New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 15:42-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:31-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:28-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:07-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:07-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 14:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Morgan & Nina ~ And the stars look very different today.
TémanyitásMorgan & Nina ~ And the stars look very different today.
Morgan & Nina ~ And the stars look very different today. EmptyVas. Május 30 2021, 21:19


Nina & Morgan
You know that tingly little feeling you get when you like someone? That is your common sense leaving your body
Nem mondhatni, hogy hiányzott nekem ez a munka, de nem az a fajt vagyok, aki cserbenhagyja a barátnőjét, csak mert neki nincs kedve a puccparádéhoz. Egyébként nincs. Nem ez az első estém, így tudom, mennyire puccparádé az egész, és mennyire durva, miután eltűnnek a lencsék. Megértem őket… tényleg, hisz ha az egész életük egy kirakat, még szép, hogy kihasználják az órákat, mikor elhajíthatják az álarcot, épp csak az utolsó ilyen munka után, fogalmam sincs, még mennyi mindent képes befogadni a gyomrom.
Nem vagyok prűd, csupán van egy határ, amit átlépve már rendesen kiakad a „wtf” mérőm. Próbálom ezt elengedni, miközben a hajam rendezem. Mivel nálam az a normális, ha mindenféle furcsa fonat tarkítja, így most csak az elejét fonom be, a többit meg szépen kivasalom. Most megint a fehér a trendi. Ezt a színt egyszerűen képtelen vagyok megunni. A ruhát se viszem túlzásba, hisz úgyis aggatnák rám valamit, ami billogóként jelzi, a kiszolgáló személyzethez tartozom. És nem, egy ilyen partin ez abszolút nem ciki, ugyanis rendesen megválogatják, kik dolgozhatnak itt. Lin is a főnöke miatt űzött napokig, hogy segítsek be, lévén az egyik munkatársa lebetegedett, arra meg se idő, se kapacitás, hogy betanítsanak egy újoncot, én pedig már párszor kitűnőre vizsgáztam. Azt inkább nem ecsetelem, hogy pár résztvevő, milyen képességemtől volt annyira elalélva. Élek a kínálkozó alkalmakkal, ez most az alapelvem…

… Órák telnek el, és kicsit leülök, hogy fújjak. Nehéz ez, mosolyogva körbe ugrálni azt is, akinek a nyakába zúdítanád a pohár pezsgőt. Túlélem, és jó pénz Linnek, mivel mi így csináljuk. Ő is szokott nekem segíteni a múzeumban. Észbe se kapok, az összes pincér társam körénk gyűl, és jönnek a sztorik. Ők tapasztaltabbak, így sokszor nagyot nevetek, hisz persze, hogy ez az esemény kihozza belőlük a nosztalgiát. A főnökünk is feltűnik, hogy eligazítást tartson, ugyanis a java még csak most jön. Ekkora érzem, hogy egy csípő ütközik alig érezhetően az enyémnek, s ahogy oldalra pillantok, barátnőm alig észrevehetően billenti fejét egy irányba, s én odanézek…
Életem hibáját követve el ezzel, mert meglátom őt. S bár egynek tűnhet a többi közül, Lin már csak tudja, kicsoda ő, amennyit beszéltem. Nem szoktam megosztani barátnőimmel a magánéletem pilléreit, de ezt muszáj volt. Nem sokszor fordul elő velem, hogy a partnerem nagyobb hatással legyen rám annál, hogy jól néz ki. Igenis, ha már ilyen életvitelre adom a fejem, megválogatom azt, kivel fekszem le, s van egy mércém, ami alá sosem adok. Megtehetem, nem vagyok arra fanyalodva, bárkivel beérjem. Viszont a helyzet azért vicces, mert először csak maga a férfi volt hatással rám, most meg, ahogy meglátom, képzeletben felvillan a feje mellett a cikk, amit róla olvastam.
- Majd én – kapom ki a lány kezéből a tálcát, aki egy apró fintort levágva, készült megindulni az érkezők felé. Néz is nagyot, mert, hogy egész idáig én se tengtem túl a segítőkészségben, hiába azért jöttem.
- Fujj még egy kicsit, soká lesz még vége – bájosan mosolygok, bezsebelek némi hálálkodást, aztán Lin kezébe adva a tálcát egy picit, megigazítom a ruhám. Bár némi izgalommal övezett kíváncsiság átjár, határozottan indulok meg a kis társaság felé, akik között Morgant is felfedeztük. Nem szólalok meg, csak mindenki elé helyezem a tálcát mosolyogva, hogy el tudjanak venni egy pohár italt, aztán mikor a rendező elé érek, a mosolyom kiszélesedik.
- Jó estét, érezze jól magát – elvileg olykor-olykor egy ilyet be lehet dobni, mert van aki ezt el is várja, de hála égnek a nagy többség, nem a személyzettel kíván kommunikálni.
~ Lesz jobb is ^^~ 570 ~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Morgan & Nina ~ And the stars look very different today.
Morgan & Nina ~ And the stars look very different today. EmptyHétf. Május 31 2021, 22:20

To: Nina



Nem sok lelkesedéssel, és még kevesebb energiával vetem át a fejemen a nyakkendőmet, veszem fel a zakómat, és húzom fel a cipőimet. Lehet, hogy meg fog verni engem az Isten, de semmi kedvem nincs ehhez a jótékonysági esthez. Jó ügyért szól, tehát nem arról van szó, hogy valaki ilyen indokból akarja bezsebelni a pénzünket. Nem, a problémám abból adódik, hogy a smúzoláshoz ma nincs semmi hangulatom. De elmegyek, mert a lelkiismeretem nem lenne tiszta, ha a meghívás ellenére nem jelennék meg. Majd előveszem a legkedvesebb, legbájosabb mosolyomat, és próbálom is fenntartani ezt az este végeztéig. Viszont egy pillanatnál sem tervezek tovább maradni, mint az szükséges. Nincs fontosabb dolgom, nincs elhalaszthatatlan teendőm, csupán fáradt vagyok az utazás miatt. Ez volt az utolsó, hogy én bevállaltam egy többórás repülőutat egy hatvanperces interjúért, amiből valószínűleg maximum tíz fog csak nyilvánosan megjelenni, hogy aztán ugyanazon a napon belül vissza is utazzak New Yorkba. Körülbelül 4 óra alvás volt a jussom az elmúlt 48 órából, ami lássuk be, nem valami sok.
Pont ezen indokból ültem inkább taxiba, semmint a saját autómmal menjek a rendezvényre. Nincsen saját sofőröm, nem járok nagyzolós autókkal, az élet legtöbb területén az egyszerűség, és a mindennapiság híve vagyok. Nem tagadom, néha én is elcsábulok egy-egy drágább bútordarab, vagy használati cikk iránt, de amennyire csak lehet, próbálok két lábbal a földön maradni, és nem elszállni se magamtól, se a sikereimtől.
Az utóbbiból pedig aztán pláne nem kell szűkölködnöm. A legutóbbi filmem az elmúlt három-négy hétben több bevételt hozott, mint összesen az azt megelőző 2. Érthető hát, hogy pont ezek miatt miért is olyan nehéz megakadályozni, hogy akaratlanul fejembe szálljon a siker, de próbálkozok mindent megtenni azért, hogy a magánéletemet a munkától egy teljesen külön állatfajként kezeljem. Ez pedig, lássuk be, nem olyan egyszerű.
Nem messze áll meg az épülettől a taxi, engem pedig rögtön két jó barátom köszönt a járműből kiszállva. A fáradtságom nem múlik, a hangulatom azonban máris üdébb lesz a jelenlétüknek köszönhetően. Míg ők elszívják a cigijüket, addig kint maradok velük beszélgetni, majd az oldalukon ballagok be a rendezvényterembe, jóízűen, mégis moderáltan nevetve.
Ugyanebben a jó kedvben veszem el a nekünk kínált pezsgőt. - Jó estét kívánok! Köszönöm szépen, én sem kívánok kevesebbet! - felelem, még szélesebbre húzódott mosollyal az arcomon. Kit látnak a szemeim! Gondolni sem mertem volna, hogy ha esetleg újra találkozunk, akkor pont egy ilyen helyen fog ez megtörténni. Figyelem a távolodását, majd a barátaimhoz fordulok, akiktől elnézést kérek, és máris Nina irányába indulok meg.
Megállok mellette, majd belekortyolok a pezsgőmbe. - Nem hittem volna, hogy látjuk még egymást. Nem mintha ne örülnék neki - pillantok le a lányra, majd végül a testemmel is felé fordulok. - És mi szél hozott téged, Nina, pont most, pont erre a helyre? Ennyire mély benyomást tettünk egymásra három hete, hogy akaratlanul is vonzzuk egymást? - incselkedek vele egy kicsit, de ezt is játékosan, viccelődve teszem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Morgan & Nina ~ And the stars look very different today.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Smile today, cry tomorrow ~ Jem and Jules
»  Live for today - Sonia & Amara
» i tell the stars about you
» Nevaeh & Calvin - Not today
» not today satan ~ Finn & Bree

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: