New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Gabriel
TémanyitásGabriel
Gabriel EmptyVas. Szept. 05 2021, 00:22
Gabriel....

Play by:
Ian Somerhalder(ne utálj, pls  Smile )
Születési hely:
New York
Kor:
35-38
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
rád bízva
Történetünk:

Az egész kálváriám, ami hozzád köthető, egy hangszerboltban kezdődött, egy fehérnemű boltban folytatódott, egy közösen “bérelt” próbafülkében, majd újabb állomásként következett a baleseti sebészet hajnal negyed háromkor, végül és nem utolsó sorban bőrig ázva, meg egy félig elnyammogott hot-dog-on osztozva a Fulton Station félig üres állomásán, a padon ücsörögve ideiglenesen zárult.
Ez így hirtelen soknak és majdhogynem lehetetlennek hangzik, ugye? Pedig megtörtént.
A hangszerboltban gyakorlatilag rád borítottam egy méretes tubát, miközben egy kottát igyekeztem megtalálni, amelyet megígértem, hogy elviszek Mrs O’Miley-nak a negyedbe. Tudod, odáig van az otthoni dallamokért, amit abszolút megértek. Én mindössze pár hónapja hiányolom, ő úgy több mint negyven esztendeje. A homlokod közepén egy helyes kis sebhely jelezte a roppantul kellemetlen bénázásomat. Másnap egy áruház fehérnemű részlegén botlottunk ismét egymásba. Szó szerint, ugyanis véletlenül orrabukva gyakorlatilag a lábaid előtt landoltam a függönnyel elválasztott próbafülkében, ahol te éppen egy helyes szürke és fehér, apró kockás boxert próbáltál fel. Mit is mondjak azon kívül, hogy rém kellemetlen volt. Következő alkalom három nap múlva következett, amikor is egy konyhai baleset következtében kényszerültem a baleseti sebészetre hajnal negyed háromkor. Hogy miért akar valaki csirkecombot sütni éjszaka, ne is akard tudni. Én sem akarom. Éhes voltam.
Az utolsó találkozásunk alkalmával már elnevettük magunkat. Elkapott az eső mindkettőnket, és én a kezemben egy ázott kifliben megrágcsált hotdogot szorongattam, és zavaromban csak annyit kérdeztem: “Megkinálhatlak?” Elfogadtad. Itt már azt hiszem feltettük a kérdést magunknak is, hogy mennyi véletlen kell ahhoz, hogy azt már valamiféle sorszerűségnek nevezzük?
Nem tudok rólad semmit a neveden kívül: Gabriel. És te sem tudsz semmit rólam azon kívül, hogy Greta vagyok és talán egy kicsit szokatlan akcentussal beszélem az angolt.Megbeszéltük, hogy másnap találkozunk a Bow Bridge-nél, a Central Parkban, délután háromkor. Én ott voltam és vártalak. Sokáig. Egészen addig amíg be nem esteledett, majd egyszerűen hazasétáltam, és felfogtam úgy az egészet mint egy érdekes és szinte mesébe illő, véletlenek által átszőtt kalandot. Meg is feledkeztem rólad, talán te is ugyanezt tetted velem. Nem tudom miért nem jöttél el, de már nem lesz lehetőségem sem megkérdezni, hiszen telefonszámot sem cseréltünk.
Aztán a véletlen ismét keresztezi az útjainkat….
// Mint látható, karaktertörténet, jellem és egyebek szempontjából elég szép mozgásteret hagytam az úriemberrel kapcsolatban. Van ez a kis plot, ahova számtalan ötletem és jópofa játékhelyzetem már nekem is van. Boldogan várom a te ötleteidet is. Gabriel 690269075  Kérlek üzenj, ha itt vagy.//
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Gabriel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabriel
» Gabriel Burns
» here for you - Perla & Gabriel
» (Angel) Gabriel
» Gabriel Healy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: