Concrete jungle where dreams are made of there's nothing you can't do

üdvözlünk a livin in new york oldalán
Lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arccsere
Felhasználónév:

Jelszó:

Csak csendben, csak halkan
Új posztok
Lola & Solomon - life is so unpredictable
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Solomon Riddle Today at 12:24 am

A főnök és a szakács - komédia egy felvonásban
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Lindsay M. Wheaton Yesterday at 11:58 pm

Jason && Eileen - cafetime
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Eileen S. Wesley Yesterday at 10:30 pm

Alexander Rhys
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Alexander Rhys Yesterday at 8:32 pm

Shane and Lottie - I'm dying, Shane...
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Charlotte Green Yesterday at 8:15 pm

Nora & Becks - New rules
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Roméó C. Devereaux Yesterday at 7:27 pm

Aaron x Cherry - What happened with you?!
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Cherry Sullivan Yesterday at 6:50 pm

Hírek, bejelentések
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Eliza Bowen Yesterday at 4:49 pm

Ella & Owen - 2011 Hálaadás
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Owen Cavanaugh Szomb. Nov. 18, 2017 11:29 pm

Ki van itt?

Herbert Goldstein, Laura Kinney

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

Alexandra & Loise ~ Kikapcs
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Művészet
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Taylor Swift
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
5

Csüt. Okt. 19, 2017 7:54 pm
Alexandra

Vasárnap este van. Szinte egész nap semmit nem csináltam, pihentem az elmúlt hét fáradalmait. Hét elején vettük fel az új lemezhez a hanganyagot, csütörtökön, pénteken és szombaton pedig minden este volt valami. Egyik este fellépés, másik este interjú, tegnap pedig egy kötelező partin voltam. Rengeteg sztár, illetve sztárpalánta is, mint én meg volt hívva és így nem hagyhattam ki. Nem volt életem legjobb bulija, de azért egynek elment. Nem igazán szeretem az ilyen jellegű megjelenéseket, mindenkivel bájologni kell, ha felkérnek táncolni illik elfogadni, mert ha nem akkor mindjárt kiforgatják a dolgot, hogy te milyen magadnak való vagy, stb. Azt hinné az ember, hogy a hírességek élete könnyű, hát én még fele annyira sem vagyok ismert, mint amire vágyom, de mégis meg kell küzdenem különböző nehézségekkel. Azt gondoltam, buli az élet, de be kell látnom, hogy a sok kötelező elfoglaltság már közel sem az. Ezért is örültem annyira, hogy mára semmi ilyesmi nincs betervezve. Végre azt csináltam amit akartam, így hát egész délelőtt aludtam, aztán felkeltem, vettem egy forró fürdőt, persze előtte megrendeltem az ebédnek szánt pizzát, szóval mire kimásztam a kádból már szinte ott is volt a mai menü. A kanapémon fetrengve fogyasztottam el tévénézés közben, majd órákig játszottam a gitáromon, énekkel kísérve. Aztán rájöttem, hogy itt az ideje kimozdulnom, csak úgy, saját elképzeléssel, szóval elkezdtem készülődni. "Hála" az utóbbi pár napnak hajmosással és szárítással kellet indítanom, majd jöhetett a ruha és a smink. Nálam ez több órás procedúrát jelent, úgyhogy már besötétedett mire sikerült teljesen elkészülnöm. Egy eléggé kivágott,fekete, rövid testhezálló ruhára esett a választásom, gyöngyházfényű harisnyával, fekete magassarkúval és mivel már elég hűvösek az esték egy fekete, vékony bőr hatású kabáttal. Igazi bőrt sosem vennék fel, ha fizetnének érte akkor sem. Nálam ez alap.
Kisétáltam a nem túl messze lévő megállóba, felszálltam az első buszra és utaztam majdnem fél órát, mire jött az érzés, hogy le kell szállnom. Besétáltam a megállóhoz közel lévő klubba, ami elég menőn nézett ki már kívülről is. Belépve tapasztaltam, hogy elég sokan vannak, de a pultnál akadt még 1-2 szabad bárszék, így meg is céloztam az egyiket.
- Helló! Egy Tequila Sunriset szeretnék. - Szólalok meg amikor végre rámkerül a sor. Szerencsére nem kell sokat várnom, körülbelül tíz eprcet, ami elfogadható egy ilyen úgymond teltházas estén. Amíg tovább várakozom az italra körbenézek. Elég sokan vannak, persze mindenki ismerősökkel, barátokkal, én meg itt ülök egyedül. Sajnos még nem nagyon sikerült szert tennem olyanokra akikkel szívesen lógnék, amióta itt vagyok. Igaz, még csak pár hete érkeztem, így minden elég új és ismeretlen a városban.
 ~ Remélem megfelel ~

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal