Trágár szövegkörnyezet...




I was born sick, but I love it. Command me to be well...
Patrick and Chace
A koncert előtt találtam rá az emberemre, akitől nem voltam rest venni néhány gramm nyalánkságot, szal' nem is kell sokat, de leginkább fölöslegesen járatnom a pofámat arról, hogy hova tűntem a fellépés után, és hogy mitől duzzadt, véreres az orrom még mindig. Kellett valami, ami segít lazítani, ami segít abban, hogy elrugaszkodjak a valóságtól, hogy kicsit élvezni, de leginkább érezni tudjam azt a végtelen energiát, ami a minket körülvevő emberekből áradt, és ami józan állapotban valszeg' totál kiborított volna. Mint ahogy az ügyeletes kis hímringyónk behízelgő viselkedése is, amivel látványosan körül zsongott mindenkit, bárkit, akárkit. A lényegen nem változtat. Célja az volt, hogy bassza az idegeimet. Több, mint valószínű, most is már legalább a harmadik faszit szopja épp az egyik vécé fülkébe... Azt se tudom amúgy, hogy mi a bánatos pöcsömet pörgök ezen, hiszen Vegasban vagyok baszki! Élőben hallhatom a rock nagyjainak egyikét, túl vagyok életem első nagyobb dobásán, és végre nem kell feszülten koncentrálnom arra, hogy elkenem-e az alsó szemhéjamra húzott tusvonalat, amihez fingom sincs miért ragaszkodott Eli annyira. Igazából minél jobban megismerem őt, annál inkább érzem úgy, hogy tök kiszámíthatatlan a csaj. Már-már kajak rémisztő néha! Akárcsak azok a bizonytalan léptek, melyek -mint egy elcseszett vokál-, belerondítanak Klaus Meine utánozhatatlan baritonjába. Ki se kell nyitnom a szemem, hogy tudjam, halljam, ki az az őrült, aki totál elázva kimerészkedett hozzám. Továbbra is csukott szemmel, a leégett csikkel ujjaim között, belevigyorgok a reflektorokkal megvilágított éjszakába.
-Előre szólok, nem vagyok hajlandó fogni a hajad hányás közben. - Vetem oda kellő mennyiségű gúnnyal hangomban, éppen csak hunyorogva vetve egy oldalpillantást az immáron mellettem fekvőre. Kibaszottul ég a szemem...
-Pff... én is totál kész vagyok. - Vallom be végül egy gondterhelt sóhajjal egybekötve, a csikket kiejtve a betonra, tenyereimmel végig dörgölve az arcom.
-Nah, milyen volt? Én sztem' soha nem felejtem el. - Önelégülten elvigyorodom újfent, lábfejeimmel ritmusosan csapkodva a szökőkút vizében, kíváncsian fordítva felé a tekintetem.
-Apám, rohadtul büdös vagy! - Először csak krákogva visszanyelem kitörni kívánkozó röhögésemet, de aztán nem bírom tovább, s utat engedek kárörvendésemnek. Milyen kikúrt jókedvem van ma! Aztán persze több se kell, elég egyszer elkapnom a tekintetét, egyetlen egyszer, és nagyjából mindennek lőttek. Mindennek, ami eddig képes volt a józan gondolkodás határain belül tartani, ami féket rakott a nyelvemre. A kokótól mindig olyan őszinte leszek. Na baszd meg...
-Mondtam már, hogy Eli mennyire fura? - Hirtelen -magamat is meglepve-, könnyed csacsogásba kezdek, mintha csak valami laza tea délutánon ülnénk.
-Tegnap este leszopott. Na, de nem is ez a fura az egészben. - Vihogom el a végét. S mialatt én a kokó jótékony hatásának köszönhetően színt vallok, addig az agyam józan fele épp öngyilkosságot kísérel meg...
-Kajak úgy tettem, mint aki élvezi, vágod?! Azt' közben egy nagy szar volt az egész. Csináltál már ilyet? - Elnémulok. Mint egy kisgyerek karácsony reggelén, legalább annyira izgatottan várom válaszát, ám esélyt már nem hagyok neki a feleletre. Máris közbevágok.
-Neeem, biztosan nem! Neked mindegy kivel kefélsz. - Kacsintva oldalba bököm, jelezve, ne vegye annyira komolyan az életet. Most nincs kedvem esdekelni a bocsánatáért. Mekkora farok vagyok! Nem is tenném...
-Figyi, te jó vagy ebben. Szerinted tudja, hogy buzi vagyok? - A fejemben, a rohadt narkós fejemben ez sokkal jobban hangzott. De most, hogy kimondtam, olyan érzés, mintha az igazság ágyúgolyóként csapódott volna a mellkasomba. Hirtelen megannyi dolog kezd el kavarogni az agyamban. Már amennyire ezt a nemrég felszippantott kábszi engedi. Olyan érzés, mintha hideg vízzel nyakon öntöttek volna, valahol mégis megkönnyebbültem. Vagy valami ilyesmi. Egyáltalán mi a faszért beszélek erről???

Patrick Byers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
We were born sick, you heard them say it Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
We were born sick, you heard them say it 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
We were born sick, you heard them say it BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
We were born sick, you heard them say it RadI7tr
TémanyitásRe: We were born sick, you heard them say it
We were born sick, you heard them say it EmptyVas. Ápr. 03 2022, 22:21
Chace & Patrick
- Hála az égnek. Mindig belelógatod a vécécsészébe - Épp csak a fejem billentem felé. Utálom, hogy ilyenkor is képes vagyok hozzá idomulni, felvenni ezt a béna védekező mechanizmust, amit kiépített maga köré. Mert ez az. Ha az érzelmi trauma legkisebb jelét is észleli, rögtön elkezd otromba poénokat felsorakoztatni, nehogy komolyabbra forduljon köztünk a téma - én hülye meg követem még ebben is. Talán inkább magamra kéne haragudnom.
- Igen... Pont olyan volt - bólogatok helyeslőn, és az arcomon lassan szétterpeszkedik egy bárgyú mosoly, mert hát nála jobban nem tudnám jelenleg megfogalmazni. Felejthetetlen volt. A zene ráadásul biztos terep, szilajnak érzem a talpunk alatt, és ez pillanatnyi megnyugvást hoz. Ha már nem beszélhetjük meg a gondjainkat felnőtt férfiak módjára... Akkor ez egy jó alternatíva. Semleges terep, fegyverszüneti zóna.
A megjegyzésére kíváncsian beleszagolok a trikóm nyakába. - Tényleg? - De a nevetése belőlem is kicsal egy röffentésnyit, mert hát igaza van. - Ez annak a jele, hogy a belemet is kidolgoztam a színpadon. - Pimaszul megvonogatom a szemöldökömet, mert hát ha úgy érzi, neki tavirózsa illata van, az azt jelenti, hogy nem tette magát oda eléggé. Viszont ahogy összeakad a tekintetünk, a magabiztosságom megreped. Fogalmam sincs, mi játszódik le a fejében, hogy úgy érzi, egy fél perces szemezés után pont Eliről kell beszélnie... És pont velem... De ebben a pillanatban mélységesen megbánom, hogy nem fordítottam neki hátat, amikor megláttam a szökőkút alatt.
A szavai éles döfésként hasítanak a mellkasomba, erős, hirtelen szúrás bordatájékon. Hogy is volt? Ne legyél drámakirálynő... Csakhogy ez már nem is rólam szól, ő játssza épp az eszement seggfejet. Elfordítom tőle a fejem és inkább az eget bámulom, már nem is tűnik annyira üresnek önmagamhoz képest. Most komolyan azt várja, hogy pont én vesézzem ki a szexuális életét? Persze, hogy szar volt. Mindenki szar lesz, aki utánam jön, de miért nekem kell orvosolnom ezt?
Szerencsére bármit is szívott, nem hagy neki nyugtot, meg nekem sem a válaszra, nem mintha tudnék erre bármit is mondani, bár talán jobb lett volna... Újabb megjegyzés, újabb szúrás. Ahogy a könyöke az oldalamba fúródik, dühösen villan felé a tekintetem. Először elkezdi ecsetelni a szexuális életét, aztán lekurváz... Bizseregni kezd a tenyerem, újszerű indulat önt el, ami arra késztet, hogy ülésbe tornázzam magam.
A kérdése az utolsó csepp a pohárban. Egészen másfajta módon üt, megrökönyödve pillantok hátra rá. Láttam és hallottam már sok elcseszett coming outot, de ez... Ez az egyáltalán? Már semmit nem tudok vele kapcsolatban. Annyi szar ömlik a szájából, talán ez is csak egy félrement vicc... De aztán az arckifejezése elárul mindent, látom rajta, amit kimondani amúgy is képtelen lenne, és ettől felszikrázik bennem az eltemetni készült együttérzés, megértő gyengédség, egy pici kis fénysugár.
Aztán a következő pillanatban lendül az öklöm és belecsapódik az arca közepébe.
- Ouch, csessze meg! - szisszenve rántom el a kezem, fájdalmasan grimaszolva rázom ki az ujjaimat. - Cseszd meg! - javítom ki magam, és már érzem, hogy a kézfejemen a bütykök forró lüktetéssel duzzadni kezdenek. Nem is tudom, verekedtem-e bárkivel valaha, ami több volt nyitott tenyerű arcon csapásnál. Csak az vigasztal, hogy neki remélhetőleg jobban fáj.
- Nem tudja, ne aggódj. Senki nem tudja. A tökéletes, balfasz macsó imidzsed áthatolhatatlan, nap mint nap gondoskodsz róla. De a biztonság kedvéért miért nem szopatod le magad még néhány csajjal? Vagy akarod, hogy én menjek le rajtad? Úgyis akkora hímringyó vagyok... - sziszegem az indulatoktól fojtottan, még mindig a fájó kézfejemmel babrálva, mit érdekel engem, hogy ő közben elvérzik-e. Azért akkorát nem hiszem, hogy ütöttem, de mentségemre szóljon, hogy előnyből indultam.
- Akkora seggfej vagy, hogy komolyan nem értem, miért szeretlek még mindig - Feltápászkodom végül, mert ha még sokáig kell vele egy szinten maradnom, a végén megesik rajta még jobban a szívem és elkezdem pátyolgatni. Kit áltatok? Már most bánom, amit tettem, még ha meglepően jó érzés is volt. Felszabadító.
- A biszexualitás meg sem fordult a fejedben? Pán, demi... Ez egy kibaszott szivárvány, Chace, akkora a skála, hogy nem csak a két végére tudod elhelyezni magad. - emelem meg kicsit a hangom. Ha valaha még szóba fog velem állni, biztosan lesz olyan is, amikor megértő hátsimogatás mellett segítem át a szexuális ébredése ijesztő kérdésein, de most... Most csak kiabálni akarok.


Chace Bryan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We were born sick, you heard them say it Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
We were born sick, you heard them say it -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
TémanyitásRe: We were born sick, you heard them say it
We were born sick, you heard them say it EmptyVas. Ápr. 24 2022, 16:30
2021 augusztusa, Vegas-Bellagio [<-katt]

Trágár szövegkörnyezet...




I was born sick, but I love it. Command me to be well...
Patrick and Chace
Akarva akaratlanul is, de egy kárörvendő, somolygó vigyor fut végig a képemen. Nem kell sok, hogy  kába agyam egyik legmélyebb bugyrából lávaként feltörjenek az emlékek. A régi, megsárgult emlékek, amikor még minden normális volt közöttünk, már amennyire kettőnk kapcsolatát bármikor is annak lehetett nevezni. Az első közös bebaszásunk képei követhetetlenül gyorsan, mint egy régi diavetítő, kezdenek pörögni szemeim előtt. Mindjárt behányok. Az egész valamikor időszámításunk előtt történt. Édes faszom! Már tíz éve csüng az idegeimen ez a kis seggdugasz! Rémlik, hogy kifizettünk két havi kauciót annak a paraszt főbérlőnek, majd jött a matek, hogy mi a rákot csináljunk a maradék lóvénkkal. Akkor egy szar, sarki pizzázóban dolgoztam, amire végül a bolt góréjának valamelyik jóakarója kihívta a népegészségügyet és bezárták a kócerájt, de ameddig ment az üzlet, ingyen hurcoltam haza a pizzát, szóval kajára nem volt szükségünk. A cigit töltöttük, utcai és aluljárós haknikból annyit mindig összekapargattunk, hogy bagónk az legyen, szóval nem volt kérdés, a maradék pár dolcsinkat olcsó piára basztuk el. Természetesen. Pat úgy benyesett még aznap este azoktól az összepacsmagolt szaroktól, hogy mindent összehányt. Jobb programot is el tudtam volna képzelni házavató balhé gyanánt, de ha túl érzelgős akarok lenni, be kell látnom, nem bántam meg. Mármint nem Pat hányásának a vakarását. Hanem hogy ez az egész így alakult. Ez a kis majom igazából olyan, mint egy rossz fog. Rohadtul idegesít, mert minden kaja darab beleragad, amit aztán egésznap próbálsz kipiszkálni a nyelveddel, ugyanakkor nehezen is válsz meg tőle, mert tudod, hogy az kurva fájdalmas lenne. Pláne érzéstelenítő nélkül. Szóval ja, erre készülj, ha egyszer belebotlasz Byersbe. Nincs menekvés.
Ahhoz meg már inkább hozzá sem szólok, mikor azt taglalja, milyen kemény melót csinált odabent. Fáj belátnom, de igaza van, kajak kitett magáért. Mintha világéletében ezt csinálta volna. A lassabb számoknál csak állt a színpad szélén, szinte teljesen megsemmisülve, a reflektorok által megvilágítva, a keményebb hangvételű dalok alatt meg teljesen maga alá gyűrte a színpadot, beleértve a közönséget is. És én igazából rohadtul irígy voltam rá emiatt. A feszülő fekete bőrnadrágja pedig kellemetlen görcsöket idézett elő a gyomromban. Ezt szakkönyvek asszem' úgy nevezik: féltékenység. Most mégis ezt a rohadt bosszantó érzést látom elmélyülni tekintetében, aztán már csak a felém tartó jobbját, vagy balját? Tök mindegy! Kitérhetnék előle, de valahol reménykedem benne, hogy ez a jobbos, vagy balos, kijózanít annyira, hogy végre be tudjam fogni a pofámat. Már így is túl sokat mondtam. Állom az öklöst. Már-már önként hajolok bele. A becsapódás után érzem azt a fájdalmas zsibbadást, aztán egyszerre minden kiélesedik, s ahogy az orromból csordogálni kezd a vérem, úgy röhögöm el magam, kannibálokat megszégyenítő módon nyalva le egy cseppet, ami időközben a számhoz ért.
-Azt a picsa... - Azért felszisszenek, majd átkozódva az orromhoz kapok, elegánsan ingujjamba törölve a kiserkenő vörös lét.
-Faszom... - Szipogva felpillantok rá, de már vigyorgok.
-Mi van Tyson, sok volt a sárgarépa? - Öklömet továbbra is az orrnyergemhez szorítva biccentek egy fájdalmas félvigyor társaságában a keze felé, amit épp rázogat.
-Most hogy így mondod, egyik jobb, mint a másik! - Eddigi komolytalanságomat fenntartva, továbbra is okádom magamból a hülyébbnél hülyébb poénokat, amik valszeg' számára koránt sem olyan viccesek, mint gondolom. Báááár a fejemhez vágott "ajánlatai" között van egy, ami kiemelkedik a többi közül, és amire be is neveznék, mert annyira be vagyok kúrva, hogy a világomat se tudom. És mert az még rémlik, hogy egyszer, nem is annyira régen kibaszott jó élmény volt.
-Pont ezért! Mert egy rohadt nagy seggfej vagyok, és te erre buksz, pedig állítom, bármelyik ratyit megkaparinthatnád a földön. - Ráérősen előhúzok a zsebemből egy szál cigit, egyáltalán nem foglalkozva azzal, mikor fogom megint annyira vérig sérteni, hogy kapjak egy újabb tockost tőle a képembe. Idétlenül kattintgatom a gyújtom többször is mire végre lángra lobban, és meg tudom gyújtani a számból kikandikáló bagót.
-Mi vah'? Asse tudom miről beszélsz. - Rikkantom teliszájjal. Mi a retek az a pán meg demi?! És milyen szivárványról magyaráz? Esküszöm, még józanul is több faszságot hord össze, mint én részegen.
-Miért érzem úgy, hogy most haragszol? - Játszi könnyedséggel, félvállról teszem fel a tíz pontos kérdést, s miután kitamponáltam orrlyukaimat egy-egy zsepivel, megtámaszkodom valahol hátul a kezeimen, úgy tartva a számba több slukk erejéig a cigit, mintha csak egy szál ropi lenne. Érzem a levegőben vibráló feszkót, így hát kénytelen vagyok oldalra pillantani rá.
-Ugyan már Pattybooo! - Harsányan felröhögök, az alig parázsló csikket elnyomom valahol magam mellett, és hozzá közelebb eső kezemmel megpaskolom arcának egyik felét. Óráknak tűnő percek telnek el mire kapcsolok, hogy tenyeremet merő véletlenségből ott felejtettem a képén. A többi pedig már történelem. Ahogy hüvelykujjam lejjebb siklik valahova szájának széléhez, begyemmel végigkövetve annak vonalát.
-Azt hitted mi?! - Szakítom félbe a kínos csendet, fagyasztom meg a jó eséllyel szikrázó levegőt. Mert egy percig én is AZT hittem. Meg valszeg az a hiéna is nem messze, akit Pat mögött pár méterrel látok meg felbukkanni, pofája előtt a csúcsszuper fényképezőgépével.  Hogy szarjál sünt barátom!
-Tiplizzünk, jó? - Artikulálatlanul szűröm fogaim közt, mialatt végig a szaros kis paparazzit sasolom. Ebből talán már sejtheti Byers, hogy akadt egy kis gebasz.
-Gyere! - Ezzel feltápászkodom a földről, hanyagul leporolom a gatyámat, mintha bármit is számítana hogy nézek ki amikor ennyire rohadtul el vagyok ázva. A trikójába kapaszkodom, így kezdem a fennséges Bellagio épülete felé húzni, és ahogy elhaladunk a kis geci mellett, stílusosan beintek középsőujjammal a kamerájába. Odabent javában kántálja a tömeg a Wind of chance című slágert, én meg kishíján elbőgöm magam, hogy itt a lehetőség élőben látni ezt a történelmi eseményt, ehelyett a basszerommal menekülök a hiénák elől. Egy felfuvalkodott köcsög kis pincért kedvesen arrébb lökök a faszomkoktélrákos tálcájával együtt, és mivel jelenleg mindenki a koncerten tombol, így szerencsénkre a lift is üresen érkezik. A felfelé vezető úton nem szólok egy rohadt szót sem, egyszerűen csak begubózok a felvonó egyik sarkába, ameddig ez ki nem dob a legfelső szinten. A tetőteraszon.
-Tyűűű! - Elismerősen füttyentek az elénk táruló kép láttám. Messzire ellátni még sötétben is. Mintha Vegas fölött lennénk. Na jó, tulajdonképpen így is van. Mindenhol van valami színes, vagy világító bárhová néz az ember. Itt fent úgy fúj a szél, mint az állat. Az összes abszurd gondolatot kiűzi a fejemből. A biztonsági peremhez lépek, ami legalább a derekamig felér. Még itt is hallani a tömeget, ahogy átszellemülten fütyülnek az énekessel együtt. Belekapaszkodom a perembe, becsukom a szemem, és csak hagyom, hogy sodorjon az ár, a dal, amit hamarosan én is a többiekkel együtt fütyülök.

Patrick Byers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
We were born sick, you heard them say it Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
We were born sick, you heard them say it 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
We were born sick, you heard them say it BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
We were born sick, you heard them say it RadI7tr
TémanyitásRe: We were born sick, you heard them say it
We were born sick, you heard them say it EmptyHétf. Május 09 2022, 01:56
Chace & Patrick
Ó, te szent, összeszart nadrág. Megütöttem. Tényleg megütöttem. Ahogy a kézfejemből induló zsibbadás egyre élesebb fájdalomba vált át, úgy tudatosul bennem is, hogy mit műveltem, és egyre inkább elönt a pánik. Ha eddig nem utált bármilyen oknál fogva, most biztos, hogy száznyolcvan fokot pörgettem a barátságunkon... Nem mintha nem érdemelte volna meg. Nagyon is megérdemelné. Ronnie-tól, vagy bárki mástól, de nekem sosem volt szokásom fizikai erőszakhoz folyamodni, és ezt a jó szokást szerettem volna halálomig megtartani.
Na jó, a röhögése enyhít kicsit a bűntudatomon, de a gyomromba befeszülő görcsön semmit sem. Túl erőset ütöttem és agyrázkódást kapott? Ugye nem fog meghalni? Aggódva kezdek el kalimpálni a feje körül, nem tudom, hozzáérjek-e, és ha igen, hol és mit csináljak. Zsepi. Kell egy zsepi! Kapkodva áttúrom a bőrnadrágom zsebeit, mire végre találok egyet.
- Ez igazából engem minősít, nem téged - sóhajtok fel, és ebben a sóhajban benne van minden, amit az előbb egy jobbos formájában próbáltam kiadni; aztán fogom a pézsét és a kézfejére csapva elhessintem az útból a kezét, hogy gyengéden az orrához nyomhassam. Utálom beismerni, de tényleg jogtalan a haragom. Én zúgtam bele és én döntöttem úgy, hogy nem keresek helyette mást, tehát ezt nem róhatom fel neki. Az meg, hogy tapló... Nem újdonság, eddig is az volt. Pont ez vonzott hozzá molylepkeként annak idején. Vibráló fény, aminek nekikoppansz és puff, ennyi volt.
- Ne ficeregj már... - mormogom, ahogy a nagyon profi elsősegélynyújtásom közben nekiáll rágyújtani. Legalább nem tört el az orra, ez a felismerés egyszerre tölt el megnyugvással és csalódottsággal, mert azért tényleg nem fogtam vissza azt az ütést. Mégis csak folytatnom kéne azokat az önvédelmi leckéket...
- Woahh, nem is tudom. Biztos valami égi sugallat szállt beléd - gúnyolódom, miközben beügyeskedem az orrlyukába a zsepit és egy sóhajjal visszarogyok mellé. Úgy érzem, az összes életerőm elhagyott és nálam kimerültebb, kiégettebb, megviseltebb három ikszest még nem hordott a hátán ez a bolygó. Csak le akarok dőlni és egy hétig aludni... Hátrahajtom a fejem és lehunyom a szemem. Nem. Eshetünk. Szét.  - egyre csak ezt mantrázom, hátha akkor sikerül végre tudatosítanom magamban. Végre elkezd beindulni a karrierünk, nincs az az isten, hogy pont most basszuk el.
Az érintésre felé billentem a fejem és felnézek rá, előbb csak résnyire nyitom a szemem, majd ahogy a tekintetünk összeakad és nem húzza vissza a kezét, az már rendesen felkelti a figyelmem. Az iménti vallomása újra lejátszódik a fejemben, noha még mindig úgy érzem, túlságosan fekete-fehéren kezeli a skálát, de... Beismerte. Ez már valami, nem?
De aztán elhúzza a kezét és a varázslat elillan.
- Nagyon megnehezíted, hogy megbánjam azt az ütést - közlöm vele tényszerűen, viszont a tekintete nagyon mögém fókuszál és ebből rögtön levágom, hogy társaságunk akadt. Így amikor hív, gondolkodás nélkül felpattanok és követem. Aha, paparazzi... Hát, nem nehezítjük meg túlságosan a dolgát, az biztos. Mindkettőnk életéből bőven van mit előásni és a címlapra tenni. Azért, mentvén a menthetetlent, én csak kulturáltan odabiccentek a fickónak, ahogy elhaladunk mellette, aztán követem Chace-t a liftig. Nem kérdezem meg, hova megyünk, úgy érzem, jelen állapotában úgysem kapnék normális választ tőle. Csendben figyelem, hogyan gubózik be a liftbe és próbálom eldönteni, mit érzek ezzel kapcsolatban. Vele kapcsolatban. Kettőnkkel kapcsolatban.
- Nem semmi! - A fent elénk táruló látvány még engem is szavak nélkül hagy, csak némi fáziskéséssel bukik fel belőlem ez a néhány szó. Soha nem gondoltam volna, hogy valaha itt lyukadunk ki, egy ennyire nívós helyen, és még csak nem is a szüleimen keresztül, hanem teljesen önerőből. Megcsináltuk, basszus, akkor meg miért vesztegetjük erre a drámára az időnket?
Azon kapom magam, hogy már nem is a várost figyelem, hanem Chace-t. Ő a legjobb barátom, a lakótársam, az inspirációm és a vezetőnk is. Lehet, hogy szart sem ért a banda menedzseléséhez, de akkor is ő a szíve az egésznek. A barátságunk és a bandánk túlságosan fontos ahhoz, hogy ezek a nyomorult hormonok sutba vágják az egészet. Ráadásul bele kell nőnie az apaszerepbe... Túl sok minden forog kockán ahhoz, hogy a saját, önző érzéseimet kövessem.
Megborzongok, ahogy a szél átfúj az atlétámon. Legalább a dzsekimet felvehettem volna, de odalent túlságosan a saját hátsómban voltam ahhoz, hogy ilyesmi eszembe jusson.
- Basszus, hideg van... - dörgölöm át a felkarom, majd Chace mellé lépve letámaszkodom a korlátra. A nagy koncert végül is megvolt, ezek után nem fog egyikünk sem belehalni egy kis náthába. Ahogy a csend teljesen ránk ereszkedik és a lenti zene és az ő fütyülése betölti a teret, végül nagy nehezen kibököm:
- Ugye tudod, hogy a saját nemedhez vonzódni nem a világ vége? - Óvatosan átmozgatom a jobb kezem ujjait. Már nem is annyira fáj, bár az biztos, hogy egy darabig még emlékezni fogok a történtekre. - Tudom, hogy elég rossz példát mutattam ezen a téren, de nem minden meleg olyan, mint én. Sőt, a legtöbbről meg sem mondanád, hogy meleg. Nem az határoz meg valakit, hogy kivel szexel, és senki nem lesz tőle kevésbé férfi, vagy kevésbé macsó. - Oldalra sandítok rá. Nem hiszem, hogy a jelenlegi állapotára való tekintettel túl sokat elérek ezzel, de nem akarom, hogy a feledés homályába merüljön, amit mondott. Ahhoz túlságosan fontos volt részéről az a felismerés.
- És ugye azt is tudod, hogy nem muszáj azon lovagolni, mi vagy vagy mi nem vagy? Azzal szexelsz, akit megkívánsz, és pont. Nem gáz, ha még nem tudod megmondani, hogy ez mivé tesz vagy nem tesz téged. - Finoman megveregetem a hátát, aztán csak ott felejtem a tenyerem a két lapockája között, nem is tudom, egyfajta baráti támaszként? Abban bízom, hogy talán ezt még le tudom valahogy tuszkolni a torkán, ezzel meg tudom nyugtatni annyira, hogy ne borítsa ki a dolog, hiszen a szex az csak szex; ki van csukva, hogy érzelmi alapon is vonzódna hozzám, nem igaz? Rengeteg hapsitól hallottam már, hogy csak azért, mert lefekszenek egy azonos neművel, még nem melegek. Elég gyenge kifogás, de van, akinek segít a lelkiismeretén egy ehhez hasonló kegyes hazugság. Talán Chace-nek is ez kell... Sodródni az árral anélkül, hogy nevén neveznénk a dolgokat.

Chace Bryan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We were born sick, you heard them say it Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
We were born sick, you heard them say it -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
TémanyitásRe: We were born sick, you heard them say it
We were born sick, you heard them say it EmptyVas. Május 15 2022, 22:23
2021 augusztusa, Vegas-Bellagio [<-katt]

Trágár szövegkörnyezet...




I was born sick, but I love it. Command me to be well...
Patrick and Chace
A teraszon elénk táruló, színesen villódzó, végtelen kilátás hamar elfeledteti velem az odalent ólálkodó kis patkányt a rohadék kamerájával együtt. Cseppet sem egyszerű a sztori. Lent maradhattunk volna, hogy a szart is kiverjük a tagból, ezzel elérve, hogy kitörölje az eléggé félreérthető, kompromittáló fotókat, de jelenleg annyira be vagyok állva, hogy még csak le se tojom. Ráérek holnap kattogni ezen két szem aspirin bedobása között, és mint mindig, mindenért  Patet hibáztatni orrvérzésig. Állandóan ezt teszem. Mert annyira kibaszottul egy önző, semmirekellő szar alak vagyok, hogy ilyet még egyet nem baszott a föld az hótziher! De hát ilyen az én formám, ilyen az én kimagasló, rendkívül intelligens, elbűvölő személyiségem. Sokkal egyszerűbb másokat okolni a saját őrültségeimért. Már-már annyira tökélyre fejlesztettem ezt a képességemet, hogy csaknem elhiszem a saját hazugságaimat. Mintha így akarnék könnyíteni a velejéig romlott lelkiismeretemen. De mégis mit várnak az emberek egy senkiházitól, akinek a szülőanyja azóta negatív példaként állt előtte, hogy kipréselte a vaginájából. Bár ne tette volna!
Vakvágányra siklott, nem kevésbé elcseszett gondolataimból idegesítő nyafogása rángat vissza. Még épp időben!
Nem nézek rá, továbbra is a tájat bámulom. Csupán egy, a szám sarkában megjelenő sanda, némi gúnnyal fűszerezett vigyor jelzi, hogy tisztán hallottam.
-Ki gondolta volna?! Hisztis picsa! - Ráharapok az alsó ajkamba szúrt fekete karikára, majd kacsintva leakasztom valahonnan vállaimról a fekete, itt-ott szegecsekkel teletűzdelt bőrzekémet és kábé izomból hozzávágom. Most biztos valami romantikus filmekből kiragadott jelenetre vágytál, ahogy udvariasan rád terítem, és még jól át is dörgölöm a karjaidat, hogy gyorsabban felmelegedj. Te kis langyi.
-Vigyázz, valszeg büdös mint a dög! Utálom ezeket a bőrszarokat. Úgy izzadok bennük, mint az állat. - Azért figyelmeztetem előre, hogy akadhat némi déndzsör, már ami a kabát szagát illeti. Bár belőle pont kinézem, hogy képes kölnit kutyulni az izzadtságomból. Milyen beteg!
Igazából még akár kellemes is lehetne, ahogy néma kussban támaszkodunk egymás mellett, mindketten elmerülve a saját gondolataink között, ő mégis szinte pillanatok alatt lerombolja ezt az idillt. Érzem ahogyan a feszültség lassan elborítja minden porcikámat. Hát elkezdődött!
Görcsösen rászorítok ujjaimmal a peremre, begyeim belefehérednek az erőkifejtésbe. Jön a jóöreg tagadás. Most legszívesebben én is bemosnék neki egy akkorát, hogy a saját anyja se ismerne rá, de egyrészről baromira sajnálnám...magamat. Mert nekem kéne utána heteken keresztül hallgatnom a sipítozásait, másrészről pedig... a kurva életbe is! Valahol talán, ismétlem, csak TALÁN! igaza lehet. Egy egészen kicsit. Alig egy hangyafasznyit. Honnan jön ez a sok szar belőle? Mármint, azonkívül hogy a szájából. Mégis mi készteti őt arra, hogy ezek a gondolatok egyáltalán megszülessenek a különc kis agyában?
-Nem kértem kioktatást, dr.Pöcsfej. - Keserűen rávigyorgok az immár nem a peremet, hanem sokkal inkább egymást szorongató ujjaimra. Majd jó narkóshoz illően szárazon szipogva végig dörzsölöm kézfejemmel az orrom, és újra csak somolygok. Keserűen. Átkozottul elcseszetten. Mint akinek a nyakába ömlött egy vödörnyi szar.
-Ez az egész szerintem hülyeség. Mármint az, hogy a szexualitás nem választás kérdése, a génjeinkbe van meg ilyenek. - Némiképp idegesen kezdem túrni gatyám farzsebét, az utolsó doboz cigim után kutatva, amit hosszas káromkodások után meg is találok a Zippommal együtt. Kapkodva dugok egy szálat a számba, s slukkolok belőle egy jó mélyet, mintha ettől várnám a megoldást, a megnyugvást. Mintha a füstje eltörölhetné Pat ólomsúlyú szavait. De a nikotin most az egyszer nem hoz enyhülést.
-Szerintem... vagyis gondolom, hogy az anyám is tehet arról, hogy ilyen ferde lettem. - Oké, ez a szó elég gáz, nem kevésbé rasszista is.
-Van valami amit el kell mondanom. A faszt! Nem kell. De el akarom mondani. Uhh holnapra ezt kurvára meg fogom bánni. - Kínomban elröhögöm magam. Igazából már most bánom. Nem akarom látni a szemében a szánalmat, a sajnálatot, amikor szembesítem vele, hogy a gyerekkorom a vattacukor illatú szivárványok helyett az állandó erőszakról szólt. De mégis kinek mondanám el, ha nem neki? Tíz év hosszú idő. Tíz éve mellettem van, és bár mindennap ki tud borítani annyira, hogy legszívesebben kilógatnám az ablakon, de attól még ő az egyetlen személy az életemben, akire számíthatok. Aki számít.
-A muter... picsába... - Szégyenkezve lehajtom a fejem, homlokomat ráfektetem a peremre mielőtt ismét felegyenesednék, és továbbra se nézve rá, a szemeibe, folytatom.
-Amikor kölyök voltam, rendszeresen molesztált. Állandóan be volt állva. -Eddig csak a kihallgatáson a zsaruknak vallottam színt az egészről. Meg persze aztán anyám húga is megtudta, mert hát a gyerekvédelmiseknek kötelességük volt őket felvilágosítani, de soha nem faggatózott, én meg nem beszéltem róla. Mert ez nem egy olyan dolog amiről bárkivel jókedvűen elcseverészel egy üveg sör mellett.
-Később meg. Hát... dugnom kellett vele. Szóval... ja. Megerőszakolt. Vagy mi a halál erre a jó kifejezés. - A hideg kellemetlenül, mint az áramütés, végigfut a gerincemen. Elnyomom a csikket a peremen, még bámulom egy ideig amíg a kiesett dohány narancssárgán parázslik utána, és máris újabb bagó után kezdek kutatni.
-A középsuliban azért voltam együtt egy-két csajjal, de mindig fostam, hogy kiderül. Aztán az egyik szomszédnak kezdett feltűnni anyám viselkedése, jöttek a zsaruk, én meg anyám húgáéknál kötöttem ki. Moira volt az első nő az életemben akibe kajak bele voltam esve. Akiről azt hittem, hogy majd vele sikerülhet. Aztán átbaszott. - Egykedvűen megvonom a vállam a szőke démon említésére, majd rákönyöklök a peremre, addig bámulva a semmibe zuhanó hamut, ameddig el nem tűnik.
-És akkor ezekután döntsem el, hogy ki a fasz vagyok valójában. - Zavarodottan elvigyorodom, egyik kezemben a cigit lógatva az alattunk elterülő sötétsèg fölött, másikkal kikönyökölve, a hajamba túrva, így fordítva először felé a tekintetem mióta elkezdtem ezt a rohadt bonyolult témát feszegetni.
-Hogy amit... ketten csináltunk, az mégis mi volt. Mit jelentett. - Újabbat slukkolok a cigiből. Tekintetem hosszan elidőzik az arcán, a szemein, majd lassan visszavezetem a tájra. Én se tudom hova akarok ezzel az egésszel kilyukadni. Hogy miért pont most vallottam színt. Hogy egyáltalán jól tettem-e?!
mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
We were born sick, you heard them say it Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
We were born sick, you heard them say it 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
We were born sick, you heard them say it BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
We were born sick, you heard them say it RadI7tr
TémanyitásRe: We were born sick, you heard them say it
We were born sick, you heard them say it EmptyKedd Aug. 02 2022, 17:47
Chace & Patrick
Legszebb, legmélyebb gondolataimból az arcomba csapódó bőrdzseki ránt ki, mire ösztönösen oldalra dőlök, minél távolabb az említett ruhadarabtól.
- Fujj, nem kell, vidd innen... - Mert majd romantikusan belebújok és szagolgatom az egész este érlelt testnedveit? Főleg, hogy még le is picsáz, ch! De azért nagy kelletlenül végül csak átveszem tőle és magamra húzom, így legalább a hidegtől védve vagyok némileg, és ez azért mégiscsak rendes tőle. - Kösz - toldom hozzá, és igen, legyen, langyi vagyok, egy kicsit csak azért is beleszimatolok, hátha az orrom egy életre megjegyzi így Chace illatát anélkül, hogy maradandó agykárosodást szenvednék.
Beletörődő, fáradt sóhajjal veszem tudomásul, hogy nem vevő a lelkizésre. Valószínűleg sosem lesz, kimaradt a génállományából az erre való hajlandóság, bár ezért még nem kéne rögtön kioktatásnak vennie azt, hogy segíteni próbálok rajta. Enyhén sértő, de szerencsére mellette már immunis vagyok az enyhe fokozatra. Legyintve jelzem, hagyjuk, felejtsük el a témát, de legnagyobb meglepetésemre magától folytatja, ráadásul egy egészen értelmes gondolattal, amivel bár nem teljesen értek egyet, mégis figyelmesen hallgatom, későbbre raktározva a magam közbeszúrását. Ha választhatnánk a hetero meg a homo csomag közt, mégis milyen agyalágyult választaná a melegebbiket? Ki akarja magának önként ezt az életet? De mint mondtam, nem akarok közbevágni, most nem, amikor végre beszél, ráadásul magától és olyan dolgokról, amelyek egészen újszerűek.
Az anyja említésére felszalad a szemöldököm, de felé fordulok, hogy teljes figyelmem neki tudjam szentelni. Nem sokat tudok az anyjáról, de azok alapján bőven kimeríti a "szívből gyűlölöm" kategóriát, szóval érdekel, hova tovább tud még süllyedni a szememben.
- Bármi is az, itt hagyhatjuk, ha szeretnéd. Nem kell magunkkal vinnünk - ajánlom halkan, nem akarván kizökkenteni a vallomásból. Csak szeretném, ha biztonságban érezné magát velem. Ha akarja, többet fel sem kell hozni a dolgot, tehetek úgy, mintha el sem mondta volna, leszámítva azt az aprócska tényt, hogy elmondta és tudni fogom.
Ahogy belekezd, a gyomrom egyre összébb szűkül. Elfog a balsejtelem, hogy ez egy nagyon, nagyon rossz történet lesz, amire talán egyikünk sem áll készen lelkileg, úgyhogy felmarkolom magam mellett a korlátot. A vas hűvös érintése segít magamnál maradni és nem átszédülni rajta, noha érzem, hogy egészen megindul a talaj alattam. Persze, eddig is sejtettem bizonyos dolgokat, voltak homályos körvonalaim a családi életéről, de sosem ennyire konkrétak, sosem ennyire erősen satírozott, izomból rányomott ceruzájú kontúrral, kitörölhetetlenül, a papírba szaggatva. Szívem szerint kivenném a kezéből a cigit, hogy ne kelljen abba kapaszkodnia, amögé bújnia, de azt hiszem, megengedhető ilyen történet mellett a pótcselekvés, ahogyan azt sem nehezményezem, hogy nem néz rám közben. Sokkal nagyobb a hatás, amikor végül megteszi, és ezúttal én szégyellem el magam és nekem kell elfordítanom a fejem, mert fogalmam sincs, mit mondhatnék. Most először érzem ennyire tehetetlennek és tanácstalannak magam. Ha létezik is olyan szó, ami begyógyíthatná ezeket a sebeket, nem ismerem azokat, és Chace most annyira törékenynek hat, attól félek, ha rosszul érek hozzá, maradandó károkat okozhatok. Így hát a szürkévé és érdektelenné vált várost bámulom és a korlátba kapaszkodom, újra és újra emlékeztetve rá magam, melyik oldalon állok, hiába csapna át mindig az agyam, hogy zuhanok.
Végül én is a korlátra könyöklök, lassan csúszom oldalra, mellé, és rövid tétovázás után a vállára, karjára hajtom a fejem. Nem tudom, elviselne-e tőlem egy ölelést, és ezúttal nem merek kísérletezni. Rajta nem. Ha nem tol el, kicsivel később a könyökhajlatába akasztom a kezem, laza ölelésbe vonom a karját, bámulom a várost és csak próbálok nem sírni, mert akkor egész biztos lehajítana a tetőről. Az utolsó, amire szüksége van tőlem, a szánalom, még ha meg is szakad érte jelenleg a szívem.
- Chace vagy. A srác az aluljáróból. A lakótársam és a legjobb haverom. - Felemelem a fejem a karjáról és felé fordítom valamennyire, megtámasztom rajta az állam és néhány pillanatig a profilját fürkészem.
- A Scorpions előzenekarának énekese. Egy seggfej - teszem hozzá, majd visszavackolom a fejem a vállára, ha nem tol el, és a városnak szentelem ismét a figyelmem. A gondolataim ezerrel kattognak, végül a karomat is szorosabbra fonom az övé körül, ráfoghatom arra, hogy hideg van, hogy helyezkedem, vagy bármire, amire akarja.
- Sajnálom - Halkan, gyengéden mormogom csak bele a karjába. Tényleg őszintén sajnálom, hogy senki sem volt ott hamarabb, hogy megvédje attól a beteg nőszemélytől, és tudom, hogy a sajnálatom ezen semmit sem változtat, de akartam, hogy tudja. És azt is, hogy: - Szeretlek. -, függetlenül minden romantikus, meg hormontúltengéses sallangtól. Valószínűleg ezzel sem segítek sokat, viszont éreztetni akarom vele. Aztán befogom és nem mondok többet, csak ebben a pózban létezem tovább a fényeket bámulva egészen addig, ameddig hagyja nekem.


Chace Bryan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We were born sick, you heard them say it Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
We were born sick, you heard them say it -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
TémanyitásRe: We were born sick, you heard them say it
We were born sick, you heard them say it EmptyPént. Aug. 05 2022, 12:02
2021 augusztusa, Vegas-Bellagio [<-katt]

Trágár szövegkörnyezet...




I was born sick, but I love it. Command me to be well...
Patrick and Chace
Még néha, nagyon ritkán, amikor van időm agyalni, eszembe jut. A szarabbnál szarabb minőségű anyagok okozta állandó imbolygó, bizonytalan járása. Az a kibaszottul gusztustalan leopárd mintás fejpánt, amivel eltűrte a retektől csomókban rasztásodó, lenőtt, szőkére festett haját. A leheletétől legszívesebben a túlvilágra okádtam volna magam. A fél napos, agyoncsócsált rágó szaga keveredett az áporodott, egészségtelen szájszaggal meg persze némi piával. Bármire képes volt, hogy cucchoz juthasson. Volt, hogy három hónapig víz és áram nélkül éltünk. Jó, hát igazából hót mindegy, a herkához elég egy öngyújtó is...
Gyűlöltem a kéretlen, sajnálkozó tekinteteket, a sablonos, támogató szövegeléseket. Szerettem volna venni egy gépfegyvert és kivégezni az összes álszent köcsögöt, akik végig sejtették mi folyik otthon, csak be voltak fosva a ringyótól és a zsernyákoktól, vagy szimplán leszarták az egészet.
Utáltam a nemibeteg gondozóban -ahova önhibámon kívül jutottam-, az ítélkezően mustráló pillantásokat. A szajhának megannyi kétes ügyfele volt... Azok átadták neki a leprájukat, a többi meg már asszem' egyértelmű.
A rengeteg hazug gennyláda után Pat volt az első ember az életemben, akit komolyan érdeklek, akinek nem számít mit teszek, hogy ki voltam, vagyok. Ő látja bennem, mindig is látta azt, amit mások elől elzártam.
Szinte érzem magamon a vallomásom okozta reakcióját. Mint aki alól kihúzták a talajt, igaz te kis majom? Csak zuhansz egy örökkévalóságig, miközben az egész jelenet másodpercek alatt lejátszódik. A fejed hangosan koppan a kövön, mindkét füled fülsiketítően cseng, pár másodpercre még a levegő is beszorul a bordáid közé.
-Nem akarok beszélni róla soha többé, vagy emlékezni. - Meredten bámulom a villódzó fényeket, mint aki teljesen más dimenzióba került. Érzem, hogy matat a karomnál, bármikor elhúzódhatnék, normális esetben meg is tenném, de itt és most semmi sem nevezhető normálisnak.
Mintha egy egész gyerekkor megalázó, gusztustalan részletekkel teletűzdelt traumáit csak úgy csettintésre el lehetne hessegetni, mint a fingot. Én akarom a legjobban.
Némiképp kizökkent váratlan közeledése. És most az egyszer rohadtul hálás vagyok neki ezért. Kíváncsian oldalra sandítok, figyelve rá, hogy elkerüljem a kínos szemkontaktust. Nem akarom látni a sajnálkozást a tekintetében, a szánakozó vonásait, sírásra görbülő száját. Csak hagyom, hogy mindenféle fölösleges dumát mellőzve a karomba csimpaszkodjon. Lehengerlő bókjai hallatán csak-csak elvigyorodom, szemeimet is körbe forgatva.
-Egy homokos seggfej... - Mélyről jövő sóhajjal együtt lehelem ki magamból a nyilvánvalót. Amíg élek, a legnagyobb teher lesz a vállaimon, most mégis úgy érzem, mintha több tonnányi súlytól szabadultam volna meg. Épp időben! Már nem lettem volna képes sokáig cipelni.
-Tudom. - Vonok vállat érzelgős kirohanására, ami őszintébben hangzott, mint bármikor máskor. És talán ez a "tudom" is őszintébb volt, mint bármi, amit a tíz év alatt mondtam neki.

Lassan vezetem végig fáradt tekintetemet a mellettem fekvőn. Mintha ezzel bármit is megváltoztathatnék, titkon talán abban bízva, hogy semmi nem történt az éjjel, ami csak tovább bonyolíthatná ezt az egész szart. Feljöttünk a lakosztályára, ittunk még egy-két sört, tekertünk egy jóéjt füves cigit, és utána kifingottunk.
Nyelvemre harapva fojtom el magamban az őrjöngő üvöltést, aminek feltett szándéka, hogy utat törjön magának a számon keresztül.
Töviről hegyire kielemzem feje alatt pihentetett karján lévő tetoválását. A zongora billentyűk pontos, részletes kidolgozását. Majd veszek egy mély levegőt, és haladok egyre lejjebb. Egészen addig, ameddig véreres szemem meg nem akad meztelen, fehér seggén.
-Ó baszd meg! - Bukik ki belőlem félhangosan, amolyan Jó reggelt gyanánt. Fájdalmasan marok bele hajamba. Legszívesebben körömmel levakarnám a fejbőröm. Sőt! Egyszerűen leskalpolnám magam. Ráhajítom az eddig a csípőmet fedő lepedőt. Nyögve ülök ki az ágy szélére, még legalább egy percig a térdeimen könyökölve, kezeimmel megtámasztva a fejem. Ha lehetséges lenne, most tuti szembe köpném magam. Akaratomon kívül némán mantrázom magamban azt a bizonyos mondatot, amit a legelső alkalom után basztam a fejéhez. Nevetséges vagyok. Egy szánni való balfasz!
Mint akit összevertek, úgy keresgélek az alsógatyám után, s közben a farmeromra is rátalálok. Az ingem meg valahol a holdon... Szarok rá! Kell egy kávé. A bűntudatomon nem, de a mocsok másnaposságomon talán tompíthat valamennyit egy erős fekete. Ennek reményében csoszogok ki a luxus konyhába, amibe egyáltalán nem illek bele.
Beletelik néhány percbe, és minimum három agyvérzésbe mire működésre bírom a kávéfőzőt. Ameddig várom, hogy lefolyjon, elmélázva bámulok ki a több méter magas és széles ablakokon keresztül a napfelkelte által narancssárgán izzó, ébredező városra. Az agyamat ostromló, megannyi gondolataimból a kávéfőző hangja rángat ki. Újabb kurva anyázások végeláthatatlan sora, és egy idegösszeomlás következik, végül csak-csak rájövök hogyan kell kioperálni a helyéről a kávékiöntőt. Ezt követően már viszonylag könnyen hozzájutok a reggeli koffeinadagomhoz, amit úgy döntök, a nappali bőrkanapéján fogok elfogyasztani. Aztán tekintetem megragad a fehér pianínón, amit már fingom sincs milyen indokkal kért Pat, de itt van és kitartón flörtöl velem. Viszonylag sokáig ellenállok, végül mégis csak megtörik az a bizonyos jég. Megkörnyékezem a csalfa ribancot, a bögrét leteszem a tetejére, és helyet foglalok. Bal kezemet lustán lógatom az ölembe, míg jobb kezem ujjaival nyomogatni kezdem a billentyűket. Egy-két hangot el is találok. Régen megtanította Pat lejátszani a Linkin Park egyik számát, de már nagyon halványak az emlékeim.

Patrick Byers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
We were born sick, you heard them say it Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
We were born sick, you heard them say it 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
We were born sick, you heard them say it BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
We were born sick, you heard them say it RadI7tr
TémanyitásRe: We were born sick, you heard them say it
We were born sick, you heard them say it EmptyVas. Jan. 15 2023, 13:50
Chace & Patrick
Habár a skálákról még mindenképpen el kell beszélgetnem vele egyszer, ha már egyikünket sem nyom ennyire az élet (haha, jó vicc), a vallomása kicsal belőlem egy halvány, keserű félmosolyt és néhány halk mormogást, ami belevész a felkarjába, ahogy beletemetem az arcomat:
- Üdv a klubban.
A többi meg hagyom, hogy belevesszen az éjszakába.

Nincs is szebb annál, mint Chace karcos hangú káromkodására ébredni. Csipkerózsika meg a herceg csókja ott baszhatja meg magát. Mindenesetre az ismerős dallamok elkezdenek kicibálni az álmok fogságából - ahol egyébként annyira nem is szenvedtem, sőt, az első gondolatom ébredés után rögtön az, hogy igazán el tudtam volna viselni még néhány óráig. Vagy napig. Inkább utóbbi. Nem tudom, mit csináltunk az éjjel, de hogy mosottabb rongynak érzem magam, mint... Aztán persze az emlékek elkezdenek visszaszivárogni és jön az első tompa, csipás felismerés. Oh. Visszaszívom, az alvás is ott bassza meg magát. Volt jobb dolgunk nála.
Ki sem nyitom a szemem, az agyam már rögtön elkezd kombinálni. Ittunk, szívtunk, lelkiztünk, óhatatlan, hogy megint sikerült összegabalyodni, de ettől most valami festett körmű, zselézett hajú predátorba csaptam át? Mert hát szerencsétlen feltárta előttem a gyerekkorát, én meg cserébe rámásztam, mint valami érzéketlen f... Habár emlékeim szerint nem én kezdeményeztem, és ami azt illeti, nincs sok energiám átmenni a szokásos "ez meg sem történt, Pat" és "senkinek egy szót se, vagy kinyírlak, Pat" fázisain, amik ilyenkor a pánikkal együtt elöntik. Szóval még nyitva sincs a szemem, de már megsértődöm, amiért valójában ő használt ki engem, hogy aztán megint polcra tegyen a következő szexuális ébredéséig. De csak azért, mert ripityára törted a szívem a történeteddel még ne hidd, hogy ezt elnézem neked, te seggf...
A gondolataimat ekkor akasztja meg a zongora felől érkező, esetlen nyikkanás. Ki a halál kért zongorát egy... Ja, én. Hmm. És bár szeretnék elolvadni a kissé suta hangoktól, ahogy végre ráveszem magam, hogy megmozduljak és kinyissam a szemem, a retinámba csapódó fájdalom, ami aztán a testem több pontjára is kisugárzik, egy kissé kizökkent. Kissé nagyon. Mondjuk úgy, hogy a festői zongoraszót majdnem egy öblös rókázással kísérem.
- Vadállat... - morgok az orrom alatt, el-elfojtva egy-egy szisszenést, ahogy kikászálódom az ágyból. Igazán nem bánom, ha rajtam kísérletezik, vagyis hát igen, de nem ez a lényeg, csak ha már kísérletezik, igazán lehetne kicsit... Na jó, kit áltatok? Mintha nem lennének róla emlékeim, határozott emlékeim, ahogy azért könyörgök, hogy még durvább legyen.
Velem sincs minden rendben.
- Elcsúsztál eggyel - dörmögöm mögé lépve, majd mellé. Csak egy alsót voltam hajlandó magamra venni, a hajolgatás, mondjuk úgy, nem lesz a kedvenc programom a mai nap. Az ülést is megbánom kicsit, ahogy enyhe fintorral leereszkedem mellé, ha nem akarja, hogy a combjára, akkor szépen szorít helyet a popójával. Leveszem a bögrét a zongora tetejéről, iszok két nagy kortyot belőle, aztán visszateszem.
- Linkin Park? - A hangsúly ugyan kissé felszalad kérdőn a végén, de valójában biztos vagyok benne, hogy azt próbálta eljátszani. Kell egy pillanat, míg az ujjaimat szétterpesztem a billentyűk felett, a lábam megtalálja a pedált és átgondolom az egész életemet, de aztán a reggeli rosszullétet felülírja a rutin, ahogy elkezdek játszani. Csak az első részét, egy könnyebben emészthető szeletet, aztán a felé eső kezem az ölembe ejtem és intek neki, hogy szálljon be helyette, ahogy újrakezdem.

mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We were born sick, you heard them say it Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
We were born sick, you heard them say it -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
We were born sick, you heard them say it Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
TémanyitásRe: We were born sick, you heard them say it
We were born sick, you heard them say it Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
We were born sick, you heard them say it
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Born again | Ricky & Remy
» Iris & Rainer - I'm not sick, let me go!
» sick of you like an addiction; Jordan & Lana
» I know you're sick, hopin' you fix, whatever's broken. ~ Dong-hyuk & Marcus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: