New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 19:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:49-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 17:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 17:25-kor
Charles Holmes
tollából
Ma 17:06-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 16:16-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 15:05-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:03-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 14:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

The Italian mission - Matthew&Brooke
TémanyitásThe Italian mission - Matthew&Brooke
The Italian mission - Matthew&Brooke EmptyPént. Feb. 12 2021, 13:55


Matt&Brooke


Never trust a man who dresses too well or stays too clean.

Pólók pipa. Nadrág, pipa. Alsóneműből is van elég. Tettem be pár pulcsit is, ha esetleg hidegebbre fordulna az időjárás. Habár azt hiszem az öltözködés lesz a legkisebb gondom ez alatt ez egész akció alatt. Nem elég hogy az olasz nyelv nem kicsit nehéz, az út hosszú, de még az ügy is szövevényes. A városban próbált meg egy rosszarcú tésztaimádó fegyvereket árulni. A biznisz sínen volt, ment is szépen pár hónapig. Egészen addig, az egyik revolver be nem sült, amikor egy férfi megpróbált kirabolni egy munkából hazafelé igyekvő védtelen nőt. Az nem hagyta magát, így lőnie kellett volna, de nem sikerült, így elmenekült a helyszínről. A kollégák mégis előállították engedély nélküli fegyverviselésért, lőfegyverrel visszaélésért, illetve rablási kísérletért. Az sok választása nem lévém vádalkut kötött, beköpte az illetőt akitől a pisztolyt vásárolta, cserébe csak pénzbüntetés, és felfüggesztetett kapott. Az árus azonban megneszelte, hogy finoman fogalmazva: “Kaki van a palacsintában.” Így kereket oldott, és hazaemigrált mielőtt elfoghatták volna. A kiadatási egyezményt pedig nem tudják megkötni, mivel még nincs ellene elegendő bizonyíték. Ezért a szövetségiek úgy döntöttek valakinek a nyomába kell eredni, és szaglászni utána. Fogalmam sinc milyen megfontolásból, de ránk esett a választás. Mármint ha FBI-osként kérnek fel egyértelmű, hiszen szövetségi nyomozó vagyok, viszont itt most a szerepem szerint "csak" egy szimpla rendőr. Azzal indokolták, hogy ez nagyszerű fejlődési lehetőség mindkettőnk számára, és sok tapasztalatot szerezhetünk. Magyarán szólva nincs szabad emberük, ezért minket jelöltek ki a feladatra. Meg kell mondjam kicsit ideges vagyok, mivel még soha sem volt dolgom az olasz alvilággal, és nem sok jót hallottam róluk. Remélem nem tagja a fickó a maffiának, mert akkor bizony nem kis gonddal kell szembenéznünk. Ha szerencsénk van ő egy úgy nevezett kishal, és maximum kis bandával állunk szemben. Nem hiányozna ha belenyúlnánk egy darázsfészekbe, és nem győznénk menekülni. Mert bizony egy komplett bűnszervezettel ketten egészen biztosan nem tudnánk elbánni. Ha minden jól megy ilyesmire nem fog sor kerülni.
Behúzom a bőröndömön a cipzárt, felveszem a kabátom, és még egyszer leellenőrzöm, hogy mindent elraktam el. Repülőjegyek, beszállókártyák, kulcsok, szótár, oké, nem felejtettem el semmit. Maxnak van elég tápja, a szomszéd is tudja hol találja a pótkulcsot, hogy tudjon gondoksodni róla amíg távol leszek. Szegény kis kutyusom hiányolni fog, sajnos őt ha akarnám se tudnám magammal vinni. Elbúcsózok tőle, majd a cuccommal felpakolva elhagyom a lakásom, és leintek egy taxit, és a sofőr bepakolja a cuccaimat a csomagtatóba, majd beszállok.
- Travis street 105. - diktálom be a címet. Igen, az első utam nem közvetlen a reptérre vezet, hanem Brooke-hoz. Megbeszéltük, hogy felveszem a házánál, és együtt megyünk ki. Nem gondoltam volna, hogy ezt fogom mondani, de néha egy lövés nagyon jótékonyan tud hatni. Ugyanis az óminózus bankrablásos ügy közelebb hozott minket egymáshoz. Kissé megtört a jég, és egész szépen összebarátkoztunk. Mégis csak megmentette a bőrömet, jó társ. Majdnem jobb, mint ellenség, ajánlatos lesz közel tartanom magamhoz. Azért akármennyire is kellemes kolléga nem feledkezhetek meg arról az aprócska tényről, hogy mégha kövzetetten is, ám köze van a bátyám halálához. Azt pedig meg fogom torolni. Viszont még nem most. Előbb még közelebb kell férkőzzek hozzá, el kell nyernem teljesen a bizalmát, hogy minél több információt megtudhassak, és legyen elég bizonyítékom. Addig szívesen jópofizok vele, mutatom a kedves oldalam, játszom a rendes gyereket. Nem fog fájni, ennyi áldozatot a cél érdekében bőven készen állok bevállalni.
- Legyen szíves megvárni, tovább utazom. - intézem a vezető felé a szavaim, aki biccent, jelezve, hogy értette. Az épülethez sétálva megkeresem a 26-os csengőt. "Miller", írja a kis tábla, a mutató ujjammal óvatosan megnyomom a kis gombot.
- Jó reggelt, Nathan vagyok. - szólok bele a kaputelefonba amint felvette azt. Hogy beenged-e, vagy csak gyorsan leszalad már rajta áll. Attól függ mennyire szeret egyedül cipekedni. Valamiért a egérzésem azt súgja, hogy nem nagyon, és beinvitál, bár lehet hogy tévedek. Nem sűrűn szokott előfordulni, azonban volt már rá példa. Elvégre senki sem tökéletes, ez alól még én sem vagyok kivétel.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
The Italian mission - Matthew&Brooke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lana & Lia or French vs. Italian business
» Mission impossible
» Ben & Nora | undercover mission
» our secret mission | Flynn & Freya
» Luciano&&Matteo - Mission Impossible...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: