New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Ma 11:03 pm-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 11:00 pm-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 10:39 pm-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 10:30 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 9:59 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 9:50 pm-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 9:05 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 8:55 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 8:07 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Victoria E. Torres
TémanyitásVictoria E. Torres
Victoria E. Torres EmptySzomb. Feb. 27, 2021 12:07 pm
Victoria E. Torres

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Victoria Elisha Torres
Becenevek:
Vic, Eli (anyámnak), Victoria
Születési hely, idő:
Spanyolország (Sóller Mallorca szigetén) 1991.08.13.
Kor:
29
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
Oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
◆ St. George's School (Madrid) ~
◆ International School of Madrid - Pre-School ~ Our motto is Respect, Loyalty and Friendship
◆ ETH Zurich - Swiss Federal Institute of Technology (Switzerland) 'Engineering and Technology'
◆ Harvard University  (Cambridge, Massachusetts)  'Department of Physics'
levelezőn most: Manhattan Institute for Psychoanalysis
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Egyetemi előadó
Ha dolgozik//Munkahely:
◆ New York University - Polytechnic School of Engineering (Műszaki tudományok)
Hobbi:
festészet, művészettörténet kutatás, olvasás (szigorúan regényeket, amik kikapcsolnak), netflix, galéria látogatás
Play by:
Nathalie Kelley

Jellem

◆ 'Nekem is ment volna, ha apám kitapossa előttem az utat...'
◆ 'Szerinted hányszor kellett térdepelnie, hogy felvegyék?'
◆ 'Apuci kislánya.'
◆ 'Mibe fogadunk, hogy még a vécé papírt is ezüst tálcán viszik elé?'
◆ 'Nem mindenkinek van ott apuka neve...'
Általánosságban a fent említett mondatokkal jellemzik, aminek igazságtartalma igazán kevés. A felszínes ismerősei így vélekedhetnek róla, valamint a média. A világhálón ugyan ténylegesen csupán egy zseni, akinek nem kellett tepernie, aki sosem küzdött semmiért, csak és kizárólag az apja árnyékának köszönhette, hogy sikeressé vált. Nem tett le semmi különösebb, kiemelkedőbb, vagy hasznosabb dolgot az asztalra, mint az apja. És mindezt miért is? Hogy egy egyetemen tanítson? A milliárdjait is családja zsebéből húzta elő, ő nem tett hozzá semmit. Semmit.  Igaz? Nem! Egyáltalán nem.
Victoria gyermekkorától kezdve megvonva élt a törődéstől, a szeretettől, az igaz gondoskodástól. Hiszen milyen szülő az olyan, aki már öt éves korában egy másik városba küldi a gyermekét? És ott is hagyja! Dadákkal. Mert megteheti. Mert azt érzi, meg kell tennie. Mert ki, ha nem az ő gyereke lesz majd az az utód, akinek válnia kell valamivé?
Nem tanult meg barátkozni, nem tanult meg csapatban dolgozni, nem értette meg, hogyan működik egy normális család. Az édesanyjával harmonikus kapcsolatot ápolt, de annak rengeteg távolléte miatt, ez a kevéske bizalmi légkör nem nyújtott elegendő érzelmi fázist, hogy felnőve megértse az empátia, vagy a bizalom valódi értelmét.
Édesapja folyton semmibe vette, különösképpen nem tekintett rá zseniként, hiszen sosem volt kíváncsi rá, mit tud a lány. Ha szalvétából rakétát épített nyáron a nyaralóban, ugyan kit érdekelt? Ha apró gyufaszálakból összerakott egy komplett kis autót, ugyan kit izgatott? A gond, az, hogy a zsenialitása nem az övé, hanem Williamé, az apjáé: elvárás felé, hogy zseniális legyen, ahogy elvárás a Future Industries fegyverei felé, hogy elsüljenek, ha meghúzod a ravaszt. William A. Torres termékei minden esetben tökéletesen működnek. Leszámítva egyet. Victoriat.
Amikor saját úton próbált járni, és véletlenül még sikeres is lett, senki nem foglalkozott azzal, hogy mit épített fel. Megkapta, hogy egy milliárdos csemetéje, naná, hogy sikeres, persze, mögötte van egy birodalom és az amerikai ipar áldása, ne legyen ostoba, ha elbukik is puhára esik, nem vállalt semmiféle kockázatot, Victoria Torresnek ez élet móka és játszadozás, és egyébként is, mindenki Torres akar lenni a pályán...
William nagyjából osztotta a közvélekedést a lányával kapcsolatban: nem tudta elismerni az eredményeit, mert beleszületett abba, amit neki verejtékkel kellett felépíteni.
A nőben ennek lenyomataként ott a kényszerérzés, hogy megmutassa, hogy bebizonyítsa, hogy 'Képes vagyok rá!' Megjátszott, flegmastílusba csavart, öntelt embernek tűnhet. A felszín alatt, a rengeteg kéreg giccs alatt pedig ott rejtőzik az ember, akinek a szíve hatalmasabb, mint képzelnénk, és csupán csak most kezd életre kelni. Most, hogy a világa a feje tetejére állt, amikor az apja el kellett tűnjön a világ szeme elől. És nem maradt más, csak a lánya, akibe kapaszkodhat.
Múlt

- Ha lenne egy Nobel díjad... - jelenti ki William mindig, ha szóba kerül a pályám. És a Nobel bizony elég sokszor szóba került. Néha, mikor a család leült étkezni, vagy amikor elutaztunk, vagy amikor egyszerűen születésnapom volt. De akkor sem felejtette el, ha teljesítményem csúcsán voltam és érdemi dicséretet vártam! Ilyen hétköznapi célokról előszeretettel beszélgettünk.
- Mr. Philips Nobel díjas lett, és azt hiszem a legcsodálatosabb ember, akivel valaha találkoztam. Ilyen fiatalon... - mondja, én pedig csak ülök mellette, az asztal túl oldalán. Én nem vagyok a legcsodálatraméltóbb, legtiszteletreméltóbb ember, akivel William, akivel az apám valaha találkozott. Én csak egy zseni vagyok, egy olyan zseni, akinek Ő miatta a génjeibe kódolták a zsenialitását, de hát nekem soha nem kellett semmit tennem; nem kellett kitartónak és szívósnak és vagánynak és minden nehézség ellenére bátor szívűnek lennie az idegen földeken. Csak meg kellett születnem...


A történetünk onnantól kezdve válik érdekessé Kedves Olvasó, amikor William bajba kerül. Tanú-védelmi programban vesz részt, valahol az Isten háta mögötti Connecticutban. Egy ilyen ügy egy fegyvermérnök karrierjét derékba töri rendesen. Ráadásként van abban valami elégtétel-szagú, amikor nekem könyörög a segítségemért. Érdekes, hogy az ember bajban mennyire képes lebontani büszkesége falait, ha a luxusról és a kényelemről van szó, amihez hozzászokott. Mert ugye a védelem egyenlővé válik az állandó ellenőrzéssel. Ehhez pedig egy milliárdos ember, akinek a neve hírhedt és aki ad magára, nincs hozzá szokva. Mondanom sem kell, remélem, mekkora mosollyal hallgattam végig a híreket. Természetesen belementem, hogy leszek az összekötője azokkal, akikkel felvenné a kapcsolatait, de csak anyám miatt. Ha rajtam múlna, hagynám, hogy a fejére rakétát küldjenek. És előszeretettel nézném végig, ahogy rárobban a saját fegyvere, mintha egy másik - jobban szeretett - gyermeke vetne véget az életének. Még a napszemüvegem sem tolnám le az orromról... Egy igazságos világban ez megtörténne. A valóság azonban soha nem volt ennyire egyszerű.
És ahogy sejthetted, a káröröm korai volt. Miután a híres fegyvermérnök eltűnik a föld színéről is, nyilvánvalóan engem keres meg minden kapcsolata, amivel van egy kis probléma. Soha sem akartam átvenni a helyét! Én nem vágyok rá, hogy a háborúkba lepottyanó rakétákon rikító Torres névhez bármi közöm is legyen. Nem akarok azzal foglalkozni, amit félre tolt az asztalán. És mégis kénytelen leszek, ha azt akarom, hogy a jóhírem megőrizhessem. Mert a legnagyobb probléma ezzel a helyzettel az, hogy miután a neved összehozzák egy ilyen esettel (mindegy ki miatt), megbélyegzik azt. Szóval szükségem van egy új névre. Egy férjre? Történt már nagyobb veszteség is amerikai földön...
Legalábbis ekkor még ezt gondoltam.

Egy várt váratlan alkalommal pedig összetalálkozunk. A rendezvény különösebben nem is foglalkoztatna, ha nem lenne ott ez a férfi. Ennyi nem túl szolid, indiszkrét érdeklődő közepette sétálni, mintha aknamezőn lépkednék. Talán emiatt jelent megnyugvást, amikor valaki nem 'Az eltűnt fegyvermérnök lányát' látja meg bennem. Hanem talán engem.
Igyekszem nem fektetni hangsúlyt rá, mennyire kellemesnek tűnik a társasága, legalábbis addig a pillanatig, amíg eszembe jut, hogy vőlegényt kellene találnom. Ez az a perc, ami választóvá válik kettőnk életében. Rásegít a tervezésre az is, hogy meglehetősen vonzónak találom őt. Meglátom a lehetőséget kettőnkben. És amint körvonalazódik bennem a terv, a Keane név a továbbiakban igen jól hangzik a fejemben. Lehet, hogy csak egy bolond vagyok, akinek a szíve hirtelen reményt táplál a jövőbe, de valamiért az az előérzetem támad, hogy nem lesz baj, ha bele szeretek. És nem is sejtem Kedves Olvasó, hogy mekkorát tévedek.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Victoria E. Torres
Victoria E. Torres EmptyHétf. Márc. 01, 2021 8:14 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Victoria!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon kellemessé olvasmányossá tette a történetedet az, hogy olvasóként megszólítottál engem - és mindenki mást is, aki kedvet kap egy ilyen szépséges nő történetéhez. (Csak egyetérteni tudok a korábban a chaten téged dicsérőkkel.  szemöldök ) És ha már itt tartunk, hogy mennyire szép is vagy, tetszett az a fajta él a történetedben, ahol bemutattad nekünk, hogy milyen nehéz is egy nő számára helytállni a férfiak világában - és hogy mi van akkor, amikor megvan a tudás, a képesség, a karizma, de ennek ellenére is nehézségekbe ütközünk. Hiába jártál olyan intézményekbe, ahol nem csak hogy a legjobb oktatók tanítottak Téged, de neked magadnak is elég jónak kellett lenned ahhoz, hogy bent maradj. Zseninek.
Van akinek ez mégsem elég és nem az általad az asztalra letett munkát fogja figyelembe venni és azokat a szakmádra áldozott hosszú órákat és energiát, hanem azt, hogy Te bizony előkelőbb helyről indultál, már csak a származásodnak hála is. Pedig ahogyan a soraidból kiderült, neked sem volt könnyű, már egészen kicsi gyerekként sem. Míg másnak szerető otthon és a családja tagjai járnak, neked bentlakásos intézmények és dadusok. Olyanok, akik bár a gyermekek fejlődésének szempontjából fontosak, de összességében az életük során sokkal kevésbé jelentősek, mint a szülők. A szülők... Pontosabban édesapád, akinek a léte és mivolta már kicsi korodtól kezdve alapköve volt annak, akivé válhattál. És bár vannak előnyei is annak, ha valakinek az apja milliárdos, a Te történeted azt is elmeséli, hogy igenis vannak árnyoldalai. Egy befolyásos apa - és a vele járó kapcsolatok - pedig néha sokkal inkább átok, mintsem áldás.  Victoria E. Torres 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Victoria E. Torres Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Victoria E. Torres Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Victoria E. Torres 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Victoria E. Torres 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Victoria E. Torres 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Victoria E. Torres
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Apollonia Torres
» Dino Torres
» Arsenio Torres
» Santiago Torres
» Lola Torres

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: