New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:27-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:27-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 17:00-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In
TémanyitásRe: you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In EmptyCsüt. Szept. 14 2023, 21:36

Henry & Ah In

Ahogy levettem a kabátomat és azt próbáltam lehetőség szerint normális állapotában felakasztani, a pillantásom a tetovált kézfejemre siklott, majd elgondolkoztam azon, hogy az emberek vajon mit gondolnak rólam pontosan, amit először meglátnak. Ha otthon lennék, akkor minden bizonnyal valami törvénnyel szembenálló foglalkozással kötnének össze, mert Ázsiában annak ellenére nem fogadják el túlzottan a tetoválásokat, hogy már egyre többen viselik őket. Most először gondolkoztam el azon, hogy a bátyámnak mennyire komoly munkája van, a családunk milyen fontos pozíciót tölt be a világban, én pedig teljes mértékben kilógok a sorból. Vagy legalábbis annyira biztosan, amennyire illik.
Emiatt leszegtem a fejem, miközben a sapkámtól is megszabadultam, hogy legalább a minimális illemet megpróbáljam betartani és ne bunkóként mutatkozzak a főnöke előtt. Más kérdés volt, hogy télen szerettem, hogy a hajam hosszabb volt, amiben volt némi természetes hullám és ezért egyszerűen képtelen voltam azt tökéletesen rendben tartani. Emiatt is használtam sokszor hajgumikat, de egyelőre nem voltak elég hosszúak a fekete tincsek ahhoz, hogy tökéletesen hátra tudjam fogni őket… Szóval a mai nap folyamán csak hagytam a fenébe az egészet és az ujjaimmal simogattam ki a homlokomból a hajamat időről-időre, ami mindig visszarendeződött abba az állapotba, ami annyira zavart engem.
Valójában belegondolva, a bátyám árnyékában sem élek, mert nem vagyok hozzá elég jó. Ha ezt kimondanám, akkor Dae Il minden bizonnyal ellenkezne és arra hivatkozna, hogy az érzékenységem és a zene iránti rajongásom az, ami engem egyedivé és csodálatossá tesz. Mindezt csak azért mondja, mert elfogult velem, és emlékszik arra, hogy milyen voltam gyerekként. Lényegében neki csak a rólam őrzött emlékek maradtak meg. Minden bizonnyal magányos volt, miután meghalt a menyasszonya. Nekem pedig emiatt nincs szívem összetörni azt a képet, amit rólam alkotott, szóval szépen leültem a kávékkal együtt az egyik fotelban és türelmesen vártam.
Nem kifejezetten kenyerem az ismerkedés, ezért miután megkaptam az információkat azzal kapcsolatban, hogy a bátyám még tárgyal, arra gondoltam, hogy elütöm az időt. Mondjuk válaszolhatok Ronnie-nak azzal kapcsolatban, hogy még nem készítettem el az általa kért prezentációban az én részem, mert egyelőre nem vettem rá magam a szakirodalmak olvasására is. Nem sok célom volt a tanulással, igazából csak azért jártam egyetemre, hogy csináljak valamit. Ha annyira producerkedni akarok, akkor ahhoz már mindenem megvan az anyagi hátterem miatt. Ez nyilvánvalóan nem mentség arra, hogy miért hátráltatok másokat a munkájukban, de igyekeztem figyelmen kívül hagyni ezt a tényt. Talán annyira mégsem akarok válaszolni neki.
Ahogy felvettem a fiúval a szemkontaktust, akinek a tekintete kíváncsinak és szelídnek tűnt, tisztában voltam vele, hogy pontosan úgy nézek ki, mint egy faszfej. Az én arcom kifejezéstelen volt, és pont úgy grimaszoltam, mintha zavart volna… Vagy nem csak mintha, mert tényleg zavart. Ez a nyelvem hegyén volt, de olyan erősen mélyesztettem bele a fogaimat, hogy már majdnem érezni véltem a vérem fémes ízét.
- Jeong Ah In – már üdvözöltem korábban az összes bent lévőt, ezért nem gondoltam magam bunkó parasztnak, amiért a nevemet is úgy osztottam meg vele, mintha fizikai fájdalmat okozna az, hogy eláruljam neki – A magas férfihoz.
Nem fejtettem ki azt, hogy testvérek vagyunk, mert sok köze nincs hozzá, de a folytatástól, amit lenyomott nekem, éreztem, ahogy megnyúlik az arcom. Talán, ha egy fokkal beszédesebb lennék – azért nem annyira, mint amennyire ő az -, akkor minden bizonnyal nem kerülnék ilyen helyzetbe. Soha semmi törvényellenest nem követtem el azon kívül, hogy otthon elütöttek és én léptem le az autó elé. Viszont ezek megint olyan információk voltak, amiket nem terveztem az orrára kötni. Egyelőre még csak azt sikerült magamban megfogalmaznom, hogy baromira irritál az, ahogy rám néz és vizslat. Kényelmetlenül érzem magam tőle. Emellett nagyon zavar, hogy Shinre emlékeztet, ami ösztönösen arra sarkall, hogy ne akarjak vele beszélgetni. Most már tényleg nem maradtak barátaim, pedig nagyon könnyű hozzászokni ahhoz az érzéshez, hogy az ember nincs egyedül. Én pedig nagyon félek a magánytól.
Nem tehettem róla, hogy hátra hőköltem, amikor belehajolt az aurámba. Nehezen tűrtem el a fizikai kontaktust és azt is, hogy az akaratom ellenére jöjjenek hozzám közel. Nagy távolságra volt szükségem, Henry pedig az eddigiek alapján pontosan olyannak tűnik, aki nem tiszteli ezt a dolgot. Emiatt megint csak feleslegesnek éreztem azt, hogy megpróbáljam neki elmagyarázni, hogy miért udvariatlan így viselkedni valakivel… Velem.
- Miért lenne az ujja a pánik gombon? – összevont szemöldökkel néztem rá – Legyél velem őszinte kérlek. Attól félsz, hogy elkezdek lövöldözni itt helyben ugye?
Egy pillanatra gúnyosan elmosolyodtam, ami halk nevetésbe torkollt, majd megcsóváltam a fejem. Hihetetlen ez a srác. Egyszerűen nem találok rá szavakat.
- Az ügyvéd, akihez jöttem – talán ezen a ponton lenne értelme színt vallani – Jeong Dae Ilnek hívják. És a bátyám.
Nem igazán tudtam, hogy mit kellene mondanom ezen kívül, bár összességében nem is nagyon volt kedvem barátkozni vele. Inkább a pillantásomat a papírtáskára tereltem, hogy ki tudjam szedni belőle az egyik szendvicset. Alapvetően nincs gond az étvágyammal, csak válogatós vagyok valamennyire. Azokat az ételeket szeretem a legjobban, amik házikosztnak hatnak, nem szívesen fogyasztok olyat, amiből kis mennyiség nagyon drága.
- És neked miért van szükséged ügyvédre? – éreztem, hogy nem lesz könnyű levakarni őt magamról, emiatt talán egyszerűbb volt kifullasztani a témákat és utána csendben várakozni tovább. A szendvicset pont úgy húztam elő, mintha nem lenne udvariatlanság egyedül elkezdeni enni.
Ruha 849 szó


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In IeiGynr
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In ZmPt1C1
TémanyitásRe: you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In EmptySzomb. Ápr. 02 2022, 00:20
Ah In & Henry

Javasolni fogom Linnek, hogy dolgozzon valamilyen kevésbé unalmas helyen, ahol nem kell fél órákat várnom arra, hogy vége legyen egy tárgyalásának és legyen velem, amikor megígérte, hogy lesz rám ideje. Talán ezért volt értelme annak, hogy csak ő költözött el az egyetem miatt - ami miatt még amúgy sem számoltam el vele -, és nem az egész Marsh család számolt fel a texasi élettel. Így a nővéremnek volt néhány nyugodt éve, amikor csak ünnepekkor meg az egyetemi oktatási szünetekben kellett hallgatnia a világmegváltó ötleteimet, amikkel lassan már telefonon fogom zaklatni, ha tényleg nem akarják befejezni azt a bizonyos nagyon fontos tárgyalást. Az előbb, amikor elmentem a mosdóba, még azon is gondolkoztam, hogy megnyomom a tűzjelzőt, mert az száztíz százalékig biztosan kiűzte volna őket a tárgyalóból, de az a helyzet hogy még vagy ezer másik ügyvédet is a különböző emeletekről. A tetteimért való megfizetésre pedig valahogy sosem vagyok felkészülve. Pont annyira nem, mint például a múltkori eset kapcsán, amikor Hailee számára is kiderült, hogy miért hívogatják teljesen idegen férfiak azzal a szándékkal, hogy randizni vigyék. Nem tudom miért rám kellett rögtön fogni, amikor simán valamelyik barátnője is felnyomhatta volna őt a Tinderre a számával együtt. De persze mindig a legkisebbet kell gyanúsítani.
Mindegy, túléltem a nővérem bosszúszomját, ami nem jelentette azt, hogy utólag nem kell folyamatosan kompenzálnom a rossz cselekedeteimért. De inkább Linusnak hízelgek, mint hogy a pokol kapujából kelljen visszafordulni, habár mindig is inkább a meleg helyek jöttek be, talán mert amúgy is nyári gyerek vagyok. Most is azért jöttem, hogy elvigyem enni, mert a végén elfogy nekem a sok munkája miatt és kinek fog akkor kelleni ha csont és bőr? Oké, átfogalmazom.. Amúgy sem adnám olyannak, akit csak az érdekel, hogy milyen az alakja a nővéremnek, de attól még teljesen igazam van amikor azt mondom, hogy akkor tűnik valaki igazán egészségesnek, amikor nem mehetne el gond nélkül csontvázként egy jelmezes buliba. Szóval ha le akarnám fordítani a dolgot, akkor mondhatjuk azt is, hogy engem valójában csak Lin egészsége érdekel - és jobb is, ha ennyiben maradunk.
- Nem lehetne, hogy... - Előveszem a legártatlanabb pillantásomat, amikor a nem messze üldögélő hölgyre pillantok az asztala mögött, aki valószínűleg nagyon fontos az asztala mögött végzendő dolgokkal van elfoglalva. Nem tudnám megállapítani, hogy akkor ő most pontosan kinek a titkárnője, mert amikor a folyosó végén a a mosdóba kóvályogtam, ugyanilyen asztal mögött ült még valaki.
- Sajnálom, de nem fogok odatelefonálni. - Úgy éreztem, hogy a sajnálom részét nem is érzi át a mondatnak, ami miatt egészen sértődött kifejezés ült ki az arcomra, a fejemet pedig duzzogva fordítottam el a nő felől. Én csak azt próbálom megértetni vele már legalább harmadik alkalommal, hogy gyorsabban végezne a nővérem, ha odatelefonálni neki, hogy vendége van - amit én is megtehetnék, de akkor rám haragudna meg, ha fontos dologról van szó és olyasmivel zavarom, ami egyáltalán nem professzionális. Az, hogy el akarom rabolni legalább nem túl professzionális.
A gond valójában ott kezdődik, hogy mindent úgy kalkuláltam be, mintha olajozottan működő gépezet lenne és egy percet sem kellene várnom arra, hogy Hailee végezzen, szimplán csak indulhatnánk. Most pedig, a meglepően kényelmes bőr fotelben várakozva percről percre éhesebb vagyok, Linusnak pedig még mindig semmi nyoma. Már épp elgondolkodom azon, hogy tényleg megérné megkockáztatni a tűzjelzőt, de valahol ennek a gondolatmenetnek a közepén újabb alak jelenik meg a helyiségben, én pedig rögtön felfigyelek rá, habár csak a szemem sarkából.
Próbálom nem nagyon meresztgetni a szemeimet, amíg helyet nem foglal mellettem, mert ugyan egyedül a mutogatásról tudom, hogy ha sokat csinálja az ember, akkor rászokik a lopásra, attól, hogy másokat megnéztem valamilyen formában, nem lett szemtengely ferdülésem. Nyilván nem akartam én hallgatózni, mégis azon kaptam magamat, hogy kihúzom magamat ültő helyemben és a kelleténél jobban hegyezem a fülemet. A srác teljesen olyan benyomást keltett számomra, mint aki huszonévesen cégtulajdonos, de mondjuk a szabadidejében olyan dolgokat csinál, ami minimum illegális és most jön az ügyvédjéhez, aki természetesen erről mindent tud és mégis képviseli az illetőt. Finoman megráztam a fejemet, amikor végül leült a mellettem lévő fotelbe, a pillantásom azonban bátrabban emeltem rá, mert nagyon úgy tűnt, hogy nincs abban a passzban, hogy tudomást vegyen a létezésemről. Ez a dolog viszont nekem sosem okozott problémát.
- Hello. Henry Marsh. - Úgy nyújtottam oda  kezemet, mintha érdekelte volna a nevem, vagy minimum arra kérdezett volna rá, amikor megszólalt. A helyzet viszont az, hogy ki tuja meddig fogunk itt ülni és még cikibb lenne, ha egyáltalán nem is szólnánk egymáshoz. Talán emiatt is éreztem késztetést arra, hogy újra megszólaljak: - Melyik ügyvédhez jöttél? - Nem féltem attól, hogy tegeződni kezdtem vele, mivel ránézésre is csak pár év különbség lehetett közöttünk.
- Nem hiszem, hogy egyhamar bejutsz majd, az a nő... - Ezen a ponton egy fokkal közelebb hajoltam hozzá, hogy még véletlenül se hallja meg az emlegetett személy, amit mondok. Hailee biztosan kinyírt volna, ha kitiltanak engem innen, aztán még ki is derül, hogy az ő testvére vagyok. - Szerintem rajta van az ujja a pánik gombon, csak a biztonság kedvéért. - Már ha vannak az ilyen irodákban pánik gombok az asztal alatt. Erről is meg kell majd kérdeznem Linust, ha egyszer végre szabaddá válik. Addig is legalább már nem vagyok egyedül - vagyis legalább nem a recepciós hölggyel. Vagy ő már titkárnőnek számít?


| 865 | gúnya

Jeong Ah In imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Henry S. Marsh
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In 4c672392306cdf7ec7b5088e6f7d3ad78c835709
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In 198a7d159f7dce2be8e90cf7d4630b822bf47e75
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
The world's drunk in a swirling glass
At the edge is my burning heart But I just wanna stay I feel it, my head's in a daze I'm addicted, I replay, play, play In a world with no rules Everything's been turned upside down
★ családi állapot ★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In 61ccc6ec6b0066c219e6c10edc93577eada6b0c6
It’s between us two, why lie?
Something’s definitely up tonight I can’t get a feeling, how could I? Is this a dream or real life? Don’t turn your eyes away, don’t avoid me I wanna stop but I can’t stop What to do next, I can’t say
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In 60a3de46ed9e9c037fcecc920e0b3b16f61fe521
★ idézet ★ :
" Do I regret it? Yes. Will I do it again? Probably, yes. "
★ foglalkozás ★ :
egyetemisa - NYU (DCoM)
★ play by ★ :
Lee Do Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In 39394079b5b2f5cedcdfed3438efd482676a9847
Témanyitásyou should see me in a crown ✘ Henry & Ah In
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In EmptySzer. Dec. 01 2021, 14:14

Henry & Ah In

Miután lezártam a telefonom, és igyekeztem az órára koncentrálni, eléggé mehetnékem támadt. Alapból sem kedveltem túlzottan a tanárt, mivel szimplán hányingert kaptam attól, ahogyan a lányok csorgatják rá a nyálukat. Nem tudom miért annyira nagy szám, hogy a fiatal férfiak nem szimpla szardarabként élik az életüket, és léteznek olyanok is, akik nem csak okosak, hanem adnak is magukra. Talán túl sok volt nekik a Gilmore Girls, vagy tudja a tököm, milyen sorozatok alapozzák meg a csajos estéket. Mindenesetre én magam jelenleg nem Ronnie mellett foglaltam helyet, hanem egy hozzám hasonlóan, legalább részben ázsiainak tűnő srác barátnője helyét happoltam el. Nem kifejezetten érdekelt az, hogy mit fog ehhez szólni a lány, vagy éppenséggel a fiú. Fasírtban voltam a saját nőmmel, emiatt új helyet kellett keresnem magamnak. Alapvetően nem volt se főszakos, se minoros – vagy csak én nem találkoztam még vele – szóval túlzottan nem érdekelt az, hogy mit gondol rólam a srác.
Nagyjából az óra felénél járhattunk, amikor végül úgy döntöttem, hogy lustán felemelem a kezem, a férfi pedig felém fordult.
- Igen, Mr. Jeong?
- Tanár Úr – kifejezetten furcsa volt így hívni valakit, aki nagyjából a bátyámmal lehetett egyidős – Szeretnék elmenni, ha lehetséges. Közbejött valami.
Miután a férfi bólintott nekem, én a vállamra csaptam a hátizsákomat, még egyszer megköszöntem a kedvességét, aztán egyszerűen kivonultam a teremből. Anélkül, hogy egy sziasztokot odanyögtem volna a többieknek. Pontosan tudták, hogy milyen a személyiségem, tehát felesleges köröket futottunk volna le az udvariaskodással. Amúgy is csak még jobban megzavartam volna az órát, szóval igyekeztem lehetőség szerint gyorsan távozni.
Magam sem tudom pontosan, hogy pontosan miért, de nem pillantottam hátra, amikor ismét kinyílt az ajtó. Nyilvánvalóan valaki szintén távozni készült. Tartottam tőle, hogy éppenséggel a lány akarja majd megkérdezni tőlem, hogy mi bajom van, szóval kíméletlenül felgyorsítottam a lépteimet, hogy lehetősége se legyen beérni.
Miután távoztam az egyetemről, vetettem még pár pillantást a telefonomra, de mivel nem láttam új üzenetet, egyszerűen beugrottam egy közeli kávézóba. Szerettem volna Dae Ilnek venni valamit, mert csak nem állíthatok be üres kézzel az irodába… Főleg nem úgy, hogy be akar mutatni a főnökének is. Pont ezért, az Ice Americano tökéletes választásnak bizonyult. Fejben igyekeztem összeszámolni azt, hogy pontosan hány embert említett nekem már a bátyám a munkahelyéről, aztán plusz egy koffeinmentest hozzáadtam a maradék mellé. Ezzel a szatyorral indultam el a metró felé. Valamennyi kaját még szereztem magamnak, bár elég nehéz dolgom volt, mivel szinte mindenben volt tej a kávézóban, szóval ilyen szempontból rábasztam. Nem tudtam pontosan, hogy mennyi dolga van a bátyámnak, de reménykedtem benne, hogy nem kell túl sokat várnom rá, illetve a titkárnőnek nem mesélt annyit rólam, hogy bájcsevegni kelljen vele is.
Így is túl hamar értem oda az irodához. Viszonylag könnyű volt megtalálni, pedig korábban még sosem jártam itt. Magam sem tudom, hogy pontosan mit gondolhatott rólam a kihelyezett pultnál elhelyezkedő hölgy, de minimum úgy nézett rám, mintha rossz helyre fordultam volna be.
- Az egyik ügyvédhez jöttem – magam sem tudom, hogy miért kezeltem ennyire hivatalosan a dolgot. Talán, ha azt mondtam volna a nőnek, hogy a bátyámról van szó, akkor nem kérdez meg arról, hogy van-e időponton, én pedig nem viselkedtem volna úgy, mint egy idióta, mikor közöltem, hogy nincs. Mindenesetre, miután közölte velem, hogy foglaljak helyet és várjak, amíg a bátyám végez a dolgának, csak beletörődve bólintottam. A szemem sarkából érzékeltem, hogy nem én egyedül vagyok a teremben, viszont nem volt túl sok lehetőség a helyfoglalásra. Mivel nem akartam brutális bunkónak tűnni, nem hagytam ki helyet a srác mellett – a cipőjéből meg a lábméretéből ítélve remélem, hogy tényleg egy fiúról van szó – egyszerűen helyet foglaltam mellette, a cuccaimat pedig a mellettünk levő fotelba dobtam. Nyilvánvalóan megszabadultam a kabátomtól meg a pulcsimtól és a sapkámtól is, szóval egy szál pólóban gondolkoztam el azon, hogy mennyi lehet a fűtésszámla itt mondjuk januárban. A másik gondolatom pedig az volt, hogy Hyung miként bírhatja ki egész nap öltönyben… Bár abba nem akartam belegondolni, hogy esetleg vetkőzni kezdhetne.
Mivel semmi hangulatom nem volt társalogni, csak egy helló szerűt mormoltam el az orrom alatt a másik srácnak, aztán lejjebb csúsztam a fotelban, felraktam az bokámat a térdemre, és a telefonom nyomkodásával foglaltam le magam.
Ruha 685 szó


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In IeiGynr
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In ZmPt1C1
TémanyitásRe: you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
you should see me in a crown ✘ Henry & Ah In
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» And we could wear the same crown ~ Shin & Rachel
» the crown weighs heavy || ophelia & mark
» no name, that's what I have [ henry & ira ]
» Just a little jogging | Kai & Henry
» Henry & Ye Na ~ first round

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: