New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Calliope S. O'Connor
TémanyitásCalliope S. O'Connor
Calliope S. O'Connor EmptySzomb. Jan. 02 2021, 11:03
Calliope Saoirse O’Connor

Karakter típusa:
Keresett
Teljes név:
Calliope Saoirse O’Connor
Becenevek:
Cali, Callie
Születési hely, idő:
Dublin, Írország, 1994. május 12.
Kor:
26
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Hajadon
Csoport:
Média, művészet és sport
Egyetem:
NYU - Tisch School of the Arts + Photography & Imaging /már végzett
Munkabeosztás:
Profi fotóművész
Munkahely:
Szabadúszó
Hobbi:
Lovaglás; festés; a ház körül ténykedni; állatokkal foglalkozni; túrázni; a konyhában kísérletezni, ha van idő; utazni; futni.
Play by:
Amber Heard

Jellem
Sokan az alapján bélyegeznek meg, amit épphogy látnak belőlem. Azt mondják csélcsap vagyok, könnyűvérű és megbízhatatlan, akit lehetetlen komolyan venni, pedig ez nem igaz. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy élvezem az életet, és nyitott vagyok a világra. Talán kicsit furcsa, nem mindennapi értékeket vallok, de nem ítélkezem.
Eredendően nincs bennem rossz szándék. Tudom, hogy nem mindenki jó a világon. Tudom, hogy van egy sötét oldal, amit a többség nem lát, vagy nem szeretne látni, én azonban nem hiszem, hogy a világ csakis fehér, vagy fekete lenne. Hiszem, hogy vannak jó emberek, akik képesek rossz dolgokat tenni. Ettől függetlenül azonban még nem lesz eredendően rossz, igaz? Nem vagyok naiv, különbséget tudok tenni, csak éppen sokszor nézek az indokok mögé ahelyett, hogy élből elutasítanék, vagy beskatulyáznék valamit.
Szeretek partikra járni, szeretek néha kirúgni a hámból, és úgy alakítani az életem, ahogyan én jónak látom. Ez annyira elítélendő lenne? Nincs bennem rossz szándék senki felé, viszont van egy olyan önző oldalam, hogy az legyen a legfontosabb számomra, nekem mi okoz örömöt, mi az, amitől jól érzem magam. Igazi művészlélek vagyok a magam csapongásaival. Jellemző rám a szabadszájúság, viszont hűséges típus vagyok azzal szemben, aki valóban fontos nekem. Ilyen ember nem sok akad a környezetemben, de őket tényleg nagyra értékelem, és ezt érzékeltetem is velük. Más esetben minden további nélkül török borsot mások orra alá. Nem kifejezetten vagyok bosszúálló, de azért nem kell félteni, és azzal sincs gondom, ha ki kell állnom magamért.
Néha elmegyek templomba, máskor meg a legvadabb buli kellős közepén tombolom ki magamból a feszültséget. Határozottan elmondható rólam, hogy hangulatember vagyok, némi íres temperamentummal és büszkeséggel, meg azzal a fene nagy önérzettel és női szeszéllyel kombinálva. Szeretek néha rájátszani arra, hogy a külsőm, vagy a viselkedésem alapján megítélnek valahogy, de miért ne legyek tipikus buta szőke, ha annak akarnak látni?
Valójában azonban szívesen adakozok a hajléktalannak a metró lejáratánál, és megfogom egy idős ember karját, ha át akar kelni az úton. Felszedem a szemetet, ami a parkban a kuka mellé esett, és az állatokról való gondoskodás legalább akkora szenvedélyem, mint a fotózás. Nem vagyok lusta, nem esik le a gyűrű az ujjamról, ha dolgozni kell, de ha megjelenek valahol, és láthatóan elítélnek, akkor feleslegesnek érzem, hogy bizonygassam, mekkora tévedésben élnek. Olyankor annyit kapnak belőlem, amennyit ők látnak. Annyit, amennyit én adni akarok.


Múlt
A reptereknek van egyfajta sajátos dinamikája, olyan atmoszféra, ami sehol máshol nincs. Mint egy kis külön világ, mindenki rohan és megy céltudatosan a dolgára, mások akár órákon át, félig elszenderülve várakoznak. Olyan, mint egy átmeneti szállás, egy kis megálló az ember életében. Megismerkedik másokkal, új barátokra és kapcsolatokra tesz szert, vagy egyszerűen csak elmerül a gondolataiban, míg az órák kíméletlenül repülnek el a fejünk felett.
Voltak, akik utálták az itt töltött időt, én azonban kedveltem. Tudom, hogy furcsa vagyok, de sosem szerettem a hétköznapi dolgokat. Én az a típus voltam, aki szívesen elegyedett beszédbe más utasokkal, akik várakozásra kényszerültek, és nem egyszer profitáltam is ezekből az új ismerősökből. Volt olyan is, hogy ugyanazzal megbeszéltük, hogy a következő utazásunk alkalmával találkozunk ismét, mert kellemes volt együtt tölteni az időt. Akadtak kedvenc reptereim a világ számtalan helyén, és ha arra vetődtem, akkor bizony előfordult, hogy inkább egy olyan járatra váltottam jegyet, ami hosszabb átszállást jelentett. Beteges lenne, vagy különc? Talán is-is, de nem bántam. Mindig ihletet kaptam errefelé.
Most is ebben a zsongásban merültem el, belesüppedve az egyik kényelmesebb várószékben, amikor megcsörrent a telefonom. A nemrég készített képeket böngésztem át a laptopomon, amikor rezegni kezdett a zsebemben a készülék, úgyhogy némi ügyeskedés után végül sikerült előbányásznom a kitartó hívó legnagyobb örömére. Azért egy pillanatra görcsbe rándult a gyomrom, amikor megláttam, hogy ki az, de pár pillanattal később már vidáman szóltam bele, félresöpörve a rossz érzéseimet.
- Alice?! Szia! – ajkaimon széles mosoly táncolt, miközben leraktam a gépet a mellettem lévő székre, és kicsit lentebb csúszva, csizmás lábaimat az előttem lévő bőröndre raktam. – Mi a helyzet? Ugye nincs semmi baj? – haraptam be mégiscsak a szám szélét, mert csak úgy sosem hívott. A leányzó a farmon dolgozott már jó két éve, és egészen jó barátságban voltunk egymással, de ettől függetlenül nem beszélgettünk csak úgy minden nap. Ezért is ijedtem meg, hogy történt valami. Valami rossz, Aidannel. Azt nem éltem volna túl, ez biztos. Nem sok emberhez ragaszkodtam ezen a poros sárgolyón, de hozzá igen. Túl sokkal tartoztam neki, annyival, hogy valószínűleg egy élet is kevés lenne ahhoz, hogy törlesszek neki.
- Öhm… igazából nem tudom. Mikor jössz haza? – érdeklődött, a feszültség érezhetően csengett ki a hangjából, nem volt nehéz rájönni, hogy valami miatt ideges. Ideges, és hozzám fordult, ráadásul nem nyugtatott meg különösebben a válasza sem. Nem volt egyértelműen aggodalmat eloszlató.
- Elég rosszul hallak… - vallottam be némi grimaszolás közben, ahogy próbáltam értelmezni a vonal túlsó végéről jövő szavakat. – A reptéren vagyok, várom a csatlakozást. Még jó pár óra, aztán mennék tovább a következő munkára. – futólag pillantottam csak az órámra, hogy ellenőrizzem, mennyi van még az indulásig. – De bökd már ki, hogy mi a fene van, nem szoktál csak úgy hívni. – mivel egy hangos, túl sok gyerekes család tanyázott tőlem alig néhány méterre, így kénytelen voltam bedugni az egyik fülem, ha tovább akartam folytatni ezt a beszélgetést, és kiszedni Aliceből, hogy mitől ennyire ideges.
- Itt egy nő. – azt hittem rosszul hallok, aztán elkezdtem nevetni.
- Ennyi? Mégis milyen nő? – megfordultak ott elég sokan, szóval ez nem volt valami nagy hír, számomra legalábbis nem. Aidannel a kapcsolatom elég sajátságos volt, de ez engem sosem zavart. Az sem, ha rajtam kívül volt valakije, ahogyan őt sem, ha én szedtem össze egy-két embert. Éltük a saját életünket, ugyanakkor volt egy közös utunk is, aminek reméltem, hogy soha nem lesz vége.
- Nem tudom, de pár napja ideköltözött. Most itt lakik. – ismételte el, mintha csak nyomatékosítani akarná, amit mondott.
- Hogy mit csinál??!! – a hangom megugrott egy oktávnyit egészen biztosan, ahogy visszakérdeztem. Ez azért már több volt a soknál, ez nem tartozott a megszokott dolgok közé. A számomra eddig ismeretlen zöld szemű szörny úgy ütötte fel a fejét bennem, hogy minden gondolatomat másodpercek alatt kitöltötte. Gyerekes lennék, amiért megijedtem, hogy esetleg más is kisajátítja azt, aki hozzám tartozott? Egyáltalán nem tetszett ez a fajta változás, pedig nem voltam soha az ellen, hogy folyjon az élet körülöttem. Ez viszont olyannyira váratlanul ért, hogy köpni-nyelni nem tudtam szinte.
- Ideköltözött. – sajnos tökéletesen hallottam elsőre is, és egyáltalán nem tetszett.
- Jó. Kösz, hogy szóltál. Keresek egy New York-i gépet… - szerencsétlen Alice mielőtt bármi egyebet közölhetett volna még velem, már bontottam is a vonalat, hogy Los Angeles helyett hazafelé vegyem az irányt. Ennyire sokáig lettem volna távol? Csupán néhány hét volt, és most újra úgy tűnt, hogy fenekestül felfordul az életem. Magasról kellett volna tennem erre az egészre, de valamiért mégsem ment, és ez aggasztott. Nagyon.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Calliope S. O'Connor
Calliope S. O'Connor EmptyPént. Jan. 08 2021, 12:40
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Calliope!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem egy olyan elveszett kislány típusnak tűnsz, akit a széltől is óvni kell és sokszor az jött le, hogy inkább tőled kell védeni másokat.Very Happy Nem félsz kiállni az igazad és a számodra fontos személyek mellett, ahogyan attól sem, hogy a magad elképzelése szerint éld az életedet. Lehet mások önzőségként könyvelik el ezt, de lássuk be, az embereknek minden olyasmi eset annak hat, ha már valaki inkább saját magára gondol helyettük. Pedig a nap végén rá kell jönnünk, hogy a boldogságunkat csakis magunknak tudjuk megteremteni és bár jó ha vannak olyanok körülöttünk, akikre számíthatunk, de mellette tudnod kell, hogy egyedül is képes vagy boldogulni, ha a helyzet nem a legjobbak szerint alakul.
Ellentmondások alkotnak téged és a jellemedet olvasva egyből megelevenedett előttem a kép a vállaidon ücsörgő angyal és ördöggel, akik a kezedet megragadva egyszer az egyik majd a másik irányba húznak. Smile
Nem félsz attól sem, hogy nyiss mások felé és ezzel szerintem nincs is semmi gond. Manapság az az elterjedt, hogy mindenki a saját világába van elmerülve, de én úgy gondolom titkon mindenkinek jól esik egy kis beszélgetés vagy érdeklődés, érkezzen akár az egy idegentől is. Akiknek pedig nem, azok elhiheted úgyis hallatni fogják majd ellenkezésüket. Very Happy Te pedig ne engedd, hogy bárki is ezt a tulajdonságodat elnyomja benned.
Ahogyan látom egy igazán érdekes szituval kell majd szembenézned, ami természetes, hogy valahol mégiscsak zavar. Még ha a kapcsolatotok nem is olyan, azért kimondatlanul is ott vannak azok a szabályok. De talán ezzel az úttal magyarázatot is kapsz majd a benned felmerült kérdésekre. Egy valami viszont biztos: nem hinném, hogy unatkozni fogsz majd.Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Calliope S. O'Connor A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Calliope S. O'Connor D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Calliope S. O'Connor 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Calliope S. O'Connor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Calliope O'Hara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: