New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

lie to me ~ Felix & Rachel
TémanyitásRe: lie to me ~ Felix & Rachel
lie to me ~ Felix & Rachel EmptyVas. Aug. 28 2022, 13:23
Felix & Rachel
Hiába hisz valaki a férfi-nő barátságban, azt hiszem ahhoz, hogy valaki szilárdan vélekedjen ebben a témában, akkor is végig kell előbb gondolnia, hogy mi lenne, ha nem hinne benne. Persze, hogy megfordult a fejemben, hogy lehetne több köztem és Felix között. De úgy érzem jó okom van arra, hogy a barátomnak akarjam tudni és ne többnek.
Mások a testvéreiken keresztül szocializálódnak kisebb korukban, nekem azonban a barátaim révén kellett, ami miatt azt hiszem nehezebb dolgom is volt. Felix nem félt nyitni mások felé, én pedig komfortosan éreztem magamat a közelében, amiért nekem is megtanította, hogy milyen, ha van kihez fordulni - mellőzve a felnőtt társaságot. Gyerekkorunkban még mindig biztosra akartam menni és a társasági események előtt arról faggattam a szüleimet, hogy Felix ott lesz-e a családjával együtt. Ha nem volt konkrét válaszuk, újra meg újra azzal nyúztam őket, hogy járjanak utána, s ha tudtam, hogy a Han testvérek jelen lesznek, ezerszer több kedvvel bújtam bele az újabbnál újabb ruhákba, amiket gyerekként rám aggattak. Mostanra már felnőttünk annyira, hogy ne tartsuk helyesnek, hogy egymás minden egyes lépésével tisztában legyünk. Elvégre magánéletünk mindig is volt és lesz is, ezt pedig még egymásnak sem feltétlenül teregetjük ki, ilyen vagy olyan okból. Az igazság az, hogy most már, huszonéves fejjel egészen másképp gondolkodom arról, hogy Felix és én barátok vagyunk. De mindenképpen szükségünk volt arra az alapra, amit gyerekként megteremtettünk magunknak, hogy ma így tudjak gondolkodni. Nem kell, hogy Felix mindig mellettem legyen, amikor vele szeretnék beszélgetni, vagy amikor elmondanék neki valamit. Tulajdonképpen amikor rá gondolok és arra, hogy ő itt van, létezik és valahol a városban éppen csinál valamit... Azon is szoktam ilyenkor gondolkozni, hogy pontosan mit csinálhat, de ez most nem olyan fontos. Szóval a tény, hogy tudom, hogy New Yorkban van, egyszerre nyugtat meg és érzem tőle úgy magamat, hogy ne kelljen azonnal lerohannom őt a társaságommal, amikor önző módon szükségét érzem, hogy vele legyek. Elég tudnom, hogy van, létezik és végső soron van nekem.
Ebből következik az is, hogy képtelen lennék elveszíteni őt. Amíg Japánban volt, szinte éreztem kettőnk között a távolságot és nyugtalanított is, hogy nem nyugszom meg attól, ha csak rá gondolok. Ha többek lennénk egymásnak, mint barátok, nem rontaná el valamelyikünk a dolgot és nem kellene örökre elválnunk? nem fogom ráfogni a dolgot, hiszen én ugyanolyan ember vagyok, mint bárki más, aki hibákat követhet el. Tudom - sejtem -, hogy boldogok lennénk együtt, de nem fájna rettenetesen, ha valami elrontaná ezt a boldogságot? Lehetek-e annyira távolságtartó vele, hogy a barátjaként számítsak a szeretetére és ne kérjek tőle többet? Jobban fájna elveszíteni őt és tudni, hogy nem lehetünk már egyáltalán barátok, mint meghúzni egy határvonalat és azt mondani, hogy nincs tovább.
- Miért számít ez most? - A hangom talán csak egy fokkal volt irritáltabb a normálisnál, mégis szinte fizikai fájdalmat okozott ezt is elérni. Egyáltalán nem voltam csipkelődő hangulatomban és már így is nehezen lepleztem a valódi érzéseimet. Felix előtt még nehezebb dolgom volt, mert valószínűleg a szemem egy rebbenéséből is képes volt már olvasni ennyi év után. - A szüleim nyilván nem szeretnék, ha egy rossz napom miatt úgy viselkednék, ahogyan nem illik. Ez nem jelenti azt, hogy bármi olyasmi történt volna... - Még ha történt is. Egyre sűrűbben mondogattam magamnak gondolatban, hogy meg fogom ezt úszni és hogy nem kell bevallanom az elrontott hangulatom konkrét okát, de minél többet mondtam, egyre inkább úgy éreztem olyan ez, mint farkast kiáltani, amikor nincs igazi veszély. Egyre kevésbé hittem saját magamnak is.
- Én pedig nem itt szeretnék veled beszélgetni. - Úgy mutattam körbe a helyiségen, hogy ő is értse mire gondolok. Valószínűleg sokkal inkább megnyugtatott volna, ha csak kettesben beszélgetünk valahol, normális, emberi körülmények között, nem pedig a mozgássérült mosdóban próbál vallatni engem.
Villámcsapásként ért a felismerés, tulajdonképpen a kérdése nyomán, hogy mennyire árulkodó lehet a válaszom, attól függően, hogy mit felelek neki. Elvégre tudom, hogy Travis féltékeny típus és hogy miatta igenis számítana, hogy milyen pletykák kezdenek keringeni a mai villásreggeli kapcsán. De ha azt mondom, hogy számít, azzal Felix is megtud majdnem mindent. Túl okos ahhoz, hogy ne ismerje fel a helyzetet.  
- Kellemetlen, hogy mindenki beleüti az orrát a kapcsolatunkba. - Elég volt, ha mi tudjuk, hogy miről szól a barátságunk és mennyit jelentünk egymásnak. Nem kellett, hogy más olyasmit magyarázzon bele, amit csak úgy kitalált. Voltunk olyan helyzetben Lix-el, hogy ne kelljen mások véleményére figyelnünk, de azt is megtanulhattuk már, hogy a pletykáknak mekkora ereje van.
- Tudom, hogy hogyan reagálnál rá - feleltem teljesen őszintén, le sem véve a szememet az arcáról. Talán csak az instabil lelkiállapotom volt az oka, talán valami egészen más, hogy a közelsége most olyan érzéseket váltott ki belőlem, amelyekre korábban nem is gondoltam volna - vagy tudatosan nem hagytam magamnak, hogy ilyeneket érezzek. Most sem lett volna szabad. - Előbb szeretném én megoldani a dolgot. Később elmondom. - Nem bíztam abban, hogy hinni fog nekem, vagy hogy elfogadja a hárításomat. Ettől függetlenül nem hazudtam. Előbb én magam akartam átlátni és megoldani a helyzetet, más segítsége, vagy ítélkezése nélkül.
Gondolhattam volna, hogy nem menekülök előle olyan egyszerűen. Nem csak azért, mert egy ilyen helyen beszélgettünk, ahol senki nem láthatott meg minket, hanem mert egyre inkább sarokba szorítva éreztem magamat. Ha az ő arcán tapasztalható volt meglepettség, akkor én egyenesen lefagytam, amikor a karomon lévő lila foltokat felfedve felnyomta a ruhám ujját. Tulajdonképpen nem is kellett erősen fognia, hogy ne meneküljek. Túlságosan le voltam döbbenve, hogy mozdulni tudjak. Az érintése mentén pedig szép lassan törni kezdett az a jég, ami eddig benntartotta minden titkomat.
Némán néztem őt. Úgy éreztem, ha most bármit mondanék, azzal csak magamból csinálnék rettenetesen nagy hülyét. Elvégre vagy bevallom, hogy magamnak hazudok, vagy elismerem, hogy neki próbálok - sikertelenül. Éreztem, ahogyan könnyek gyűlnek a szemeimbe, a pillantásomat azonban továbbra sem vettem le Felixről. Nem tudtam mit mondhatnék, vagy tehetnék. Sem jelen pillanatban, sem pedig Travis-el kapcsolatban. Azt pedig nem várhattam el, hogy bárki megoldja helyettem. Csak akkor figyeltem fel a testem enyhe remegésére, amikor Felix a karjaiba zárt, én pedig a mellkasára billentettem a fejemet.
- Felix... - halkan mondtam ki a nevét, közben bódultan szívtam be az illatát, ami olyan jólesően vett körül, hogy szinte úgy éreztem magamat, mint mielőtt elment Japánba. Most nem volt elég, ha rá gondolok, kellett a közelsége, hogy minden rendben legyen. Holott semmi nem volt igazán a helyén.
- Ez nem olyan egyszerű. Nem tudsz... - Nem fejeztem be, mert nem éreztem volna igaznak. Nem olyan ember ő, aki ne tudna megfelelően közbelépni, ha arra van szükség. Egészen más oldalra kellett megközelítenem a dolgot. Elengedtem a zakóját, amibe észre sem vettem, hogy mikor kapaszkodtam bele, s finoman elnyomtam őt magamtól - legalábbis próbáltam. - Nem segíthetsz. Nem ismered Travist és azt, hogy mi van közöttünk, épp ezért nem kellene beleszólnod. - Minden egyes szót egyre jobban fájt kimondani. Mégis tudtam, hogy ha eléggé megbántom őt a mondandómmal, talán felhúzom annyira, hogy tényleg ne akarjon belekeveredni. Az bántott volna a legjobban, ha Travis alaptalanul bántani próbálja őt, csak mert barátok vagyunk. Vagy épp most rontottam el és soha nem leszünk már azok.
- Nem, Felix. Nem menekülhetek előle örökre. - Határozottságot erőltettem a hangomba és a szemeimmel is próbáltam ezt sugallni. - Tudom kezelni a helyzetet. - De milyen áron? A karomon éktelenkedő lila foltokból egyértelmű volt, hogy magam sem tudom mi váltja ki éppen Travisből a viselkedést, amivel bánt engem. De ha elé állnék azzal, hogy legyen vége közöttünk mindennek, akkor talán sokkal végzetesebb döntést hoznék, nem csak a kapcsolatunkat nézve, mint amit el tudok viselni. Nem láttam a kiutat, de meg akartam találni. Anélkül, hogy mást veszélybe sodornék vele.
1251 öltözék you know nothing, Felix Han lie to me ~ Felix & Rachel 2122324058


Butterfly lies
chase them away
Hope and I pray that you will stay 'Cause I've already made that mistake If my name never fell off your lips again I know it'd be such a shame When I take a look at my life And all of my crimes You're the only thing that I think I got right  Lover of Mine
mind álarcot viselünk
Rachel Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel Tumblr_inline_pcm44xQdnu1uncmzu_540
lie to me ~ Felix & Rachel E3a940de7eb965118c34ce572c684f33d275875d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
୨୧・───────・ ─────── ・
The waves come after midnight
I call from underwater Why even try to get right? 'Cause I remember the rush, when forever was us Before all of the winds of regret and mistrust
★ családi állapot ★ :
married since '21.07.13.
lie to me ~ Felix & Rachel 483b079c5e2d4cfb701fcb63f51d41a2c47bddb0
Dream in the night, dance in the dark
You fill the spaces inside my heart If you go down, then we go down together If you hold on, I might just stay forever You're everything I'm living for
・───────・ ─────── ・ ୨୧
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel Tumblr_inline_pcm5feitm41uncmzu_540
★ idézet ★ :
I wanted him the way the ocean wants the shore, constantly reaching and running back. I wanted him the way rain wants to fall, the way the sun wants to shine. I wanted him to infinity.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista ও diplomatic coordinator
★ play by ★ :
Moon Ga-young
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel 09946955632831ad54235346cc5972dcbc1af8b5
TémanyitásRe: lie to me ~ Felix & Rachel
lie to me ~ Felix & Rachel EmptySzomb. Május 14 2022, 11:47


Rachel & Felix


Tisztában vagyok azzal, hogy megvolt a saját habitusom, hogy amiatt sokan egyáltalán nem hiszik el, hogy lenne egy komolyabb oldalam, pedig tényleg létezik. Más dolog az, hogy ha Braylennel vagyok, akkor egyáltalán nem az a cél, hogy lelkizzünk, mert nem vagyunk mi picsák, akik nem férnek a bőrükbe. Ettől függetlenül, ha valaki Braynek nekiugrott volna, valószínűleg az első sorban állnék, hogy kiüssem az illetőt, utána pedig nyavalyoghatok majd kedvemre, amiért a karrierembe is fájhat ez a dolog. Ilyenekről persze vele egyáltalán nem beszélek. Hiába tart a ribancának, ettől függetlenül bizonyos határokat meg kell húzni.
A bátyám egy olyan személy, aki határozottan tud gondoskodni magáról. Emiatt egyáltalán nem áll fenn annak a veszélye, hogy mondjuk bajba keveredne, ennek ellenére igyekszem ott lenni neki. Ha valaki, akkor Nathan soha nem lesz képes arra, hogy valóban komolyan vegyen, ez pedig egyáltalán nem volt bántó a számomra, mondhatni hozzá vagyok szokva ahhoz, hogy így éljem az életem mellette.
Aki jelen helyzetben teljesen más kategória volt, az Rachel. Valószínűleg sejtése sem volt ettől, én pedig hasonlót sosem mondtam ki, de néha olyan érzésem van, mintha azt a lányt én ismerném egyedül. Pont ezért is volt látható rajta, hogy semmi kedve nincs ehhez a mai eseményhez, ami engem kellőképpen nyugtalanított már alapjáraton is. Nem azért érkeztem késve, mert fontos elintéznivalóm volt előtte. Szimplán csak nem akartam együtt látni azzal a faszkalappal, aki az eddigi összes pasijánál rosszabb volt. A Chae srácot nem bírtam a hatalmas pofája miatt, ez tény. Viszont még mindig jobb volt, mint Travis, mert legalább annyit láttam, hogy foglalkozott Rachellel és a lány is boldognak tűnt mellette. Nyilván tudtam a másik pasijáról is, akit valamennyire ismertem, mivel a középiskolában párszor volt esélyem vele elütni az időt. Nem mondom, hogy túl mély kapcsolat volt közöttünk, de talán akkor láttam a legboldogabbnak ezt a lányt, amikor együtt voltak. Talán ezért volt könnyű egy időre elengedni őt, ugyanakkor mostanra elég sokat alakult a helyzet.
Soha nem volt számomra meglepetés maga a tény, hogy szeretem őt és mindezt nem csak barátként teszem. Egyrészt együtt nőttünk fel, ami miatt mindent tudunk egymásról, ugyanakkor egy olyan lányba, mint Ellie, minden valamire való férfi szerelmes lenne. Ez épp elég okot ad arra, hogy én is beálljak az imádói sorába, azonban jobban szerettem annál, hogy csak a saját boldogságom számítson. Már rég elfogadtam azt, hogy a mi kapcsolatunk nem lehetséges, emiatt pedig nem éreztem azt, hogy le kellene kötnöm magam. Az érzés, hogy egyetlen szavába kerülne, hogy ezt megváltoztassam több volt, mint ijesztő.
- Ennek ellenére annak nézel – csak egy kicsit volt puhább a hangom, de attól még ugyanolyan szigorúan csengett az. Nem voltam boldog, amiért így kellett látnom őt – Megértem, hogy miért hiszed azt, hogy engem is könnyen át tudsz verni.
Ha a szüleinek be tudta adni a dolgokat, teljesen logikus elgondolás lenne a részéről, hogy akkor ezek nekem sem fognak feltűnni. Viszont az a helyzet, hogy én nem voltam hülye és pontosan tudtam, hogy milyen szépen ragyog az arca, ha minden rendben van vele. Talán jól eljátssza a jégkirálynőt, de túl régóta vagyunk ahhoz barátok, hogy ennyire könnyen át tudjon engem verni.
- Nekem nincs mondanivalóm – egyelőre legalábbis. Nem igazán tudtam, hogy mit tehettem volna, ha még nekem is hazudott. Ugyanakkor fogalmam sincs, hogy mi okozta azt, hogy ennyire eltávolodtunk egymástól. Annyira gyenge lenne közöttünk a kapcsolat, hogy konkrétan kimerült minden, ami köztünk volt csak azért, mert némi időt külön töltöttünk? Én ezt nem tudom elfogadni. Nem vagyok hajlandó perifériára kerülni az életében.
- És számít ez? Mert nekem nem – egy lépést közelítettem felé, miközben le sem vettem a szememet az arcáról. Ha rajtam múlna, akkor már rég nem csak arról pletykálnának, hogy titokban van kapcsolatunk. Ha pedig eléggé felhúz, akkor alapot is fogok adni ezeknek a pletykáknak. Travis az első pillanattól kezdve egyszerűen nem volt elég hozzá. Maga a tény pedig, hogy az utóbbi időben ilyen nyugtalan ez a lány, egészen megijesztett. Egyrészt, hol hagyta a szemét? Mindig a csinos férfiakat kedvelte, a mostani pasija meg egy olyan szint alatt van, amivel eddig megelégedett. Annyira jó fej pedig határozottan nem volt, hogy megérje vele járni. Rachel sokkal többet érdemel annál a föld alá való faszkalapnál.
- Mi oka van annak, hogy ne mondj el nekem valamit? – talán egy kicsit fájtak a szavai, de nem tükröződtek rendesen az érzéseim az arcomon – Kinek mondanád el azt a mindent, ha nem nekem?
Ezen a ponton már a feje mellett támaszkodtam meg a falnál, de nem hajoltam az arcába. Szimplán a menekülési útvonalát próbáltam meg elzárni, hogy ne legyen annyira könnyű dolga. Onnantól kezdve, hogy nem mondta el nekem a dolgot, még inkább azt éreztem, hogy tudnom kell róla.
Elsősorban, ami gyanússá vált nekem, az a ruhája volt. Emlékszem, hogy eredetileg egy másikat mutatott nekem, ugyanakkor már korábban volt szerencsém valami lila folt szerűt látni a csuklóján. Kegyetlen dolog volt tőlem az, ahogyan végül eltávolítottam a bőréről a piros anyagot, de ennek ellenére nem fogtam annyira erősen a karát, hogy fájdalmat okozzak neki. Az sokkal inkább volt ott az én arcomon, miközben finoman megsimogattam a hüvelykujjammal a sérülés melletti felületet.
- Most nekem hazudsz vagy magadnak? –elengedtem a csuklóját, a szabad kezemmel pár tincset hátrasimítottam az arcából – Sosem reagálnál így, ha tényleg csak beütötted volna.
Dühös voltam, ez egyáltalán nem kérdés, ugyanakkor pontosan tudtam, hogy most meg kell őriznem a hidegvérem. Ezen a ponton már nem akartam kihúzni belőle semmit, mert magamtól is összeraktam a képet. Viszont nem azzal fogok segíteni a lányon, hogy ha kellemetlenül viselkedem és megkeresem a pasiját azért, hogy szarrá verjem. A tenyerem, lassan csúszott a tarkójára és úgy húztam közelebb magamhoz, hogy át tudjam ölelni.
- Ne félj – az egyik karommal átfogtam a derekát, a másikkal a haját kezdtem el simogatni – Nem mondom el senkinek. Segítek ebből az egészből kilépni.
Legalábbis számomra egyértelmű volt, hogy ez nem maradhat így. A fejemben körvonalazódó gondolatokat egyelőre mégsem önthettem szavakba, mert túlságosan féltem a reakciójától. Elsősorban amúgy is az a fontos, hogy biztonságban érezhesse magát.
- Szeretnél nálam maradni ma éjszakára? – a gondolataimat inkább afelé kezdtem el terelni, hogy miként tudunk a lehető leggyorsabban lelépni innen, észrevétlenül és együtt. Ezen a ponton már egyáltalán nem volt kérdés az, hogy többé nem hagyhatom magára rövid időre sem.


öltözékem  | 1 026 | ha nem mondod el mi van, levágom a hajad  lie to me ~ Felix & Rachel 4007189020  


I wanted to get rid of everything but
I remember the first time I started climbing here, I cried a lot, alone, facing the wall, You suffered with me too, you  came to know my pain, I know what it feels like. I’ll make sure you don’t feel that pain

Rachel Han imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Felix S. Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel AT0Itwf
lie to me ~ Felix & Rachel JQRCe1S
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
You burnin' through my soul
Burnin' something serious, I can't help but feel the rush, U just took control, no need to fight love, nothing gets hotter, hotter than us
♫ :
You taste likecigarettes I hit it every chance I get, girl, you got me dripping sweat, You pull me back every time I quit
★ családi állapot ★ :
married, since: '21. 07. 13.

lie to me ~ Felix & Rachel XDAz6vM
I love it when we misbehave
They say that we got issues, but girl, that's why I'm with you, And we only break up, just so we can make up, and I can hear you call my name
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel Ergj50b
★ idézet ★ :
“We’re the only two unfortunate souls left here, aren’t we? If you don’t have useless conversations with me, then who will you have them with?”
- Lan Wangji
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Kim Min Jae
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel WOKOyso
TémanyitásRe: lie to me ~ Felix & Rachel
lie to me ~ Felix & Rachel EmptyVas. Okt. 03 2021, 11:44
Felix & Rachel
Azt hiszem vallhatnám magamat a világ legőszintébb emberének másokkal szemben, akkor sem venném figyelembe, hogy hogyan viszonyulok saját magamhoz és mennyire nem tartok be bizonyos elveket önmagammal szemben. Hazudtam magamnak. Folyamatosan. Amikor elhittem, hogy minden rendben lesz, amikor adtam még egy esélyt Travisnek és amikor elhatároztam, hogy úgy csinálok, mintha minden rendben lenne, mert eddig is minden rendben volt a kapcsolatunkban. Figyelmen kívül hagytam az árulkodó jeleket és kifogásokat kerestem olyan viselkedésnek, amit sosem szabadott volna eltűrnöm. Valahol mélyen nagyon is tisztában voltam ezekkel a dolgokkal. Tudtam, hogy becsapom önmagamat és másokat is magam körül, akiknek be akarom adni, hogy nincsenek problémáink és hogy én teljesen jól vagyok. Azt sem feltétlenül tudtam, hogy meddig fogom ezt hagyni. Mi az a határ, amikor már én magam is azt mondom, elég? Nem akartam belegondolni, hogy ez az állapot fenn fog maradni, ezért sem kalkuláltam vele a jövőben. Azt gondoltam, hogy egyszeri alkalom volt és ennek is vége lesz, mint bármelyik másik hullámvölgynek, ami minden kapcsolatban jelen van. Nem létezik olyan, hogy tökéletes.
Csak a szüleink próbáltak bennünket - és ezáltal saját magukat is  - annak feltüntetni. Előkelő iskolák, makulátlan bizonyítványok, sikeres és jól működő párkapcsolatok voltak a felszínen, ami mögé mindenki igyekezett kicsit bekukucskálni, holott az elszenvedő fél nem akarta ezt hagyni. Én ma mégis elhibáztam az egészet a megjelenésemmel. Nem azért, mert más ruhában érkeztem, mint amit egyébként terveztem felvenni. Sokkal inkább az elkalandozó figyelmemmel és az oly' nyilvánvaló rosszkedvemmel. Ezért is menekültem el. És talán egy kicsikét, egy nagyon-nagyon kicsikét azért is, mert legbelül szükségem volt valakire, akinek elmondhatom, ami bánt. Egyszerűen csak nem voltam rá felkészülve, hogy Felix lesz az.
Nem azért, mert nem bíztam benne, vagy abban, hogy nem mondaná el senkinek, ha megosztom vele, ami miatt olyan kedvetlen vagyok. Hosszú évek óta jó barátok vagyunk és ezen az sem változtatott részemről, hogy ő elment Japánba. Önző módon akkor nem szerettem volna, ha elmegy, de utólag már úgy gondolom, hogy mindkettőnknek jót tett az, hogy világot láttunk. Ő Japánban, én pedig Spanyolországban. Halványan felötlik bennem, hogy akkor milyen egyszerűnek tűnt még minden és milyen lenne visszaforgatni az idő kerekét abba az időszakba, amikor még Jordannel jártam. Akkor most nem lennék itt, legalábbis nem ilyen körülmények között és nem kellene attól tartanom, hogy Felix a gondolataimban olvasva megtudja, hogy mit tett Travis.
- Nem is feltételeztem, hogy az lennél, úgyhogy örülnék neki, ha nem beszélnél így velem. - A legjobb védekezés csakis a támadás lehetett ebben a szituációban. Talán odabent látszott rajtam, hogy valami nincs rendben, de ha most megpróbálom bebizonyítani, hogy igenis önmagam vagyok és úgy viselkedem Felixel, mint minden más alkalommal, akkor megvan az esélye, hogy békén hagy. Ugyanakkor épp most kaptam meg tőle, hogy nem csaphatom őt be, mert nem vagyunk már gyerekek, ő pedig határozottan nem buta. Se nem vak. Viszont ahhoz, hogy a saját szemével lássa a problémát, a ruhám alá kellene látnia, amire még ő sem képes.
- Azt hittem te szeretnél valamit megosztani - a pillantásom úgy suhant rá, hogy közben akár csak egy aprócska jelét is fel tudjam fedezni annak, hogy megtörik a határozottsága, amit esetlegesen kihasználhatok. Nem élveztem, hogy én vagyok az, akit vallatnak, legfőképpen azért mert igaza volt. Titkolok valamit. - Tudod, hogy milyenek ezek az emberek. Ha valaki meglátta, hogy együtt jövünk be ide, délután már arról fognak pletykálni, hogy titokban kapcsolatunk van. Te is tudod. - Még mindig nem feleltem a kérdésére, de magam is beláttam, hogy ha tovább terelek, az csak még gyanúsabb lesz.
- Muszáj mindenről tudnod? - Felhozhattam volna, hogy így még egy meglepetés születésnapi bulit is lehetetlenség lenne megszervezni neki, vagy épp azt az eseményt, amivel megünnepelhetjük, hogy épségben hazaért Japánból. De nem volt rá időm, mert félbe szakított a bocsánatkérésével.
- Mié... - Fel sem tehettem igazán a kérdésemet, már Felix kezei között voltam és hiába próbáltam elhúzódni, esélyem sem volt, ő volt az erősebb. Még levegőt is elfelejtettem venni, a reakciójára várva és úgy éreztem menten elájulok, amíg meg nem szólalt. Alig vettem észre, hogy a kezei az arcomra simultak, a szívverésem pedig olyan hangosan dobogott a fülemben, hogy alig hallottam meg, amit kérdez. Az ajkaim elnyíltak, mintha csak válaszra nyitnám a számat, de mégsem jött ki egy hang sem a torkomon. Felix szemeiben olyan érzelmek kavarogtak, amelyektől csak még inkább dübörgött a szívem. Ha most hazudok neki, azzal megbántom őt, de bevallani hangosan, hogy megtörtént velem ilyesmi, valószínűleg legalább annyira kellemetlen lett volna.
- Csak egy kicsit megütöttem magamat. - Azt választottam tehát, hogy gyáván menekülök a beismerés elől. A szemkontaktus megtört közöttünk, amikor lesütöttem a szemeimet és míg az arcom belesimult Felix kezébe, azzal foglalatoskodtam, hogy a ruhám ujja újra a karomat takarja. - El fog majd múlni. - Hogy a sérülésre, a kapcsolatomban beálló hadi állapotra, vagy magára a kapcsolatom létezésére gondoltam, már én sem tudtam pontosan.
öltözék you know nothing, Felix Han lie to me ~ Felix & Rachel 2122324058

Felix S. Han imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rachel Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel Tumblr_inline_pcm44xQdnu1uncmzu_540
lie to me ~ Felix & Rachel E3a940de7eb965118c34ce572c684f33d275875d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
୨୧・───────・ ─────── ・
The waves come after midnight
I call from underwater Why even try to get right? 'Cause I remember the rush, when forever was us Before all of the winds of regret and mistrust
★ családi állapot ★ :
married since '21.07.13.
lie to me ~ Felix & Rachel 483b079c5e2d4cfb701fcb63f51d41a2c47bddb0
Dream in the night, dance in the dark
You fill the spaces inside my heart If you go down, then we go down together If you hold on, I might just stay forever You're everything I'm living for
・───────・ ─────── ・ ୨୧
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel Tumblr_inline_pcm5feitm41uncmzu_540
★ idézet ★ :
I wanted him the way the ocean wants the shore, constantly reaching and running back. I wanted him the way rain wants to fall, the way the sun wants to shine. I wanted him to infinity.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista ও diplomatic coordinator
★ play by ★ :
Moon Ga-young
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel 09946955632831ad54235346cc5972dcbc1af8b5
TémanyitásRe: lie to me ~ Felix & Rachel
lie to me ~ Felix & Rachel EmptySzomb. Júl. 24 2021, 09:27


Rachel & Felix


Majdhogynem tizenöt év van mögöttünk, ami miatt nem kellett megerőltetnem magam annak érdekében, hogy lássak bizonyos dolgokat, amikert a környezetem nem vett észre. Úgy gondolom, hogy két ember akkor ismeri egymást igazán, ha szavak nélkül is képes olvasni a másik tekintetéből, mozdulataiból. Én pedig néhány ember tekintetében könnyen elsajátítottam ezt a dolgot. Egészen kicsi koromtól fogva, különösen erős, szociális érzékenységgel voltam megáldva. Lehet, hogy csináltam rossz dolgokat, de sosem akartam magam körül másokat szándékosan szomorúvá tenni, és éppen ez volt a kulcs ahhoz, hogy könnyen kijöjjek az emberekkel. Úgy mondom, hogy én sokkal kevésbé válok orvossá az eszem miatt, mert jelentősebb az a jóérzés, amit a szüleim belém neveltek.
És ennek jelen pillanatban nyoma sem volt, ahogyan szinte lyukat égettem a reggeli során Rachelbe a szemeimmel. Szó szerint, szinte egyetlen falatot sem voltam képes lenyomni a torkomon, de tartanom kellett annak a látszatát, hogy minden rendben van velem. Talán nem látszott rajtam, de dühös voltam. És ha valaki ezt tudta, akkor az Rachel volt. Pont azért, mert mi kettőnknek volt már múltja, és ebben a teremben talán a bátyám lett volna az egyetlen olyan személy, aki hozzánk hasonló, mivel hárman együtt töltöttük a gyerekkorunkat. Viszont ő nem jött el, és ez esetben elég szerencséje is van. Biztosan számonkértem volna rajta, hogy miért lettem dolgokból kihagyva. Egyáltalán nem volt kérdés az például, hogy azonnal hazajövök, ha tudom, hogy bajok vannak itthon, de az utolsó emlékem Rachelről az volt, hogy boldog párkapcsolatban él valakivel, Spanyolországban. Én pedig hajlandó voltam minden alkalommal lemondani róla az ő boldogsága érdekében, mert pontosan tudtam, hogy nagyjából öcsi zónába pakolt engem, bármennyire is utáltam ezt.
Viszont, ha már más lehetőségem nincs azon kívül, hogy ezt elfogadom, akkor neki is el kell fogadnia azokat a játékszabályokat, amiket én fogok ebben a helyzetben elé állítani. Mert nem vagyok hajlandó olyan szempontból megkönnyíteni a dolgát, hogy elmeneküljön. Láttam rajta azt, hogy történt valami és volt sejtésem arról is, hogy mennyire szeretné ezt velem megvitatni. Éppen ezért döntöttem úgy, hogy ez jelen helyzetben nekem nem fog számítani, mert nem adok választási lehetőséget. Határozottan indultam meg a folyosó vége felé, és mivel pontosan tudtam, hogy az egyetlen hely, ahol nyugodtan lehetünk az a rokkant mosdó, oda terveztem bevinni őt. Jelen esetben nem egy hotelban voltunk, de ha így lett volna, akkor is problémás lett volna kivenni egy szobát. Travisben sosem bíztam túlzottan, az elejétől kezdve úgy méregetett engem, mint egy véres rongyot, szóval így vagy úgy, de ez volt a legjobb döntés. Éttermekben, ahol ennyit elkérnek az ételért, már hangszigetelik a mellékhelyiségeket, és egyetlen személlyel sem futottam össze, aki esetlegesen igénybe vehetné azt a helyet, ahol beszélni szerettem volna a lánnyal.
- Még mielőtt bármiről is beszélnénk – egészen rideg és nyomatékos volt a hangom – Szeretném, ha tudomásul vennéd, hogy nem vagyok se hülye, se vak.
Legalábbis reménykedtem benne, hogy tényleg el fogja mondani, hogy történt valami. Utána hajlandó lettem volna kiszöktetni, ha tényleg csak annyiról van szó, hogy elrontotta a hasát, de hasonlóban egyáltalán nem reménykedtem. Szívesen mentem vele bárhova, de voltak azok a helyzetek, amiket már én sem tudtam rendesen kezelni, és tartottam tőle, hogy ez is egy olyan lesz.
- Gondolom nem akarod, hogy mindenki füleljen, miközben bármiről beszélünk – kicsit félrebillentettem a fejem, de le sem vettem róla a pillantásom – Sosem akartad, hogy kihallgassanak minket, mert ami kettőnk között elhangzott, az ránk tartozott. Van valami, amit titkolsz előlem. Ezért terelsz, ugye?
Én sem éreztem magam jól attól, hogy sarokba szorítom, de jelen helyzetben nem igazán volt más választásom. Viszont nem kellett túl sok ahhoz, hogy egyáltalán rájöjjek arra, hogy mi történt, elég volt figyelemmel kísérnem a lány mozdulatait ahhoz, hogy pár pillanattal később féktelen haragra gerjedjek.
- Bocsáss meg nekem – mielőtt megmozdultam volna, tényleg meg kellett lépnem ezt a bocsánatkérést. Nem eszközként akartam használni, komolyan gondoltam a szavaim, de ez nem jelentette azt, hogy az esetleges értetlenségét nem fogom kihasználni. Egyszerűen megragadtam a kezét, attól fogva húztam közelebb magamhoz, és mivel én voltam az erősebb, sehogy se tudta volna meggátolni azt, hogy felhúzzam a ruhája ujját. Ezen a ponton pedig már, amikor azt hittem, hogy nem lehetek mérgesebb, én magam is tudtam, hogy pontosan olyan arckifejezésem volt, mint aki ölni tudna. Kiejtettem az ujjaim közül Ellie kezét, aztán finoman a két kezem közé vettem az arcát. Éreztem, ahogyan a dühtől, elkezdik szúrni a könnyeim a szememet, de visszapislogtam őket, és egészen nyugodt hangon szóltam hozzá, miközben finoman végigsimítottam a bőrén a hüvelykujjammal.
- Ne hazudj nekem többet, jó? – a hangom alig volt több suttogásnál – Ő tette?


öltözékem  | 746 | ha nem mondod el mi van, levágom a hajad  lie to me ~ Felix & Rachel 4007189020  


I wanted to get rid of everything but
I remember the first time I started climbing here, I cried a lot, alone, facing the wall, You suffered with me too, you  came to know my pain, I know what it feels like. I’ll make sure you don’t feel that pain

Rachel Han imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Felix S. Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel AT0Itwf
lie to me ~ Felix & Rachel JQRCe1S
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
You burnin' through my soul
Burnin' something serious, I can't help but feel the rush, U just took control, no need to fight love, nothing gets hotter, hotter than us
♫ :
You taste likecigarettes I hit it every chance I get, girl, you got me dripping sweat, You pull me back every time I quit
★ családi állapot ★ :
married, since: '21. 07. 13.

lie to me ~ Felix & Rachel XDAz6vM
I love it when we misbehave
They say that we got issues, but girl, that's why I'm with you, And we only break up, just so we can make up, and I can hear you call my name
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel Ergj50b
★ idézet ★ :
“We’re the only two unfortunate souls left here, aren’t we? If you don’t have useless conversations with me, then who will you have them with?”
- Lan Wangji
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Kim Min Jae
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel WOKOyso
TémanyitásRe: lie to me ~ Felix & Rachel
lie to me ~ Felix & Rachel EmptySzomb. Márc. 06 2021, 22:51
Felix & Rachel
Gyerekként egészen más oka volt annak, hogy ezekre az eseményekre el akartam jönni - sőt, ha egészen pontos akarok lenni nem is szimplán holmi légből kapott okról van szó, hanem bizonyos emberekről, akik a mai napig részesei az életemnek. Az, hogy kisebb korunkban annyit barátkoztunk és inkább egymás társaságában töltöttük az időt, mintsem a felnőttek unalmas beszélgetéseit hallgatva épp elég jó barátokká tett bennünket Felixel, hogy most attól tartsak, hogy tudni fogja, baj van. Tudja, milyen voltam évekkel ezelőtt, amikor ehhez hasonló villásreggeliken találkoztunk és azt is, hogy felnőttebb fejjel, most milyen a hozzáállásom az összejövetelekhez. Ha a céljukkal és a családjaink életében betöltött funkciójukkal nem is értek egyet, de épp eléggé szeretem, ha egy-egy új ruhadarabot villanthatok meg, vagy ha már nem pusztán a szüleim dicséreteiből derül ki, hogy pontosan mennyire tartanak engem okosnak, hanem én magam is beszállhatok a beszélgetésbe.
A jelenlegi lelkiállapotomat tekintve azonban nem csak hogy nem tudtam arra koncentrálni, hogy figyelmet mímeljek és szépen mosolyogjak, mert ezek az alaptechnikák sem jöttek össze ma. Egyértelműen megvolt az oka a viselkedésemnek, amit szerettem volna megtartani magamnak. Az én párkapcsolatomról van szó, tehát nekem magamnak is kell megoldanom, ha probléma merül fel, mert az itt jelenlévők közül senki más nem részese annak, ami közöttünk van Travisszel. Ha képes lennék komolyan haragudni rá, akkor talán úgy fogalmaznék, hogy a tegnapi után én magam sem akarok részese lenni annak a kapcsolatnak. Viszont ha mindent olyan könnyedén képes lennék feladni, mint a párkapcsolatomat, akkor nem gondolnám magamat sem kitartónak, sem értékes embernek.
- Levegőzz is nyugodtan, nem nézel ki valami jól. - Anya érzelemmentes megjegyzése épp elég volt ahhoz, hogy minél hamarabb el akarjak tűnni a teremből. Ugyan neki megvan az az előnye, hogy egész eddigi életemben ismert engem és tisztában van minden rezdülésemmel, de nem akartam, hogy ha valaki meghallotta a halk szavait, esetlegesen engem akarjon tanulmányozni az asztalnál ülve.
Ahogyan a saját cipőim koppanását számolom kifelé menet, azon jár az eszem, hogy jobb lett volna nem kockáztatni és nem szimplán Travis nélkül érkezni, hanem kihagyni a mai megjelenést. A lakásomból azonban mindenképp ki akartam szabadulni - még ha lett volna ezernyi másik lehetőségem, amivel megtehettem volna. Mivel azonban már elkövettem azt a hibát, hogy megjelentem itt és történetesen Felixnek is feltűnhetett valami a viselkedésemből, kénytelen voltam megpróbálkozni azzal, hogy eloszlassam a benne felmerülő kételyeket - mivel tisztában vagyok vele, hogy túlságosan is jól ismer engem és nem fogja annyiban hagyni a rossz kedvemet. Örültem volna, ha csak egy közös vásárlást ajánl, vagy olyan programot tervez nekünk, amit ő fedezett fel és szórakoztatónak tart. Arra viszont nem számítottam, hogy egyszerűen berángat egy mosdóba és nekem szegezi a kérdést.
- Felix... - Igyekeztem épp eléggé lemondóan ciccegni ahhoz, hogy úgy tűnjön, nincs semmi bajom. Előbb az ő arcát figyeltem, aztán elrebbent róla a pillantásom és a falat kezdtem fixírozni. Megtehettem volna, hogy elmondok neki mindent, hiszen vagyunk annyira jó barátok, hogy tudjam; lehetek vele őszinte. De az, hogy magam oldjam meg a problémáim, továbbra is fontos tényező volt. - Nem úgy volt, hogy rosszul vagy és levegőznél? Muszáj volt berángatni egy mosdóba? Miről akarunk beszélgetni, államtitkokról? - A csípős megjegyzéseim épp elégnek gondoltam ahhoz, hogy ne akarjunk többet a tényleges problémával foglalkozni.
- Nem történt semmi különös... - Felemeltem és összefontam magam előtt a karjaimat, olyan helyen fogva rá a felkaromra, ami kellemetlen és fájó érzéssel járt, aminek következtében megrándult az arcom és kénytelen voltam lejjebb csúsztatni a kezemet, egészen a könyökömig. A pillantásom ezt követően Felix arcára rebbent, hogy meg tudjam állapítani, vajon mennyit látott ebből a mozdulatból, ha engem figyelt egyáltalán.
öltözék you know nothing, Felix Han lie to me ~ Felix & Rachel 2122324058

Felix S. Han imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rachel Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel Tumblr_inline_pcm44xQdnu1uncmzu_540
lie to me ~ Felix & Rachel E3a940de7eb965118c34ce572c684f33d275875d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
୨୧・───────・ ─────── ・
The waves come after midnight
I call from underwater Why even try to get right? 'Cause I remember the rush, when forever was us Before all of the winds of regret and mistrust
★ családi állapot ★ :
married since '21.07.13.
lie to me ~ Felix & Rachel 483b079c5e2d4cfb701fcb63f51d41a2c47bddb0
Dream in the night, dance in the dark
You fill the spaces inside my heart If you go down, then we go down together If you hold on, I might just stay forever You're everything I'm living for
・───────・ ─────── ・ ୨୧
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel Tumblr_inline_pcm5feitm41uncmzu_540
★ idézet ★ :
I wanted him the way the ocean wants the shore, constantly reaching and running back. I wanted him the way rain wants to fall, the way the sun wants to shine. I wanted him to infinity.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista ও diplomatic coordinator
★ play by ★ :
Moon Ga-young
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel 09946955632831ad54235346cc5972dcbc1af8b5
TémanyitásRe: lie to me ~ Felix & Rachel
lie to me ~ Felix & Rachel EmptyVas. Feb. 14 2021, 14:45


Rachel & Felix


....


öltözékem  | 746 | ha nem mondod el mi van, levágom a hajad  lie to me ~ Felix & Rachel 4007189020  


I wanted to get rid of everything but
I remember the first time I started climbing here, I cried a lot, alone, facing the wall, You suffered with me too, you  came to know my pain, I know what it feels like. I’ll make sure you don’t feel that pain
mind álarcot viselünk
Felix S. Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel AT0Itwf
lie to me ~ Felix & Rachel JQRCe1S
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
You burnin' through my soul
Burnin' something serious, I can't help but feel the rush, U just took control, no need to fight love, nothing gets hotter, hotter than us
♫ :
You taste likecigarettes I hit it every chance I get, girl, you got me dripping sweat, You pull me back every time I quit
★ családi állapot ★ :
married, since: '21. 07. 13.

lie to me ~ Felix & Rachel XDAz6vM
I love it when we misbehave
They say that we got issues, but girl, that's why I'm with you, And we only break up, just so we can make up, and I can hear you call my name
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel Ergj50b
★ idézet ★ :
“We’re the only two unfortunate souls left here, aren’t we? If you don’t have useless conversations with me, then who will you have them with?”
- Lan Wangji
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Kim Min Jae
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel WOKOyso
Témanyitáslie to me ~ Felix & Rachel
lie to me ~ Felix & Rachel EmptyCsüt. Jan. 21 2021, 22:13
Felix & Rachel
Az esetek túlnyomó többségében semmi problémám nincs azzal, ha a szüleimmel kell részt vennem egy eseményen, aminek semmi köze a munkámhoz, az egyetemhez vagy a karrierhez, amit szeretnék magamnak. Nem szólhat az életem minden perce arról, hogy a saját jövőm érdekében kötök új ismeretségeket és ápolom a régieket. A mai alkalom azonban több szempontból is nyomasztónak bizonyult. Percekbe telt megpróbálnom megmagyarázni a szüleimnek, hogy pontosan miért is nem jelent meg velem együtt Travis is, akinek a jelenlétére mind számítottunk, egészen tegnap délutánig. Arról azonban, hogy pontosan milyen okból nem érkezett meg velem a férfi a villásreggelire, nem szándékoztam sem őszintén, sem pedig kimerítően nyilatkozni. Habár tisztában voltam vele, hogy ez a szüleim szemében is megkérdőjelezi a saját hitelességemet és azt fogják hinni, hogy összevesztünk. Ami nem áll túlságosan messze a teljes igazságtól, habár nem csupán arról van szó, hogy összekaptunk valami apróságon, én pedig túl makacs vagyok ahhoz, hogy megbocsássak - vagy épp fordítva.
- Kislányom? - Felkapom a fejemet, s ahelyett, hogy üres tekintettel merednék a tányéromra, amiben szinte érintetlenül áll az étel, most anyám arcára pislogok.
- Tessék? - Képtelen vagyok mosolyt erőltetni az arcomra, a bennem rejlő feszültséget viszont nagyon igyekszem pusztán a felszín alatt tartani. Nincs szükségem sem anyám, sem pedig apám aggodalmára, mert olyan dologról van szó, amit képesek leszünk mi ketten Travis-el elintézni, felnőttként.
- Kérdeztek tőled valamit. - Pillantás várakozóvá válik, az én szemeim pedig a körülöttünk lévő embereken cikáznak végig, hogy rájöjjek, egyáltalán kinek kellene válaszolnom.
- Elnézést, elkalandoztam. - Egy pillanatra lehajtom a fejem, majd egy begyakorolt, feszes mosollyal nézek fel újra. A beszélgetés szerencsére az én figyelmetlenségem ellenére is folytatódik, én viszont csak pár másodpercig tudok úgy tenni, mint aki figyel is. A szemeim ezúttal a nem messze helyet foglaló Felixen állapodnak meg, akinek a rám eső pillantása talán még kellemetlenebb érzés kelt bennem, mint ahogyan idejöttem. Úgy érzem, hogy olvas a gondolataimban és a karjaimat takaró, gondosan kiválasztott ruha ellenére is látja rajtam azokat a nyomokat, amelyeket el akartam rejteni.
Gondolatban már elképzelem, ahogyan magyarázkodom neki és úgy érzem képes is lennék kimenteni magamat előtte, csak úgy, mint a szüleim előtt. Olyasmi ez Travis és közöttem, amit nem kell nagy dobra verni, mert az ő féltékenysége tulajdonképpen olyasmi, ami mások szemében akár gyengévé is teheti. Nekem pedig meg kell tanulnom nem okot adni arra, hogy olyan beszélgetésekbe bonyolódjunk, amelyek az egyébként is stresszes munkája mellett csak még inkább kihozhatják a sodrából. Bárkivel előfordulhat.
Kis híján elakad a lélegzetem, amikor Felix hirtelen feláll és a társaság elnézését kéri, majd bejelenti a távozását. Az oldalra billenő feje és rám suhanó pillantása azonban jelzés értékű, ami miatt a rosszabb fajta izgalom lesz úrrá rajtam, mivel fogalmam sincs, hogy pontosan mit akarhat tőlem. Nem számolom ugyan a perceket azt követően, hogy távozik, de nem várok sokat, s én is megköszörülöm a torkomat, aztán finoman hátratolom a székem.
- Kimegyek, megigazítom a sminkem. - Sokkal inkább a szüleimnek célzom ezt, mint bárki másnak a társaságból. Amikor felállok, próbálom nem üldözött vad módjára átszelni a helyiséget, s egyenes derékkal vonulni végig a teremben. Kiérve, miután becsukódik mögöttem az ajtó, hosszan fújom ki a levegőt. Hogy ne tűnjek hazugnak, elindulok a mosdók felé, és azon a folyosón, ahol elhelyezték őket, szembe is találom magam Felix-el. - Azt hittem elmentél. - Halvány mosolyra görbül a szám egyik sarka, ahogyan még közelebb lépek, majd megállok nem messze tőle. A benti társaság nyomasztó jelenlététől egy időre ugyan megszabadultam, de az továbbra is rejtély számomra, hogy Felix miért akar velem beszélni.
öltözék you know nothing, Felix Han lie to me ~ Felix & Rachel 2122324058


Butterfly lies
chase them away
Hope and I pray that you will stay 'Cause I've already made that mistake If my name never fell off your lips again I know it'd be such a shame When I take a look at my life And all of my crimes You're the only thing that I think I got right  Lover of Mine

Felix S. Han imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rachel Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel Tumblr_inline_pcm44xQdnu1uncmzu_540
lie to me ~ Felix & Rachel E3a940de7eb965118c34ce572c684f33d275875d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
୨୧・───────・ ─────── ・
The waves come after midnight
I call from underwater Why even try to get right? 'Cause I remember the rush, when forever was us Before all of the winds of regret and mistrust
★ családi állapot ★ :
married since '21.07.13.
lie to me ~ Felix & Rachel 483b079c5e2d4cfb701fcb63f51d41a2c47bddb0
Dream in the night, dance in the dark
You fill the spaces inside my heart If you go down, then we go down together If you hold on, I might just stay forever You're everything I'm living for
・───────・ ─────── ・ ୨୧
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel Tumblr_inline_pcm5feitm41uncmzu_540
★ idézet ★ :
I wanted him the way the ocean wants the shore, constantly reaching and running back. I wanted him the way rain wants to fall, the way the sun wants to shine. I wanted him to infinity.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista ও diplomatic coordinator
★ play by ★ :
Moon Ga-young
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
lie to me ~ Felix & Rachel 09946955632831ad54235346cc5972dcbc1af8b5
TémanyitásRe: lie to me ~ Felix & Rachel
lie to me ~ Felix & Rachel Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
lie to me ~ Felix & Rachel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix
» half to half ~ Felix & Rachel
» Felix S. Han
» we're so different | Ellie & Felix
» Felix&Nikoletta

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: