New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

i'm so sorry - Tillie & Filo
TémanyitásRe: i'm so sorry - Tillie & Filo
i'm so sorry - Tillie & Filo EmptySzomb. Feb. 20 2021, 15:08
20:35
Bébike 🤍
Rendben! Vihetem váltóruhának? Vagy égessem magam mindenütt, mert megérdemlem!?

De neked minden jól áll...

Íííí, igen, a hajakkal nem szórakozunk! Arra kényes vagyok! Szóval most az egyszer megkíméllek. :Đ

A Central Park közelében van egy isteni fánkos. Legalábbis én annak vallom, elég sokféle ízesítésben lehet kapni nála. Ha a Parkban találkozunk?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: i'm so sorry - Tillie & Filo
i'm so sorry - Tillie & Filo EmptyVas. Feb. 14 2021, 19:05
20:35
Friendly Ghost
Ki bizony! Töltök le bibliát a telefonomra, hogy hivatalos eskütétel legyen : 33

Ezt úgy mondod, mintha beöltözni béna lenne... És csak hogy tudd nem az, én rendszeresen fosztogatom a talált tárgyak dobozát a munkahelyemen : ((


Ez nagyon kedves bók tőled és biztos el is hinném ha lenne olyan filter ami megbirkózik a szemem alatti sötét karikákkal.
De nincs.
Meg nem akarom, hogy lásd, hogy mit tett a hajammal, hogy ma még nem fésültem meg, mert le fogsz szidni :c

Hol szeretnéd? Van kedvenc fánkozós helyed? Nem akarom egyedül meghozni a fontos döntéseket, úgyhogy nyitott vagyok a javaslatokra : 3  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: i'm so sorry - Tillie & Filo
i'm so sorry - Tillie & Filo EmptySzer. Jan. 13 2021, 09:30
20:35
Bébike 🤍
Kiöltözzek a szent eskü tételére? Érted bármit.

Oké, de mondjuk legyen halloweenkor, különben bénának érezném magamat. :Đ Mondjuk anélkül is megy...

Vigyorigombát reggeliztél??! Ha-ha! Mondjuk most is megnéznélek, én nem tiltakozom. Olyan, hogy nem szép látvány és Te, nem igazán fértek meg egymás mellett. Csakmondom'

Esetleg! Talán! Szombat! Tökéletes! Nem vagyok válogatós! És hol lehetne ez a hivatalos kisujj dolog? Utazok bárhová! C:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: i'm so sorry - Tillie & Filo
i'm so sorry - Tillie & Filo EmptyCsüt. Jan. 07 2021, 19:48
20:35
Friendly Ghost
A jövőbeli Otter meg jól megígéri, hogy minden türelme a jövőbeli Filóé. Ami hát mondjuk nem valami sok, de azt A-tól Z-ig rendelkezésedre bocsátja! Életed legnyugisabb 14 perce lesz, amíg tart, meglátod! : 33
Jó nem. Jó leszek. Ígérem.

Remélem tényleg van manójelmezed : OOO Akarom látni ha van, mostmár muszáj, ez a törvény. Majdnem jogász lettem szóval hidd el, tudom mit beszélek.

Fú, küldhetek egy fotót és akár akkor most is láthatsz, csakittcsakmost! De nem annyira ajánlom mert nem túl sokat aludtam és az nem annyira szép látvány, mint a filmekben : ((

De mondjuk szombat? Esetleg? Talán?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: i'm so sorry - Tillie & Filo
i'm so sorry - Tillie & Filo EmptyPént. Dec. 25 2020, 13:33
20:35
Bébike 🤍
Akkor legalább az időzítésem jól sikerült...

Rendben, ünnepélyes keretek között, kisujjesküvel fogadom meg neked, hogy legközelebb szólok, ha valami történik! Ezt pedig akkor a jövőbeli Filonkára bízom, hogy elmondja-e, miért ilyen gyáva kukac...

Ha ezzel visszanyerem a bizalmad egy darabját, akkor segáz. Jól tudok táncikálni, szóval a koldulás jól fog menni. Főleg, ha beöltözöm manónak!

Mikor láthatlak?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: i'm so sorry - Tillie & Filo
i'm so sorry - Tillie & Filo EmptySzer. Dec. 23 2020, 19:57
20:35
Friendly Ghost
Igazából gondoltam arra, hogy meg se nézem az üzenetet, de nagyon zavart az értesítés, szóval meggyőztem magam, hogy majd jól elolvasom és majd jól nem válaszolok rá, de az meg olyan gonosz dolog lett volna, és szerintem nem az év ebben az időszakában kéne elkezdeni feketepontokat gyűjteni, és hát... jó, nem tudom, hogy ezzel mit akartam mondani, de most már nem fogom letörölni, ha már egyszer legépeltem.

Tulajdonképpen nem tartozol nekem magyarázattal, merthogy hát miért is tartoznál, szóval ha nem szeretnél beszélni róla akkor tényleg nem kell, csak ígérd meg, hogy ha valami olyat mondok vagy teszek, ami zavar, akkor szólsz, hogy épp olyat mondtam vagy tettem.

És nem csak úgy simán, hanem kisujjesküsen kell megígérned, remélem tudod, hogy annál már csak a tanúk padján a bibliára esküvés a magasabb fokozatú!

De örülök, ha örszülsz annak, hogy anyagi csődbe fog dönteni a fánk-függőségem : DDD
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: i'm so sorry - Tillie & Filo
i'm so sorry - Tillie & Filo EmptyKedd Dec. 22 2020, 19:32
20:35
Bébike 🤍
Aztahétmeganyolcszázát, nem ilyen válaszra számítottam, sőt... semmilyenre sem számítottam, erre jön ez az energialöket. Ne is add magad könnyen, megérdemlem! És ne sajnáld a pénztárcámat, ha úgy alakul!!

Gyáva nyuszi vagyok, és voltam mindig is. Most is sül lefele a bőr a pofámról, iszonyatosan szégyellem magam. Dehogy voltál te zavaró... egyáltalán nem voltál az. Ültem mint egy fatökű mindig, a monitorra vagy a telefon képernyőjére bámulva, aztán puffogtam, hogy mikor írsz már, he?! Te nem csináltál semmi rosszat! Én voltam, és vagyok a hibás azért, ami történt. De úgy voltam vele, hogy írok és megpróbálom...

Azt, amiért eltűntem, inkább személyesen beszélném meg veled, ha lehet. Tudom, hogy nincs jogom kérni semmit, de ezt semmiképpen sem szeretném lepötyögni. Ha már vettem a bátorságot, hogy megkörnyékezzelek, akkor szeretném rendesen csinálni, habár a rákvörös fejem nem lesz egy szép látvány... : DD   

Köszönöm a válaszod, el sem tudod képzelni mennyire örültem neki...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: i'm so sorry - Tillie & Filo
i'm so sorry - Tillie & Filo EmptyKedd Dec. 22 2020, 17:36
20:35
Friendly Ghost
Nahát-nahát, Szia Idegen!

Csak, hogy tudd, a forrócsoki és fánk ebben a formában megvesztegetésnek hangzik. Nem mondom, hogy nem működik, de most kicsit úgy fogok tenni, mint aki vívódik, hogy ne gondold, hogy holmi forrócsokival és fánkkal csak úgy le lehet venni a lábamról.

Tényleg nem értem, Filo. Mondtam valami rosszat? Vagy zavaró voltam? Miért nem szóltál rám, ahelyett, hogy eltűnnél? Megint.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Témanyitási'm so sorry - Tillie & Filo
i'm so sorry - Tillie & Filo EmptySzer. Dec. 16 2020, 08:43
20:35
Bébike 🤍
Szia! Fogalmam sincs, honnan szedem a bátorságot, hogy írjak neked, azok után, hogy olyan csúnyán eltűntem... Megint. Én így még nem viselkedtem senkivel (mondjuk nem is volt kivel), és ezért a bocsánatodat kérem. Örülnék, ha újra lehetne közünk egymáshoz, viszont tudom mennyire nem fontos szempont most ez.

Félve kérdezem meg, hogy elhívhatlak-e egy forrócsokis & fánkos délutánra holnap, vagy akár csak egy rövidke sétára a parkba? Nem is tudom mit mondjak még, hogyan győzzelek meg, vélhetően még ennyi is sok vol belőlem, viszont köszönöm, hogy elolvastad ezeket a sorokat. Megértem ha dühös vagy rám, látni sem akarsz, és fúj. Szerettem volna ha tudod, hogy rettenetesen sajnálom, és bocsánatod kérem a múltbéli történésekért...

Szeretném (így lassan, több mint másfél év után) komolyabbra venni a figurámat. De ehhez kell, hogy adj egy esélyt nekem. Egy utolsót...
Filo
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: i'm so sorry - Tillie & Filo
i'm so sorry - Tillie & Filo Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
i'm so sorry - Tillie & Filo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Filo & Lina
» Tonight? - Ayda & Filo
» Tillie Kaplan
» i'll riot with you || tillie & sam
» Filo & Cara - long time no see

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: