New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 09:34-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 09:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 08:53-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:27-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 06:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 06:40-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah
TémanyitásRe: blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah EmptySzer. Jún. 07 2023, 09:47


Tae-yang & Jae Ah

Valamilyen szinten örültem neki, hogy a családomban én voltam az egyetlen nő. Egyáltalán nem gondolom azt, hogy az én önfeláldozásom olyan fontos feladat lett volna, elvégre nem csináltam semmit másképp, mint ami alapvetően szokás volt a családunkat illetően. Ugyanúgy érdekházasságra adtam a fejem, aláírtam egy olyan szerződést, aminek a körülményei súlyosan érintenek nem csak engem, hanem a férjemet is. Mondhatjuk azt is, hogy a céltudatosságom egyszerre volt ugyanúgy önzőség. Nem törődtem túlzottan azzal, hogy Tae-yanggal pontosan mi fog történni, holott, ha annyira jó ember lennék, mint ahogy a szüleim és ő is lefest engem, akkor soha az életben nem megyek bele egy olyan házasságba, amiből szinte lehetetlen kitörni. Az, hogy a saját életemet hogyan cseszem el, valahol tényleg az én döntésem, viszont nincs jogom másé felett is rendelkezni, részben pedig most ezt csináltam egy kicsit. Mégis jól esett a reakciója annak ellenére is, hogy nem a leginkább ésszerű húzás volt a részéről. Lehet, hogy mások számára imponálónak hat, ahogyan védelmez engem, mintha legalábbis az istennője lennék… Viszont ezzel bajba sodorja magát. Nem szerettem volna, ha emiatt bárki elítéli üzleti szempontból, mert a fiunk jövője, illetve mindaz, amiért ennyire keményen dolgozott, számomra igenis nagyon fontos volt. Sok minden kavargott bennem, amíg haza nem értem, az agyam újra és újra lejátszotta az eljegyzés bejelentése utáni eseményeket. El tudtam volna sírni magam attól a gondolattól, hogy mennyire szeretem ezt a férfit, ugyanakkor soha nem mondhattam el neki. Már saját magam számára kezdett nyomasztóvá válni az érzés.
Nyilvánvaló volt, hogy hirtelen kiürültek a gondolatok a fejemből, amikor megpillantottam őt. Mindenekelőtt, nagyon szerettem volna megnyugtatni, mert nem hiszem, hogy jót tenne az idegrendszerének az, ahogy ötször körbejárja az előszobát. Az pedig alapvető volt számomra, hogy ha valaki a férjemen felejtettem a tekintetét, az egy pillanatra elveszett ettől. Tudom, mert napi többször van részem ebben.
- Ha ennyit se bírnék ki, akkor azt hiszem nem állnék készen arra, hogy legyen egy gyerekünk – halvány mosoly volt az arcomon. Messze jártunk még ugyan attól, hogy Mitchie szemtelenkedni kezdjen velünk, de sokan azt mondják, hogy a babák úgy nőnek, akár a gomba. Én is tapasztaltam mindezt, gyakorlatilag lassan már havonta cserélnünk kell a ruhatárát a nagyfiúnak, emellett emlékszem még arra az időszakra, amikor annyira picike volt, hogy alig mertünk hozzáérni, nehogy kárt tegyünk benne. Ahhoz képest most már lassan ott tartunk, hogy felemelni is egyre nehezebb a fiút. Innentől pedig talán tényleg csak pár lépés lehet az, amíg óvodába, majd iskolába megy és hazahozza az első barátnőjét, miközben visszapofázik nekünk.
- Nem szeretném, ha a végén ő keltené a rossz híredet – annak ellenére is kimondtam ezeket a szavakat, hogy gyakorlatilag sűrű pislogásokkal igyekeztem leplezni a meghatottságomat. Igen, felhasználtam ahhoz annak idején, hogy elérhessem a célomat. Ugyanakkor, ha ő nem lenne, akkor biztos vagyok benne, hogy nem lenne annyira boldog és sikeres életem, mint vele. Emiatt is tudtam, hogy nem szabad olyan áldozatokat meghoznia értem, ami miatt ő húzhatja a rövidebbet.
- Egyelőre jobb, ha nem lépünk – nem volt ötletem azzal kapcsolatban, hogy pontosan mivel kellene lebeszélnem a férjemet a karaktergyilkosságról. Tartottam tőle, hogy egy kiselőadás a karmáról és a csillagok állásáról talán kevés lesz ide – Nem hiszem, hogy hosszú távon ujjat merne húzni velünk, de Rachelt attól még bánthatja.
Ha valaminek, akkor beszámíthatónak biztosan nem tűnt az a fiú. Ha képes volt így bánni a lánnyal, akkor nem akartam abba belegondolni, hogy pontosan mit tenne vele akkor, amikor nincs társaságban. Majd, ha arra kerül a sor, hogy valamit tudunk kezdeni vele, akkor okosan kell felhasználnunk azt, amit velem tett az eseményen. Ennek több szemtanúja is volt, szóval akkor kell kiugrasztani a nyulat a bokorból, amikor annak tényleg eljött az ideje.
- Ha nem verekedésről lett volna szó, akkor váltig állítanám, hogy Felix csak a pletyka miatt csinálta – a mai fiatalok valahogy bátrabbnak tűntek nálunk. A legtöbbjük meglepően sokszor kavarja fel az állóvizet, és itt nem feltétlenül csak a New Yorkban élő, elit koreai rétegre gondolok, hanem az idelátogató, amúgy koreai állampolgárokra, és azokra is, akik más ázsiai országot képviselik üzleti szempontból. A magam részéről még nem igazán döntöttem el, hogy ez az attitűd kifizetődő-e, vagy sem.
- Igen, én is így gondolom – óvatosan simítottam le Tae-yang ingjén a gyűrődéseket, amik valószínűleg akkor keletkeztek, amikor Felixet próbálta leszedni a másik fiúról. Ha most az ő fejével gondolkoznék, akkor meg kellene leckéztetnem egy fiatal fiút azért, amiért megrángatta a férjem. Szinte biztos voltam benne, hogy ezt maga Tae-yang élvezné a legjobban. Én csak szimplán komikusnak találtam a jelenetet, ahogyan próbálok rendre inteni egy olyan fiút, aki jóval nagyobb széltében és hosszában is nálam. Ha én beszélnék arról, hogy nem bánhat így a férjemmel, az már teljesen máshogy festene és sokkal kevésbé lenne romantikus, mint az ő viselkedése.
- A te feleségeddel – bármennyire igyekeztem, egyszerűen nem tudtam megállni azt, hogy kezdjek el nevetni a megfogalmazáson – Miért, más feleségével viselkedhet így, csak a tiéddel nem?
Valahol logikus volt, hogy az én férjemet ne érdekelje valami olyan asszony, akihez köze sincs. Igaz, hogy mi ketten hűséget fogadtunk egymásnak és nem vakságot, ezáltal láttuk azt, hogy bizonyos személyek pontosan hogyan néztek ki, de emellett az is igaz volt, hogy nem igazán érdekeltek mások. Sokan talán képesek arra, hogy megunják azt, ami mellett mindennap felébrednek. Én úgy gondoltam, hogy minél többet látom őt, annál jobban tetszik nekem.
Már épp azon voltam, hogy lebeszéljem őt arról, hogy betörje úgy összességében bárkinek az orrát, de minden gondolat egyszerűen eltűnt a fejemből, amikor az ajka az enyémhez ért. A tenyerem finoman simult az arcára egy pillanatig, majd lábujjhegyre emelkedtem, hogy át tudjam ölelni a nyakát, miközben oldalra fordítottam a fejem, hogy elmélyíthessem a csókunkat. Annyira ritkán volt részünk ezekben a meghitt pillanatokban, hogy gyakorlatilag kihasználtam őt. Nem volt teljesen józan, emiatt én sem tudtam úgy gondolkozni, mint ahogy általában szoktam. Szerettem azokat a pillanatokat, amikor önmagunk mertünk lenni és tényleg úgy viselkedtünk, ahogyan a házasok szoktak. Emiatt gyakorlatilag minden kitörlődött az agyamból, mert csak arra tudtam gondolni, hogy mennyire jó vele ebben a pillanatban. Semmi nem számított rajta kívül.
Szorosabban öleltem magamhoz, miután pedig tényleg sikerült leellenőriznem azt, hogy rendben van-e, egy kicsit nyugodtabban csúszott a tenyerem az oldalára, amit véletlenül se akartam elvenni onnan. Az én férjem, akivel a saját lakásunkban vagyok. Akkor érek hozzá, amikor kedvem tartja.
- Tudod – egy apró mosoly költözött az arcomra, majd megkerestem a tekintetét – Fogalmad sincs, hogy mi jár most a fejemben.
Mindössze egy leheletnyi szünetet tartottam, amíg a karjaimat összefontam a dereka körül, emiatt már olyan közel voltam hozzá, hogy hátra kellett hajtanom a fejem, hogy a szemébe tudnék nézni.
- Arra gondoltam, hogy én is verekednék érted – képtelen voltam nem kimondani mindezt, a szemeim csillogtak a csodálattól, ahogy rápillantottam – De az is lehet, hogy embert ölnék. Talán semmi sincs a világon, amit nem tudnék megtenni azért, hogy biztonságban legyél.
A tekintetem ismét az ajkaira siklott, ezúttal az ujjamat is odaemeltem, hogy finoman végig tudjak simítani rajtuk. Kettőnk közül én voltam az, aki egy korty alkoholt sem fogyasztott, mégis részegnek éreztem magam ebben a pillanatban. Éreztem, ahogy a szemembe lassan könnyek gyűlnek és súlyok ezrei hullanak le a vállamról, amiért ezt ennyi év után el tudtam neki mondani. Mert megérdemli, hogy tudja.


Outfit »« Szószám: 1 179


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.
mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 0qEkraZ
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah LjSdgul
TémanyitásRe: blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah EmptySzer. Ápr. 27 2022, 23:50

Aida & Nate
"If we believe that tomorrow will be better, we can bear anything today."


A saját dolgomat nehezítettem meg azzal, hogy hagytam, hogy Aida külön érkezzen haza. Belátom, hogy nem lett volna helyes lépés összeengedni a fiatalokat, hiába erősködött a Han fiú és hiába lett volna részben logikus hagyni nekik, hogy megnyugodhassanak egymás jelenlétében. A történtek után talán még nagyobb felfordulást okozott volna, ha összeengedjük őket, az újdonsült vőlegénynek pedig - már ha lehet annak nevezni - korántsem kellett volna azzal piszkálni az egóját, hogy a jövendőbelije más férfi társaságában van. Nem ismerem eléggé egyik családot sem, hogy, hogy meg tudjam ítélni kinek van igaza a bejelentett házasságot illetően. Akármennyire szeretnénk, hogy a kapcsolatok már meglévő érzelmeken alapuljanak és nem pusztán ismeretségeken, nem az én tisztem volt eldönteni ebben a helyzetben, hogy kinek az oldalára állok és kivel együtt engedem el Felixet - vagyis részben nagyon is az én döntésem volt, mert azt akartam, hogy hazaérjen, remélhetőleg még a bátyja is a szárnyai alá vegye és ne kövessen el gyilkosságot ma éjszaka.
Azt én is nagyon szívesen megtettem volna, ha megtudom, hogy a feleségemnek akár csak egy haja szála is meggörbült. Gyökerestől irtottam ki azokat a gondolatokat a fejemből, amelyek epicentruma minden körülmények között Ingrid volt és a tény, hogy már nincs közöttünk. Nem pusztán az elfogyasztott alkohol volt az, ami miatt úgy éreztem, hogy képtelen lennék úgy folytatni az életemet, ha tudom, hogy Aidának is miattam esett baja. Ezért is lehetett hallani valószínűleg z egész szomszédságban, amikor az a bizonyos kő legördült a mellkasomról, amikor nyílt a bejárati ajtónk. Erős nőnek tartom Aidát, olyasvalakinek, aki képes megállni a saját lábain és széllel szemben is erős marad - csak képletesen, mert bárki megmondaná ránézésre is, hogy egy törékeny nőről van szó. Arról a törékeny nőről, akit kötelességemnek érzek megvédeni, ma este mégis úgy alakult, hogy nem voltam rá képes száz százalékig. Horkantva nevetek fel a szavaira, és felfelé pillantok, holott az indulataim nem is neki szólnak.
- Hogy ne aggódtam volna? - Őszintén kíváncsi vagyok rá, hogy van-e válasza a kérdésemre, még ha nem is gondolom, hogy meg tudná mondani az este melyik pontja volt, amitől fogva nyugodtan viselhettem volna, hogy nincs velem. - Veled senkinek nem szabadna úgy viselkednie, mint az a nyápic. - Válogatott szidalmak sorát tudtam volna hozzáfűzni a szavaimhoz, mégis a nyelvembe haraptam. Hosszan szívtam be a levegőt, amitől lassan emelkedett meg a mellkasom és szinte éreztem, ahogyan magamat hergelem bele a teljesen felesleges dühbe, amit nem lenne kin levezetnem az otthonom négy fala között.
- Az egész családja meg fogja bánni, amiért így viselkedett. - Felesleges lett volna részletezni, hogy ehhez hajlandó vagyok én magam is hozzájárulni. Helyette a pillantásom Aida arcát égette, a kezem pedig az ő ujjaira simult. - Hadd nézzem... - Ezúttal halkabban csendült a hangom, a pillantásomat pedig kénytelen voltam elszakítani az arcáról. - Nem érdekel, hogy mit csinál társaságon kívül, de ne veled csinálja. Ezt neki is meg kell tanulnia. Nem lesz neki elég, hogy a Han család átgondoltatja vele a dolgot. - Azt hiszem még túlzottan finoman is fogalmaztam. Egy törött orr nem mentesít valakit az alól, ahogyan egy nővel viselkedett, akár én teszem helyre azt a fiút, akár a saját szülei. Hiába fogyasztottam alkoholt, nagyon is tisztában voltam azzal, hogy nem csak a véralkohol szintem járul hozzá az idegességemhez. A feleségem mellkasomra simuló kezei voltak azok, amelyek miatt egyáltalán próbáltam kulturált módon viselkedni.
- Sajnálom őket. Felix annyira ragaszkodhat ahhoz a lányhoz, hogy semmi nem érdekelte. Ő sem fogja megúszni, hogy ne pletykáljanak róla. - Inkább gondolkodva mondom ki a szavakat, mintsem megoldásként mindarra, ami ma történt. Ha már itt tartunk, valószínűleg a mi nevünket is a szájukra veszik majd az emberek, mert a társaságunk felének nincs több célja az életben, csak az ilyen vacsorákról pletykálni. Azzal korántsem vagyunk tisztában, hogy milyen kapcsolatuk van a ma estén kívül, talán a lány maga sem akar férjhez menni ahhoz a neveletlen tuskóhoz. Az ő hogylétéről viszont Aida tud csak beszámolni, ami miatt rá is kérdezek nála erre.
- Jó, jól tetted... - Hazudnék, ha azt állítanám, hogy teljes mértékben odafigyeltem arra, amit mondott nekem, amikor ilyen közel voltunk egymáshoz, de a lényeg még így is eljutott az agyamig; a lány biztonságba van egy barátjánál. Többet egyébként sem tehettünk volna értük, gyilkosságot elkövetni pedig holnap is lehet. Ráadásul nem mi vagyunk a fiatalok szülei, hogy nekünk kelljen vigyáznunk rájuk. Mi szemmel láthatóan egymásra szeretnénk vigyázni, mert úgy méregetjük egymást Aidával az előszoba félhomályában, mintha bármelyik pillanatban lebukhatna valamelyikünk azzal, hogy megsérült. - Szerintem mindketten ki kell, hogy beszéljék ezt a valakivel. - Ellenkező esetben csak felemésztené őket mindaz, ami történt. Idővel pedig egymás szemébe is képesnek kell lenniük magabiztosan belenézni, függetlenül attól, hogy Felix és a kis barátnője viszonozzák-e egymás érzelmeit. Még harmincon túl, ennyi idős fejjel is volt, hogy küzdöttem ezzel én magam is, nem véletlenül kaptunk össze annyiszor Aidával. Képtelen voltam annyira őszinte lenni vele, hogy megértse, miért járok el néha otthonról különösebb magyarázat nélkül, hogy miért vagyok néha kedvetlenebb vagy szomorúbb a szokásosnál. Hiába igyekeztem nagyon, hogy ne ragasszam át rá ezen hangulataim, mindig is inkább az érzelmeim vezéreltek, ha a magánéletemről volt szó.
- Engem érdekel. - Halkan feleltem, nem azért mert feleselni akartam, hanem mert ez volt az igazság. - Ha valakit rendesen felnevelnek a szülei, nem viselkedik így az én feleségemmel. - Nyilván ha van némi modora annak a srácnak, senki feleségével nem akaratoskodik, de engem egyedül a sajátom érdekelt. - Azt megengeded, hogy legalább az orrát betörjem az illetőnek? - Olyan pillantást vetettem a nőre, mint amilyet a kisfiunktól szoktunk kapni, amikor olyasmit szeretne, aminek talán még nincs itt az ideje. Meg sem vártam igazán a választ, úgy húztam magamhoz közelebb Aidát, hogy odahajoljak és csókot nyomjak a szájára. Amikor az arcát a nyakamba fúrta, mosoly költözött az szám sarkaiba. A kezem automatikusan emeltem a fejéhez és óvatosan simítottam végig a haját. Aggodalom ide vagy oda, még mindig az a törékeny nő volt, akire vigyázni akartam. Akire megígértem, hogy vigyázok.
- Nincs bajom - a fejemet rázva pillantottam le rá, az ingemből kiszabaduló gombok viszont újra mosolygásra késztetnek. - Felix nagyon szabadulni akart, de maximum oldalba könyökölt. - Én pedig nem törődtem azzal, hogy esetleg a lábamra lép-e, vagy megrántja a karom, azt nem akartam, hogy megöljön valakit.
- Én is verekedtem volna érted, ha valaki el akar venni tőlem. - Részben felesleges kijelentés ez, mert tudnia kell, hogy mit érzek iránta. Legalábbis bízom benne, hogy tudja. Azt nem tudom megítélni, hogy eleget mondom-e neki, hogy mennyit jelent nekem, mert ott van minden egyes alkalom, amikor összekapunk, egymásra csapjuk az ajtót, vagy hetekig nem szólunk a másikhoz, mert összeszólalkoztunk. Mindig azt kívánom, hogy bár megváltozna ez, de akármilyen kompatibilisek is vagyunk, akármennyire tiszteljük egymást, nem hozakodhatok elő egy másik nő emlékével valaki olyannak, mint Aida. Egyszerűen nem lehet.

1112 | asszony  blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 1556694851 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Aida Jae-ah Na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah Tumblr_inline_ov42ryOSQv1v4gdnb_540
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 24377af2d68e6ba925eb19d58e46cda9708077b7
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 73f55813ce23dfe5bc5ec3b56b2fcef6feff9af9
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah PNfQAuY
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah VhNNK2P
TémanyitásRe: blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah EmptySzomb. Jan. 08 2022, 02:26


Tae-yang & Jae Ah

A legtöbb ember számára az eljegyzés, mint olyan egy emlékezetes alkalom lehet. Soha nem gondoltam úgy a házasságomra a férjemmel, mint ami teljesen természetes úton jött létre, de ennek ellenére mély nyomot hagyott bennem az, ahogyan végül bejelentettük: innentől kezdve jegyben járunk. Tae Yang mindig kifogástalanul viselkedett velem a társaságban. Talán voltak kisebb-nagyobb problémáink, de egy-egy jótékonysági vagy egyéb esemény pont megfelelő volt arra, hogy ezeken valamennyire változtatni tudjunk. Úgy gondoltam, hogy valószínűleg okkal kényszerített bele minket az élet abba a helyzetbe, hogy végül egymást támogatva, házasokként éljük a mindennapjainkat. Pontosan tudom, hogy egyáltalán nincs egyszerű dolgunk a másik habitusával, hogy én is tudtam nagyon csúnyán viselkedni vele. Viszont ennek ellenére is az volt a véleményem, hogy ha másképp alakul az életünk, ha nem egy vakrandin ismerkedünk meg, akkor is beleszerettem volna ebbe a férfiba. Hiába tartottam magam egy erős nőnek, hiába ragaszkodtam ahhoz, hogy tőle függetlenül is meg tudjam élni a saját életem… Egyszerűen szükségem volt rá, a támogatására, a biztonságra, amit mellette éreztem. Szükségem lett volna az ölelésére és a törődésére is, amit sokszor megkaptam tőle, de túlságosan féltem attól, hogy elveszíthetem, ha mindezt jobban szeretném megkapni. Igyekeztem nem túl erősen fogni őt, mert minden pillanatban attól rettegtem, hogy ha túlságosan magamhoz láncolom, akkor egyszerűen el fogom veszíteni.
Furcsa volt az, hogy néha elment és szó nélkül csinálta mindezt, hogy olykor nem tudtam elérni. Ugyanúgy furcsa volt az is, hogy pár alkalommal nyúzottan jött haza, és nem tudtam szóra bírni azzal kapcsolatban, hogy hol volt… De ennek ellenére furcsán nyugodtnak éreztem magam. Nem féltem attól, hogy megcsalna. Nem tartottam attól, hogy hűtlen lenne hozzám, mert egyszerűen csak bíztam benne és abban is, hogy ha egyszer másba lesz szerelmes, akkor elmondja nekem és hagyja, hogy segítsek rajta. Súlyos következményekkel jár, ha elválunk, viszont hajlandó lettem volna ezeket vállalni az ő boldogsága érdekében… Azt már sokkal kevésbé tűrtem volna el, hogy a hátam mögött folytassa a viszonyát valakivel úgy, hogy tudok róla. Még jó, hogy hasonlót egyszerűen képtelen lennék feltételezni a férjemről.
Az, ahogyan Tae-yang várt otthon engem, tökéletesen reprezentálta, hogy miért bíztam meg benne ennyire. Én magam is éreztem az izgatottságot az állapotával kapcsolatban, ugyanakkor képtelen voltam elrejteni a csillogást a szemeimben, amikor ő először a testi épségemet kezdte el ellenőrizni. Tudom, hogy szeret, mint embert, de ahogyan a tenyere az arcomra simult, minden pillanatban azt akartam hinni, hogy hiába szültem meg egy gyereket, hiába veszekedtük át a kapcsolatunk nagy részét, ennek ellenére még nőként tekint rám. Ha nem is viszonozza teljes egészében az érzéseimet, szerettem azt hinni, hogy mi ketten hasonlók vagyunk. Hogy ez az oka annak, amiért még egymás mellett vagyunk.
- Jól vagyok – halványan elmosolyodtam, az ujjaimat az övéi közé csúsztattam – Nem kell aggódnod.
Szerencsére mindannyian megúsztuk komolyabb sérülések nélkül. Travis erőszakos volt, de ennek ellenére is pontosan tudtam, hogy ő fogja húzni emiatt a rövidebbet, ha jelezni fogom a dolgot a szüleinek… Bár egyáltalán nem állt szándékomban árulkodni, azért erős ütőkártya volt ez a kezemben. Mivel nem akartam, hogy Rachel szenvedjen, egyelőre nem akartam mondani semmit.
- Csak a kezemhez ért hozzá, nem okozott fájdalmat, amikor ellökte – egészen lágy hangon beszéltem hozzá, a tenyerem lassan a férjem mellkasára csúszott. Láttam rajta, hogy ha nem állítom meg, egyszerűen elindul az éjszakába, hogy kivégezze a nála vagy tíz évvel fiatalabb srácot – Nem ér annyit az egész. Valószínűleg el fog terjedni az, hogy tiszteletlen volt velem és a családjáról rosszmájú pletykákat fognak terjeszteni. Elég nagy büntetés lesz ez nekik.
Szentül meg voltam győződve arról, hogy a rosszindulatú hangokkal nem fognak tudni mit kezdeni egy darabig. A hírnevük helyreállítása pedig minden bizonnyal nehezebb lesz, mint bekerülni a kórházba és nemes egyszerűséggel felgyógyulni bizonyos sérülésekből.
- Ez már nem a mi dolgunk – halkan sóhajtottam fel – Sajnos nem menthetünk meg mindenkit, aki szimpatikus nekünk. A tőlünk telhető legtöbbet megtettük.
Ennek ellenére mégis izzadt és remegett a tenyerem, amivel az ő kezét szorítottam. Kétség sem fér ahhoz, hogy megijedtem, mivel nem vagyok hozzászokva a verekedések látványához és magam sem tudom hogyan sikerült ilyen könnyedén eltávolítani a lányt a helyszínről és szétszedni a fiúkat. Minden bizonnyal egyikünk sem volt jártas ezekben a szituációkban, emiatt pedig nem voltam nyugodt. Kételkedtem benne, hogy ennek a történetnek itt lesz a vége. Túlságosan komoly dologról volt szó.
- Rendben lesz. Egy barátjához vittem el – a kezem lassan a férjem vállára csúszott. Még mindig nem tudtam, hogy ő megsérült-e – Nem akart hazamenni, én pedig úgy éreztem, hogy most nem tenne jót neki, ha egyedül maradna.
Azt pedig elég valószínűnek gondoltam, hogy abba a lakásba nem lesz Travisnek olyan egyszerű betörnie. Ha tudta is, hogy hol tartózkodik a lány, minden bizonnyal a józan esze meggátolta abban, hogy rájuk törjön az éjszaka folyamán. Ha mégis megtörténne hasonló, akkor azzal csak még több problémát okozna.
Bármennyire szerettem volna tisztán gondolkodni és távol maradni tőle az éjszaka további részében, képtelen voltam rá. Az érintésébe beleborzongtam és bár nem akartam ránézni, amikor az arcomra simult mind a két tenyere, azonnal megkerestem a tekintetét. Nem voltam benne biztos, hogy csak az alkohol mondatja ki ezeket a szavakat vele, vagy tényleg komolyan gondolja őket, de jól az emlékezetembe véstem azt, amit mondott. Bármennyire szerettem volna visszafojtani az érzéseimet, a szemembe könnyek gyűltek és amikor a tenyere már a derekamon volt, akkor léptem közelebb hozzá, hogy át tudjam ölelni a nyakát. Mindezt olyan szorosan tettem, ahogy talán még soha az eddigi életemben.
- Nem érdekel, hogy ki viselkedik velem illetlenül, amíg te mellettem vagy – jó néhány súly került le a vállamról, amiért ki tudtam mondani ezt a dolgot. Valószínűleg eleget ivott és holnap nem fog emlékezni arra sem, hogy ő mit mondott nekem, nemhogy az én szavaimra. Legalábbis szerettem volna ebben a pillanatban ezt hinni. Beszélni akartam hozzá az érzéseimről – Szóval csak ezért nem ölhetsz meg senkit, mert akkor elveszítelek.
Mielőtt kimondtam volna neki azt a bizonyos szót, ami minden alkalommal ott volt a nyelvem hegyén, amikor megpillantottam őt, egyszerűen a nyakába fúrtam az arcom és mélyen beszívtam az illatát.
- Te megsérültél? – óvatosan toltam egy kicsit távolabb magamtól, a tekintetem ismét végigkúszott az arcán, a kezeim a hátáról a ingének gombjaira csúszott, amiket lassan elkezdtem kiszabadítani a helyükről. A saját szememmel akartam látni – Megütöttek valahol?

Outfit »« Szószám: 1020


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.

Na Tae-yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 0qEkraZ
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah LjSdgul
TémanyitásRe: blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah EmptySzomb. Júl. 10 2021, 23:54

Aida & Nate
"If we believe that tomorrow will be better, we can bear anything today."


Jellemzően minden esemény előtt megvannak azok a dolgok, amikre számítunk és azok, amelyekre nem. Aida és én bármikor kaphatunk keresztkérdéseket a házasságunkkal, a kisfiunkkal kapcsolatban. Előhozakodhatnak nekünk pletykákkal, lehet hogy az üzletbe kell belemennünk annak ellenére is, hogy az események homlokzatára a szórakozás van kiírva, mint cél. Ezek az összejövetelek azonban soha nem arról szólnak, mint aminek be vannak állítva, akik tapasztaltabbak pedig ezzel nagyon is tisztában vannak. Ezért van az, hogy idővel mi is elkezdünk részt venni azokban a sorsdöntő beszélgetésekben, amelyek egy-egy vacsora asztal mellett zajlanak.
Normál esetben minden nyugalmas körülmények között történik. Milliós nagyságrendű összegekről és előre eltervezett házasságról döntenek itt, de legtöbbször mindenki számít ezekre az eseményekre. Kalkulálnak, hogy bent maradhassanak a körforgásban. Viszont az, amit Felixnél tapasztaltam, több volt, mint puszta számítás, vagy a nők melletti általános kiállás és a történtek miatti felháborodás.
Már-már magamat láttam meg benne, a fiatalkori énemet, aki ezerszer naivabb és idealistább volt, ugyanolyan lobbanékony természettel, ha nem még rosszabbal. Emiatt volt természetes, hogy nem hagyom neki, hogy embert öljön, mert ott volt a szemében és a hevességében, hogy képes lenne rá.
Hazafelé végig azon járt az agyam, hogy vajon milyen életük lesz nekik, fiataloknak. Annak szurkolok, hogy kiderüljenek az egymás iránt tanúsított érzelmeik és jobb életük legyen, mint amilyenbe ma megpróbálták őket belekényszeríteni. Viszont csak azért, mert nekem valamivel több tapasztalatom van az életben és végül sikerült felnőtt módjára megoldani a helyzetet, még nem jelenti azt, hogy teljes nyugalommal fogom megvárni, amíg a feleségem, aki minimum verbális fenyegetést élt át ma, hazaér.
Túl szorosnak éreztem a nyakkendőt és túl kényelmetlennek a zakómat, aminek következtében egyszerűen megszabadultam mindkettőtől, amint hazaértem. Oda sem figyeltem igazán, hogy hova dobom le őket a nappaliban, szinte rögtön ideges körözésbe kezdtem. Csak akkor kaptam fel a fejemet, amikor meghallottam a bejárati ajtó nyílását és rögtön abba az irányba indultam, kicsit talán hevesebben is a szokásosnál.
Aida ujjai az enyéim közé kulcsolódnak ugyan, a szabad kezemet azonban rögtön az arcára simítottam, a szemeim pedig végigjárták azt, bármilyen nyomát keresve annak, hogy történt vele valami. - Nem esett bajod, ugye? Minden rendben? - Ahelyett, hogy egyenesen a szemébe néztem volna, fél lépést hátra léptem, hogy mindent szemügyre vehessek, aminek az lett az eredménye, hogy nem pusztán az agyam fogadta be a látványt, hanem más érzések is kavarogni kezdtek bennem.
- Téged vártalak. Meglökött az a barom? - Olyan felindultsággal kérdeztem a dolgot, mintha az igenlő válasz egyet jelentene azzal is, hogy fogom magam és visszamegyek oda, hogy én törjem be a srác arcát. Nyilván én magam is gondolkoztam néha azon, hogy milyen emberek alkotják majd a jövő generációját, amelybe a saját fiam is beletartozik, de hogy olyan ember legyen belőle, mint ez a Travis... Bele sem mertem gondolni.
- Amikor elindítottam hazafelé Felixet, még életben volt. Fogalmam sincs mit fog csinálni a fiú, ha rátör a gyilkolási vágy. - Elgondolkodva ráztam meg a fejemet és egyben megerősítettem magamban annak a reményét, hogy Felix tényleg hazament, nem állította meg az autót, amibe belekönyörögtem és nem fordult vissza egy kiadós verekedésért. - Hívattam neki autót. Mi a helyzet a lánnyal? - Hiába erőltettem az agyam, nem jutott eszembe a neve, még ha csak pár órája történt is az egész. - Tényleg nem esett bajod? - A kezem újra Aida arcára csúszik, ezúttal mindkettő. A szemeimmel együtt előbb a nyakára, a vállára vándorolnak az ujjaim, majd végig a karján, át a derekára. Ott lelassulok, a kezdeti óvatos érintéshez képest most egy fokkal jobban nyomódnak az ujjaim a feleségem derekához. - Legszívesebben én ölnék meg mindenkit, aki veled illetlenül viselkedik.

581 | asszony  blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 1556694851 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Aida Jae-ah Na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah Tumblr_inline_ov42ryOSQv1v4gdnb_540
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 24377af2d68e6ba925eb19d58e46cda9708077b7
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 73f55813ce23dfe5bc5ec3b56b2fcef6feff9af9
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah PNfQAuY
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah VhNNK2P
Témanyitásblue hour ▸Tae Yang & Jae Ah
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah EmptyHétf. Jún. 07 2021, 11:41


Tae-yang & Jae Ah

Nem volt kérdés az, hogy Rachelt rögtön azután, hogy sikerült megnyugtatnom, egyszerűen fogtam, beültettem az autómba, és hazavittem. Út közben még gyorsan rendeltem neki valami vacsorát, hogy legalább abban biztos legyek, hogy valamit lesz ennie. Ha rajtam múlt volna, akkor inkább hagytam volna egy hotelszobába, mert minden bizonnyal vagy a szülei, vagy Travis fogja háborgatni őt. Ennek ellenére is azt éreztem, hogy egyszerűen nem hagyhatom magára azután sem, hogy sikerült egy kicsit megmosni az arcát, és az elfojt sminkjétől megszabadítani. Így legalább azt megtehette, hogy méltósággal távozik a helyről.
Hogy Felixel mit tesznek majd otthon, abba nem akartam belegondolni. Biztos voltam benne, hogy el fognak vele beszélgetni, de mivel az ilyen eseményeken mindenki tökéletesen játssza a szerepét, nagyon nehéz volt felmérni a családi helyzeteket… Legalábbis nekem. Én már rég be voltam hálózva, a fiatalok pedig nem bíztak meg az olyan korú emberekben, mint amilyen én, vagy a férjem voltunk. Ők egymás között biztos jobban megbeszélhetik a dolgokat – legalábbis mi anno megbeszéltük.
Nem sok fogalmam volt arról, hogy a férjem egyáltalán hazaért-e már, vagy mi van vele, ami eléggé aggasztott. Pont emiatt egy kicsit tartottam tőle, hogy Travis is egyben hazament, hiszen – bár lehet, hogy beképzeltem – mintha találkozott volna a pillantásunk, amikor visszaszájalt nekem a srác. Egyáltalán nem vettem magamra a dolgot, és pontosan tudtam, hogy ha kezet emelne rám, vagy csak a csuklómat megpróbálná megszorítani, akkor minden bizonnyal a szülei lennének azok, akik apró darabokra szedik, amiért nem adta meg a tiszteletet. Emiatt nem volt félnivalóm, mégsem éreztem magam biztonságban azok után, hogy elveszítettük egymást a keveredés miatt. Kicsit ideges voltam, de szerencsésen hazaértem. Mivel a cipőimtől megszabadultam amíg vezettem, azt a pár lépést a verandán mezítláb tettem meg.
Egészen meglepett, amikor a férjemet megpillantottam, ahogyan fel-alá rohangált, immáron a zakója és a csokornyakkendője nélkül, de valahol jól is esett az idegessége. Nyilvánvaló volt, hogy még a történtek hatása alatt van, épp ezért is léptem oda hozzá és szorítottam rá az ujjaira finoman, közben pedig igyekeztem kizárni azt, hogy pont a mellkasával nézek szemközt. Erővel szakítottam el a pillantásom onnan, és hajtottam hátra a fejem, hogy felnézhessek rá. Tudtam, hogy ivott, és ebben a helyzetben jobban kijönnek a szükségletei is, meg mond olyan dolgokat, amiket talán józanul sosem csinálna meg… Bár ennyi idő alatt már nem lehet alkoholos befolyásoltság alatt, kivéve, ha nem bontott meg valamit itthon.
- Mit csinálsz? – a hangom alig volt több suttogásnál, és mivel csak egyetlen lámpa égett az előszobánkban, mondhatni a félhomályban nehezebben vettem ki az arcát. Finoman simult a tenyerem az arcára, és próbáltam rájönni arra, hogy valami sérülést összeszedett-e.
- Travis még életben van ugye? – gondolok itt arra, hogy egyikük sem nyírta ki, mert bár minden bizonnyal, ha az én férjem keze lenne a dologban, segítenem kellene elföldelni a gyerek holttestét, de nem szívesen tettem volna ezt.

Outfit »« Szószám: 880


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.

Na Tae-yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 0qEkraZ
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah LjSdgul
TémanyitásRe: blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
blue hour ▸Tae Yang & Jae Ah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» One Hour ~ Teddy & Olivia
» Every evil hour is filled with dread
» The witching hour - Wilhelmina & Alden
» mac & tay | everything is blue
» Na Tae-yang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: