New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcos Diego Garrido
tollából
Ma 10:01 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 9:44 pm-kor
Rafaela Garza
tollából
Ma 9:15 pm-kor
Cassiopia Boschello
tollából
Ma 9:07 pm-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:06 pm-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 8:44 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 8:44 pm-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 8:19 pm-kor
Salvador Ario
tollából
Ma 8:11 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

- what color are waves; Bree & Soren
TémanyitásRe: - what color are waves; Bree & Soren
- what color are waves; Bree & Soren EmptyCsüt. Ápr. 21, 2022 12:10 am
Soren & Sabrine
Valószínűleg én féltem a legkevésbé attól, hogy New Yorkban nem fogok tudni beilleszkedni. Anya nem véletlenül bízott engem a nagybátyámra, akinek már volt tapasztalata egy akkora és olyan ütemben mozgó városban, mint New York. Marietta sem egy utolsó porfészek ez tény, de azért mégis egész más Georgia államban felnőni, aztán belecsöppenni mindabba, amit egy New York jellegű metropolisz tud ajánlani. Nem tudom mi volt az oka annak a nagy aggodalomnak, amit a családom produkált, mert szeretek úgy gondolni magamra, mint aki eléggé talpraesett. Nem félek ismeretségeket kötni, tudom, hogy dolgoznom kell azért, hogy elérjem a céljaimat - na meg legfőképpen, hogy pénzem is legyen, hogy ha nem is teljes mértékben önfenntartóként tudjam élni a mindennapjaimat, de belekóstoljak abba, ami majd később vár, a diploma után.
Amiről egyébként nagyon nem gondoltam, hogy egy olyan gyakornoki hellyel fog kezdődni, mint a L'Oreal. Nem tudom ki milyen állást képzel el egy nyelvszakos hallgatónak, de abból a szempontból egyébként sem lehet meglepő, hogy egy multinacionális vállalatnál a legegyszerűbb elhelyezkedni, ha valaki még kezdő és szeretne a tapasztalat mellé tisztességes fizetést is kapni. A kisebb, családiasabb cégekkel határozottan az a baj, hogy hajlamosak a kedvességüket is fizetségnek venni, ami nem veszi meg a legújabb pár Steve Madden cipőket. Amiért egyébként áldom az eszemet, hogy egyrészt beszereztem őket, másrészt fel is vettem őket a mai napra, mert rég szidtam volna magamat, ha magassarkúban kellett volna végigszaladgálnom az eddigi előkészületeket, amelyek az új szempillaspirál reklámhoz voltak szükségesek.
- Hoztatok mindenből pót-terméket? - Verona kérdőn pillantott felénk, én pedig bólogatva, szó nélkül feleltem neki. A modellek hiányában egyelőre nem volt dolgunk, mivel az előkészítés már módszeresen ment és épp elegen voltunk beosztva a mai eseményre, hogy jól fel tudjuk osztani a feladatokat. Én voltam felelős a pót-termékekért és azért, hogy a modellek a mai nap végén megkapják az ajándéktasakokat tele az új kollekció darabjaival - de ha szükség volt rám a kísérgetésükben, akkor is álltam rendelkezésre. A csoportvezetőnknek mindig túl sok dolga van, hogy végig maradjon egy-egy ilyen forgatáson, szóval kellett valaki, aki átveszi a szerepét.
- Szerintetek ha ez a kampány jól sikerül, akkor mi kapjuk majd a legjobb szobát a csapatépítőn? - Jól esett az a pár percnyi csacsogás, amit megengedhettünk magunknak, amíg meg nem érkeztek a modellek, ettől pedig valószínűleg egy fokkal jobb kedvem is volt, amikor a többiekkel beszélgetni kezdtünk.
- Te úgyis elférsz egy fotelben is, neked nem kell a legjobb szoba. - Előbb gyilkos pillantást vetettem a lányra, aztán elnevettem magamat, ami talán egy kicsit hangosabbra is sikerült a kelleténél, ezért igyekeztem befogni a számat - szó szerint. Vetettem ugyan néhány kósza pillantást magam köré, de nem időztem minden jelenlévőn percekig. Amikor meghallottam valaki köszönését, már-már azt hittem, hogy valaki ránk akar szólni, amiért nagyon hangosak vagyunk - vagyis hogy én, a királyi többest csak azért használtam, hogy kevésbé érezzem rosszul magamat. Amikor azonban egy ismerős arcra esett a pillantásom, szinte duplájára kerekedtek a szemeim.
- Szia!- Ha akartam volna sem tudom visszafogni azt a jókedvű, fogat villantós mosolyt, ami az arcomra kívánkozott. Legszívesebben megkérdeztem volna tőle, hogy mit keres itt, vagy hogy lehet, hogy mi állandóan összefutunk és hogy szerinte is nagyon kicsi-e ez a világ, helyette azonban ő kezdett előbb beszélni.
Időm sem volt elnézést kérni a lányoktól, már-már ők maguk is arrébb húzódtak, amikor Soren kimentett a társaságukból, nekem pedig rá kellett szólnom a hevesen kalapáló szívemre, hogy nem ez a legjobb alkalom, hogy szívritmus zavarokat szedjek össze. De egyszerűen nem tehettem róla, ez a fiú nagyobb hatással volt rám, mint a saját pasim már jó ideje.
- Hát te hogy kerülsz ide? - Jókedvűen pislogtam rá, amikor már eltávolodtunk a többiektől. Nem mertem túl nyíltan viselkedni vele, mert a végén még az összes jelenlévő rólunk kezdene pletykálni, ha vége a kampányforgatásnak és a fotózásnak, de attól még teljesen felvillanyozott, hogy újra látom őt. - Mármint.. Nem úgy értem, hogy úristen, mit keresel itt, hanem hogy milyen kicsi ez a város. Úgy értem... - Ezen a ponton adtam fel a magyarázatomat, haraptam bele az alsó ajkamba és billentettem előre finoman a fejemet, amelyet aztán meg is ráztam.
- Szóval... Hogy vagy? Nagyon örülök, hogy látlak. - Miért kellett volna magamban tartanom, amit érzek a jelenlétével kapcsolatban? Megfordult már a fejemben, hogy egy olyan srác, mint ő biztosan nem lehet szingli, de jobban fájna a szívem a nem létező kapcsolatunk után, ha ezt most elismerem magamnak, mint az, hogy továbbra is hiszek benne, hogy a remény hal meg utoljára.
vonzod a törpéket Rolling Eyes ruhácska 731


My heart's been borrowed
and yours has been blue All's well that ends well to end up with you Can we always be this close forever and ever? DARLING, YOU'RE MY LOVER · · ·
mind álarcot viselünk
Sabrine Carter-Dunagan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
- what color are waves; Bree & Soren 34897397c6505644fd8498f5e417be9c2e5281e0
- what color are waves; Bree & Soren 9a8ab83a17f2b2397c296caf13c78380e9bc2596
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
─────────────♡───
'Til they cover me in daisies
When did we all stop believing in magic? Why did we put all our hopes in a box in the attic? They tell me that I'm crazy, but I'll never let 'em change me
★ családi állapot ★ :
- what color are waves; Bree & Soren 45bd5854f019803574fd798b85714aa9eae42a38
GIVE ME ONLY LOVE, ONLY LOVE
Secretly, I hit the lottery 'Cause you're brighter than all of the Northern Lights Like a double rainbow in the sky To the bottom of the sea, I'd go to find you
───♡─────────────
★ lakhely ★ :
Manhattan - Morningside Heights
★ :
- what color are waves; Bree & Soren 82ef86db6ea03c366017362d05d845ddd3406d32
★ idézet ★ :
When I'm around you, I kind of feel like I'm on drugs. Not that I do drugs. Unless you do drugs, in which case, I do them all the time. All of them.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista & marketing trainee
★ play by ★ :
Olivia Hastings Holt
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
- what color are waves; Bree & Soren 8b292518c897857a871f14ccec699adf1e1c326f
Témanyitás- what color are waves; Bree & Soren
- what color are waves; Bree & Soren EmptyVas. Feb. 27, 2022 10:21 am

Sabrine & Soren

Magam sem értettem a konkrét marketing stratégiát az a csodás döntés mögött, hogy miért kaptam egyáltalán ajánlatot egy szempillaspirál reklámra a L’Orealtól úgy, hogy minden bizonnyal baromi rosszul néznék ki, ha az említett festéket rám kenném. Ugyanakkor nem voltam szakember, én a nemzetközi meg politológia vonalán mozogtam, nem pedig az üzletin. Magam sem tudom, hogy pontosan mennyire vágytam arra, hogy mondjuk pályát váltsak, vagy egyáltalán volt-e kedvem diplomáciával foglalkozni a jövőben. A szakmámban nem feltétlenül volt beépíthető a tanulmányaim egy része, ugyanakkor nyelvekkel és kultúrákkal, meg azzal szerettem foglalkozni, ami valóban az mögött van. Talán sok mindent kellett a fejembe préselni, de legalább nem csak a cukormázat nyalogattam a világgal kapcsolatban. Sok esetben mondjuk nekem is megvolt a magam véleménye egy-egy témával kapcsolatban, amit inkább nem mondtam ki, mivel valószínűleg hamar kibuktattak volna a tanáraim az egyetemről.
Visszatérve a szempillaspirál reklámra… Biztos működik valami fordított pszichológia, ami alapján egy férfi kezéből többen vesznek meg egy ilyen vackot. Az, hogy én most Gigi Hadid versenytársa lettem, nem tudom pontosan mennyi jót vagy rosszat tartogatott rám nézve, viszont reménykedtem benne, hogy ha ezt most elfogadom és jól csinálom, akkor talán más – akár luxus – márkák is úgy érzik majd, hogy érdemes reklámfilmekre alkalmazniuk. Alapvetően nem tudtam, hogy mi lesz a koncepció és azt sem, hogy más modell szerepel-e a projektben rajtam kívül, emiatt elég kíváncsian szálltam be az értem érkező kocsiba, ahol az átöltözést meg is tudtuk oldani és a sminkemet is elkészítették. Talán pont ettől sikerült elég hatásosra a belépőm, amikor megérkeztem a forgatásra a menedzserem oldalán, viszonylag nagyobb csapattal, akik a külsőmért feleltek. Mivel a tárgyalásokat nem én intéztem – elvégre engem a kamera előtt nyújtott teljesítményemért fizetnek és nem azért, hogy az illetékesekkel beszéljek – jobb híján körbejárattam a tekintetem a stúdióban, a pillantásom pedig egy nagyon ismerős szőke fejbúbon akadt meg. Éreztem, ahogyan lassan elmosolyodom, de mivel valaki megszólított, gyorsan elfordítottam a tekintetem és a rendezőre néztem, aki most már nekem kezdte el felvázolni a mai tervet.
- Jönni fog egy női modell is, de minden bizonnyal késik – nem tudom mennyire néztem rá értetlenül az összevont szemöldökömmel, mert folytatta – Addig nem tudjuk elkezdeni a forgatást veled sem, mivel felesleges lenne a plot miatt.
- Remek – halkan sóhajtottam fel, aztán egyszerűen megcsóváltam a fejem – És a fotózás?
- Holnapra ütemeztük – egy bólintás kíséretében nyugtáztam az információkat, aztán némi bosszankodás után hátra léptem. Nem tudom pontosan ki az, aki megengedi magának, hogy bizonyos határidőket egyszerűen telibe fosson, de frusztrált a dolog. Lehetett volna kígyót békát kiabálni a szervezőkre, de általában ez mindig a másik félen megy el. Ha nem maga Beyoncé fog belépni az ajtón, akkor nehezen bocsájtom meg az érkezőnek azt, hogy miatta csúszik minden.
A tekintetem ismét arra a pontra terelődött, ahol volt szerencsém megpillantani a lányok gyűrűjében – immáron oldalról – azt a lányt, akire gondoltam. Nem igazán volt dolgom, szóval zsebre tett kézzel indultam meg azok felé, akik minden bizonnyal segíteni tervezik a munkánkat a mai nap folyamán.
- Sziasztok – a hangom nyugodtan csengett, de nem lepődtem meg azon, hogy pár meglepett pillantást kaptam válaszul a lányoktól. Mivel nem akartam bunkó lenni és az alkarjánál fogva rángatni az ismerősöm, a tenyeremet egyszerűen a vállára simítottam és a következő kérdést tettem fel nekik - Kölcsön kérhetem a kisasszonyt egy picit?

öltözék ― 538 ― mindenhol ott vagy te törpe  - what color are waves; Bree & Soren 2246991929    ―


You shot me down bang bang
One, three, one noble and noble, me and my girlfriend making new history, let's leave this city because there's no answer, a dream utopia just for both of us, when I see you, the whole world sings Gloria, there's no tomorrow, run to the end of the world, ride or die, Bonnie and Clyde phobia
mind álarcot viselünk
Soren Liu
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
- what color are waves; Bree & Soren DN0H2hR
- what color are waves; Bree & Soren UVRUMlv
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I was a little kid now Im star
Like Posty man I feel just like a rockstar, but soy sauce crab is better than lobster, I ain't flexer, live my own way, what I saw isn't everything, now I know
♫ :
usedyoungbodytalkwestcoast
★ családi állapot ★ :
- what color are waves; Bree & Soren SxbPsVi
Sweet poison in my blood veins
Cold hands seek you, lips call out your name, I'll gladly sacrifice myself for you, sacrifice myself, take my life, now I'm, dying in your arms, feeling like on a cloud, spreading through my veins, taste of your (It spreads into the sweet blood)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
- what color are waves; Bree & Soren FRg3TIH
★ foglalkozás ★ :
model | columbia student; politics
★ play by ★ :
lee joo yeon
★ hozzászólások száma ★ :
48
★ :
- what color are waves; Bree & Soren B3XjKce
 
- what color are waves; Bree & Soren
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» into the mirror; Bree & Soren
» wearing Nike but I just can't do it ~ Soren & Bree
» listen to the sound of rough waves ☆ Xavier & Avia
» Color it again- Marion & Pierre
» - now or never; Nam Joon & Soren

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Times Square-
Ugrás: