New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 3:35 pm-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 3:09 pm-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 3:03 pm-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 2:54 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 2:36 pm-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 1:58 pm-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 1:51 pm-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 1:51 pm-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 1:49 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

everything i wanted; Noah & Kian
TémanyitásRe: everything i wanted; Noah & Kian
everything i wanted; Noah & Kian EmptyVas. Szept. 25, 2022 11:01 pm
Kian & Noah
"I hope one day the battle is over and you've won"
Nem mi vagyunk saját magunk legjobb bírái, ezen valójában nincs mit tagadni. Hajlamosak vagyunk egérutat adni akkor is, amikor kritikusabban kellene állnunk a saját viselkedésünkhöz. Azt mondjuk, hogy fiatalok voltunk még, hogy rossz napunk volt, vagy hogy a körülmények esküdtek össze ellenünk. S míg ez részben így is van, meg kell húzni azt a bizonyos határt, ahonnan nincs tovább és ahonnan nem mentegetőzünk tovább. Álszent lennék, amiért azt gondolom, hogy tényleg túl fiatal voltam ahhoz, hogy jöjjön egy idegen fiú és azt mondja, hogy a féltestvérem, az apámnak pedig másik családja volt éveken át? Vagy épp jóvá tehetem-e az akkori viselkedésemet azzal, hogy azóta felnőttem annyira, hogy higgadtam át tudjam értékelni a helyzetet és másképp tekintsek Kianre? Elvégre ugyanakkor áldozata ennek az egésznek, mint én, vagy anyám, vagy épp az ő édesanyja. Mind bedőltünk egy olyan férfinak, aki eredetileg példaként járt előttünk és aki látszólag tartotta magát bizonyos elvekhez.
Furcsa dolog a megbocsátás. Apámmal kapcsolatban évek távlatában sem tudom, hogy mit kellene gondolnom. Nem vágyom a társaságára, a mentegetőzésére, arra, hogy megpróbálja szőnyeg alá söpörni az egészet. Amíg azonban kimondatlan ellentétek vannak közöttünk, hogy lehetne a kapcsolatunk bármilyen más szempontból rendben? Ugyanakkor ha apámnak képtelen vagyok megbocsátani, miért volt olyan könnyű az ellenkezőjét megtenni Kian felé? Valójában nem volt válaszom egyik kérdésre sem.
Korántsem tudtam hibáztatni őt azért a találkozásunkért, amikor megtudta, hogy érzékeny a vállam, elvégre nem lehetett tisztában azzal, hogy milyen balesetet szenvedtem és hogy a mai napig küzdök a következményeivel. Annak az ügyét sem tudnám hevesebb érzelmekkel kezelni, hogy akkor kiment a helyéről a vállam, elvégre bármikor máskor is megtörténhetett volna, ha túlterhelem, vagy ha olyasmit csinálok, amit egy rosszabb napon nem lenne szabad. Nem Kian hibája volt. Pont mint ahogyan végső soron az sem, hogy olyan apával rendelkezünk mindketten, amilyennel.
-  Elég változatos társulatotok van ezek szerint. - Nem igazán volt rálátásom a Queens-i színház belső működésére, lévén sokkal inkább kívülálló élvezője voltam bármelyik színház színpadi produktumainak, mintsem bennfentes mindentudó. Nekem pedig így volt ez jó. Épp eléggé feszegettem a művészi szabadság mások által való értelmezését azzal, hogy irodalomtanárként én megpróbáltam értlemet adni egy-egy műnek, ezt az értelmet pedig átadni a diákjaimnak. -  Vannak más gyerekek is az életedben, akik nem a társulat tagjai? - Azt hiszem csak érdeklődni akartam vele és az életével kapcsolatban. Nem ismerem Kian barátait, a kollégáit, vagy az embereket, akik az élete részesei. Toladokónak és részben idegennek éreztem a részemről ezt a kérdést, mert soha nem voltam az a cserfes és érdeklődő ember, mint az édesanyám, vagy éppen Noel. De az utóbbi időszakban kezdtem ráébredni, hogy magamon kell leginkább változtatnom ahhoz, hogy bármi más is változzon az életemben.
-  Az függ attól is, hogy milyen hosszú a dolgozat. - Halvány mosoly bújkál a szám sarkában, ahogyan választ adok neki. -  Számít az is, hogy milyen a diákok kézírása. Úgy húsz perc lehet maximum egy dolgozat, vagy fél óra. - Jó esetben én magam tisztában vagyok azzal, hogy éppen milyen témában olvasom valakinek a gondolatait egy esszé formájában. Annak soha nem voltam híve, hogy túl sokat rugózzak a diákjaim sorain, elvégre nem csak az adott írás nyelvtani helyességét vizsgálom, hanem sokkal inkább az érzést, amit azok a szavak keltenek bennem. Ez pedig már az első olvasásnál is nyilvánvaló. -  Nekem van hozzá megoldókulcsom is. - Talán ez az egyik legnagyobb előnye a dolgozatjavításnak. Nem irigylem azokat a kollégákat, akik valamilyen reál tárgyat tanítanak, elvégre egy egyenlet levezetését jóval nehézkesebb utánkövetni és javítani, mint puszta tényeket, vagy egy adott diák gondolatmenetét. Persze az sem zárható ki, hogy az ő agyuk teljesen másképp működik, és jól átlátják a dolgokat.
-  Nem semmi. - Elismerően bólintottam. Tudom, hogy Kian pályája nem csak arról szól, hogy kedve szerint kiáll a színpadra és néhány estén át szórakoztatja a megjelenteket. Millió próba, szövegtanulás, koreográfia begyakorlás lehet mögötte, és mindezek után következik csak az, hogy fel is lépjen mindazzal, amit összeállított és amit begyakorolt.
-  Mi az, amit szeretsz csinálni a munkádon kívül? - Ezt már kevésbé éreztem tolakodónak, mint a korábbi kérdezősködésemet. Bántam volna, ha nem találunk egy olyan témát, amit mindketten szívesen feszegetünk. Valójában a mostani alkalom is elég feszélyezett volt közöttünk, de én betudtam annak, hogy alig ismerjük egymást. Korábban pedig köszönő viszonyban sem voltunk.
-  Igen, tényleg. Szeretek színházba járni. - Talán nem olyan egyértelmű ez, amikor valaki jól megnéz magának. De alapvetően kevesekről lehetne pusztán a külsejük alapján megállapítani, hogy pontosan mit szeretnek. Lehet, hogy én vagyok csak ennyire vak erre, de magáról a féltestvéremről sem mondtam volna meg, hogy történetesen színész.
-  Szereted a kollégáidat? - Minden normális munkahelyen vannak olyan emberek, akik kevésbé szimpatikusak és akikkel valójában nem lehet mit kezdeni. Viszont ha mindenki elfogadja azt, hogy más, tőle különböző emberekkel kell együtt dolgoznia, akkor létrejöhet olyan légkör, ahol mindenki szeret dolgozni. Egy állandóan változó környezetben, amikor mindig más emberekkel lép színpadra az ember, lehetnek kellemetlen helyzetek és ezerféle munkastílus. Nem lehet könnyű ebben elnavigálni.
-  Akkor már jó régóta ezzel foglalkozol. Mi volt a kedvenc darabod? - Kezdtem úgy érezni, hogy túl sok kérdést teszek fel egymás után, ami talán idegesítővé válhat Kian számára. Másrészt érdemesebb volt feltennem neki ezeket a kérdéseket, mintsem hogy azon gondolkozzam, hogy apánk vajon látta-e valaha a színpadon a kisebbik fiát és hogy mit gondol arról, ahogyan ő éli az életét. Részben persze az is foglalkoztatott, hogy Kian mit gondolhat az apjáról és arról, ahogyan kezelte a két különböző családjának a létezését. Mégis bántott a gondolat, hogy apám foglalkoztat, amikor önmagában a megjelenésem teljesen másnak volt köszönhető. Nem apánkról akartam vele beszélni, nem arról, hogy mennyire megbántam, amit fiatal fejjel mondtam neki és még csak nem is arról, hogy mi van azóta a vállammal, hogy már ő is tudja, mitől olyan érzékeny.
-  Azt hiszem nálunk az egész családot vonzzák valamilyen formában a művészetek. - Halvány mosoly bújkált a szám egyik sarkában, amit azzal próbáltam elrejteni, hogy kissé lehajtottam a fejemet, alig pár másodpercre. -  Én eredetileg sportoltam. Baseball-t. - Pislogva meredtem magam elé, próbálva összeszedni a szavakat, amelyekkel leginkább ki tudnám fejezni magamat. -  De sosem szerettem igazán, szóval mondhatni jól jött a balesetem és a lerobbant vállam. - Halk nevetés tört ki belőlem, csupán néhány másodpercig. -  Nem tudnám megmondani, hogy mi vonzott annyira a tanításban. Nagyon szeretem az irodalmat és meghallgatni mások gondolatait egyes művekről. - Finoman megvontam a vállaimat. Nem hiszem, hogy volt ennél konkrétabb magyarázatom. Nem hittem abban, hogy megváltom azokat a diákokat, akiket oktatok, még csak abban sem voltam biztos, hogy középiskolai szinten szeretnék maradni. Jelenleg azonban megfelelt ez a szint, amin tevékenykedtem.
-  Rendben, megjegyeztem. - Megfontoltan bólintottam egyet, lassú mozdulattal billentve előbb előre, majd vissza a fejemet. Köze sem volt ennek ahhoz, hogy esetleg kényszerből tenném, amit teszek. Ha nem ismerném Kiant és megtudnám, hogy van egy ilyen program az adományozás egy ilyen formájával, tőle függetlenül is szívesen hozzájárulok - jelenleg csak pénzzel - a program sikerességéhez.
-  Nem ismered édesanyám... - előbb hosszan beszívtam a levegőt, aztán félig nevetve újfent hosszan fújtam azt ki. -  Függetlenül a történtektől szeretne téged megismerni. - Megtehettem volna, hogy visszamondok neki mindent, amit anya mondott, amikor ez volt a téma köztünk, de nem akartam árulkodni. Neki kellett megismerni a szóban forgó nőt és azt, hogy pontosan hogyan érez vele kapcsolatban.
-  Majd igyekszem - feleltem egy viszonylag stabil mosollyal, miközben Kiant figyeltem. Nem igazán volt, aki ilyenekre figyelmeztetett volna, ugyanis Nomi nem kérdezett tőlem olyanokat, hogy kihagytam-e étkezéseket, anyámat pedig megkértem, hogy szimplán ne tegye, mert felnőtt ember vagyok már, aki tud gondoskodni magáról. Vagyis Kian szavai alapján talán nem is annyira, mint gondoltam. -  Néha csak szimplán nincs rá időm. De neked valószínűleg még sűrűbb a beosztásod, nem igaz? - A korábban emlegetett talpalása még most is a gondolataimban motoszkált.
-  Nem lesz gond belőle, hogy engem hívtál erre a rendezvényre? - Tettem fel a következő kérdést, ami már egy ideje a nyelvem hegyén volt. -  Nem haragszik meg mondjuk.. a párod? - Feltételeztem, hogy van neki ilyen, még ha nem is lehettem benne biztos. Talán csak saját magamból indultam ki.


| 1338 | öltözet



More thousands of mistrust behind me
Countless stars, countless moons, I was wandering in the woods of questions, I followed the light in the dark
mind álarcot viselünk
Noah Song
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
everything i wanted; Noah & Kian 091e702299d2b8ebdbea3288957e5325b7025c01
everything i wanted; Noah & Kian 3dbf26e5f8821bc7efe0e3b781bb98f10337a64a
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
My heart's hard of hearing, head full of sand
Black water reflection I've got lost in a city park Time is often higher learning I'm still barely making grades It's just about imagination anyway
★ családi állapot ★ :
everything i wanted; Noah & Kian 1ec499f2897421f7822991bbdec8b41b5444beb6
Touch of an angel, taste of a drug The look of a stranger who's seen too much Nothing comes for free, but you can pay with your heart If you got one
Tell me all your questions, all you got to ask
★ lakhely ★ :
Manhattan (Chelsea)
★ :
everything i wanted; Noah & Kian 2d7afad1dc8be5056d75b23fc7f7d0939dd474d9
★ idézet ★ :
... as the future hasn't happened yet, I guess that's up to you ...
★ foglalkozás ★ :
angol nyelv és irodalom tanár
★ play by ★ :
Lim Jae-beom
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
everything i wanted; Noah & Kian Cd048ee62e046844a7b402d1de10f04112cb07b1
TémanyitásRe: everything i wanted; Noah & Kian
everything i wanted; Noah & Kian EmptySzomb. Ápr. 16, 2022 10:19 pm

Noah & Kian

Pontosan tudom, hogy mindig rendelkeztem egyfajta temperamentummal, ami megnehezítette azt, hogy jól jöjjek ki az emberekkel. Akármennyire próbáltam normálisan élni az életem és odafigyelni arra, hogy nyugodtan, normálisan reagáljak le egyes eseményeket, attól még szentimentális maradtam emberként. Talán pont ez volt annak az oka, hogy könnyen bele tudtam helyezkedni egy-egy szerepbe és színészként jól elő tudtam magam adni. Nyilvánvaló volt, hogy ettől talán az emberi kapcsolataimat illetően is tűnhetnék manipulatívnak. Nem állítom, hogy soha életemben nem hazudtam – mint például Delilah esetében, akinél azt éreztem, hogy nem vagyunk egy szinten, és többet nyerhetek a figyelméből, ha nem árulom el a korom neki - , vagy tettem rosszat, viszont nem szerettem mozgatni a szálakat magam körül. Minden bizonnyal könnyen elsírnám magam, ha szükségem lenne valamire, viszont undorodtam azoktól, akik számító módon élték az életüket. És amennyire másra hatással vagyok én is, úgy érzem a körülöttem élők hatását is a saját bőrömön.
Talán pont ilyen lehetett az, amikor tudatlanul, túl erősen taszítottam vállba Noaht, ezzel pedig komoly fájdalmat okoztam neki… Könnyű lenne összesen ennyivel elintézni a dolgot. Valójában inkább arról volt szó, hogy Maugli, mint szerep elég sok fizikai erőt igényel, én pedig egészen addig a pillanatig nem voltam tudatában annak, hogy mennyit sikerült összeszednem, amíg meg nem történt ez az incidens. Egy dolog elbírni a saját hetvenöt kilómat és egy másik egy hasonló súlycsoportban játszó férfi vállát kiütni a helyéről, egyetlen mozdulattal. Nyilvánvalóan nem tudhattam, hogy korábban megsérült, viszont újra és újra emlékeztettem magam arra, hogy nem üthetek meg bárkit, mert éppenséggel olyan kedvem van. Egyáltalán nem állítom, hogy pozitív érzéseket váltott ki belőlem az a tény, hogy Noah volt az első személy, akivel erőszakos voltam, sokkal inkább szégyelltem magam miatta.
Azt sem állítom, hogy most Noah-nak hála változott volna a kapcsolatunk, mert enyhe túlzás lett volna azt állítani, hogy egyik pillanatról a másikra tényleg egy idilli viszony alakult ki kettőnk között. Hónapok teltek el, amiket folyamatos agyalással töltöttem. Elég egyértelmű volt, hogy végül milyen álláspontra jutottam, hogy a történetben én voltam az egyetlen rossz fiú jelenleg. Ha nem adnám meg a lehetőséget a féltestvéremnek arra, hogy megismerjen, akkor ugyanúgy lökném el magamtól, mint ahogyan az apám tette ezt velem. Talán pont azért keres, mert szüksége lenne rám, én pedig a későbbiek során megbánhatom, hogy soha nem engedtem közelebb hozzám.
Így, ha nem is az a felhőtlenül boldog mosoly volt az arcomon, amit az emberek alapvetően hozzám társítottak, akkor is igyekeztem barátságos arckifejezéssel nézni rá. Alapvetően a kis törpék miatt elég jókedvű voltam, ezért is akartam, hogy így találkozzunk. Szerintem mind a kettőnk számára kínos lett volna egy kávé felett megvitatni a múltkori alkalmat.
- Csak nagyon szeretem a gyerekeket – éreztem, ahogy a mosolyom szélesebb lesz, a tekintetemmel pedig megkerestem a teremben sétálgató kis embereket – Most együtt is dolgozom egyel. Majdnem jobban elvagyok vele, mint az édesapjával.
Annak idején készültek velem és Mr. Oh-val fényképek, most pedig ugyanezeket csináltuk meg úgy, hogy én pózolok az ő kisfiával. Részben ezzel próbáljuk behívni az embereket a musicalre, aminek a kampánya sokkal komolyabb volt, mint az eddigi szerepeim közül bármelyiké. Nem mondom, hogy ebben látom a nagy Broadway karrierem, mivel szó sincs hasonlóról, de boldog vagyok, amiért komoly figyelmet fordít a színház arra, hogy rendesen reklámozva legyen a darab. Tényleg fontos pillanat ez maga a létesítmény fennállásával kapcsolatban is, nem csak az én karrieremben, már ha nevezhetjük annak azt, amivel rendelkezem. Amikor megkaptam tőle a kérdő pillantást, egyszerűen csak megvontam a vállam és elmosolyodtam. Csak egy kisfiú aranyos megjegyzése volt a dolog.
- Mennyi ideig javítasz egy dolgozatot, ha az nem csak teszt? – komolyan kíváncsi voltam a válaszára, mivel nem hittem el neki, hogy tényleg átlagosan annyi időt tölt el a feladataival, mint egy diák. Annak idején volt egy házsártos tanárom, aki mindig a fejünkhöz vágta, hogy sokszor hajnalig javítja a dolgozatokat, meg neki is legalább annyi idő óráról órára készülni, mint nekünk. Bármennyire hihetetlen, én ezt képes voltam megtenni, de valószínűleg az lehetett az oka, hogy a színházban neveltek belém némi fegyelmet. Ha nem játszottam volna kicsi koromtól kezdve darabokban, talán soha nem írtam volna házi feladatot.
- Hozzá vagyok szokva – finoman megvontam a vállam és elmosolyodtam – Vannak színészek a társulatnál, akik nyolc előadással elbírnak.
A próbák, felvételek és maga a tény, hogy már a mentor programban is részt veszek, pedig annyi időt visz el, hogy már alapvetően elég kevés alvással is képes vagyok funkcionálni. Nyilvánvalóan nem akartam neki mesélni arról, hogy van még egy, egyébként jóval többet fizető állásom, amit annyira nem szeretek. Úgy voltam vele, hogy mindenki úgy jár a legjobban, ha nem tudják meg, hogy kiskorúként különböző night clubokban vetkőzök évek óta.
- Szerintem én öt percig nem lennék képes egy helyben ülni – magam sem tudom, hogy miért mondtam ezt el neki, aztán elnevettem magam – Maga lenne a Pokol, ha bezárna a színház és semmi teendőm nem maradna. Mit csinálhatnék akkor?
Mondjuk nagyon szerettem olvasni. Ezzel a gond az volt, hogy néha képes voltam tényleg felállni és helyet változtatni annak érdekében, hogy valamennyit mozogjak, mert könnyen kaptam kilométer hiányt. Az utóbbi időben nem is nagyon vettem a kezembe mást a szövegkönyveken kívül. Talán ezen a szokásomon is változtatnom kellene.
- Tényleg szeretnél eljönni? – magam sem tudom, hogy miért lepődtem meg ezen ennyire, de a hangomban tényleg ott volt a kíváncsiság – Van most futó darabom. Majd hozok neked jegyet.
Magamat pedig emlékeztetnem kell arra, hogy nem nézhetem meg az ülés számot a jegyen. Annak idején apám sosem jött el az előadásokra és mindig tudtam, hogy hol fog helyet foglalni a teremben. Emiatt sokszor, ha sírós jelenetem volt a színpadon, abban a valódi fájdalmam volt benne. Ha vidám darabban játszottam, általában a munkámat elvégeztem és utána omlottam össze. Számítottam rá, hogy Noah nem tenne velem hasonlót, de ettől függetlenül évek óta senki nem tudott megnézni. Emiatt pedig izgulni kezdtem. Nem akartam rossz élményt nyújtani egy olyan embernek, aki kifejezetten értem jött.
- Jó ideje dolgoztunk rajta. A premier előtt is rengeteget készültünk, mert nagyjából mindent megváltoztattunk benne. Igazi csapat munka volt – egy halk sóhaj után lassan elvigyorodtam és folytattam, amit korábban elkezdtem – Lassan tizenöt éve. Az első szerepem az Maugli volt gyerekként.
Sokan vitatják, hogy ez a szintű figyelem egy gyereknek egyáltalán kell-e vagy jót tesz-e neki. Én a magam részéről egyáltalán nem sérültem. Mivel hamar megtanultam olvasni és kifejezetten jó volt a memóriám gyerekkoromban, a színészek el tudták velem hitetni, hogy amit csinálok az nem munka, hanem játék. Emiatt nagyon könnyen és szívből tudtam csinálni az egészet. Ma is inkább így gondolok rá, mert valójában tényleg szerepet játszok a színpadon, ennek pedig nem volt különösebb oka. Egyszerűen azt éreztem, hogy ezt kell tennem.
- Azt hiszem igen – nem voltam teljesen határozott – Jobban szeretem a zenés darabokat, szeretek hangszeren is játszani, de nem vagyok egy popsztár alkat. Táncolni szintén tudok, de nem vagyok annyira tehetséges. A figyelmet eléggé tudom igényelni, szóval szerintem nekem egyszerűen ezt kell csinálnom. Mi a helyzet veled?
Nem sokat tudtam arról, hogy mi motiválta a pályaválasztás terén, de szinte biztos voltam benne, hogy nem az iskolai lövöldözések, erőszak, vagy a diáklányok rövid szoknyája miatt akart tanár lenni. Nem tűnt ilyen pszichopata típusnak, én pedig egyre kevésbé éreztem kényelmetlenül magam az együtt töltött idő során.
- A teremben, ahol voltunk látható helyen lesz egy stand felállítva. Ott fogadják majd a különböző adományokat a kollégáim – arra már nem akartam rákérdezni, hogy pontosan mivel szeretné segíteni a rászoruló gyerekeket, mivel egyrészt kényelmetlen a kérdés maga, másrészt egyáltalán nem gondoltam azt, hogy a pénz személytelen lenne. Ha tehettem volna, én is veszek a gyerekeknek játékokat, vagy leteszek egy nagyobb összeget, amiből a kórház tudja fejleszteni a gyerekosztályt.
- Nos… - elég kényelmetlen volt a helyzet, ami miatt én sem néztem a szemébe – Nem vagyok benne, hogy jó ötlet lenne. Mégiscsak a végeredménye vagyok annak, hogy az anyukádat megcsalták.
Jó ideje annak, hogy a karácsonyt egyedül töltöm, és ez nekem megfelelt. Pontosan tudtam, hogy ez egy olyan családi ünnep, ami nem egyenlő az év többi napjával. Ilyenkor mindig azt mondtam a környezetemnek, hogy jól vagyok, szóval most is hasonlót terveztem. Az arcomra igyekeztem mosolyt erőltetni, amíg a pillantásom az általam választott szendvicsre kúszott, és eszembe jutott valami, amit Noah korábban mondott.
- Ne hagyj ki étkezéseket! – magam sem tudom, hogy miért csengett ennyire szigorúan a hangom – Nem egészséges. Ráadásul bárki bármit mond, az ebéd fontosabb a reggelinél.

1 372 || ne félj, már nem eszlek meg  everything i wanted; Noah & Kian 2624752903   || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story

Noah Song imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
everything i wanted; Noah & Kian QQXcriu
everything i wanted; Noah & Kian IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
everything i wanted; Noah & Kian IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
everything i wanted; Noah & Kian 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
everything i wanted; Noah & Kian S3tYa3a
TémanyitásRe: everything i wanted; Noah & Kian
everything i wanted; Noah & Kian EmptyVas. Jún. 06, 2021 1:07 am
Kian & Noah
"I hope one day the battle is over and you've won"
Bár nem kérdeztem őt, biztos vagyok benne, hogy édesanyám véleménye is egészen más volt azzal kapcsolatban, hogy a férjének van még egy fia, amikor kiderült ez az egész. Mostanra mindketten változtunk annyit, hogy más szemszögből tudjuk nézni a helyzetet. Nem tartom magamat jó embernek csak azért, mert én kerestem meg Kiant. Sőt, egyáltalán nem tartom magamat annak, csak azért, mert képes voltam másképp viselkedni mint akkor, évekkel ezelőtt. Állítólag mind képesek vagyunk a fejlődésre és arra, hogy tanuljunk a saját hibáinkból, de az nem jelenti azt, hogy pusztán egy rossz lépés korrigálása, egy jó cselekedet helyre is rakja a dolgokat. Eszemben sem volt tehát azt gondolni, hogy mindent jóvá írtam, amikor a színházban felkerestem Kiant.
Még csak azt sem állíthatom, hogy biztos vagyok abban, hogy felkeresem őt, ha nem keres engem a színház igazgatója. Igen, átértékeltem magamban azt, hogy hogyan kellene viselkednem vele, ha újra találkozunk, de nem éreztem úgy, hogy olyan jelentőségem lehetne az életében, hogy kicsivel is jobban testvéreknek tudjuk majd magunkat vallani. Nincs túl sok tapasztalatom ebben, mert az egyetlen ember, akivel testvérként viselkedhettem, az Noel volt. A vele való kapcsolatomban pedig épp annyira akadtak hibák, mint ahogyan Kiannel is elkezdődött az egész. Ennek a két tényezőnek épp elégnek kellett volna lennie ahhoz, hogy átértékeljem a saját viselkedésemet és azt, ahogyan másokhoz állok. Ha én nem veszem észre a saját hibáimat és igyekszem felülemelkedni rajtuk, akkor hogyan várhatnék el hasonlót bárkitől, bármilyen szituációban?
Amikor Kian megkeresett, nem igazán tudtam elképzelni, hogy pontosan mivel kapcsolatban történik ez. Mégis jól esett a meghívása, és bizonyos értelemben meg is erősített abban, hogy próbálkozni megéri.
Én magam sem mondhatom azt, hogy kifejezetten közlékeny, vagy épp könnyen megnyíló személyiség lennék, mert mindig is elég nehéz volt hozzám közel kerülni. Ezért sem akartam olyasmit erőltetni, aminek nem lenne értelme. Talán ha a vállam nem árul el a múltkori alkalommal, nálunk sem törik meg olyan hirtelen a jég. Ezért talán van még egy dolog, amit a balesetemnek köszönhetek.
-  Rendes tőled. - Teljesen őszintén mondom ezt neki. Nem ismerem őt elég jól, hogy akármilyen formában ítélkezzek felette, még ha épp pozitívan is tenném, de határozottan úgy hiszem, hogy ha valaki úgy nyújt segítséget, mint ahogyan Kian is jelenleg, nem nevezhető pusztán karácsonyi csodának. Ha valaki többet tesz egy kitöltött csekknél évente egyszer, az már azt hiszem kifejezetten olyasmi, amit értékelni lehet. Még csak azt sem keverném bele, hogy Kian épp a munkáját végzi a kórházban.
-  Persze. Nem volt probléma, csak... - Nem fejezem be a mondatot, csak finom mosollyal az arcomon pislogok Kian felé. Néha úgy érzem, még a középiskolai tanári pályámmal is mellé lőttem és inkább egyetemen kellene tanítanom, ahol nem feltétlenül számít, milyen a kapcsolatom a diákjaimmal. Gyerekekkel határozottan nem tudnék foglalkozni, mert nincs olyan természetem, hogy könnyedén tudjak kezelni körülbelül harminc hat évest. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint a hirtelen lezajló esemény, amikor az öcsémet gyakorlatilag leszolgázzák. Kérdőn nézek rá, amikor folytatjuk az utunkat, de nem öntöm szavakba, amit gondolok.
-  Nagyjából annyi elfoglaltságunk van, mint a diákoknak. - Hiába mondom ki és tekintem lezártnak a dolgot, még magam is érzem, hogy ez a magyarázat nem elég kimerítő. -  Nekik a különböző óráik miatt, nekünk minden más adminisztráció miatt. - Gondolok itt például a dolgozatok összeállítására, kijavítására, az órákra való ismétlésre, a naplóvezetésre, a heti értekezletekre, a fogadóórákra, az esetlegesen bevállalt plusz órákra, de akár még a büntetésben lévő diákokra való felügyelésre is, amit időről időre mindenki megnyer magának.
-  Áá... - Nem kifejezetten akarok bármi konkrétat mondani, amikor azonban az ujját az enyémbe akasztotta, nem is tudtam hirtelenjében mást mondani. Nem húztam el a kezemet, a pillantásom pedig hamar visszatért szemmagasságba, a mozdulatnak hála követtem Kiant. -  Elég sűrűnek tűnik a programod. Lesz időd pihenni is? - Részben ezért is lenne jó, ha szimplán csak elfogadná a meghívást anyámhoz karácsonyra. Az ő jelenlétében az ünnepek alatt maximum teríteni szabad, egyébként minden mást magára akar vállalni. -  Azt mondják ezért szerencsések a tanárok, mert nekünk is vannak szüneteink, mint a diákoknak. - Egyes kollégáimnak ezek a szünetek azt hiszem kifejezetten jót tesznek, de persze nem ítélkezem.
-  Akkor rendben - bólintottam, miközben kimondtam a szavakat. Határozottan kíváncsi vagyok arra, hogy hogyan szerepel Kian a színpadon, még ha nem is olyan színházi előadásról van szó, mint azt általában elvárja az ember. -  Egyszer szívesen megnéznélek a színházban is. - Nem nézek rá, amikor kimondom ezt, mert nem akarom, hogy úgy érezze, ezzel nyomás helyezek rá, hiszen nem vagyok én különösebben senki, akitől neki szakmailag félnie kellene.
-  Még nem volt időm. - Finoman megráztam a fejemet, majd a kínálaton siklott végig a pillantásom, amit zsebre tett kezekkel vizsgáltam. Én magam is americanót kértem magamnak feketén, és egy olyan szendvicset, ami egészen szimpatikusnak tűnt, legfőképp mert nem volt benne sajt.
-  Nem gondoltam, hogy ennyi ideje megy. Mióta vagy egyébként a társulatban? - Felvontam a szemöldökeimet, miközben feltettem a kérdést. A színházi világ azon oldala, amiben Kian mozgott, viszonylag távol állt tőlem. Én magát egy előadást nagyon tudtam élvezni, egyes történetek alapjául szolgáló irodalmi művekkel együtt. Szerepelni azonban színészként egészen más érzés lehet. -  Szerintem is  többet jelentenek a cselekedetek - mondom ki könnyedén, habár egy ilyen téma akár egészen komoly eszmecseréket is igényelhet. Az, amit korábban gondoltam Kianről, a viselkedése miatt most épp megerősödött, mert olyan dolgokat osztott meg, amivel csak megerősített azon elképzelésemben, hogy ő egy jó ember. A jó emberek pedig sokszor válnak a körülmények áldozatává.
-  Mindig színész akartál lenni? - Teszem fel az újabb kérdést, hátha olyan témába futunk, amiről hirtelen tudunk majd sokat beszélgetni.
-  Igen, azt hiszem van benne valami különleges. - Talán maguk a gyerekek többet tudnának mondani ezzel kapcsolatban, mert sok esetben olyan dolgokat is kimondanak, amikre a felnőttek egyszerűen már nem képesek. Visszamenni mondjuk nem szerettem volna, mert a végén nem csak Kiant állítják szolga sorba - még ha csak szóban is -, de talán engem is megtalálna annak a kisfiúnak a megjegyzése a hátam mögött. Ilyenkor tényleg örülök, hogy középiskolások oktatását választottam és nem gyerekekét.
-  Én köszönöm a meghívást. - Jelentem ki komolyan, miközben finoman Kian felé fordítom a fejemet, de nem nézek rá premier plánban. -  Ha adományozni szeretnék, kit kell majd keresnem? - Már-már zavaromban teszem csak fel a kérdést, mert nem tudom mivel kellene folytatnom, amikor épp azt hallottam, hogy örül, hogy itt vagyok. Én magam is így érzek, főleg mert ez az alkalom csak még inkább reményt ad, hogy másképp is viselkedhetek vele, ahogyan korábban tettem; ezzel pedig ő is tisztában van. Ennek tudatában teszek mindent.
-  Döntöttél esetleg az én ajánlatommal kapcsolatban? - Teszem fel hirtelen a kérdést, mintha csak tényleg döntés kérdése lenne, nem pedig azt kérné tőlem anyám, hogy raboljam el Kiant és csak azért is vigyem magammal a karácsonyi közös étkezésre.


| 1124 | öltözet

Kian Song imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Noah Song
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
everything i wanted; Noah & Kian 091e702299d2b8ebdbea3288957e5325b7025c01
everything i wanted; Noah & Kian 3dbf26e5f8821bc7efe0e3b781bb98f10337a64a
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
My heart's hard of hearing, head full of sand
Black water reflection I've got lost in a city park Time is often higher learning I'm still barely making grades It's just about imagination anyway
★ családi állapot ★ :
everything i wanted; Noah & Kian 1ec499f2897421f7822991bbdec8b41b5444beb6
Touch of an angel, taste of a drug The look of a stranger who's seen too much Nothing comes for free, but you can pay with your heart If you got one
Tell me all your questions, all you got to ask
★ lakhely ★ :
Manhattan (Chelsea)
★ :
everything i wanted; Noah & Kian 2d7afad1dc8be5056d75b23fc7f7d0939dd474d9
★ idézet ★ :
... as the future hasn't happened yet, I guess that's up to you ...
★ foglalkozás ★ :
angol nyelv és irodalom tanár
★ play by ★ :
Lim Jae-beom
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
everything i wanted; Noah & Kian Cd048ee62e046844a7b402d1de10f04112cb07b1
TémanyitásRe: everything i wanted; Noah & Kian
everything i wanted; Noah & Kian EmptySzomb. Ápr. 10, 2021 11:13 am

Noah & Kian

Magam sem tudtam pontosan, hogy miért jött az a bizonyos megérzés Noah-val kapcsolatban, ami miatt végül idehívtam őt. Mindaz, ami korábban történt közöttünk lényegében talán az utolsó próbálkozásom lehetett, amivel őket akartam megvédeni a saját keserűségemtől, meg összességében mindentől, ami velem együtt járt egy pakkban. Biztos vagyok benne, hogy talán másképp nézne rám, ha megtudná a balesetemet és a revüt is, de ennek ellenére nem akartam elmondani. A legrosszabb dolog, amit az emberek szemében láthattam az a sajnálat volt, én pedig nem vagyok felkészülve arra, hogy szembe tudjak nézni ezzel. Főleg nem valaki olyan esetében, akiről időközben kiderült, hogy családi szálak fűznek minket össze.
Furcsa ennek az egésznek a működése. Én is érzem a család varázslatosságát, én is mindig ragaszkodtam apához annak ellenére, hogy ő hagyta el anyát. Ha most a saját önző vágyaimat akarom hajtani, akkor talán azt tudnám mondani, hogy ha apa annak idején minket választ, akkor talán életben maradhatott volna. Ellenben sosem derül ki az igazság, és velünk végig a bolondját járatta volna, Noah édesanyja – meg maga Noah is – pedig minden bizonnyal még többet szenvedett volna. Én ennek az egésznek nem akartam a részese lenni, nem akartam valaki lenni mellettük, aki erre emlékezteti őket, így megpróbáltam kihátrálni az egészből. Talán éppen ezért is kerestem meg őt végül. Mert a sors közbeszólt.
Én már túlságosan belefáradtam abba, hogy megpróbáljak jó ember lenni, és mindenki érdekeit a sajátom elé helyezni. Pont ezért is láttam úgy, hogy képtelenség tovább tűrnöm már és cipelni azokat a terheket, amik ilyen szinten nyomták a vállamat. És ezen a ponton tudtam, - hogy nem Mr. Oh, vagy Rora segítségét kell kérnem, hanem valaki másét. Hogy pontosan mit tudok tenni a bátyámért, azzal még én sem voltam teljesen tisztában, de már a legutóbbi találkozásunk is mintaértékű. Határozottan rámutatott arra, hogy dolgok már nem mehetnek így tovább, és nekem kell lépnem ez alkalommal. Nem várhattam el azt, hogy mindig a másik közeledjen felém, főleg nem úgy, hogy ebben a helyzetben én voltam az, aki többször fájdalmat okozott neki, aztán volt az a dolog a vállával is. Nem tudhattam, ő nem akart beszélni róla, de valahogy úgy éreztem, hogy hasonlók lehetnek azok, mit az én testemen a varratok. Mivel a színházban ismernek, pontosan tudják azt is, utálok és nem fogok beszélni erről az egészről nekik, így nem firtatják. Kiskorom óta vagyok jóban sok emberrel onnan, tehát határozottan kijelentető, hogy jelenleg ők azok, akik a legjobban ismernek. Azzal, hogy én Noah-t belevontam ebbe az egészbe, akaratlanul is változtatni szerettem volna a dolgok menetén.
A mai nap pedig erre egy jó alkalom volt, hogy rendezni próbáljam a viszonyom Noah-val. Mivel a fellépések előtt mindig volt egy kis időnk, legalább az itteni étterembe meg akartam hívni és azt hiszem ez az alkalom egy olyan volt, ahol ő is úgy mehetett haza, hogy egy kicsit megismerhette akár a színpadi énemet is… Ez pedig nekem sokat számított. Bár párszor találkoztam egyes előadások után vele, de teljesen más volt ez a mai alkalom, mert ide most én hívtam meg őt. Pont ezért is hagytam ott végül a gyerekeket, akikkel még lesz majd esélyem foglalkozni, mert lényegében én valakit elhívtam erre az alkalomra, így amíg az időm engedte, vele kellett lennem.
- Ebben a pár napban igyekszünk összegyűjteni a gyerekek kívánságait és mindet teljesíteni, de erre vannak kijelölt kollégák, ahogy láthatod – odaintettem az egyik beöltözött színésztársunk felé, akit körbevettek a gyerekek és vég nélkül sorolták azt, hogy milyen játékokat szeretnének – Egy kicsit besegítettem nekik.
És mivel pont közeledett felénk egy hasonló, manónak öltözött férfi, gyorsan a kezébe nyomtam azt a papírdarabot, amire én írtam fel a gyerekek kívánságait. Az már egy más kérdés, hogy mennyire lesz olvasható a dolog, de maximum majd segítek kibetűzni, amiért megszidnak a saját akcióm miatt. A férfi most csak udvariasan biccentett egyet felénk, aztán ő is ment a dolgára.
- Á értem, de már megoldódott, ugye? – nagyon nem akartam firtatni a dolgot, egyszerűen csak szerettem volna vele beszélgetni és talán ez volt az egyik téma, amibe bele tudtunk volna kapaszkodni. Kettőnk közül láthatóan én vagyok a közvetlenebb, ezt pedig mi sem bizonyította volna jobban, hogy a mellettünk gyorsan elhaladó kisfiúnak is mosolyogva simogattam meg a fejét, és már éppen szóltam volna neki, hogy vigyázzon, a lépcsőn, amikor visszafordult, és ezt kiabálta felénk:
- Nem fogod elesni, de jól esik, hogy aggódsz, te szolga!
Én egy pillanatig csak elkerekedett szemekkel néztem rá, aztán halkan elnevettem magam azon, amit mondott, és megcsóváltam a fejem. Igazából valahol megérdemelhettem ezt az egészet, mert én magam egy percig nem tiltakoztam az ellen, hogy a Mikulás szolgája lennék. Innentől kezdve lényegében veszett ügy lett volna ezt kimagyarázni.
- Gondolom egy tanárnak is legalább annyira nehéz tartani a sulis menetrendet, mint a diákoknak, ugye? – vagy talán sokkal kimerítőbb is lehet átadni a tudást, mint befogadni. Nyilvánvalóan a tanároknak óráról órára készülni kell, kitalálni az óra menetét, esetleges csoportfoglalkozásokat, és a szünetek is sokkal inkább a következő órára való felkészüléssel telnek, ami miatt fárasztó lehet sok esetben nyolctól akár hatig az iskolában lenni, aztán még otthon javítani a dolgozatokat és a következő órákra való felkészülés. Én szerintem azért nem lennék jó tanár, mert nekem már monoton lenne ez a szintű munka. Bár egy idő után minden bizonnyal a begyakorolt szerepek is annak tűnhetnek, de mindig történnek dolgok… Gondolok itt mondjuk elsősorban arra, amikor egyszer a tenyeremben szétmállott a telefondíszlet, és kénytelenek voltunk valahogy kiküszöbölni a dolgot.
- Nekem most elég aktív volt ez az időszak – finoman megvontam a vállam, aztán annak érdekében, hogy a lépcső felé tudjam terelni Noah-t, az egyik ujjamat az ő kisujjába akasztottam és az irány felé húztam őt – Még két hétig megyünk a Dzsungel Könyvével, aztán leadjuk és néznem kell más előadásokat. Valahol örülök ennek, de szerettem a projektet és hiányozni fog. Aztán ugye van még egy munkahelyen, ott is dolgoztam, nagyjából semmi érdekes nem történt.
Azt még én sem tudtam, hogy mit kellene majd elfogadnom, de több darab címe is az öltözőszekrényemben heverészett, amiket egyelőre nem volt időm átvizsgálni. Én magam nem mindig mentem a főszerepekre, nagyon szívesen voltam mellékszereplő idősebb színészek mellett is, és talán most egy ekkora volumenű, jubileumi projekt után jót tenne nekem, ha inkább koncentrálnék valami kisebb dologra. Eleget voltam a reflektorfényben, ideje átengedni azt másoknak is.
- Nem lesz belőle gond, már megvolt a főpróbánk, azon kívül csak a fellépésre kellek majd – ezzel egyáltalán nem hazudtam, én magam sem hívtam volna el őt, ha nem tudtam volna, hogy meg tudom oldani azt, hogy legalább beszélhessünk egy kicsit. Amint leértünk, megálltam a büfének kialakított rész előtt, és rápillantottam. Annak ellenére, hogy magasabb volt nálam egy kicsit, egyáltalán nem volt kényelmetlen a szemébe nézni.
- Ebédeltél már amúgy? – tettem fel a kérdést, mert én magam tudtam volna enni valamit, amitől kevésbé leszek éhes, de nem telít el annyira, hogy később baj legyen ebből – Válassz nyugodtan bármit, amit csak szeretnél.
Én is megnéztem azért, hogy pontosan miket árulnak itt, de végül egy sima americano kávé mellett tettem le a voksom kevés tejjel, és kinéztem magamnak az egyik csirkés szendvicset. Majd emlékeztetnem kell magam arra, hogy Rorának szóljak erről, mert elég jól nézett ki ahhoz, hogy az ő válogatós kis teste is befogadja majd az ételt, ennie pedig kellett valami normális kaját is a saláta mellett.
- Azt hiszem majdnem tíz éve, de én csak az elmúlt pár évben vettem részt rajta – azt nem tettem hozzá pontosan, hogy mióta, viszont annyira nem is volt fontos, hogy a múltat háborgassuk – Engem a pénzbeli része nem érdekel annyira, csak jó találkozni a gyerekekkel. Amikor van rá mód, akkor persze igyekszem adományozni, de nekem mindig többet jelentett az, amikor akartak velem játszani, vagy én olvashattam nekik mesét lefekvéskor.
Ezeket általában szívesen meg is csináltam. Sokszor beszélgettem is velük arról, hogy nem kell félniük, mert vigyáznak rájuk itt, ugyanakkor úgy gondoltam, hogy az élményeik talán azok a pillanatok, amikbe kapaszkodva vagy erősek tudnak maradni, és leküzdhetik a betegségeiket, vagy pedig egyszerűen ezeknek hála nyernek pár szép pillanatot, amikre tudnak emlékezni, és nem fáj nekik annyira az, amikor el kellett menniük.
- Több ilyet is szoktunk szervezni év közben, de erre gyűjtjük a legtöbbet. Tudod, számukra a karácsonynak van egy fajta varázsa a várakozás miatt – pár pillanatra elméláztam a semmiben, aztán elmosolyodtam – Örülök, hogy eljöttél, Noah.


1 360 || ne félj, már nem eszlek meg  everything i wanted; Noah & Kian 2624752903   || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
everything i wanted; Noah & Kian QQXcriu
everything i wanted; Noah & Kian IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
everything i wanted; Noah & Kian IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
everything i wanted; Noah & Kian 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
everything i wanted; Noah & Kian S3tYa3a
TémanyitásRe: everything i wanted; Noah & Kian
everything i wanted; Noah & Kian EmptySzer. Jan. 06, 2021 9:48 pm
Kian & Noah
"I hope one day the battle is over and you've won"
Régebben a karácsonyok arról szóltak, hogy együtt voltunk. Egyik este a szüleim meg én, otthon Jerseyben, másikon pedig a tágabb családi kör és a rokonok, főként unokatestvérek, nagynénik és nagybácsik, akik az Államokban élnek. Aztán így vagy úgy, de mindig sikerült bepasszírozni egy napot az ünnepekbe, amit a barátokkal együtt töltöttünk. Ilyenkor volt időnk nyugalmasan, nem kutyafuttában összefutni és ha különösebb felhajtás nélkül is, de megünnepelni még egy évet, amit együtt tölthettünk. Érzelgősnek hangzik, de férfiak között valahogy egyáltalán nem tűnik annak. Sosem volt benne az egyenletben egy testvér, akivel megoszthattam volna úgy az ünnepeket, mint egy közös gyerekkort. Hasonló kaliberű kapcsolataim egyedül a barátaimmal voltak, különösen Noellel. Előbb vele változott meg a kapcsolatom, amikor elment Kínába, aztán maga a testvér kérdés is egészen más fényben nyert értelmet számomra, mivel az unokatestvérek helyett gyakorlatilag kaptam egy eredetit. Nem sikerült úgy fogadni, mint ahogyan normál esetben egy idősebb testvér szokta, habár hallottam már olyan gyerekekről, akik nagyon tiltakoztak az ellen, hogy a szüleik figyelme egy 'kéretlen' betolakodó miatt osztódjon. Kicsit ilyen érzés volt nekem Kian létezése, különösen mert nehezen tudtam elhinni, hogy az apám, akit tiszteltem és aki miatt hajlandó lettem volna olyan pályát választani, ahol nem is feltétlenül élveztem volna hosszútávon karriert építeni, ilyesmit elhallgatott volna előlünk. Nem én voltam az egyetlen ember, akinek fájdalmat okozott, ezt pedig az anyám is nagyon egyértelműen kifejezésre juttatta, amin én először meglepődtem, utólag viszont már nagyon becsülöm érte.
Ha ő akkor nem tesz pontot a kérdés végére, talán még ma is abban a hitben élnék, hogy Kian csak bajt akart keverni és hazudott, amikor eljött hozzánk. Talán nincs jogom azt mondani, hogy az idő mindent megváltoztat és hogy számunkra épp elegendő telt el ahhoz, hogy ne ellenségekként, vagy szimpla semleges ismerősökként gondoljunk egymásra, hanem testvérekként, de ha az évek jelentenek valamit, ami a bölcsességet illeti, talán mindketten magunk mögött tudhatunk egy kis fejlődést. Kian is hajlandó volt felém nyitni, én pedig szintén igyekeztem - ha nem is azt éreztetni, hogy mindig mellette állok - közös nevezőre jutni vele.
- És kisfiam... Elmondtam már, de nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy...
- Anya. Tudom. - Nagyot sóhajtok, közben pedig körbe pillantok és zsebre vágom a kezem. Akármennyire becsülöm az édesanyám és értékelem, hogy most felhívott, huszonnégy - két nap múlva huszonöt - éves férfiként már nem ugyanolyan az utcán cseverészni vele telefonon, mint akkoriban, amikor megkaptam az első telefonomat és kis túlzással ő, meg apám voltak az egyetlen kontaktok a listában. Azóta ő is változott és öregedett, azok a szokásai pedig, amelyek már tinédzserként sem tetszettek - mert lázadni csak kell -, csak felerősödtek. Idén karácsonykor is számítok rá, hogy az állandó jellegű főzőtanfolyam ott lesz az ajándékok között.
- Noah Song, ne vágj a szavamba, akkor is elmondom! - Újabb sóhaj tör ki belőlem, habár ezúttal próbálom eltartani a fülemtől a telefont, amíg megteszem. Nincs értelme, hogy csak még inkább felidegesítsem a nőt a vonal túlsó végén, mert még a végén hozzácsap egy csúnya karácsonyi pulóvert is az ajándékaimhoz. Lenne ideje megcsinálni az elkövetkező pár napban. - Nem akarom látni a barátnődet nálunk, érted? Olyan kellemetlen lett az a lány és...
- Jó, rendben. Tudom. Most viszont mennem kell, majd találkozunk karácsonykor. - Kifejezetten nem segítette a kapcsolatom alakulását az a tény, hogy anyámnak igaza volt, de jelen helyzetben nem is akartam Nomira gondolni, vagy arra, hogy mi lesz kettőnkkel. Amit a telefonba mondtam, teljesen igaz volt, mivel adott címre és időpontra kellett érkeznem a kórházba, ahová Kian meghívott, nem akartam illetlen módon késve érkezni, így elköszöntem az anyámtól a telefonban, majd elindultam befelé.
Amikor megérkeztem a programra kijelölt terembe, mindkét kezemet a zsebeimbe nyomtam és legelőször is a fal mellől próbáltam végig pásztázni a helyiséget a jelenlévőkkel együtt. Fogalmam sem volt mire kellene számítanom, vagy hogy az előadás előtt is lesz-e lehetőségem beszélni Kiannal, esetleg csak utána. Nem sokáig kellett azonban ezen kattognom, mert megláttam, ahogyan kiválik a gyülekező tömegből és felém tart. Még azelőtt igyekeztem megköszörülni a torkomat, hogy el is ért volna. - Szia! - Finoman bólintottam, miközben legalább az egyik kezemet kihúztam a zsebemből. - Nem, tulajdonképpen csak nemrég érkeztem. Magánakció? - Ha nem is száz százalékig kíváncsian, de mindenképp érdeklődve pillantottam rá. Soha nem volt ellenemre az olyan jellegű adakozás, amit most a színház is szervezett, ettől függetlenül is határozottan úgy gondoltam, hogy jónak lenni nem csak ebben az időszakban jó és az ünnepek után, egész évben gondolni kell azokra, akiknek a mi segítségünkre lehet szüksége.
- Rendben. - Hagytam, hogy Kian a megfelelő irányba indítson, majd egészen addig viszonylag lassú léptekkel közlekedtem, amíg nem csatlakozott mellém. - Nem igazán, volt egy kis dolgom, ami elhúzódott. - Nem tartom szükségesnek, hogy elkezdjem magyarázni milyen élmény Nomival ajándékot választani a szüleinknek, én magam is inkább elfelejteni próbálom a mai élményt, amiben amúgy sem akartam részt venni, mert tisztában voltam vele, hogy nekem ma más programom van. - Jól, kösz. - Mivel már az évek során megtanultam, hogy ez mennyire passzív-agresszívan is hangozhat, csak pár másodpercet vártam, mielőtt folytattam volna: - Szünet van a suliban, így most elég sok a szabadidőm. És te? Nem fognak keresni, amiért eljöttél? - A liftnél előre engedem Kiant, részben azért, mert személy szerint fogalmam sincs arról, hogy pontosan hány szintet jelent az a 'le', amit ő korábban emlegetett, így a gomb megnyomásánál rá bízom magam.
-  Jó kezdeményezés ez a program. Mióta csináljátok? - Sosem voltam a szavak embere, a kettőnk hátterével pedig csak még nehézkesebben indul meg a nyelvem. Így személyesen azonban talán egy fokkal nyíltabbnak is tűnhetek és nem fogok úgy ráijeszteni Kianre, mint üzenetben.


| 914 | öltözet

Kian Song imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Noah Song
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
everything i wanted; Noah & Kian 091e702299d2b8ebdbea3288957e5325b7025c01
everything i wanted; Noah & Kian 3dbf26e5f8821bc7efe0e3b781bb98f10337a64a
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
My heart's hard of hearing, head full of sand
Black water reflection I've got lost in a city park Time is often higher learning I'm still barely making grades It's just about imagination anyway
★ családi állapot ★ :
everything i wanted; Noah & Kian 1ec499f2897421f7822991bbdec8b41b5444beb6
Touch of an angel, taste of a drug The look of a stranger who's seen too much Nothing comes for free, but you can pay with your heart If you got one
Tell me all your questions, all you got to ask
★ lakhely ★ :
Manhattan (Chelsea)
★ :
everything i wanted; Noah & Kian 2d7afad1dc8be5056d75b23fc7f7d0939dd474d9
★ idézet ★ :
... as the future hasn't happened yet, I guess that's up to you ...
★ foglalkozás ★ :
angol nyelv és irodalom tanár
★ play by ★ :
Lim Jae-beom
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
everything i wanted; Noah & Kian Cd048ee62e046844a7b402d1de10f04112cb07b1
Témanyitáseverything i wanted; Noah & Kian
everything i wanted; Noah & Kian EmptyHétf. Jan. 04, 2021 3:37 pm

Noah & Kian

- Tényleg igazat mondasz? Ugye nem hazudsz nekünk? – a kíváncsi gyerekhangon nem tudtam nem elmosolyodni, ahogyan összegörnyedtem, mert két kis mancs ragadta meg a jobb és a bal kezemet is.
- Miért hazudnék nektek? – egészen kedvesnek hatott a hangom, de a fejemet ennek ellenére is megcsóváltam – Tényleg minden egyes szó igaz. Szeretnétek kisujj esküt?
Egyáltalán nem lepett meg, hogy igaz volt a válasz, szóval leguggoltam a két kisfiú mellé, és egyesével végrehajtottam velük a folyamatot. Pontosan tudtam, hogy fognak ajándékot kapni 25-én, és a színháznak is egyszerűbb dolga van akkor, ha tudjuk, hogy mit szeretnének a gyerekek. Ezek a kis srácok elevenek és vidámak voltak, amitől nekem még jobban összeszorult a szívem, hiszen a legtöbben olyan súlyos betegségben szenvedtek, amiből nem is biztos, hogy túl fognak élni. Éppen ezért is volt számomra nagyon fontos az, hogy legalább egy kicsit támogatni tudjuk őket. Már nagyon régóta részt vettem minden egyes alkalmon, amikor idejöttünk, és minden tőlünk telhetőt megtettünk annak érdekében, hogy a gyerekek jól érezzék magukat legalább ezen a pár napon. Gondoskodtunk arról, hogy kapjanak édességet – azok is, akik esetlegesen cukorbetegek – igyekszünk pénzt gyűjteni a kórház számára, amit a felszerelésekre költhet, illetve ajándékokat is adunk a gyerekeknek. Mind egyet értünk abban, hogy ezeknek a gyerekeknek a legfontosabb, hogy ha az utolsó napjaikat élik, akkor legalább egy kicsit meg kell szépítenünk a napjaikat.
- Na akkor – helyet foglaltam az egyik asztalnál, időközben pedig szereztem magamnak egy tollat is, papírral – Szépen sorban mondjátok el a neveteket, hogy mennyi idősek vagytok, és azt, hogy jók voltatok-e. Ezután pedig megírjuk a listát, hogy mit szeretnétek karácsonyra.
A két kisfiú persze egyszerre kezdett el beszélni, aminek hatására többen is odajöttek a kórházban ólálkodó, szépen felöltözött gyerekek közül. A végén már ott tartottunk, hogy egy egész terjedelmes listát sikerült összeírnom, illetve az egyik kiskölyök az asztal alatt olyan vehemenciával markolászta a combomon a nadrágomat, hogy kénytelen voltam felvenni és az ölembe ültetni.
- Ugye tudod, hogy nem én vagyok a Mikulás? – óvatosan fogtam át gyerek derekát, hogy tényleg biztosan üljön, ha már felimádkozta magát a székre – De ha majd eljön hozzátok 25-én, akkor majd pont így kell elmondanotok neki, hogy mit szeretnétek és azt, hogy jó gyerekek voltatok. Én egy kicsit talán fiatal lennék az igazi Mikuláshoz képest, és kevésbé bölcs.
- Tudjuk, hogy te csak a Mikulás szolgája vagy! – egészen összetörte a szívemet azt, amit az egyik kislány vágott hirtelen a fejemhez – A Mikulás nem úgy néz ki, mint te! Nem vagyunk már kicsik!
Én a magam részéről ezzel tudtam volna vitatkozni de ennek ellenére még egy sort szájaltam a csajszival, aztán végül tényleg sikerült összeírnom mindenki kívánságát. A papírt gondosan összehajtogattam és az öltönyöm belső zsebébe rejtettem, hogy majd leadhassam azt Garynek... Közben pedig már azon gondolkoztam, hogy miként vehetem majd rá őt, hogy Mikulásnak öltözzön.
A fiúcskát óvatosan tettem le a földre, mert a folyamatosan keletkező tömegben időközben felfedeztem Noah arcát is. Mivel én hívtam ide, mindenképpen beszélni akartam vele, mert azt hiszem volt miről. Ebben első sorban a kis szemüveges fiúcska gátolt meg, aki két kézzel ragadta meg az ujjaimat.
- Nem játszol velünk egy kicsit? – egészen nagy szemekkel nézett rám, amibe belesajdult a szívem. Néhány kollégámnak ismertem a gyerekeit, éppen ezért már elég régóta jól kijövök a gyerekekkel.
- Később majd játszom veletek, megígérem. És olvasok mesét, ha majd mész aludni jó? – ezúttal én tartottam fel a kisujjamat a fiúcska felé, aki rögtön bele is akasztotta az övét az enyémbe. Még kapott egy buksi simogatást, én pedig képtelen voltam letörölni az idegességem ellenére is a mosolyt az arcomról. Akkor is, amikor a bátyámhoz léptem.
- Szia – nem igazán tudtam, hogy mit kellene tennem ebben a helyzetben, szóval csak párszor átfésültem az ujjaimmal a gondosan beállított tincseimet, amiért később biztosan kapni fogok még a fodrászunktól – Sokat vártál rám? Ne haragudj, a magánakcióm egy kicsit jobban sikerült, mint ahogyan azt terveztem.
Határozottan nem a mi dolgunk volt az, hogy összeszedjük a kívánságokat, de úgy mosolyogtak rám a gyerekek, hogy muszáj volt odamenni hozzájuk. Amúgy is már mentünk egy kört annak érdekében, hogy bemutatkozzunk nekik és üdvözöljük őket, aztán pedig egyszerűen rám ragadtak, én pedig nem akartam őket lerázni és a megfelelő kollégához vezetni őket. Addig legalább volt idejük egy kicsit pihenni.
- Gyere menjünk le, meghívlak egy kávéra – óvatosan csúsztattam a kezemet a háta mögé és a megfelelő irányba kezdtem el terelni – Egész jó itt az éttermi rész. Egyébként ettél már? Hogy érzed magad?
Egyelőre nem akartam rátérni a lényegre, mert én magam egy olyan valaki vagyok, aki nagyon jól irányt tud mutatni mindenki másnak, de a saját érzéseiről nem beszél könnyen. Szerintem Noah-nak is könnyebb, ha nem vágok bele rögtön abba, amit mondani akartam.

770 || ne félj, már nem eszlek meg  everything i wanted; Noah & Kian 2624752903   || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
everything i wanted; Noah & Kian QQXcriu
everything i wanted; Noah & Kian IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
everything i wanted; Noah & Kian IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
everything i wanted; Noah & Kian 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
everything i wanted; Noah & Kian S3tYa3a
TémanyitásRe: everything i wanted; Noah & Kian
everything i wanted; Noah & Kian Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
everything i wanted; Noah & Kian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian
» the truth untold | Noah & Kian
» losing me, it's better than losing you; Noah & Kian
» i just wanted to see you - dakota/braulio
» Kian & Rora | need a little Christmas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: