New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 10:23 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 10:22 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:22 pm-kor
Marcos Diego Garrido
tollából
Ma 10:01 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 9:44 pm-kor
Rafaela Garza
tollából
Ma 9:15 pm-kor
Cassiopia Boschello
tollából
Ma 9:07 pm-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 8:44 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 8:44 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

who you are; Alice & Hailee
TémanyitásRe: who you are; Alice & Hailee
who you are; Alice & Hailee EmptyVas. Dec. 04, 2022 7:03 pm

Hailee & Alice
"It takes a lot of courage to show your dreams to someone else."
- A szerencseszínem igazából a lila, de azért elég közel áll a rózsaszínhez, szóval.. Mindkettőt nagyon szeretem. - Még véletlenül sem szerettem volna, ha félreértés esik a kedvenc színemmel kapcsolatban. Igen, tényleg elég nagy kedvencem a rózsaszín szinte minden árnyalata, de a lila bizonyos szempontból különlegesebb volt. Egyben sokkal kevesebb alkalommal találták el a lila darabokat a divat iparban, ezért nem is volt annyi lila darab a ruhatáramban, mint mondjuk rózsaszín. Ettől függetlenül tudtam, hogy mit gondolnak sokan azokról az emberekről, akiknek sok pink vagy rózsaszín használati tárgya és ruhája volt. Én viszont nem voltam hajlandó foglalkozni ezzel a fajta utálattal, mert aki egy szín alapján ítélkezik valaki intelligenciájával kapcsolatban, az meg sem érdemli a felháborodást. Ennyi erővel aki csak fekete ruhákat hord, annak egyben sötét van a fejében is?
- Nektek elő van írva, hogy mit hordhattok a munkahelyeden? - Nem kritizálni akartam ezzel a kinézetét, mert igazából nem is volt azzal baj. Szimplán csak hordhatott volna Hailee is több rózsaszínt, de ez csak az én véleményem. Lehet, hogy alapból ő is megtenné, ha nem mondanák meg, hogy mondjuk nem lehet. Nem tudom mit szeretnek az ügyvédek és mit nem, vagy mit tartanak nem megfelelőnek, ha mondjuk egy ügyfelükkel kell tárgyalniuk.
- Hát az igaz, hogy nem voltam tőle túl boldog. - Amikor egy jó paletta tönkremegy, az pont olyan, mintha egy baromi drága és értékes vázát törnénk össze. Sosem volt még ilyen dekorációs tárgyam, mert apával nem hittünk feltétlenül abban, hogy csak azok a dolgok jók, amik drágák, de ettől függetlenül csak ezt a párhuzamot tudtam volna felhozni hirtelen.
- Értem. - Lassan bólintottam néhányat, miközben már tovább is gondoltam ezt a szülinapi témát. - És milyen fajta torta a kedvenced? Nekem van egy elméletem, hogy akinek nyáron van a szülinapja, annak általában a jégkrémtorta. - De persze Ausztráliában egész másképp van ez, mert mi a karácsonyt nyáron ünnepeljük. Ettől függetlenül kérhet bárki jégkrém tortát, de fura lenne a karácsonyi asztalnál azt enni. Szerintem.
- Egyébként azok a fiúk, akik sokat edzenek, általában csomó csirkemellet esznek, szóval.. - Megvontam a vállaimat. Nem azt akartam ezzel mondani, hogy tegyünk Henry kedvére is, mert voltak alkalmak, amikor inkább a lábánál fogva akartam kilógatni az emeletről, de amúgy meg olyan srácnak tűnt, aki szokott edzeni, szóval nem lehet gond abból, ha csirke van neki felszolgálva. Gondolom én. De tényleg nem bánom azt sem, ha valami nem tetszik neki, amit én választottam. Azt pedig eszemben sincs elárulni bárkinek, hogy ilyeneket gondolok, mert a végén én kapom vissza valakitől ezt a viselkedést.
- Csak mi? - Ez volt a lehető legrosszabb, amit bárki is tett egy beszélgetés során. Elkezdeni valamit, aztán nem befejezni... Az ilyesmi csak kíváncsibbá tesz az embert, És ha már egyszer elkezdte és majdnem kimondta, akkor nem értem miért nem fejezte be teljesen.
- Hát.. én figyelmeztettelek. - Finoman megvontam a vállaimat, miközben úgy húztam el a számat, mintha nem egy szimpla zárójel lenne, hanem egy szögletes. Innentől kezdve Dorothea és Hailee kell lerendezzék ezt egymás között, meg gondolom Jonah is be fog szállni és megmondja, hogy mit szeretne. Szerintem az idősebb nő még örült is neki, hogy most folyamatosan van munkája, mert Jonah nem léphetett csak úgy le, mint például amikor Spanyolországba ment - és nem szólt senkinek. Igazából most jutott csak eszembe, hogy lehet, hogy ez valami családi vonás, mert pont ezt csináltam apával. De ha szigorúan vesszük, akkor én direkt kértem először, hogy jöjjünk Lay után. Ő csak nem hallgatott rám.
Bólogatva vettem tudomásul, hogy megfogadja majd a tanácsomat és kipróbálja azokat a színeket, amiket én is előszeretettel használtam. Hailee-t szép nőnek tartottam, így nem kételkedtem benne, hogy jól állna neki a rózsaszín is. Szerintem színesebbé teszi a mindennapokat, mintha maradna a bézs, fehér és fekete kombinációknál.
- Ó! - Néhány másodpercig magam sem tudtam mit kellene mondanom. - Nagyon sajnálom, nem tudtam. - A szemeim sarkából pillantottam a nő felé, nem mertem teljesen rá emelni a pillantásom, mert elég érzékeny téma tudott ez lenni. Én sem tudtam hogyan kellene kezelnem, mert nekem nem voltak emlékeim az anyukámmal, ezért nem is volt mit sajnálnom. Egyedül azt, hogy nem ismerhettem őt meg.
- Szerintem Jonaht csak nehéz megérteni elsőre. - Lehet, hogy nehezteltem rá, amiért olyan élesen kritizálta az öltözködési stílusomat, de attól még a nagybátyám volt, akit szerettem. És akiről tudtam, hogy nincs sok barátja és nehezen érteti meg magát másokkal. Tudom, hogy neki is jobban kellene próbálkoznia, de ezt mondjuk nem mondhatom meg neki csak úgy. - Én azt hittem azok, akik között nincs nagy korkülönbség, könnyebben kijönnek. - Mint én, vagy Lay. De igazából ha nincs úgy ahogy gondolom, akkor az csak azt bizonyítja, hogy Lay meg én különlegesek vagyunk.
- Hmm... - Tényleg gondolkodnom kellett a válaszon. - Nem, igazából nem nagyon jut eszembe semmi. - Megráztam a fejemet, miközben helyet foglaltam a limonádék kitöltése után. Lehet, hogy hasznosabb lett volna Haileet megkérni arra, hogy hozzon nekem valamit a boltból, mert az én figyelmem állandóan elkalandozott, ha vásárolni mentem és tipikusan az az ember voltam, aki ha egy dologért megy be valahová, akkor öt másikkal távozik onnan. - De elmehetek majd veled én is, ha gondolod. - Magam sem tudom hirtelen miért ajánlottam fel ezt neki, de azt hiszem a korábbi gondolataim voltak az oka. Ha már Henry állandóan felidegesített és volt, hogy csúnyákat gondoltam róla - például hogy idegesítő -, akkor valahogy kompenzálnom kellett. És Haileevel lógni most nem is tűnt olyan rossz ötletnek.
- Miért nem látogatnak meg itt soha? - Talán illetlenség volt ennyire belekérdezni az életébe, hiszen azt sem tudtam miért nálunk laknak, ha nincsenek is olyan jóban Jonahval, de attól még ha vannak barátai néha áthívhatta volna őket. Akkor nem unatkozott volna annyira, amikor én Layvel voltam, Henry a saját barátaival, Jonah meg a munkahelyén.
- Hát összebarátkoztam már két lánnyal, de ők nem velem egy suliba járnak. - Igazából azt, hogy Nataliet megismertem, nem is saját magamnak köszönhettem, sokkal inkább Tiffanynak. - De azt hiszem nincs olyan sok itteni barátom. - Hacsak nem számoljuk Lay új barátait is valamilyen szinten az én ismerőseimnek is. Viszont az ismerős és barát között még akkor is van különbség.
- Aha, azért maradhatok itt New Yorkban, mert majd visszamegyek a suliba. - Layvel együtt, ami kifejezetten megnyugtató nekem, mert olyan lesz, mint otthon, Sydneyben. Így visszatérhet valamennyi normalitás az életünkbe az elmúlt hónapok felfordulása után.
- Te sosem szerettél volna visszamenni Texasba? - Szerintem normális dolog a honvágy, de néha hallgatni is kellett rá. New Yorkból elutazni pedig országon belül biztosan nem olyan költséges, mint Ausztráliából New Yorkba jönni. Igazából amikor nekem kellett összekuncsorognom a pénzt a repülőjegyemre, akkor értettem meg, hogy miért nem látogatott minket sűrűbben apa családja. Ettől függetlenül ha lehetne, biztosan haza teleportálnék és vinném magammal a nagyiékat, meg Jojot és Jonaht is, hogy most ők látogassanak meg minket.


ruha | 1116 | chh who you are; Alice & Hailee 199984066 |


Talking about my dreams one after another
Happy happy happy You You You I can imagine it A future that I’ve drawn That I can gravitate towards, that’s why I've gotta be with you
mind álarcot viselünk
Alice S. Chwe
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
who you are; Alice & Hailee D62878234a76f4fed58fc4db719834e120820edb
who you are; Alice & Hailee 9976cfea738b4ea47fdd3831727208b8e98168e8
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
floating in daydreams
every day, when I woke up, all flew away waiting around is a waste to be honest, it's easier this way now I'm so lonely I practiced in my dream every day, kiss me
★ családi állapot ★ :
who you are; Alice & Hailee Ea293945dec33f968a8be209edda2a3b6bf193ec
Im thinkin about you when the rain stops in my heart
I don’t care if it’s a monochrome sky let’s go somewhere together the future will be colorful, I imagine dream expands like a rainbow I wanna share my love, forever
★ lakhely ★ :
❀ Brooklyn
★ :
who you are; Alice & Hailee 70dca8f105faebc4d197e3abdb1c58f5ca0db7d6
★ idézet ★ :
if someone loves a flower, of which just one exists in all the millions and millions of stars, it is enough to make her happy just to look at the stars
the little prince
★ foglalkozás ★ :
✿ college student
★ play by ★ :
❀ Kim Ye Rim
★ hozzászólások száma ★ :
78
★ :
who you are; Alice & Hailee Cbb86ba3025e1150aa302412663c151e9ed998d3
TémanyitásRe: who you are; Alice & Hailee
who you are; Alice & Hailee EmptySzomb. Jún. 04, 2022 10:31 am


Alice & Hailee




Talán az emberek nagy része azt gondolná rólam, hogy eredendően pasis nőnek számítok, amiért lényegében férfiak között nőttem fel. Soha nem értettem egyet azokkal a mély keresztény, tradicionális nézeteket valló személyekkel, akik szerint egy csonka család nem teszi lehetővé azt, hogy valaki teljes mértékben meg tudja élni a neméhez járó jellegzetességeket. Úgy, hogy apám vízvezetékszerelő volt, értelemszerűen, nem manikűröztetni járt a körmeit, hanem általánosságba véve férfias hobbik kötötték le. Emiatt én is sok olyan dolgot tanultam meg, amit egy nőnek talán nem kellene tudnia, mégis tisztában vagyok azzal, hogy bizonyos dolgokat hogyan kell megszerelni. Ezzel ellentétben ott volt az öcsém, aki nagyon is jó erőben van, de szerintem képtelen lett volna megjavítani egy eldugult csapot. Valószínűleg, ha az egyik bútorunk eltörne, akkor inkább javasolná azt, hogy vegyünk újat, nem pedig csavarhúzót fogna a kezébe annak érdekében, hogy megszerelje. Én ebből a szempontból kicsit más voltam, de egyáltalán nem gondoltam, hogy Henci nem fog teljes életet élni úgy, hogy ezekkel a dolgokkal nincs tisztában.
Összeségében maga a tény, hogy apának volt egy képe a nőkről, elegendő volt ahhoz, hogy engem is hasonlóra próbáljon nevelni. Amikor kicsi voltam, minden alkalommal elmondta, hogy ő egy bunkó paraszt, de én egy szép kislány vagyok és nem ülhetek akkora terpeszben, mint ő… Főleg nem szoknyában. Nem állítom, hogy emiatt sikerült jó ajándékot választanom Alice-nek, de örültem, hogy tetszett neki a paletta. Nem számottevő a közöttünk levő korkülönbség, de az igaz, hogy más volt a stílusunk. Ez nem jelentette azt, hogy mondjuk Alice ne lett volna nagyon bájos lány, viszont szerintem rám lehet furcsán néznének az irodában, ha szőke hajjal és az ő ruháiban jelennék meg az egyik nap. Nem bántam azt, hogy oda kellett figyelnem olykor a szoknyám hosszára, és hivatalosan kellett kinéznem, mert ettől magabiztosabbnak éreztem magam. Hozzám pedig amúgy is jobban passzoltak a visszafogott, olykor határozott színek, mint az az édes, vattacukros stílus, amit a lányka képviselt.
- Nem volt nehéz kitalálni – halkan nevettem el magam, majd végigpillantottam az öltözékén. Ha kicsit jobb lenne közöttünk a viszony lehet, hogy játékosan az ujjaim közé csípném a rózsaszín nadrágjának anyagát és felhívnám a figyelmét arra, hogy most is az van rajta – De neked jól is áll. Kevés lány tudja ennyire jól hordani a rózsaszínt.
Teljességgel komolyan gondoltam azt, amit mondtam. Egy bizonyos kor felett már egyszerűen személyiségfüggő volt ennek a színnek a viselése. Negyven felett pedig már sokkal inkább a kiöregedett, a fiatalságát sirató nők kedvenc megoldása volt.
- Nem baj – a hangom inkább csengett kedvesen, mint ellentmondást nem tűrő stílusban – Biztos szomorú voltál, amikor összetörött az előző. Legalábbis én az szoktam lenni.
Mondjuk az én palettáim általánosságban négy kis színből álltak, mivel nem voltam a pazarlás híve és a hétköznapokra tökéletesen megtette egy ilyennek a használata. Valójában sok apró, négy színből álló szemfesték készletem volt, amiket olykor kombináltam, ha arról volt szó. Az utóbbi időben elkezdtem különlegesebb színű, mono termékeket válogatni, mert észrevettem magamon, hogy hajlamos vagyok sokszor egyetlen színbe belenyúlni. Ez pedig totálisan pazarlás volt.
- Júniusban van – szándékosan nem mondtam meg a pontos dátumot. Egyáltalán nem tartottam fontosnak azt, hogy bárki megemlékezzen a születésnapomról a szűk családi körön kívül. Ettől függetlenül jól esett Alice kérdése, viszont soha nem vártam volna el, hogy valaki, aki gimnáziumba jár, ajándékot vegyen nekem.
- Akkor lehet csirke – ezzel kapcsolatban már el is határoztam magam – Henry meg ne válogasson, ő már elég nagyra nőtt ahhoz, hogy ne jöhessen azzal, hogy még fejlődésben van a szervezete.
Halkan nevettem el magam, de éreztem, hogy az arckifejezésem megváltozik, amikor az öcsém szóba került. Mindig próbáltam nagyon vigyázni rá. Annak ellenére, hogy az itteni lakókkal nem jött ki annyira jól, valahol meg tudtam érteni, hogy mi lehet a problémája. Nem mondtam el neki mindent, igyekeztem a házban lakókat kímélni azokkal a részletekkel, amik az utóbbi időben az életemet színesítették. Jó, hogy a munkahelyi környezetemben ezek a dolgok szóba jöhettek, mert valószínűleg megőrültem volna, ha senkinek nem beszélhetek a gondokról, amik a vállamat nyomják.
- Azt tudtam, csak… Mindegy – a pillantása rávilágított arra, hogy nem én vagyok a megfelelő ember arra, hogy kifaggassam az érzéseiről. Az is lehetséges, hogy tévedek, de valami nekem azt súgta, hogy ők ketten nem szimplán legjobb barátok.
- Ez igaz, de szeretnék besegíteni, mert nem nyaralni jöttünk ide Henryvel – halkan sóhajtottam fel, de aztán mosolyt erőltettem az arcomra – Nem akarunk sokáig a terhetekre lenni, ezért legalább ennyit meg akarok tenni. Alapvetően megszoktam már, hogy ezt csinálom.
Nem akartam olyan ünneprontó lenni, hogy anyát felhozzam. Számomra egyáltalán nem volt fáradtság folytatni azt, amit gyakorlatilag korábban is abbahagytam. Mikor Lolával együtt éltünk akkor is inkább én főztem, ő meg a házimunka más részét vállalta magára. Megértettem, hogy Jonah miért fizet bejárónőt, de valahol feleslegesnek is tartottam úgy, hogy itt vagyok. Nyilvánvalóan nem ingyen éltünk itt az öcsémmel, de attól még megzavartuk azoknak az életét, akik már amúgy is itt voltak.
- Majd akkor tavasszal kipróbálom – egy bólintással nyugtáztam a dolgot, viszont, ha rólam volt szó, akkor előbb választottam egy rosegold árnyalatot. De talán hallgatnom kellene a lányra és kipróbálni valami újdonságot a hétköznapokon.
- Nem tudom milyen ember volt az anyukánk – finoman megvontam a vállam a kérdésére – Én sem emlékszem rá, Henry pedig nagyon kicsi volt, amikor elhunyt.
Évek óta gyakoroltam ezt a hazugságot annak érdekében, hogy az öcsémet megvédjem. Elég egyértelmű volt, hogy nem mondhatjuk el neki azt a részletet, hogy az anyja elhagyta, viszont ettől függetlenül is kerestem a nőt. Pontosan tudtam, hogy Henci meg fog rám haragudni, de ha ki tud békülni azzal a nővel időben, mert ő is ezt szeretné, akkor hajlandó voltam vállalni ezt a kockázatot. Ha pedig nem éri meg a nő, akkor sem vesztettem semmit.
- Szerintem most nincs itt, én pedig nem fogom neki elmondani – egy vállrándítással le is zártam a témát – Nem állunk egymáshoz olyan közel, hogy beszélgessünk.
Leginkább kényelmetlen volt számomra a férfi jelenléte, éppen ezért is szerettem volna, hogy minél hamarabb ki tudjuk rakni az ex vőlegényemet az én otthonomból. Nyilvánvalóan összepakolhattam volna minden cuccomat, de egyelőre nem akartam hasonlót meglépni, mert azzal Dale-t is hátba szúrnám valahol. Szóval ki kellett bírni ezt az időszakot még.
- Rendben – végül ennyivel rendeztem el, hogy tölt nekem is limonádét. Elég határozott meg nagy volt már ahhoz, hogy ne én mondjam meg neki, hogy mit csináljon, meg amúgy sem a hozzátartozóm, nem nekem kell intelmeket tanítani neki. Amúgy is értékeltem, hogy kedves volt nekem, mert általában nem beszélgettünk túl sokat. Úgy éreztem, hogy nem kedvel túlságosan, viszont erre nem akartam pluszban ráerősíteni.
- Ez jó ötlet, megcsinálhatjuk – lassan elmosolyodtam, aztán folytattam – Holnap megnézem mi van itthon és majd bevásárolok. Van valami, amire szükséged van?
Mivel nem lesz ügyfelem, Dale pedig tárgyalni fog, lehetőségem lesz elmenni bevásárolni. Ugyanakkor Alice-t nem akartam magammal rángatni, mert nem tudtam, hogy van-e valami dolga, így ez sokkal egyszerűbb volt. Nyitott lettem volna a közös vásárlásra, de nem erőltetném rá a találkozást se.
- Jó étvágyat – csak egy apró mosoly volt a szám sarkában, mikor ezt kimondtam. Nem mondom, hogy kényelmetlenül éreztem magam Alice-szel, de azért örültem neki, mikor megtörte a csendet. Aranyosnak találtam a kérdését, ezért őszintén nevettem el magam.
- Vannak, persze – magam sem értettem, hogy pontosan miért ezt kérdezte meg tőlem, de egyszerűen jobbnak láttam nem firtatni. Tudtam, hogy a jelenlétünk egy kicsit zavarja őt, de ilyesmit senki sem hall szívesen. Főleg, hogy nekem jelenleg nem nagyon van más választásom – Nemrég találkoztam egy barátnőmmel is, aki Chicagóban született, de Texasban volt nyaralójuk. Most őt is New Yorkba hozta a sors. Neked sikerült már beilleszkedned?
Pontosan tudom, hogy ez nem túl könnyű annak ellenére sem, hogy Lay vele volt. Az egy dolog, hogy mellette dolgozott is, de mivel a fiúnak is voltak elfoglaltságai, biztos jó lett volna, ha másokkal is együtt tud lenni.
- Tervezel majd visszamenni a suliba? – valamit hallottam arról, hogy még nem végezte el, ennek ellenére, ahogy feltettem a kérdést, nem volt a hangomban semmi a kíváncsiságon kívül semmi más. Tartottam magam ahhoz, hogy nem fogom őt nevelni és hegyibeszédet tartani az iskola fontosságáról. Ez a családja dolga volt, de ettől függetlenül szívesen meghallgattam őt.

ruha || 1 332 szó





I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me

Alice S. Chwe imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
who you are; Alice & Hailee JwuHyhu
who you are; Alice & Hailee JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
who you are; Alice & Hailee JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
who you are; Alice & Hailee Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
who you are; Alice & Hailee Jwu3ga4
TémanyitásRe: who you are; Alice & Hailee
who you are; Alice & Hailee EmptySzer. Okt. 20, 2021 11:50 pm

Hailee & Alice
"It takes a lot of courage to show your dreams to someone else."
Mások - apukámmal az élen - valószínűleg azt mondanák rólam, hogy könnyen bedőlök másoknak és hogy túlságosan naiv vagyok, na meg hogy meg lehet vesztegetni. Szeretném azt állítani, hogy ez egyáltalán nincs így, de mindig voltak olyan szituációk, amikor nagyon is igazak voltak rám azok a tulajdonságok. Például most sem szerettem volna csak úgy bedőlni Haileenek és odáig lenni azért, hogy meglepett valamivel, de igenis kedvesnek éreztem a gesztust, ráadásul nem is találhatott volna nekem jobb ajándékot, amikor amúgy is szükségem volt egy új palettára, mert a régi csúfos véget ért... De ha őszinte akarok lenni, akkor nagyon is tartok attól, hogy cserébe azt fogja tőlem kérni, hogy legyen jóban az öccsével, ami alapból lehetetlen feladatnak tűnt. Csak akkor lettem volna hajlandó hasonlót tenni, ha soha nem álltunk volna szóba Henryvel és nem hozta volna fel minden alkalommal, hogy milyen alacsonynak tart. Azért például még mindig határozottan utálom őt, hogy egyik hétvégén felpakolta a konyhaszekrény alsó polcain lévő dolgokat az egész legtetejére, hogy véletlenül se érjek el semmit. De legalább a palettám összetöréséről nem ő, vagy a nővére tehet. Ez alapján pedig akár el is fogadhatom ezt az ajándékot.
- Nagyon szeretem a rózsaszínt, szóval akármikor örülnék neki. - Hiába a lila a szerencseszínem, attól még odáig vagyok más árnyalatokért is, de nem diszkriminálok semmilyen más színt, talán a zöld az egyetlen olyan, amit nem szívesen hordok nagy mennyiségben, vagy épp túl gyakran. - De te is vettél nekem, és nincs is szülinapom... - Elhúztam a számat, miután megmagyaráztam, hogy egyáltalán miért hoztam fel az egészet. - Neked mikor van a szülinapod? - Nálam az ajándékvásárlás nem feltétlenül úgy ment, hogy akkor mentem el a boltba amikor csak akartam, mert nem akartam direkt ilyenekre pénzt kérni sem Jonahtól, sem pedig a nagyszüleimtől. A bébiszitterkedés pedig nem volt olyan stabil állás, hogy ilyenekben gondolkodjak. Viszont ha már birtokában lettem volna annak az információnak amire rákérdeztem legalább megpróbálhattam volna én is venni valamit Haileenek.
- Az jól hangzik. - Egészen határozott mosoly ült ki az arcomra. Amikor viszont a hússal kapcsolatban kérdezett, már valamivel bizonytalanabb voltam. - Hmm.. Nem tudom mivel egyszerűbb készíteni. Én jobban szeretem a csirkét, Lay pedig nem válogatós. - Ellenben velem. Én mindig is jobban preferáltam a szárnyas húsokat, talán mert olyan könnyű elkészíteni őket és egészen hamar meg kellett tanulnom összedobni valami egyszerűt otthon, ha nem akartam állandóan rendelni, amivel valószínűleg nagyobb költségekbe verem magunkat, mintha én magam készítem el. Egyébként sem ehettem állandóan Lay-éknél.
- Nem azért mondtam ám, csak vannak akik nem ismerik az ausztrál dolgokat. - Megrántottam a vállaimat, aztán hagytam visszaesni a karjaimat magam mellé. Én sem feltétlenül tudtam volna felsorolni mondjuk tíz csak Amerikában kapható édességet, de amúgy is azt hallottam, hogy itt még a csoki sem olyan finom. Egy viszont biztos, hogy a gabonapelyhek választéka olyan, mintha a mennyországban lenne az ember. - Persze, hogy szeretem. Legjobb barátok vagyunk. - Úgy pillantok a nő felé, mintha ez nem lett volna kezdetektől fogva egyértelmű bárki számára. Sőt, ha Jonah bácsi és Hailee kicsit is beszélgettek arról, hogy mit keresünk itt Lay-vel, akkor azt is tudnia kellene, hogy annyira legjobb barátok vagyunk, hogy tényleg nem tudunk egymás nélkül létezni. Én legalábbis így vagyok vele.
- Nem muszáj egyébként mindig főznöd. Azért van Dorothea, hogy megcsinálja az ilyeneket és a végén meg fog rád haragudni, amiért elveszed a munkáját. Te még nem láttad mérgesen... - Jelentőségteljes pillantással nézek a nő felé, habár nem tartom fenn túl sokáig a szemkontaktust, helyette az asztal mellé ülve fészkelődöm a székemen. - Meg amúgy is biztos van elég dolgod. Habár nem tudom pontosan mit csinálnak az olyan ügyvédek, mint te... - A végét már nem olyan hangosan tettem hozzá, ettől függetlenül biztos voltam benne, hogy hallani fogja, mert nem voltunk olyan távol egymástól.
- Tavasszal mindenkinek jól áll - jelentettem ki határozottan. - Köszönöm szépen. - Azért is mondtam ezt neki, mert tényleg hálás voltam érte. Ki ne örülne egy olyan palettának, amit én is a kezeim között tartok? Ráadásul még az sem jött fel, hogy meg kellene próbálnom kibékülni Henryvel, ami egyáltalán nem vált Hailee hátrányára.
- Igen, tudom, hogy ő is szeret játszani. - Igyekeztem nem túl feltűnően elhúzni a számat, mert nem feltétlenül akartam kimutatni, hogy milyen érzéseket vált ki belőlem a srác. De egyszerűen képtelen voltam parancsolni a vonásaimnak. Layvel ellentétben én nem tudtam kedves maradni mindenkivel minden körülmények között, ő ugyanis még néha Henryvel is együtt játszott. - Hát gondolom az anyukátok nem olyan ember, aki videojátékozna. - Ez persze csak egy erős feltételezés, mert én nem rendelkeztem ilyennel. Mármint anyukám az volt, de egyáltalán nem emlékszem rá, ezért azt sem tudnám megmondani, hogy mit csinálnak általában az édesanyák, ha a gyerekük szeret videojátékozni. Ha nekem lett volna, tuti nem játszott volna, helyette velem foglalkozik.
- Valahogy úgyis rájönne. Ti egyébként is közelebb vagytok egymáshoz korban. Miért nem beszélgettek? - Ha például én foglalnám el Jonah szobáját, akkor biztosan többet találkoznék vele, mert mégiscsak az ő cuccai vennének körül, szóval így vagy úgy, de vissza kellene járnia abba a szobába. Azt hiszem ez most sincs másképp, hiszen nem került plusz egy szoba a házába. Ha pedig tényleg nem beszélget a nővel, akkor fogalmam sincs mi van vele, mert ott van például Jordan, aki tök jól kijön a lakótársával, aki nő.
- Akkor töltök. - Bólintottam egy nagyot, aztán a csípőmmel megbillentettem a hűtő ajtaját, hogy az becsukódjon, aztán pedig a konyha azon része felé tartottam, ahol a poharakat tartjuk. Kettőt halásztam le a polcról, hogy aztán tölteni tudjak magunknak a limonádéból. - Úgyis mindjárt kész lesz a tiéd is. - A vállamat vonogatva fogtam meg ezúttal a poharamat, amivel együtt visszatértem az asztal mellé.
- A muffinokat, amit mondtam? - A szemöldökeim megugrottak, miközben kérdő pillantásommal a nő felé fordultam. Előbb csücsörítettem egy kicsit, a szemeim pedig közben a konyha berendezésén vándoroltak végig, majd egy jó nagy bólintással fejeztem be a mozdulatsort. - Megcsinálhatjuk a sütiket. De arra gondoltam... - megköszörültem a torkomat, mielőtt előadtam volna a nagy ötletet. - Hogy a díszítés mellett csinálhatnánk azt is, hogy csokit nyomunk a közepébe. Tudod, azokat a mini csokitojásokat. - Az ujjaim között mutattam a méretet, amit helyesnek gondoltam a kis édességek leírására. - A hétvégére úgysem terveztem semmit. - Ezt már inkább magamnak kellett megmagyaráznom, hiszen eddig nem feltétlenül kerestem Hailee társaságát, most pedig egészen könnyen belementem a dologba. Ez pedig azt hiszem nem csak számára lehetett fura.
A limonádémmal voltam elfoglalva, amíg nem csatlakozott hozzám az asztalnál, amint leült viszont rögtön a kezembe vettem az evőeszközt. - Jó étvágyat - motyogtam oda, miközben már egy falatot fújkáltam, amit aztán a számba is nyomtam. Őszintén szólva kezdtem kiengedni Hailee társaságában és bár még mindig voltak fenntartásaim nem csak vele, de az itt tartózkodásával kapcsolatban is, mégsem mondhattam neki hogy menjen el innen. Azt sem igazán tudtam, hogy miért van itt, hiszen ha Jonah barátja lett volna, akkor nem állítja azt hogy nem beszélgetnek. - Na és... - túrkáltam egy ideig az ételt magam előtt, végül mégis arra jutottam, hogy nem fájhat, ha ezt megkérdezem. - Neked vannak itt barátaid? - Én tényleg képes lettem volna Lay után menni, akárhol is legyen a világban. De talán másnak nincsenek ilyen jó kapcsolatai azokkal, akik fontosak számára.


ruha | 1190 | chh who you are; Alice & Hailee 199984066 |


Talking about my dreams one after another
Happy happy happy You You You I can imagine it A future that I’ve drawn That I can gravitate towards, that’s why I've gotta be with you

Hailee Seo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alice S. Chwe
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
who you are; Alice & Hailee D62878234a76f4fed58fc4db719834e120820edb
who you are; Alice & Hailee 9976cfea738b4ea47fdd3831727208b8e98168e8
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
floating in daydreams
every day, when I woke up, all flew away waiting around is a waste to be honest, it's easier this way now I'm so lonely I practiced in my dream every day, kiss me
★ családi állapot ★ :
who you are; Alice & Hailee Ea293945dec33f968a8be209edda2a3b6bf193ec
Im thinkin about you when the rain stops in my heart
I don’t care if it’s a monochrome sky let’s go somewhere together the future will be colorful, I imagine dream expands like a rainbow I wanna share my love, forever
★ lakhely ★ :
❀ Brooklyn
★ :
who you are; Alice & Hailee 70dca8f105faebc4d197e3abdb1c58f5ca0db7d6
★ idézet ★ :
if someone loves a flower, of which just one exists in all the millions and millions of stars, it is enough to make her happy just to look at the stars
the little prince
★ foglalkozás ★ :
✿ college student
★ play by ★ :
❀ Kim Ye Rim
★ hozzászólások száma ★ :
78
★ :
who you are; Alice & Hailee Cbb86ba3025e1150aa302412663c151e9ed998d3
TémanyitásRe: who you are; Alice & Hailee
who you are; Alice & Hailee EmptyPént. Szept. 03, 2021 1:00 am


Alice & Hailee




Én nem gondoltam, hogy egyszer majd olyan helyzetbe fogok sodródni, ami miatt majd arra kényszerülök, hogy kényelmetlenül érezzem magam, amiért mással élek együtt. Hiába kötötte az ebet a karóhoz Dale azzal kapcsolatban, hogy Jonah bizony tartozott neki, én a magam részéről mindig úgy éltem meg ezt a dolgot, mintha a fogamat húzták volna. Mivel erős férfi kezek között nőttem fel, elég egyértelmű volt az, hogy életképessé váltam. Attól függetlenül, hogy apa világ életében szingli volt, én a magam részéről találkoztam a szomszédjainkkal. Lényegében egyáltalán nem lepődtem meg azon, hogy Henry végül hozzám szökött, mivel én magam is talán elmondhatom magamról azt, hogy jobban féltem apa haverjainak a feleségeitől, mint maguktól a férfiaktól. Arról nem is beszélve, hogy talán tizenhét éves lehettem, amikor az egyik hölgy mosolyogva jegyezte meg azt, hogy áthívna minket vacsorára, de külön figyelmet élvezett a mondandójában az a tény is, hogy a fia hazatér a frontról.
Még ha kedveltem volna az illetőt, akkor sem kezdtem volna bele egy kapcsolatba valakivel, aki katona. Nekem valahogy nem volt az érzelmi világom berendezkedve arra, hogy rögtön attól kezdjek el rettegni, hogy esetleg többet nem látom azt az embert, akivel mondjuk egy életet szeretnék leélni. Alapvetően az elmúlt időszak alapján is ki tudtam jelenteni azt, hogy egyáltalán nem szeretnék párkapcsolatban élni, emiatt pedig kifejezetten rosszul érintett az a tény, hogy idegen férfi ágyában kell aludnom. Hiába voltam hálás, amiért befogadott, nyilvánvalóan kényelmes lett volna a saját otthonomban élni.
Mindenesetre egy fokkal boldogabbá tett engem az, hogy csak ideiglenesen voltam ebben a házban, ugyanakkor egyelőre meg volt kötve a kezem azzal kapcsolatban, hogy el tudjunk menni innen. Nyilvánvalóan tartott még a tárgyalás a férfival kapcsolatban, Dae Il-t pedig nem akartam terhelni a lakáskérdéssel, emiatt egyelőre csak igyekeztem emelt fővel tűrni a kiszolgáltatottság érzését. Ennek pedig az első számú oka az volt, hogy én magam is éreztem azt, hogy Alice mennyire távol akar tőlünk maradni. Nem lekenyerezésnek mondanám azt, amit elkövettem, mivel a saját szememmel láttam összetörni a palettáját. Szimplán csak örültem volna annak, ha egy kicsit közelebb kerülnénk egymáshoz arra a rövid időre, amit még itt kell töltenünk.
- Akkor legalább nem nyúltam mellé – mondjuk túlzottan nem volt nehéz úgy, hogy mindennap találkoztunk, de ennek ellenére is fel akartam ajánlani neki a lehetőséget – Nem is kell nekem venned semmit. Ha valamire szükségünk van, azt megveszem magamnak.
Nem engedtem abból, hogy mi ugyanúgy részt vállaljunk a ház fenntartásából, illetve Jonah-nak megtiltottam azt, hogy egy tábla csokinál többet költsön az öcsémre. Kiskorú volt, jelenleg pedig az én felelősségem, tehát ruházni, iskolába járatni tudtam őt. Nyilvánvaló, hogy senki kezére nem csaptam, aki egy ceruzát adott neki, de jelenleg én voltam az, aki ténylegesen részt vállalt a nevelésében, ezt pedig már csak önzőségből sem akartam egy huszonéves férfi nyakába tenni. Henrynek édesanyja nem volt, nem pedig apukája, testvérnek pedig mellette vagyok én.
- Lehet igen – a mosoly kedves volt az arcomon – Akkor csinálok majd udont. Annak idején volt egy japán szobatársam és megtanította hogyan kell. A rákot szeretitek, vagy legyen inkább csirkés?
Az már részletkérdés volt, hogy nem találtunk meg itthon minden alapanyagot hozzá, de ennek ellenére is úgy láttam, hogy talán ez lesz a legjobb választás, ami mindenkinek ízlene. Szinte biztos voltam benne, hogy azokat a leveseket annyira nem fogyasztanák szívesen, amit felénk délen esznek, plusz az ausztrál konyhát annyira nem ismertem, szóval nem akartam senkit az intenzívre küldeni azért, mert bátran fűszerezem az ételeket.
- Persze, hogy tudom annyira azért nem vagyok öreg – az arcomon szelíd volt a mosoly, viszont a kezemet, ami időközben elindult a lány feje felé, egyszerűen visszahúztam – Rendben, csináljunk azt. Nagyon szeretheted Layt.
Néha én magam sem tudtam eldönteni, hogy milyen kapcsolat van közöttük, de nem is nagyon volt közöm hozzá, szóval elengedtem a dolgot. Nem gondolom, hogy a lány hozzám akarna tanácsért jönni, mivel állandóan bizalmatlanul szemlél engem, emiatt pedig úgy voltam vele, hogy talán jobb nem feltétlenül erőltetni azt, hogy a kötelezőnél több időt töltsünk együtt.
- Ó – kicsit csalódottan pillantottam a korábban elkészített köretre, de aztán végül igyekeztem ismét elmosolyodni – Akkor legközelebb tésztát csinálok majd.
Én a magam részéről már igyekeztem odafigyelni arra, hogy egészségesen étkezzek, meg alapvetően szerettem a rizst. Éppen ezért nem láttam értelmét – persze amikor még Noellel éltem – hogy megvegyem a tönkölyből készülteket, mert azok nyilván drágábbak voltak. Mindenesetre erre majd igyekszem figyelni a jövőben, bár magam sem tudtam, hogy még mennyi ideig leszünk itt.
- Nekem nem állnának olyan jól ezek a színek – halkan felnevettem – Csak fogadd el, mert ajándékba szántam neked.
Túl sokat nem is hazudtam ezzel, ugyanis én a saját szememen már azért is igyekeztem neutrális színeket használni, mivel jobban szerettem a szám kiemelni egy kicsit. Pont ezért, inkább rúzsokból rendelkeztem elég sok bogyós árnyalatúval, vagy éppenséggel rikító pinkekkel, amiket igyekeztem azért ízlésesen használni.
- Érthető, én sem értek túlzottan a videojátékokhoz – kicsit megráztam a fejem – Nálunk otthon Henryvel mindig apa játszott.
Nyilvánvalóan szegény gyereknek nem nagyon volt más választása apán és a szomszédjainkon kívül. Én pedig a nyakamat tettem volna arra, hogy azért szeret ennyire nyerni mindenben, és azért akarja, hogy övé legyen az utolsó szó, mert már a generációja miatt is ügyesebb volt az idősebb férfiaknál ezekben a játékokban. Viszont az sem jó, ha valaki túl béna – mint mondjuk én – mert elvileg akkor teljesen élvezhetetlenné válik az egész játék.
- Én mondjuk pont nem mondanálak meg neki – jegyeztem meg a vállamat megrántva – Nem beszélgetünk mi ketten túl sokat.
Ebben mondjuk közrejátszott az is, hogy a múltkor nemes egyszerűséggel, burkoltan lekurvázott egy teljesen normális felső miatt. Én a magam részéről pedig azt láttam volna jobbnak, hogy akkor inkább hagyjuk békén egymást. Én is a fejéhez vághattam volna olyan dolgokat, amikre nem lettem volna büszke, de tartottam magam ahhoz, hogy vendégségben nem illik sértegetni a vendéglátónkat. Szóval jobb híján az egyetlen választásom az volt, hogy egyszerűen befogom a szám, és elgondolkozom azon, hogy miért nem vagyok leszbikus.
- Igen szeretem – kicsit elmosolyodtam, és elfojtottam magát a kényszert, hogy kivegyem a kezéből a kancsót – De ülj le nyugodtan enni, én ráérek.
Mivel amúgy sem hagytak túlórázni, nem mondhattam magam túl fáradtnak. Jelenleg annyi minden kavargott az agyamban, hogy legszívesebben egész nap az irodában ültem volna. Alapvetően az is jellemző volt rám, hogy nem ettem túl jól, ha valami nyomasztott, emiatt pedig pár hét alatt megszabadultam néhány kilótól, de jelenleg még bírtam a gyűrődést.
- Nem szeretnél hétvégén együtt sütni? – én magam sem tudtam, hogy pontosan miért teszem fel ezt a kérdést neki, de úgy éreztem, hogy talán az egy lehetőség lenne ahhoz, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz – Kidíszíthetjük a muffinokat és akkor nagyon szépek lesznek. Laynek biztos tetszene. De amúgy nem muszáj, azt is megértem, ha inkább töltenéd mással az idődet.
Elvégre voltak barátnői, párral még házon belül is találkoztam. Mivel nem igazán tudtam, hogy mit kellene tennem, magam is lefoglaltam az ételek kiadagolásával, de szándékosan nem szedtem belőlük túl sokat.


ruha || 1 128 szó





I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me

Alice S. Chwe imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
who you are; Alice & Hailee JwuHyhu
who you are; Alice & Hailee JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
who you are; Alice & Hailee JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
who you are; Alice & Hailee Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
who you are; Alice & Hailee Jwu3ga4
TémanyitásRe: who you are; Alice & Hailee
who you are; Alice & Hailee EmptyKedd Ápr. 06, 2021 12:46 am

Hailee & Alice
"It takes a lot of courage to show your dreams to someone else."
Én magam sem tudtam, hogy mi fog történni azután, hogy megtalálom Lay-t. Sokáig tényleg azt hittem, hogy ha sikerül megoldani azt a helyzetet, ami miatt egyáltalán a legjobb barátom itt kötött ki az Államokban, utána egyszerűen hazamegyünk és folytatjuk tovább az életünket úgy, ahogyan az mindig is volt. Ez viszont már attól kezdve nem volt lehetséges, hogy Lay egyáltalán nem tudott volna olyan életet élni, mint előtte. Neki nem voltak ott a szülei úgy, mint nekem apa, így nem mehetett volna haza hozzájuk. Persze, a nagyszülei legalább annyira szerették, de mégsem lett volna minden ugyanaz.
Lehet, hogy úgy indult az egész New York-i kaland, hogy Jonah, én meg Lay voltunk csak ebben a házban, viszont egészen hamar kibővült ez a kis család és hely hiányában kénytelenek voltunk állandóan együtt tölteni az időnket. Lógtam már párszor Jordannél is, de azok csak olyan alkalmak voltak, amikor ő is ráért és hosszú távon amúgy sem lehetne megoldani, hogy nála lakjak, mert nekik kicsi a lakásuk. Ha már itt tartunk egyébként azt egyáltalán nem értettem, hogy Jordan és Jonah pontosan miért is nem laktak mondjuk együtt, ha már testvérek. Amikor Jonah elutazik, legalább lenne valaki, aki vigyáz a házra.
Nem tehettem róla, hogy csak pasi rokonaim vannak, de biztos vagyok benne, hogy ez a tény segített abban is, hogy képes legyek fiúkkal is barátkozni. A legjobb barátomért pedig teljesen meg is érte. Ezért gondoltam azt az elején, hogy talán majd Henryvel is ki fogunk jönni, de vele már egyáltalán nem volt olyan könnyű és még csak meg sem próbált kicsit kedvesebb lenni, holott ő volt nálunk a vendég. Azért sem tudtam igazán bízni a nővérében, mert nem lehettem benne biztos, hogy Henry nem mond neki butaságokat arról, hogy milyen vagyok. Hailee nagyon okos nő, mert ügyvéd lesz belőle, de ha a helyében lennék és hinnem kellene valakinek, akkor biztosan a saját rokonom lenne az az illető. Ezért is volt mindig fura számomra, ha kedves volt velem - mert Henry csak akkor tette ezt meg, ha akart valamit, mondjuk a távirányítót.
- Nem kell kicserélni, nagyon tetszik. Szeretem a rózsaszínt... - Utóbbit olyan hangsúllyal tettem hozzá, mintha nem lenne nagyon egyértelmű már a ma viselt nadrágomból is. De ha még ez nem lenne eléggé nyilvánvaló, akkor ott van az ablakomat díszítő cseresznyefa-virágos festmény, amit Jonah csinált. Vagy mondjuk minden második füzetem, amit suliba hordok. - Csak... én nem vettem neked semmit. - Nem is nagyon tudom, hogy pontosan miért kellett volna, de ha ajándékot adnak, akkor illik visszaadni, én pedig semmivel nem tudtam szolgálni Haileenek a társaságomon kívül.
- Lehet valami leves? De olyan, amiben hús is van, Lay azt szereti. - A további kérdéseire nem válaszoltam rögtön, előbb csücsörítve gondolkodtam el azon, hogy egyáltalán van-e kedvem belemenni ebbe, mert még mindig nem tudtam eldönteni, hogy csapda-e vagy sem. - Tudod mi az a Tim Tams? - Felvont szemöldökökkel pillantottam a nőre, miközben felálltam a kanapéról és közelebb lépkedtem hozzá, megállva az asztal környékén, aminek a szélére rányomtam az ujjamat és azt kezdtem egy helyben forgatni. - Csinálhatnánk olyan muffint, mert az dupla csokis, és az Lay kedvence. - Azok után pedig, amin a legjobb barátom keresztül ment, gyakorlatilag a legkevesebb az volt, ha megpróbáltam olyan dolgokat csinálni vele és olyasmiket készíteni, aminek ő is örülhetett, legalább egy kicsikét. A bátyját nem tudtam volna előkeríteni, de csokis muffint tudok csinálni.
- Nem túl sokat, a tésztát jobban szeretem, mint a riszt, szóval... - Elhúztam a számat és megrángattam a vállamat, miközben magyaráztam. Nem akartam válogatósnak tűnni, de tény és való, hogy apát régebben kikészítettem, amiért nem voltam hajlandó megenni bármilyen hús kövér részét. A tésztát illetően pedig.. Az egyik kedvenc ételemhez is azt ment a legjobban, szóval nem is csoda, hogy mindig azt választanám. A másik oka az volt ennek a döntésnek, hogy nem szeretnék az a lány lenni az osztályban, akit kibeszélnek a háta mögött, mert nem olyan vékony, mint a többiek.
- Biztos? - Finoman összevontam a szemöldökeimet, amikor megkaptam a választ az eredeti kérdésre. - Akkor... Köszönöm szépen! Használhatod majd te is, ha szeretnéd. - Valamilyen szinten nagyon is azt szerettem volna, ha erre is nem a válasza, de apa mindig arra próbált nevelni, hogy csak azért mert egyke vagyok, ne legyek önző is és nem minden az enyém. - Azokhoz igazából annyira én sem, de régebben volt olyan, hogy néztem, ahogy Lay játszik. Egyszer kipróbáltam vele egyet és állandóan meghaltam, szóval nem igazán tetszett. - Az orromat ráncolva magyaráztam.
- Öööm... - Vetettem egy pillantást a kanapé felé, aztán visszafordítottam a fejemet Hailee felé. - Nem, jó lesz itt is. - Jelzés értékkel közelebb is sétáltam, hogy evőeszközt is szerezzek magamnak. - Egyszer véletlenül kiborítottam a müzlit, azóta fogadtunk Jonahval, hogy mi lesz, ha megint meglát ott enni és nem akarok veszíteni. - Nem mintha lenne rá esély, hogy most azonnal hazaérjen és észrevegyen, de attól függetlenül még nem akartam kísérteni a sorsot. Maximum akkor ennék megint a nappaliban, ha tényleg senki, de senki nem vehetné észre.
- Kérsz valamit inni? - Ezúttal én kerültem a hűtőhöz és nyitottam azt ki, hogy kivegyem a korábban a bejárónő által elkészített limonádét - ami sajnos mellőzte a görögdinnyés ízesítést, de még így is jobb volt, mint a semmi. - Szereted a limonádét? - Ha ő is szereti, még hajlandó is lennék neki adni. Ezt neked apu, nem is vagyok önző, csak azért mert egyke vagyok!

ruha | 884 | chh who you are; Alice & Hailee 199984066 |


Talking about my dreams one after another
Happy happy happy You You You I can imagine it A future that I’ve drawn That I can gravitate towards, that’s why I've gotta be with you

Hailee Seo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alice S. Chwe
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
who you are; Alice & Hailee D62878234a76f4fed58fc4db719834e120820edb
who you are; Alice & Hailee 9976cfea738b4ea47fdd3831727208b8e98168e8
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
floating in daydreams
every day, when I woke up, all flew away waiting around is a waste to be honest, it's easier this way now I'm so lonely I practiced in my dream every day, kiss me
★ családi állapot ★ :
who you are; Alice & Hailee Ea293945dec33f968a8be209edda2a3b6bf193ec
Im thinkin about you when the rain stops in my heart
I don’t care if it’s a monochrome sky let’s go somewhere together the future will be colorful, I imagine dream expands like a rainbow I wanna share my love, forever
★ lakhely ★ :
❀ Brooklyn
★ :
who you are; Alice & Hailee 70dca8f105faebc4d197e3abdb1c58f5ca0db7d6
★ idézet ★ :
if someone loves a flower, of which just one exists in all the millions and millions of stars, it is enough to make her happy just to look at the stars
the little prince
★ foglalkozás ★ :
✿ college student
★ play by ★ :
❀ Kim Ye Rim
★ hozzászólások száma ★ :
78
★ :
who you are; Alice & Hailee Cbb86ba3025e1150aa302412663c151e9ed998d3
TémanyitásRe: who you are; Alice & Hailee
who you are; Alice & Hailee EmptyPént. Márc. 05, 2021 11:18 pm


Alice & Hailee




Talán jó voltam abban, hogy úgy lavírozzak az emberek között, mintha semmit sem sejtenék az érzéseikről. Mindez által lényegében könnyebb volt őket némán támogatnom, vagy éppenséggel abban segített, hogy a saját véleményemet vagy gondolataimat rejtsem el a másik elől. Amióta Jonah házában élek, ezt a tudásomat rengetegszer érvényesítem, mivel én magam is nemkívánatos személynek érzem magam itt. Nyilvánvalóan senki sem örül annak, hogy ha valakit egy tinédzser gyerekkel együtt költöztetnek a nyakára, de nekem nagyon nem voltak lehetőségeim. Mehettem volna hotelba is, de sikeresen elkaptam annyit Dale és Jonah beszélgetéséből, hogy Jonah valamivel tartozik a mentoromnak, aki azzal hajtotta be ezt, hogy engem biztonságba helyezett nála. Mindez egyszerre volt nagyon megnyugtató, ugyanakkor idegen és ijesztő érzés is. Ott voltak azok a dolgok, amik Dahlia-val történtek, aztán a szakításom, és Lola szakítása is, ami leginkább arra engedett gondolni, hogy valamiféle férfiak agyát összezavaró szer keringhet az éterben.
Ami Alice esetét illette… Nem nagyon tudtam hova tenni azt az ellenszenvet, amit az irányomba tanúsított. Ugyanakkor mindezért elítélni sem tudtam őt, mert minden bizonnyal az sem volt egyszerű, hogy az ő életét is a feje tetejére állítottuk Henryvel együtt. Pontosan tudtam, hogy mennyire nehéz lehet neki az öcsém habitusával, és minden bizonnyal nem ez az egyetlen kellemetlenség, amit okoztunk az érkezésünkkel. Itt van Lay is, Jonah számára is zavaró lehet ennyi gyerek a házban, így én mindössze annyit tehettem, hogy igyekeztem mind a házimunkába, mind a gyerekek iskolába indításába besegíteni, ahol csak tudtam. Igyekeztem hamar megjegyezni azt, hogy mit szeretnek és mit nem, hogy mik a kedvenc édességeik, hogy esetleg van-e bármilyen ételérzékenységük. Henry erre a dologra határozottan rá is szorult, Lay elfogadta a segítségem, Alice viszont hármuk közül nehéz eset volt. A célom pedig a paletta megvásárlásával nem a lekenyerezés volt, szimplán figyelmes akartam lenni vele, hátha ezúttal lesz alkalmunk egy kicsit többet beszélgetni és szimpatikusabb leszek neki. Rosszul éreztem magam, amiért ennyire megzavartam az életüket, ezért szerettem volna minden eszközt megragadni annak érdekében, hogy mindezt enyhíteni tudjam a számára.
Kicsit izgultam, amikor átléptem a ház küszöbét, de ennek ellenére is igyekeztem a lehető legkedvesebb mosolyomat villantani a lányra. Elég sok mindenen túl voltam már, az ügy kezdett jobban haladni, illetve Dale figyelmessége miatt eljutottam egy orvoshoz is, aki igyekezett összekaparni és ajánlott pár vitamint, ami jót tett a szervezetemnek. Tudtam, hogy nem lesz könnyen vége az egész harcnak, amibe belekezdtem valakivel, és talán Alice volt a következő nő, akit veszélybe sodorhattam Lola mellett. Őrültségnek hangzik, de valahol örültem neki, hogy egyelőre én voltam a középpontban, mert így másnak sem tudtak ártani körülöttem.
Egyáltalán nem kerülte el a figyelmemet a lány reakciója, de igyekeztem ezzel most nem foglalkozni. Minden bizonnyal a felgyülemlett stresszel és szomorúsággal együtt fog távozni belőlem az eset okozta kellemetlen érzés is, amikor éppenséggel menstruálni fogok, így most ebből az egészből nem kell nagy ügyet csinálnom. Mivel visszaköszönt és nem hagyott figyelmen kívül, oda tudom adni neki a kis ajándékot, amit vásároltam. Ezen kívül nem is feltétlenül akartam erőltetni azt, hogy kelljen állnia velem, mert ha magától nem lépi meg ezt a dolgot, akkor teljesen felesleges a nyakán lógnom.
- Én is jól vagyok – nem láttam értelmét annak, hogy mesélni kezdjek a napomról, így csak bólintottam egyet arra, amit a fiúkról mondott, aztán elindultam a szobájukba, hogy el tudjam rejteni a nekik vásárolt édességet. Mindig úgy vettem észre, hogy Henry kiskorában jobban örült az ajándékoknak akkor, ha ő maga találhatta meg őket. Layt nem ismertem annyira, de feltételeztem, hogy ő is szereti annyira az édességet, hogy egy sima tejcsokoládét szívesen elfogyasszon.
- Csak úgy – finoman megvontam a vállam és elmosolyodtam – Remélem tetszik. Ha nem, akkor odaadom a blokkot és szerintem kedvesen kicserélik neked egy olyanra, ami inkább a te stílusod.
Az biztos, hogy én már öreg lennék ehhez, de az ő korában minden bizonnyal ölni tudtam volna egy ilyen vattacukros palettáért. Akkoriban, ha apának elmondtam volna, hogy egy Huda pontosan mennyibe kerül, minden bizonnyal az összes hajamat kitépte volna, ha hazaállítok egyel. Egész megnyugtató volt az, hogy most egy idegen kislánynak tudtam ajándékozni egy hasonlót, amit talán örömmel fog használni.
- Van ötleted egyébként a holnapi ebédre? Illetve arra gondoltam, hogy hétvégén sütnék. Valami kérés? Akármi, amit te vagy Lay nagyon szerettek? – a mosolyát csak egy pillanatra viszonoztam, aztán megszorítottam a tarkómon összefogott tincseket és inkább azzal foglaltam le magam, hogy kiadagoljam mind a kettőnk számára az ebédet – Mennyit kérsz?
Szerettem volna felajánlani neki azt, hogy szívesen sütnék vele együtt, de talán túlságosan is korai lenne lekenyerezni egy ilyen dologgal őt. Mivel egyelőre örültem annak, hogy egyáltalán hajlandó volt velem egy asztalnál enni, talán ennyivel be kellett volna érnem, amíg ő nem nyit felém.
- Jaj, dehogy kell kifizetned! – miközben ment a mikró, egészen nagy szemeket meresztve néztem a lányra és a fejemet ráztam – A fiúknak is hoztam egy kis apróságot, nekik pedig hasonlókat sosem tudnék venni. A játékokhoz túlzottan nem értek.
Picit elmosolyodtam, majd egy újabb fejcsóválás kíséretében kivettem a lánynak szánt ételt a mikróból, amit a sajátomra cseréltem. A továbbiakban ismét tanácstalannak éreztem magam.
- Kérsz hozzá egy tálcát? – mivel kevés időt töltött velünk, a kötelezőkön kívül én nem kényszeríteném őt ennél többre – Nem mondom el a nagybátyádnak, a kanapén szeretnél enni.


ruha || 855 szó





I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me

Alice S. Chwe imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
who you are; Alice & Hailee JwuHyhu
who you are; Alice & Hailee JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
who you are; Alice & Hailee JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
who you are; Alice & Hailee Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
who you are; Alice & Hailee Jwu3ga4
TémanyitásRe: who you are; Alice & Hailee
who you are; Alice & Hailee EmptyHétf. Dec. 28, 2020 11:32 pm

Hailee & Alice
"It takes a lot of courage to show your dreams to someone else."
Furcsa érzés távol lenni az otthonomtól, mert vannak pillanatok, amikor nagyon hiányzik apa és mindaz, ami megvolt nekem otthon, Ausztráliában. Viszont itt Amerikában is sikerült már barátokat szereznem, még azt is megbeszéltük a nagybátyámmal, hogy visszamegyek az iskolába, többet láthatom Jordant és legfőképpen csomó új dolgot próbálhatok ki. Nem mellesleg pedig sikerült, amiért New Yorkba jöttem, megtaláltam Layt és újra együtt járhatunk suliba, mint a régi szép időkben. A különbség talán csak annyi, hogy ezúttal valamennyivel jobban egymásra vagyunk utalva. Az itteni barátaim köre nem terjed még ki teljes mértékben az iskolai barátokra is, mert Tiffany-t és Nataliet sem annak köszönhetően ismertem meg. Épp ezen okból kifolyólag nekünk lányoknak nem volt olyan könnyű dolgunk, ami a közös programokat illeti, mert mindannyiunknak más és más a rutinja. Tiffany például mindig besegít a szülei éttermében, ami miatt sokszor érthető módon fáradt, viszont amikor ő alszik, mi akkor szabadulunk az iskolából. Natalieval pedig egyszerűen az volt a helyzet, hogy nem ugyanabba a suliba járunk, s míg ő részt vesz különórákon is, addig én igyekszem behozni a lemaradásomat, ami a házikat illeti, vagy éppenséggel heti egy-két napon keresni egy kis pénzt a bébiszitterkedéssel. A könnyen szerzett, reggelizőben végzett munkámat sajnos fel kellett adnom, legfőképpen a vírushelyzet miatt és azért, mert én voltam az egész társaságban a legfiatalabb láncszem, így engem is volt a legegyszerűbb elküldeni. Ugyan az elején szomorú voltam emiatt és jól jött volna az ott kapott pénz, mert mégsem akartam teljesen ingyenélőként jelen lenni a nagybátyám házában, legfőképp mert nem akartam, hogy haragudjon rám miatta, mostanra már elfogadtam - kénytelen voltam elfogadni.
Apa néha mondogatta, hogy nem is lenne baj, ha éppenséggel a tanulásra koncentrálnék és ezúttal semmi nem akadályozna meg abban, hogy letegyem a vizsgáimat. Én viszont haszontalannak érezném magamat, ha nem csinálnék egyebet a nagyiék pénzén való élősködésen kívül. Ma viszont nem én voltam az, akinek munkába kellett mennie, hanem Lay és Henry, meg természetesen Jonah is, akinél őszintén reméltem, hogy nem találja ki, hogy megint egyedül akar majd utazni, mert nem lett volna kedvem éppen Haileevel maradni, aki felnőttként tud viselkedni közülünk. Egyébként is ő a legidősebb közöttünk, szóval még veszekedni sem lehetne azon, hogy Jonah után ki a második ember, akire hallgatni kell. Ha nagyon muszáj lenne, valószínűleg el tudnám fogadni, hogy ők is a házban vannak, viszont ezen kívül nem igazán értettem az okát, mert Jonah számára is ismeretlenekről van szó. Az pedig egészen más helyzet volt, amikor én kértem meg, hogy Lay is velünk lehessen, hiszen nem akartam, hogy egyedül maradjon egy olyan lakásban, ahol nem ismer mást a bátyján kívül, aki... Nos, Archibald nem figyelt annyira az öccsére, mint kellett volna neki, különösen egy olyan eseményt követően, mint ami velük történt.
Az a tény, hogy egy nagy és hangos háztartást csináltunk a házból, mert... Még mindig nem értem miért, de Hailee és Henry csatlakoztak hozzánk, ami elkerülhetetlennek és visszafordíthatatlannak bizonyult. Szóval személy szerint örültem volna neki, ha Laynek van ideje megszokni a helyet és Jonah stílusát és nem kell megosztania a szobáját senkivel, a nagybátyámnak pedig nem kell a kanapén aludnia.
Sokszor elkezd hiányozni apa, amikor arra gondolok, hogy bárcsak ő is velem lenne, mint a nagybátyám és mindig kicsit csalódott vagyok, amikor éppenséggel nem ő lép be az ajtón - mert szeretném azt hinni, hogy képes lenne akkora meglepetést okozni, mint én magam Jonahnak és egyszer csak fogja magát és eljön hozzánk. Amikor azonban felpillantok, ezúttal még csak nem is a fiúkat látom belépni, hanem Haileet magát. Pár pillanat erejéig elhúzom a számat, de aztán visszafordítom a fejem a tévé felé és csak akkor nézek újra a nőre, amikor közelebb ér. - Szia, Hailee. - Annak ellenére, hogy nem értettem a jelenlétét, még próbáltam illedelmesen viselkedni vele, csak megmondtam neki, hogy nincs szükségem anyukára és el tudok pakolni én is a szobámban. - Jól, köszönöm. Egyedül jöttem haza, mert nekik dolguk van. - Azt pedig csak Layről tudom, hogy mikor ér haza, mert vele nyilvánvalóan többet beszélek. - És... Te?
Sóhajtva dőlök hátra, amikor Hailee eltűnik a fiúk szobájában és igyekeztem kitalálni, hogy vajon ha most beszaladok a sajátomba, az nagyon gáz-e, vagy egyáltalán képes vagyok-e rá az alatt az idő alatt, míg a nő visszaér. Amikor azonban újra megjelent, el is vetettem az ötletet. - De miért kapom? - Henry mellett már rég megtanultam, hogy ilyenkor csak azért kedveskedik, mert akar valamit, jelenleg pedig Henry nővéréről van szó... - Köszönöm szépen. - Ahelyett, hogy rákérdeztem volna a szándékaira, egyszerűen belenéztem papírtasakba, majd egy 'wow' hang kíséretében vettem a kezembe a palettát és nyitottam ki, hogy jobban szemügyre tudjam venni. Amikor újra meghallottam Hailee hangját és felpillantottam, már a konyhában volt. - Még nem, mert eddig nem voltam éhes... - Megállok egy pillanatra a mondandómban, mert ha most azt mondom ennék, akkor továbbra is Haileevel kell töltenem az időmet. Viszont mivel épp most kaptam tőle egy palettát, ami kárpótol a másik, összetört darab miatt, talán ennyit megérdemel. - Köszönöm szépen, ha melegítesz. - Mosoly kúszik az arcomra, de hamar visszafordítom a pillantásom a palettára. - Kifizessem az árát?


ruha | 830 | chh who you are; Alice & Hailee 199984066 |


Talking about my dreams one after another
Happy happy happy You You You I can imagine it A future that I’ve drawn That I can gravitate towards, that’s why I've gotta be with you

Hailee Seo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alice S. Chwe
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
who you are; Alice & Hailee D62878234a76f4fed58fc4db719834e120820edb
who you are; Alice & Hailee 9976cfea738b4ea47fdd3831727208b8e98168e8
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
floating in daydreams
every day, when I woke up, all flew away waiting around is a waste to be honest, it's easier this way now I'm so lonely I practiced in my dream every day, kiss me
★ családi állapot ★ :
who you are; Alice & Hailee Ea293945dec33f968a8be209edda2a3b6bf193ec
Im thinkin about you when the rain stops in my heart
I don’t care if it’s a monochrome sky let’s go somewhere together the future will be colorful, I imagine dream expands like a rainbow I wanna share my love, forever
★ lakhely ★ :
❀ Brooklyn
★ :
who you are; Alice & Hailee 70dca8f105faebc4d197e3abdb1c58f5ca0db7d6
★ idézet ★ :
if someone loves a flower, of which just one exists in all the millions and millions of stars, it is enough to make her happy just to look at the stars
the little prince
★ foglalkozás ★ :
✿ college student
★ play by ★ :
❀ Kim Ye Rim
★ hozzászólások száma ★ :
78
★ :
who you are; Alice & Hailee Cbb86ba3025e1150aa302412663c151e9ed998d3
Témanyitáswho you are; Alice & Hailee
who you are; Alice & Hailee EmptyHétf. Dec. 07, 2020 1:06 am


Alice & Hailee




- Végeztél, nem? – egészen ijedten rezzentem össze, és pillogtam ártatlanul a mentoromra, aki olyan határozottan csukta le a céges laptop tetejét, hogy tényleg elég biztos lett számomra a munkaidő vége. Mondjuk ezt az ő szájából hallani határozottan furcsa volt, hiszen kettőnk közül nem én ültem éjjel-nappal az irodában. Mondjuk határozottan nem tartozott a hatáskörömbe azt, hogy ezt epésen közöljem is vele, de hallottam dolgokat. A másik irodához képest, itt jóval kedvesebben bánnak velem, ennek pedig talán annyi oka lehet, hogy Dale mindenki fenekét éppen ugyanannyi ideig bámulja. Egyáltalán nem kavarta fel őt az, hogy megjöttem, emiatt pedig hosszú idők óta először éreztem magam biztonságban.
- Van még néhány dolog, amit a jövő hétig be kellene fejeznem... – kezdtem bele a dologba, de rögtön el is hallgattam amint megcsóválta a fejét. Talán nem tudok még mindig elvonatkoztatni attól az időszaktól, amikor reggeltől estig az irodában kellett robotolnom? Dale elég világosan a tudtomra adta, hogy jelen esetben az én munkaidőm reggel nyolctól délután négyig tart. Ő általában tovább szokott bent maradni és általában ha észreveszi, hogy én is hasonlóképpen viselkedem, akkor egyszerűen hazaküld... Magam sem tudom miért. Pont tőle hiteltelen ez az egész, de muszáj engedelmeskednem, hiába nem számít a főnökömnek hivatalosan. Úgy éreztem, hogy ha meg tudok maradni mellette nyárig, akkor sikeres vizsgát tudok majd tenni a későbbiek folyamán... Viszont ugyanakkor ott volt a teljesítési vágy is bennem, hogy akár vissza is vegyenek ehhez az irodához, miután már tényleg ügyvédnek számítok.
- Tudod jól, hogy Joan nem fizet túlórát egy jelöltnek. – ez volt a pont, ahol éreztem, hogy ténylegesen elveszíthettem a csatát – Haiz, hétfő van, egyszerre négy dologgal is végezni fogsz a jövő hétig. Vagy talán történt valami Jonah-val, ami miatt nem akarsz visszamenni?
- Nem! Mi történt volna? – hogy hitelt adjak a szavaimnak, határozottan el is kezdtem szedelőzködni, a mappáimat és a gépemet pedig olyan sebességgel gyömöszöltem bele a mindent elnyelő táskámba, hogy konkrétan összesen húsz másodperc volt a folyamat, utána már álltam is fel és toltam be magam mögött a székemet.
- Majd holnap találkozunk – egy mosoly kíséretében el is siettem a parkoló irányába. Munka terén határozottan azt éreztem, hogy egyre jobban kezdek el beleszokni az itteni környezetbe, és szerencsére a korábbi melós helyeim miatt eléggé könnyen felvettem a tempót ezen a helyen is. Alapvetően elsősorban a cégjog nem vonzott korábban, viszont most már a talán szívesebben foglalkoztam volna ilyen ügyekkel... Mindenképp pozitív változások léptek be az életembe, amióta itt vagyok és határozottan kedvesebben telnek a mindennapjaim is. Élveztem, hogy voltak feladataim és tudtam kiről gondoskodni, habár mivel Henry már egyetemista, a két gimis madárkát többet láttam. Egészen bántott is az, hogy míg Layvel egészen jól szót tudtam érteni, addig Alice elutasítónak tűnt. Viszont már a reggel elterveztem, hogy beugrom szétnézni egy Sephorába, mert észrevettem, hogy összetörött az egyik palettája, ami miatt szomorúnak is tűnt... Hála az égnek a dolog nem rajtam múlott, Thea lökte le takarítás közben. A fiúk szobájába bemegyek összerakodni, de a kislány a korábbiak során a tudtomra adta, hogy nem szorul a segítségemre, én meg igyekeztem tiszteletben tartani ezt.
Mindenesetre ugyanazt a palettát nem, azonban egy színekben hasonlót találtam ahhoz, amilyen sajnos kárba veszett. Illetve igyekeztem következtetni abból, hogy milyen lehetett, mivel minden rózsaszín lett a szobában. Emellett pedig egy rúzs is landolt a kosaramban. Némi édességet még vettem a fiúknak is, hogy ők is kapjanak valamit, ennek hatására meg összességében egészen jókedvűen indultam haza. Furcsa volt, hogy egyáltalán az otthonomnak tudtam nevezni egy olyan helyet, ahova teljesen véletlenségből jutottam el, ugyanakkor egészen megnyugodtam, amióta már Lola és minden más szerettem is teljes biztonságban volt.
Arra viszont nem számítottam, hogy amint belépek a házba, rögtön meg is pillantom a nappaliban a lányt, ráadásul egyedül is volt. Igyekeztem ennek nem túl feltűnően örülni, mert minden bizonnyal azzal elszúrnám az egészet.
- Szia, Alice – ahhoz már nem voltam elég bátor, hogy megpróbálkozzam a beceneveivel, amiket a fiúk használnak neki – Hogy vagy? A fiúk még nem értek haza?
Igyekeztem először csak viszonylag normális dolgokról érdeklődni, amíg felakasztottam a kabátomat. Azzal már különösebben nem fáradtam, hogy a blézeremet is levegyem. Először a srácok szobájába pakoltam le egyesével, mindenki asztalára amit hoztam neki, majd visszamentem a nappaliba, hogy azért a lány se ússza meg ilyen könnyen. Minden felvezetés nélkül csak elé csúsztattam a kis papírtasakot, ami a Huda palettát rejtette, aztán előkerestem a számára vásárolt csokit is.
- Ezt neked hoztam, mert láttam, hogy az előző csúnyán végezte – igyekeztem megejteni felé egy kedves mosolyt, de a továbbiakban nem szerettem volna zaklatni. Én a magam részéről elég éhes voltam, szóval a hűtő tartalmát kémlelve tettem fel neki a következő kérdéseket: - Te ettél már? Vagy kérsz enni? Mert akkor neked is melegítek az ételből.


ruha || 769 szó





I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me

Alice S. Chwe imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
who you are; Alice & Hailee JwuHyhu
who you are; Alice & Hailee JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
who you are; Alice & Hailee JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
who you are; Alice & Hailee Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
who you are; Alice & Hailee Jwu3ga4
TémanyitásRe: who you are; Alice & Hailee
who you are; Alice & Hailee Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
who you are; Alice & Hailee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alice Chwe
» life is sweet as honey ~ Lay & Alice
» In wonderland with Alice ~
» little things. | Alice & Natie
» ◤ a brand new day ◥ Alice & Blayze

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Házak :: Chwe rezidencia-
Ugrás: