New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 1 Bot
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Right hand of mine
TémanyitásRight hand of mine
Right hand of mine EmptyCsüt. Okt. 06 2022, 12:12
Karaktered Neve
Szabad BEREGISZTRÁLTFoglalt

Play by
Scarlett Johansson, Halle Berry, Michelle Monaghan, Naomi Watts, Jennifer Aniston (stb.)
Születési hely
Kentucky állam
Kor
+37 (pb-től függően reális kormeghatározás)
Lakhely
Lexington
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
bármi lehet
Csoport
munkás/üzlet
Történetünk
Megörököltelek, korábban apám titkárnőjeként tevékenykedtél, de amikor két évvel ezelőtt alelnöki pozícióba kerültem, meggyőződése volt, hogy szükségem van egy a céget nagyon is jól ismerő, megbízható emberre, aki a telefonom helyett értesít időpontokról, tárgyalásokról, mindent megjegyez helyettem is. Igaza volt, te az egyik kulcsfigurája vagy annak, hogy ott vagyok, ahol. Tudod, mi a dolgod, nem kell megmondanom, nem kell kijavítanom téged és ott vagy mindig, ha szükségem van rád.
Már apám idejében is a hálaadási vacsoráink részese voltál (ha van gyereked, párkapcsolatod, ők is részesei az életünknek), és ezt én sem vontam meg tőled. Szívesen fogadunk, a testvéreim és anyám is kedvel téged.
Csak hát vannak dolgok, amikről nem tudunk.
Nem csak azért kerültél a kezem alá, mert apám olyan szívesen megvált volna tőled, hanem mert ő nem osztozik az én elvemmel, miszerint munkatársat/alkalmazottat nem dugunk. Évek óta apám szeretője vagy és így tudtok "etikusan" együtt lenni, hiszen már nem neki dolgozol. Eleinte bűntudatod volt és abban az évben nem is jöttél október végén a villába, de apámnak sikerült rábeszélnie téged arra, hogy az nem rossz, amit tesztek. Nem ígérget neked, nem mondja, hogy elhagyja érted a feleségét, de nem is tagadja, hogy elvenne téged, ha nem lenne anyám (és a férjed, ha van). Ha kiderülne az, hogy mi van köztetek, jogod lenne őt bemártani érvelve azzal, hogy megfenyegetett téged, hogy kirúgat, ha nem adod be a derekad, szexuális zaklatás vádjával is élhetnél, holott tudod, ugyanolyan ludas vagy a dologban, az eltitkolt kapcsolatnak két oldala van.
Már előttem tudtál arról, hogy apám részéről van egy féltestvérem, te hatottál rá a végrendeletének megírásakor, hogy a lányt nem hagyhatja ki az öröklésből. Ezért is szorgalmaztad és támogattál, hogy csak utazzak el Kentuckyból New Yorkba. Te hátramaradtál, az ügyeimet intézed, amihez nem kellek személyesen, s mindenről tájékoztatsz.
Ha azt választod, hogy van gyereked, azt is el tudom képzelni, hogy apámé, amiről nem vallottál neki, mert tudod, hogy akkor szélnek eresztene. Az a helyzet, hogy szereted az apámat. Tényleg! És talán apám jelenti neked a biztonságot a semmitérő házasságod tükrében, ha abban élsz. Fogalmam sincs, hogy vagy képes a szemembe nézni és addig van jó dolgod, ameddig meg nem tudom, hogy mi történt köztetek. Nem titkolt célom átvenni apám helyét a cégvezetésben, az ő határozottságát örököltem, de ameddig ő a békés megoldások híve, nekem vele ellentétben nem esne nehezemre az utolsó réteget is lehántani a másikról, de az biztos, hogy ha borul a szar, akkor a végén semmid nem maradna, ha rajtam múlik.
Mit választasz?

Várnám a hölgyet, ám fontos megjegyezni, hogy ő Kentuckyban él. Az iskoláztatása, magánélete a megalkotótól függ, viszont a sarkalatos pontok szeretném, az általam megálmodottak tükrében lennének kijátszva (azok vastagon kiemelve). Pb alany szabadon választható (kora igazodjon az alanyhoz azért), ahogy a nő jelleme is szabadon megalkotható. Amit kérnék, hogy ne legyen buta/ostoba és ahhoz már idősebb kategória, hogy a hisztis csitri szinten mozogjon.
Jövőre nézve szeretném, ha kiderülne az igazság apámról és a hölgyről (nem az első játékban természetesen).

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Right hand of mine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hand in hand.
» you have something of mine - R&H
» Kimy - my right hand
» You will be mine bitch
» ✘ give me your hand, save me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: