New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 07:29-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 23:47-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:08-kor
Theodore Chambers
tollából
Tegnap 23:02-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:57-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:56-kor
Nadia Romanov
tollából
Tegnap 21:27-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 21:27-kor
Riccardo Monti
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Timothy Spencer Bradford
TémanyitásTimothy Spencer Bradford
Timothy Spencer Bradford EmptyVas. Okt. 27 2019, 18:14
Timothy Spencer Bradford

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Timothy Spencer Bradford
Becenevek:
Tim, Timo, Bajnok
Születési hely, idő:
1998.10.27.
Kor:
21
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Sport
Egyetem:
YALE - Digitális kommunikáció és média
Munkabeosztás:
olimpikon
Munkahely:
Bradford OC
Hobbi:
vívás, zene, animációk készítése, bulik, barátok, sebesség
Play by:
Thomas Hayes

Jellem
5 dolog, amit nem tudtál rólam
o 5 éves korom óta sportolok
o gumicukor a kedvenc édességem
o nem szoktam nőzni
o odavagyok a sebességért – talán ez lesz a vesztem
o érzékenyebb lelkületű vagyok
5 dolog, amit tudtál de azért elmondom
o egyke vagyok
o vegánul étkezem
o a szüleim elváltak majd összejöttek mikor elkísértek az első olimpiámra
o a szőke lányok a gyengéim
o nem szoktam alkoholt inni
Céltudatos kissé akaratos de amúgy kétlábon a földön járó típusú személy vagyok. Nem szállt a fejembe a siker, amit a sportágamban érek el, mert valahogy úgy fogom fel ez csak egy játék. Egészen addig míg így gondolkodom nem érzem kényszernek a dolgot. Amúgy imádok enni, s habár sokan nem értik az étkezési módomat nekem ez valahogy könnyen jön. Már kiskorom óta ez van, sosem szerettem a húsokat, a többi meg jött magától.
Szeretek bulizni, táncolni a lányokkal és a haverokkal ökörködni akik normális emberként kezelnek. Utálom mikor felismernek és elkezdenek rajongani értem illetve próbálnak rajtam keresztül felkapaszkodni, talán emiatt van az, hogy nem szoktam sok mindenkit közel engedni magamhoz. A legjobb barátaim száma nem haladja meg a 10-et, és amikor ismeretlenekkel beszélgetek akkor inkább viselkedek lelki szemetesládaként mintsem rólam legyen szó. Nem szeretek a középpontban lenni.
Imádom a zenét, ez a mentsváram így legtöbbször a fülem be van dugva. Imádok meditálni a zene pedig elősegíti a nyugalomhoz vezető utamat. Reménytelenül pozitív vagyok és próbálok mindenben a jó oldalt megtalálni.

Múlt
Érzem a szívem dübörgő zakatolását a fülemben, az adrenalin teljesen átjárja az egész testemet és bár remeg a kezemben a tör mégis minden izmommal azon vagyok, hogy szorosan megtartsam. Szerencsére a nézőtéren honoló zajt kevésbé érzékelem saját testem koncertje miatt, de azt tisztán kihallottam az előbb, hogy a szüleim befejezték a veszekedést és együtt drukkoltak nekem.
Peregnek a percek szélsebesen, mi pedig egyre erősebben harcolunk a címért és mikor tőröm hegye újból hozzáér a mellkasához… fülsüketítő hangon szólal meg az idő lejártát jelölő jelzés mire megdermedek. Hirtelen nem tudom mi lehet az eredmény, már egy ideje nem számoltam, próbálom lenyugtatni a légzésemet és közben leveszem fejemről a védőt.
Anya sír, apa hatalmas karcsapásokkal tapsol mire elmosolyodom, a fáradtságot hirtelen veszi át a boldogság érzete. Megvilágosodok és teljes testemben érzem a győzelem nyújtotta eufórikus érzést, de jól nevelt vagyok így ellenfelem irányába haladok és kezet nyújtok neki.
-Köszönöm a vérre menő harcot. – mosolygok rá, mire elneveti magát és gratulál. Hihetetlen számomra, hogy ennyi idősen sikerült egy ilyen jellegű címet megszereznem. Olyan hihetetlen, mégis elképzelhető hiszen erre vágytam mindig is.
Ez három éve volt, de még most is bennem ég az élmény, mintha csak tegnap történt volna. A szüleim annyira örültek a sikeremnek, hogy újból egymásra találtak, aminek én természetesen örülök hiszen mindkettő a karrieremet egyengeti és így nem lesznek fölösleges viták. Közben tüzetesen készülök a következőre, ami már Tokyo-ban kerül megrendezésre.
Nagyon várom, hogy kiutazzak és eltöltsek ott huzamosabb időt. Arról nem is beszélve, hogy miután végeztem a versennyel még több időt maradok kint, bejárom a környéket és talán kitalálom mit fogok kezdeni az életemmel. Mert nem akarok örökre versenyszerűen vívni, ráadásul most más gondok is gyötörnek.
A lányok sosem játszottak nagy szerepet az életemben, mindig is voltak körülöttem, próbálkoztak és én is, de valahogy sosem jött össze huzamosabb ideig. Nem mintha lenne időm rájuk, de most, mióta letöltöttem a tinder nevezetű appot és elkezdtünk beszélgetni Ingriddel… nos, azóta mindent másképp látok. Szeretném jobban megismerni de közben meg nem akarom felfedni magam, mert nem tudom miként viselkedne velem.
De hát… próba cseresznye, nem? Bezony! Éppen ezért írok is neki, hogy fussunk össze egy kávéra.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Timothy Spencer Bradford
Timothy Spencer Bradford EmptyVas. Okt. 27 2019, 22:13
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Timothy!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Sokan esnek bele abba a hibába egy elért sikerük után, hogy elbízzák magukat és hagyják, hogy ez az érzés magukkal sodorja őket. Bármennyire is könnyű hagyni, hogy eluralkodjon a győzedelmekkel járó következmények, te szerencsére azon emberek közé tartozol, aki nem engedte, hogy mindez befolyásolja őt. Jó, hogyha reálisan látod át a körülötted lévő dolgokat, hiszen ez segít abban, hogy egyre jobb legyél abban, amit csinálsz, ugyanakkor abban is úgymond a szárnysegédeddé válik, hogy kiszűrd azokat a kapcsolatokat az életedben, melyek csak kihasználási alapon működnének. Fontos, hogy megtudj bízni azokban, akik körülvesznek, hiszen ők saját magadért vannak melletted és nem hagynak akkor sem magadra, ha éppen rosszul alakulnak a dolgok. Ugyanakkor nem engedik, hogy a figyelmed olyan irányba terelődjön el, ami hátráltatna a koncentrálásban. Úgy gondolom a te hozzáállásoddal és felfogásoddal ezeknek a sikereknek a száma csak még tovább növekszik majd és kiérdemelten kerülsz ismételten a győztesek közé.
Ami pedig az emberi kapcsolatokat illeti, tény és való sok bizonytalanságot hordoznak magukkal, de csak nem lehet probléma, ha egyszer-kétszer lazítasz és esélyt adsz magadnak az ismeretségi köröd kibővítésere. Talán még okozhatnak meglepetéseket. Kíváncsian várom mit tartogat majd számotokra ez a találkozás, ezért nem is tartalak fel tovább, hiszen már biztos várnak rád. Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Timothy Spencer Bradford A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Timothy Spencer Bradford D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Timothy Spencer Bradford 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
Timothy Spencer Bradford
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jonathan Bradford
» Warren Bradford
» Jemima Bradford
» Graham Bradford
» Orvel Timothy Lowden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: