New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Ma 19:06-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:03-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 19:00-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 18:46-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 18:38-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:27-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:08-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 17:54-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Milo Richards
TémanyitásMilo Richards
Milo Richards EmptySzomb. Jan. 23 2021, 11:33
Milo Richards

Milo Richards 1kux8ah118kujjlqa4my
Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Milo Richards
Becenevek:
nem becézik
Születési hely, idő:
London, 1987. Okt. 17.
Kor:
33
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Oxford, International Business Economics /már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Tulajdonos
Ha dolgozik//Munkahely:
Paradise Club
Hobbi:
futás, lövészet, szórakozás és a munkája
Play by:
Max Irons

Jellem
Az apja velemenye: Csapnivaloan rossz gyerek volt, de aztan szerencsere megjott az esze. Okos kolyok, aki sokra viheti meg az eletben. Csak ne lenne ennyire makacs es onfeju.
Evfolyamtars 1: A srac imad bulizni, a piat pedig mindannyiunknal jobban birta. Ha ellatogatna vegre Londonba, felelevenithetnenk a regi szep idoket.
Evfolyamtars 2: Nagy csajozogep volt, barkit megfektetett, akit csak akart. A mazlista rohadek.
Evfolyamtars 3: Olyan segge van, hogy az ember lanya alig birja levenni rola a szemeit. Tudom, sokan azt hiszik, hogy a nok nem nezik meg a pasik feneket, de ez nem igaz. Bocsi.
Evfolyamtars 3: Neha nagy pocs tudott lenni, ugyanakkor elo tudta kaparni az uriember oldalat is. Most, hogy szoba jott, kicsit hianyzik.
Evfolyamtars 4: Nem tudom egyesek mit ettek rajta. Komolytalan, nagykepu es heves termeszet, aki nem egyszer keveredett bunyoba. En inkabb kerultem.

Volt fonok: Tehetseges, szorgalmas kolyok, aki az egyik legjobb celzonk volt. Nagy kar, hogy itt hagyott minket.
Kollega 1: En szemely szerint birtam a sracot. Meg meredek helyzetekben is volt humora.
Kollega 2: Nekem csak annyi lenne a velemenyem, hogy egy balfasz, amiert lelepett innen.
Kollega 3: Ugy gondolom, neha tul komoly volt. De az is lehet, hogy csak a munkahelyen ilyen.

Szemelyzet 1: Mintha ket oldala lenne. Neha jo kedvu, beszedes, neha pedig csendes es tul komoly. Ettol fuggetlenul jo fonok.
Szemelyzet 2: Nem ismerem olyan regota, nekem maganyos farkasnak tunik, akit jobb, ha nem huz fel az ember.
Szemelyzet 3: En csak egyet mondok: irto szexi a brit akcentusa.
Szemelyzet 4: Ahhoz kepest, mennyire nem csorok, meglehetosen szereny embernek tunik.

Barat 1: Fogalmam sincs mire vagy kivancsi, mit mondhatnek rola. Nagy bagos, neha elszivunk egy fuves cigit is, de sosem esik tulzasba. Es persze sokat csajozunk. Hirtelen ennyi jutott eszembe, most pedig takarodj.
Barat 2: Nem konnyu igazan kiismerni, eleinte tartotta azt a bizonyos tavolsagot, de idovel sikerult kozel kerulni hozza. Az a barat, akinek barmit elmondhatsz. Igaz, neha egy faszkalap, de hat mindenkinek vannak rossz napjai.
Barat 3: Velemenyem szerint ugy viselkedik az emberekkel, ahogyan azok vele. Ha bunko vagy, ne varj mast. Emellett eleg buszke embernek mondanam, aki nem bizik meg tul konnyen az emberekben. Ja es eleg vedelmezo tipus, ha a szeretteirol van szo.
Barat 4: Oszinte tipus, aki ritkan beszel melle. Ilyenkor nyersnek, esetleg kisse bunkonak tunhet, pedig valojaban csak faj az igazsag.
Barat 5: Szerintem az ujonnan beszerzett kutyajat jobban birja mindannyiunknal. Na jo, ez talan tulzas. Vagy megsem?!

Múlt

-Fiam, mindenkepp tovabb kell tanulnod. Megis mi lenne beloled egyetem nelkul?
-Ezt ugy mondod, mintha anelkul nem lehetne megelni..
-Lehet, csak szarul. Te pedig tobbet erdemelsz. Nem engedek az Oxfordbol, a koltsegeket pedig bizd ram. Van eszed, elj vele.
-Es utana gondolom szalljak be a cegbe. Igy kepzelted, ugye?
-Miert? Az olyan szornyu lenne?
-Csak nem hiszem, hogy nekem valo.
-Elobb vegezd el az egyetemet, utana majd beszelunk.
Vonal bontasa

***

Diplomaoszto
-El sem hiszed, milyen buszkeve tettel minket anyaddal. Gratulalok, fiam!
-Ez csak egy diploma, apa.
-Egy olyan diploma, amivel sokra viheted. Legy buszke ra. Ja, es ha mar idaig utaztam New Yorkbol, ugy dontottem maradok egy hetet. Unnepeljunk, mit szolsz?
-Benne vagyok, de.. valamit majd meg kell beszelnunk.
-Rosszat sejtek..

***

Vacsora az egyik legdragabb etteremben
-Terjunk a lenyegre. Mit akartal mondani?
-Szerintem elotte huzz le meg nehany pohar whiskyt.
-Ennyire borzalmas? Mit talaltal ki mar megint?
-Tudom, hogy diploma van a kezemben es elni is fogok vele, de..
-Mi de??
-Elotte ki szeretnek probalni mast is.
-Megis milyen mast?
-Elvegzek egy kepzest, es ha sikerul..
-Bokd mar ki!
-Mesterlovesz leszek. Es elore szolok, ne probalj meg lebeszelni.
-Pincer! Ebbol hozzon inkabb egy uveggel.
A buli meghalt.

***

Kepzes sikeres elvegzese
-Azt hittem legalabb felhivsz, hogy gratulalj.
-Mihez? Hogy mesterlovesz lettel a rendorsegnel? Hat gratulalok, fiam. De inkabb halat adok azert, hogy annyi eszed legalabb volt, hogy nem katonainak alltal be.
-Mindegy. Anya nincs tul jol, tudsz rola?
-Tudok.. De rendbe fog jonni.

***

A temetest kovetoen
-Ki akartal probalni valami mast, megtetted. Most pedig hazajossz velem az Allamokba es errol rohadtul nem nyitok vitat. Felmondasz, elintezed az ugyeidet es maximum egy honapon belul oda koltozol!
-Meg szerencse, hogy nem szolsz bele az eletembe. Egy honap alatt zarjak le ennyi evet?
-Mi olyan szornyu New Yorkban? Majd lesznek ott is barataid, ahogyan munkad is.
-Tehat mar van egy terved..
-Nem akarsz beszallni a cegbe, amit EGYELORE elfogadok. Ezert szepen felujitod megboldogult nagybatyad egykor nagyon is jol meno barjat es azt fogod vezetni.

***

New York
-Igazan popec lett a bar es ahogy hallom, a szemelyzet is elegedett.
-Igen, minden sinen van.
-A regi nevet is meghagytad.. Sok szep emlek fuzodik hozza. Nagybatyad is buszke lenne rad.
-Nem volt szivem megvaltoztatni, na meg amugy is egesz jol hangzik.
-Talan meg nem elvezed az itteni eletet elegge, de hidd el, ez valtozni fog.
-Ha te mondod, biztosan.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Milo Richards
Milo Richards EmptySzomb. Jan. 23 2021, 19:33
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Milo!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Érdekes, néha mennyire távol állnak egymástól az álmok, amelyeket magunknak elképzelünk, illetve a célok és elvárások, amelyeket mások állítanak fel nekünk, nem igaz? Szülők, barátok, rokonok, egy tanár, a főnök, a környezetünk... mindig akad valaki, aki többet vagy mást várna el, mint amit mi szeretnénk. És sajnos nem mindenki tud élni azzal a luxussal, hogy ennek ellenére a saját vágyait kövesse. Neked legalább átmenetileg megadatott, kipróbálhattad azt a bizonyos más valamit. A továbbiakra pedig talán próbálj meg úgy tekinteni, mint egy kivívásra. Az emberek legtöbbje általában szereti feszegetni a saját határait. Persze kérdéses, hogy az üzleti életben látsz-e elég kihívást a rendőri munka után.

A karakterlapod kisebb szösszenetekből tevődik össze, úgy a leírásod, mint a történet-töredékeid, és a karakter életének ezen részletei önmagunkban talán nem mondanak sokat, de végül mégis összeáll a kép, hogy milyen is Milo. Már csak az a kérdés, ki lesz belőle, miután a saját elképzeléseiről lemondva, az apja parancsait követve elkezdődik az új élete? Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Milo Richards Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Milo Richards 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Milo Richards 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Milo Richards 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Milo Richards 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Milo Richards
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Milo Mor
» Milo Rosewoods
» Somehow it's right - Milo & Hela
» Milo Rinehart
» Milo, az unokaöcs

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: