New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

you'll find me in the lonely hearts | mitch & nihal
Témanyitásyou'll find me in the lonely hearts | mitch & nihal
you'll find me in the lonely hearts | mitch & nihal EmptySzer. Dec. 23 2020, 19:36

Girls and their curls and their gourmet vomit, Boys and their toys and their six inch rockets... We're all very lovely 'til we get to know each other, As we stop becoming friends and we start becoming lovers.
nihal and mitch
Összerezzenve térek magamhoz az ágyban; beletelik néhány kínosan hosszú másodpercbe, míg elül a pánik, mert rájövök, hogy otthon vagyok, a sajátomban. A felismerést rögtön a fejembe bekopogtató fájdalmas lüktetés követi, amitől ismét lecsukódnak a szemhéjaim, bár valamiért tudom, hogy képtelen leszek visszaaludni, hiába sajognak a végtagjaim. Csukott szemmel nyúlok ki oldalra, bár nem lep meg, hogy Vincent hűlt helyét találom csak. Szombat van, ilyenkor jár teniszezni Devonnal délelőttönként. Ha egy sorozatban volnánk, talán hagyott volna egy post-itet a párnán, amiben leírja, hol van, és még egy mosolygó fejet is rajzol oda. Talán rögtön költ egy haikut arról, milyen éteri látomás vagyok alvás közben, és milyen nehéz volt itt hagynia.
Mármint, tudom, hogy mindig éteri látomás vagyok, de Vincent nem az a költő típus.
A rendes kapcsolatokban így működik, ugye? Elég gyorsan elmúlik az az időszak, amikor minden nap minden percében tudni akarod, hol a másik, és semmi máson sem jár az agyad, csak azon, mikor láthatod újra. Az apró dolgokban mutatkozik meg a hiányuk, például látsz valami vicceset a tévében vagy olvasol egy érdekes cikket, és ők az elsők, akiknek elmondanád, ezért írsz nekik. Köszönés nélkül, csak a lényeget. Aztán küld vissza valami reakciót, jobb esetben ír is, és előbb-utóbb úgyis találkoztok majd, aztán megbeszélitek, ha érdemes. Sok párkapcsolati szakértő szerint a hosszútávú siker titka épp az, hogy mindkettőtöknek meglegyen a saját élete is a közös mellett; ha az egyensúly felborul, az egyik fél túlzottan dependens lehet a másik irányába.
Belegondolva abba, hogy nézett ki a tegnap estém, mielőtt hazaestem volna valamikor hajnalban, senki sem vádolhat azzal, hogy nincs saját életem.
Beletelik egy kis időbe, mire összeszedem magam, hogy legalább a telefonomat megkeressem. New York nem a csendről híres, mégis üresnek érzem a lakást. Unalmasnak. Azt a fajta nyugtalanságot hordozza magában, ami túlzottan kényelmetlen hosszútávú elviselésre. Úgyhogy végül ráveszem magam, hogy írjak a közös családi chatünkbe; ki ér rá… nos, rám?
Leta dolgozik, nem meglepő módon. Meglepőbb módon viszont Avie azt írja, viszonylag hamar, hogy nyugodtan menjek át hozzájuk ebédre.
Mivel én kérdeztem, eléggé átlátszó volna megpróbálni visszautasítani az ajánlatot, annak ellenére, hogy nem sok kedvem van átmenni. Nem csak azért, mert nagy a távolság.
Lehet, hogy ez a nem akarás is közrejátszik abban, az átlagos „minden is fáj” érzettel karöltve, hogy végül visszaalszom. Nem sokat, csak úgy két órát, azt követően, hogy elküldtem a „persze, összeszedem magam és megyek” üzenetet. Szóval gondolom mostanra azt hiszik, vagy nem megyek, vagy meghaltam, de egyik esetben se kell több gombakrémlevest csinálniuk.
Na nem baj. Legalább majd meglepődnek, amikor beállítok. Egyébként is szeretek meglepetést okozni. Más körülmények között talán még arra is hangsúlyt fektetnék, hogy ehhez mért külsővel jelenjek meg, ám mivel a bevett aszpirin se segít sokat a helyzeten, inkább megelégszem az első kezembe kerülő ruhákkal és egy sportcipővel. Tulajdonképpen még azon is elgondolkozom, hogy megfésülködjek-e; szerencsére anélkül is jobban festek, mint sokan, akik megteszik.
Két hibás próbálkozás után harmadjára sikerül beütnöm az Avie-ék által bérelt társasház nyitókódját (mindig bajban vagyok az utolsó két szám sorrendjével, egyszer pedig szimplán félrenyomtam), aztán nem túl lelkesen zárom be magam a liftbe is. Nem vagyok klausztrofóbiás, csak nem szeretem. A lakásban is ezért nem akartam egyedül maradni.
Valahogy nem jutott eszembe az az eshetőség, hogy mégse Avie nyit ajtót, miután bekopogok. Sőt, mintha teljesen megfeledkeztem volna Nihal létezéséről, már a lakásban. A fáradtságon és a fejembe tömött vatták neuroblokkoló hatásán túl nem tudom másra fogni, hogy nem kötöttem össze az ő személyét és Avie élettársának létét. Pedig ha utóbbi nem létezne, soha nem is ismerem meg Nihalt, és nem lenne okom a tagadásra sem.
Annak ellenére, hogy talán illendő lenne, nem kapom el a tekintetem, amikor megjelenik az ajtóban, sőt; ha kell, addig nézek vele farkasszemet, míg el nem fáradok. – Nihal! Szia. Azt hittem, dolgozol. – Bár jó kérdés, hogy akkor kire utalt volna többesszámban Avie az üzenetében. – Avie írta, hogy jöjjek át ebédelni…? Mondjuk, két órával ezelőtt volt, de technikailag nem írta, mikorra jöjjek, szóval még korán is lehetek.
Bár próbálok elnézni Nihal mellett az ajtóban, se nem látom, se nem hallom bizonyítékát annak, hogy a nővérem itt lenne. Pedig biztosan nem írta, hogy terv lefújva. – Ő… itt van? Vagy van egy másik lakása, amiről nem tudok?
Egy részem talán azt kívánja, hogy legyen, és ne kelljen kettesben legyek Nihallal, az a legutóbb se sült el jól; bár kérdés, kinek mi a "jó", és mi számít kettesben lévésnek. A klub talán tele volt, de azt se látta volna senki, ha valaki nyakon szúrja a másikat. Ha behunyom a szemeim, talán még látnám is a villódzó fényeket; tettem már rosszabbat is.
A másik felem viszont mindig élvezettel hagyja, hogy a férfiak szenvedjenek a közelemben.
Rolling Eyes  |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: you'll find me in the lonely hearts | mitch & nihal
you'll find me in the lonely hearts | mitch & nihal EmptyPént. Jan. 15 2021, 21:09


i can sense it something important is about to happen it's coming up it takes courage to enjoy it the hardcore and the gentle big time sensuality
mitch and nihal
A tegnap este halvány emlékeivel nyomasztva kelek fel reggel, amiből megállapítom, hogy… ez még elég kevés volt, de mivel Avie kivételesen már ébren van, így nem nagyon akarom húzni az időt, és nagy nehezen kimászom az ágyból. Egyből a gyógyszerek felé veszem az irányt, mert az éhgyomorra kávé után közvetlenül már csak az éhgyomorral fejfájáscsillapító, ami igazán jót tesz a gyomornak, mi legalábbis az egyetemen az tanultuk – nem. Ellenben a lüktető fejfájással nem tudok másként megküzdeni, és nincs is kedvem a mai nap folyamán a továbbiakban foglalkozni vele. Sajnos, tisztában vagyok vele, hogy maximum csak tompíthatom. Gyakorlott másnapos vagyok, tudom, melyik gyógyszer válik be nálam a legjobban, viszont a tompításnál többet elérni amúgy sem fogok tudni. Mindig reménykedem a csodában, de nem jön össze. A reggeli kávémmal veszem be a kapszulát, egy gyomorvédő kíséretében, csakhogy adjak tovább az egészséges életmódnak, ha már az előbb ezt nagyon alaposan végiggondoltam. A felkínált reggeli lehetőségétől viszont szimplán csak rosszul vagyok, így egy illedelmes visszautasítást követően elmegyek tusolni. Bár biztos vagyok benne, hogy tegnap este is letusoltam, mikor hazaértem, de mégis, a fejemnek is úgy érzem, jót fog tenni, na meg, mindent nem tudok sajnos lemosni magamról, még ha kitartóan megpróbálom most is.
Ezekkel a gondolatokkal fekszem le a kanapén, mint aki jól végezte dolgát, és kezdek kapcsolgatni a tévében. Szinte meg sem lepődöm, hogy amikor én taccson vagyok, akkor a legaktívabb Avie, amitől csak még inkább bűntudatom támad. Nem mintha amúgy nem marna belülről már jó ideje, most mégis úgy érzem, hogy egyesülve az üres gyomrommal, a gyógyszerrel és a kávéval egyenesen ki akarná magát vájni belőlem. Máskor én vagyok a helyében, én vagyok az a lelkes figura, aki körberohangálja, tömi belé a kaját, főleg a rosszabb napjain, így aztán hálás vagyok azért, hogy ezt igyekszik visszaadni most, ha minimálisan is, de attól még… jelenleg nem érdemlem meg, és nem is érzek kellően jól magam ahhoz, hogy megfelelő mértékben értékelni tudjam.
Már éppen kezdene lenyugtatni a fejemben a lüktetés, amikor Avie bejelenti, hogy átjön hamarosan ebédre Mitch. Érzem, ahogyan bukfencezik bennem minden egyet, és ki is rohanok a mosdóba, mielőtt még nagyobb baj lenne, és takaríthatnám is fel. Tényleg már csak ez hiányzik a napomból. Ráadásul, ez, hogy Mitch idejön, olyanná teszi a dolgot, mintha neki csak így… semmi sem történt volna. Irigylem az agyát, hogy neki csak úgy kilökte, vagy fogalmam sincs, mi állhat amögött, hogy lazán át mer jönni, ugyanakkor végül is, lehet logika amögött, hogy a legjobb taktika, ha szimplán csak úgy teszünk, mintha mi sem történt volna. Kár, hogy az én fejem nem így működik, én az a fajta ember vagyok inkább, aki őrlődik a dolgokon, szenved, és egyszerűen borzalmasan hazudok. Most viszont, mindenki lelki békéje érdekében muszáj leszek összeszedni magam, mert… ezzel sajnos nemcsak egy ember bántanánk meg, ráadásul olyanokat, akik fontosak számunkra. Amúgy sem szeretek embereket megbántani, de ha nem szeretném őket, nem lenne kötelék közöttünk, előbb túlteszem magam rajta.
Minden percet kínzóan lassúnak érzek, szinte érzem, hogy másodpercenként fokozódik bennem a nyomás, melyet a tévé olcsó, szar kínálata sem képes elnyomni, amitől mondjuk olyan óriási nagy csodát éppenséggel nem vártam, ismerve a műsor alacsony színvonalát, de a csoda még itt is megtörténhet. A pillanat, amikor viszont Mitch megérkezik, csak nem akar eljönni, és lassan már kezdek abban is reménykedni, hogy talán megúszom az egészet. Avie pedig értetlenkedik egy sort, de hát, ismeri a húgát, szóval nagy ügyet nem csinál belőle. Meg valamennyire már én is ismerem Mitchet, volt már rá pár évem, hogy megismerjem. Ez is egyfajta hatásos belépő lesz, ha megérkezik végül. Ettől függetlenül felajánlom nagy szenvedésemben, hogyha megérkezne, akkor fogadom őt, nagyon szívesen, míg Avie elmegy vásárolni. Szinte alig telik el pár perc, és meg is hallom a kopogást. Mély levegőt veszek, melyet egészen addig sikerül tartanom, míg fel nem tápászkodom a kanapéról.
Egy pillanat erejéig még reménykedtem, hogy esetleg valaki más érkezett. Vagy, hogy Avie hagyta itthon a kulcsát, de hát, ennyi idő alatt csak nem vásárolna be. Ha mégis, akkor valami díjat adok neki, és én többet nem is próbálkozom vele, mert míg nekem egy élet, mire mindent megveszek, és kifizetek, addig neki ez úgy néz ki, pillanatok műve alatt összejön. De nem. Mitch az. – Szia. Még korán vagy, ne aggódj, nem kezdtük el az ebédet készíteni. Gyere be addig nyugodtan – állok odébb, hogy be tudjon lépni, és bezárhassam utána az ajtót.
Alapvetően egész jól kijövünk. Sőt. Ha kell, mi vagyunk a társaság szívei, akik ha néma csend van, fel tudnak dobni valami témát. Most viszont úgy érzem, hogy bár alapvetően más kontextusban a kapcsolatunk bár szintet lépett, mégis, jelen körülmények között mégis inkább csak visszavetett mindent. Ez még kínosabb lesz, mint amennyire sikerült elképzelnem a várakozás közepette. Jelenleg fogalmam sincs, mit kezdjek ezzel az egésszel.
Felnevetek a válaszán, pedig semmi vicces nem volt benne. A hülye is megmondaná rólam, hogy zavarban vagyok. Mitch számára még inkább nyilvánvaló lesz. Avie számára pedig végképp. Azt hiszem, itt a vég. Minden, amiért az elmúlt évek során egy klubban veszett el. Még csak nem is vagyok annyira bulizós. Miért pont tegnap kellett elmennem egy kollégákkal induló baráti sörözést követően? Miért pont oda, ahol összefutottam vele? Miért, miért, miért. A legnagyobb kérdés, hogy miért nem ad senki semmire sem választ, és miért kell ilyenekkel foglalkoznom?
- Én lepődnék meg a legjobban, ha lenne egy másik lakása. Pláne, hogy szerintem te azzal még inkább tisztában lennél, mert neked elmondaná, előlem meg titkolná, mert ki tudja, mit rejteget ott. Szóval csak szimplán megnyugtató, hogy nem tudsz te sem ilyesmiről – fecsegek tökre feleslegesen tök nagy baromságokat. – Csak a boltban van. Ülj le amúgy nyugodtan. Kérsz valamit addig is, míg várakozunk? – kérdezem meg, mikor rájövök, hogy épp a pocsék házigazda szerepében (is) tetszelgek. Jelenleg pocsék társalkodópartner is vagyok, ha már azon nem tudok segíteni, akkor legalább házigazdaként remekeljek. Nem érzem úgy, hogy túlságosan is jó leszek a mai napon ebben (sem).
- És, hogy vagy? Neked is szétrobban a fejed? – kérdezem meg, miközben majdnem leülök, gondosan ügyelve rá, hogy a lehető legtávolabb kerüljek Mitchtől. Nem mintha, most, józan – bár nem túl tiszta – fejjel bármi megtörténhetne, de az ember nem lehet elég óvatos.
végre ide is eljutottam :3 |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: you'll find me in the lonely hearts | mitch & nihal
you'll find me in the lonely hearts | mitch & nihal EmptySzomb. Feb. 06 2021, 18:43

Girls and their curls and their gourmet vomit, Boys and their toys and their six inch rockets... We're all very lovely 'til we get to know each other, As we stop becoming friends and we start becoming lovers.
nihal and mitch
Ha az emberek megtudják, hogy csak lánytestvéreim vannak, ráadásul kettő is, két dolog jut eszükbe. Az első, hogy jajj, akkor biztos több ruhatárból választhatsz! Ezt nyilván azok mondják, akik sosem voltak ilyen helyzetben, sőt, valószínűleg testvérük sincs, de biztosan nem egynemű. Szerettem én Letát és Avie-t is, és merem feltételezni, hogy ők is engem (nem mintha lenne választásuk), de ha a ruháinkról volt szó, úgy őriztük őket, mint az atomtitkokat. Nem sokszor veszekedtünk, de ha hirtelen feljebb ment a hangerő, az szinte mindig ilyesmi miatt volt: az egyik kölcsönvett valamit a másik nélkül. Néha a „lopás” szó is elhangzott, de az olyan túlzó. Vissza akartam én adni Avie királykék kasmírpulóverét is, arról nem tehetek, hogy mikor átmásztam benne a takarodó után a bentlakásos iskola kerítésén, fennakadt és eltépődött. Ugyanígy tudom azt is, hogy Leta is biztosan vissza akarta szolgáltatni nekem az iPod minim, amit kérdés nélkül magával vitt abba a sítáborba, de elhagyta. Vagy ellopták. Szerintem igazából elcserélte kajára. Azért nőtt ilyen magasra.
A másik gyakori megjegyzés: mi történik, ha ugyanaz jön be nektek? A kérdés jogos, korban nem vagyunk messze egymástól, és megesett, hogy ugyanazért a sztárért voltunk oda. De a valóságban? Egyszerűen nem emlékszem, hogy lett volna ilyen. Az iskolát leszámítva nem jártunk közös társaságba, az érdeklődési körünk is eltért nagyrészt, úgyhogy mindenki a saját módján ismerkedett, és én csak akkor találkoztam olyannal, akiket ők is ismernek, ha ők mutatták be nekem. Ha pedig tudod, hogy a testvéred akar valamit attól az illetőtől, akkor nem is gondolsz már rá, mint potenciális partner. Látod persze, hogy jóképű vagy szép; hogy finom az illata vagy kellemes a hangja. De nem is játszol el a gondolattal, hogy mi lenne, ha…? Egyszerűen nem. Ők kívül esnek a zónán, és igen, azután is, hogy esetleg mégse jött össze köztük.
Amikor Avie bemutatta Nihalt… Nos, valami olyasmit élhettem át, mint ő, mikor megismerkedett Vincenttel. Leszámítva az esküvő dolgot. Az első gondolatom az volt, hogyan és miért? Nem azért, mert ne lettek volna egy súlycsoport, de Avie hajlamos volt egy hatvanöt éves dáma energiaszintjét hozni, aki csak ülni akar a kis film noir rejtekében, napszemüvegben, és úgy tenni, mint akinek a kávéjában nincs egy adag rövid. Tudott szórakozni, de túl fontos volt neki a méltóság és a kellem ahhoz, hogy teljesen elengedje magát. Nihal hozzá képest már első pillantásra is sokkal… nyitottabb volt. Furcsán viszonyult az ő lelkesedő melege a nővérem szoborszerűen merev eleganciájához.  
Ettől függetlenül láttam, hogy Nihal jóképű és meglehetősen jó fizikumú, éreztem, hogy finom az illata és hogy kellemes a hangja. De soha nem gondoltam rá másként mint barát. Most sem teszem. Ami elég megkérdőjelezhető ahhoz képest, ahogy tegnap lekaptam a tánctér közepén. Egy részem ugyan reménykedik benne, hogy talán elfelejtette az egészet, egy másik viszont halálosan megsértődne, ha képes volna elfelejteni Engem.
Nagyon cuki, hogy azt hiszed, nekem a nővérem mindent elmondana. Mintha nem ismernéd eléggé évek óta, hogy tudd, szeret az egyszemélyes tragédia lenni – lépek beljebb, beletúrva a hajamba. Tegnap nem mostam ki belőle a fixálót, úgyhogy még mindig hullámosan áll. Kissé szétjött hullámokban, de azért abban. – Mondom ezt minden szeretettel, természetesen. Én inkább a színműveket kedvelem.
Amúgy meg akárhányszor voltam operában vagy balettelőadáson, alig bírtam ébren maradni. Az egyedüli élvezetes részek azok voltak, amikor Vincent is ott volt, és közösen analizálgattuk a nézőtéren lévőket. Bennük sokkal több volt az izgalom, mint magában az előadott darabban, de Avie kiűzne a lakásából, ha megmondanám neki, mennyire untatott minden, ahová miatta elmentem.
Meg valószínűleg akkor is, ha rájönne, hogy megcsókoltam az élettársát, úgyhogy jobb volna egyik témát sem felhozni.
Mondanám, hogy kutyaharapást szőrivel, de… Már bevettem egy fájdalomcsillapítót. Na jó, kettőt. Úgyhogy most egész jól elvagyok, csak nehézgépeket nem ajánlott vezetnem a következő huszonnégy órában. Úgyhogy hacsak nem daruval kell a tányéromra emelni a pulykát, nem mintha arra céloznék, hogy három éve Hálaadáskor mennyire kőszerű állapotra égette a nővérem, addig jó vagyok – fordulok felé mosolyogva. A cipőmet kényelmesen lerúgom a folyosón, mert tudom, hogy Avie még mindig háklis rá, ha cipőben járok bent (egyszer sarazza össze az ember lovaglócsizmában a perzsa szőnyeget a nagyszülei házában és máris el van ítélve egy életre…!), és a nappali felé veszem az irányt. – Nem tűnt úgy, hogy ennyire sokat ittál volna tegnap. Vagy ilyen puhány vagy? Kötelező volt megkérdeznem. Tudod, én nem vagyok olyan lány, mint mások, bárkit az asztal alá iszok, yada-yada-yada, meg minden álfeminista cucc, amivel igazából csak a bizonytalan lábakon álló önbizalmát akarja ápolni sok nő azzal, hogy a többieket is maga alá rántja.
Letelepedek a kanapéra; már majdnem olyan kényelmesen érzem magam itt, mint otthon, úgyhogy fel is húzom magam mellé a lábamat. Nihal alighanem nem bánja, mert abból ítélve, milyen ideges vibe-ok érkeznek felőle, nem tervezett mellém ülni a közeljövőben. Megszabadíthatnám a szenvedéstől, de inkább a tévé felé fordulok.
Komolyan Tour de France-t nézel, vagy csak Avie-t próbálod lenyűgözni azzal, hogy megtanulod a francia szurkolószavakat? Allez! Vas-y! Bien joué, tu peux le faire! Azt hiszem, kidobna téged érte.
Szóba hozhatnám a tegnapot, de nem teszem. Tudom, hogy szóba fog kerülni, muszáj neki, de egy kicsit még inkább csak élvezem a helyzetet.
Rolling Eyes  |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: you'll find me in the lonely hearts | mitch & nihal
you'll find me in the lonely hearts | mitch & nihal Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
you'll find me in the lonely hearts | mitch & nihal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ruby & Millie • kind hearts still break hearts
» devon & nihal
» bring back memories || mitch & peter
» know that if you hide, it doesn't go away || nihal & avie
» v is for vendetta || mitch & vincent

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: