New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 95 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 9:05 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 8:55 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 8:07 pm-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 7:59 pm-kor
Whitney Stryker
tollából
Ma 7:48 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 7:25 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 7:18 pm-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 7:07 pm-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 6:57 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Emmett Berkley
TémanyitásEmmett Berkley
Emmett Berkley EmptyVas. Nov. 01, 2020 1:32 pm
Emmett Berkley

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Emmett Berkley
Becenevek:
Nem kedveli a becézgetést
Születési hely, idő:
New York, Manhattan
Kor:
29
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Házas
Csoport:
Oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York University
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Tanár (alsó tagozatos)
Ha dolgozik//Munkahely:
Montessori School of New York International
Hobbi:
Edzés, futás, főzés, bármi Emersynnel
Play by:
Cam Gigandet

Jellem
Emmett valószínűleg szerencsés csillagzat alatt születhetett, lévén életében nagyjából egy szalmaszálat nem kellett keresztbe tennie azért, hogy elérje a céljait. A tanulmányai alatt a tanárok imádták, kedves, értelmes kiskölyök volt, ami igazság szerint felnőtt korában sem kopott ki a lelkéből. Illemtudó, figyelmes pasas, olyan díszpéldány, amiből azért nem sok akad manapság, noha tény és való, hogy tulajdonságainak valódi mélységeit és pozitív vetületeit nehezebb felkutatni, mintsem gondolná az ember. Az alap tiszteletet tőle mindenki megkapja, csúnya volna, ha tanárként másként viseltetne embertársai felé. Viszont azt, hogy az izmos, talán inkább rosszfiús, laza küllem mögött egy érzékeny, összetört szívű férfi áll, senki sem tudhatja. Látszólag nem érdekli semmi egyéb a kislányán és a tanítványain kívül. Ha nőhöz köze is van, ugyanolyan parasztnak fogja gondolni, mint az összes többi férfit, mivel nem használja többre őket, mint amire biológia szükségletei késztetik. Nem szégyelli, az oka, mint az életben mindennek, ennek is megvan. Noha igyekszik az első pillanatban lefektetni, hogy nála többről nem lehet szó, s ha az adott hölgyemény nagyon ragaszkodna, legkésőbb akkor úgyis lekopik, amikor kiderül, hogy egy három éves copfos várja haza. Szomorú tény ugyan, de neki sokszor jól jön, hogy riasztóként funkcionál a kislánya. Ha komolyan próbálkozna valakinél, biztosan összetörné lelkileg eme tény, de éppen ezért eszében sem jut ilyesmi.
A gyerekeket nagyon bírja, remekül kijön velük, nem véletlenül lett tanár belőle, igazi hivatásként éli meg, számára kihívás az ifjú elmék pallérozása, kiváltképp azért, mert a kicsik még érdeklődnek, lelkesek, nem kopott ki belőlük a tudásszomj, és nem a kényszer okán tanulnak. Akkor még minden képes lekötni őket, minden új és érdekes.
Két igazi szenvedélye van az életben, az egyik és legfontosabb, Emersyn, a három éves tündérlány, akiért a világon bármi megtenne, a másik a sport, ami nélkül élni sem tudna, hisz mindent abban él meg, vezet le, és nem mellesleg még oktatja is a kicsiknek.
Mindenről elég határozott véleménye van, s amilyen fafejű, többnyire lehetetlen meggyőzni arról, hogy nincs igaza, ha mégis eljutna a kobakjáig más igazsága, akkor a világért sem vallaná be. A végletekig makacs és eltökélt, amit a fejébe vesz, annak úgy kell lennie, ez sokszor jól jön, mert addig nem áll meg, míg elérné a célját, de ez ugyanúgy igaz az élet apró dolgaira is, ami olykor idegesítő tulajdonságként jelentkezhet mások szemében. Emiatt aligha zavartatja magát, lévén tökéletesen hidegen tudja hagyni bárki értékítélete, nagyon kevés olyan ember van, akinek egyáltalán hajlandó megfontolni a vélekedését bármiről. Hallgatni türelmesen hallgat, a figyelem mindenkinek kijár, de parttalan vitákba a világ összes kincséért sem fog belemenni.
A bizalmát mostanra rendkívül nehezen adja oda, bár könnyen lehet, ezt nem sokan ismerik fel, mert könnyed, közvetlen, barátkozós típus, bárkivel szóba képes elegyedni, csakhogy ez számára mind rettentően kevés ahhoz, hogy azt mondhassa, valaki a bizalmasa lenne. Akiben a világon a legjobban bízott, és örök szövetségesének tartotta, az mindenféle indok nélkül árulta el olyan szinten, amit a legádázabb ellenségének sem kívánna, ha ugyan akadnának ellenségei.

Múlt
- Emmi!
Mosolyogva guggoltam a csoportszoba előtt, és tártam szét a karjaimat, hogy a kis szöszke vigyorogva az ölembe szaladhasson apaaaaa felkiáltással. Meghatódásom mérhetetlen volt minden egyes alkalommal, amikor ezt az aprócska szót hallottam a szájából, noha jele ennek aligha volt, de a kicsi bizonyosan érezte, mert a kis arcát úgy fúrta a vállgödrömbe, mintha nem lenne holnap.
- Apuci, képzeld, faragtunk tököt, én mondtam Dorothy néninek, hogy legyen benne szívecske is, sokan nem akarták, mert lányos, meg nem ijesztő. De lehetett, és olyan szép.
Kis arca ragyogott, sokat hallottam erről a Dorothyről, akit olykor-olykor láttam fél szemmel, de mivel nem volt támogatott a kapcsolattartás személyes mivolta a szülőkkel, hiába dolgoztam az épületben, kivételt nem élveztem, maximum annyira, hogy nem vártam meg a nap végét, bejöhettem Emersynért, amikor végeztem az óráimmal. Így sokszor hamarabb jutottam el érte, és eszembe sem jutott addig mást csinálni. Az egyetlen segítségem a nevelőnőnk volt, aki mellett már én is felnőttem, az életemet rábíznám, így egyértelmű volt, hogy megkérem majd a kislányom körüli teendők egy részére, mert akármennyire szomorú, egyedül nehezen boldogulok. Szerencsére szegénynek sosem mondhattam magam, a szüleim az üzleti élet jeles képviselői, pénzügyileg mindig támogattak, mint ahogy most is gond nélkül adnak pénzt bármire, csak ne kelljen személyesen tiszteletet tenniük, és elfogadniuk, hogy bizony már nagyszülők. Nincs ezzel baj, viszonylag hamar sikerült letaglóznom őket a hírrel, hogy megházasodom és gyermeket szeretnénk. Mondanom sem kell, kifejezetten nem örültek, de nem igazán hatott meg a véleményük, lévén az én életemről én döntök.
Pár pillanatra elmerengek azokban az időkben, valahogy minden tökéletesnek tűnt, a nő az oldalamon, a friss diplomám, a vágyott munkahelyem. Az esküvőnk gyönyörű volt, nagy, fényűző, boldog voltam, azt hittem, sosem leszek boldogabb, egészen addig a pillanatig, amíg a karomban nem tarthattam a kislányunkat. Összehasonlíthatatlan bármi egyébbel az életemben, egy pillanatig sem kérdőjeleztem meg, hogy a legcsodásabb tényezője az életemnek. Hiába csak evett és sírt, képtelen voltam betelni vele. Ragyogó kék szemecskéivel, szőke alighajával, a gögyögésével elvarázsolt, ami mostanra csak fokozódott. A világot képes volnék lángba borítani, hacsak egy haja szála meggörbül. A fél év, ami ezután következett, boldognak tűnt, én azt hittem, azok vagyunk, a kicsi szépen cseperedett Eliza folyton mosolygott, állandóan bújt, ölelt, csókolt, soha annyira nem kívánta az együttléteket sem, noha azt betudtam a majd öt hónap szünetnek, hisz elég hamar veszélyeztetettnek nyilvánították, így nem tanácsolta az orvos. Minden barátunknak áradozott, hogy mennyire tökéletes az életünk. Én annak tartottam. Visszanézve sem gondolom másként, egyszerűen minden olyan volt, ahogyan az a nagykönyvben meg van írva. Mindenben segítettem, főztem, mostam, a baba körül ugyancsak megtettem, amit tudtam. A barátnői irigykedtek, milyen rendes ember a férje. Egyszerre voltam szerelmes két csodálatos nőbe, akikért a csillagokat lehoztam volna. Reggelente Eliza csodás arcában gyönyörködtem, mert többnyire hamarabb keltem, hogy elmenjek futni, az esti altatásnál pedig Emersyn lágy vonásain pihent meg tekintetem, és csaltak boldog mosolyt szám szegletébe.
„Sajnálom.”
Ez a cetli várt az étkezőasztalon egyik napról a másikra. Kipakolta az összes szekrényét, minden holmiját egyetlen éjszaka alatt, amíg én aludtam. Aligha tűnt fel, a gardróbunk külön volt, a hálóban mindig a nyugodt alvásra törekedtem, semmi más nincs ott, csak az ágyunk. Vagyis, most már az én ágyam.
A mai napig emlékszem arra a szívemet facsaró érzésre, amit azóta a sajnálom szó minden egyes alkalommal kivált belőlem. Gyűlölöm. A szót is, a nőt is, aki úgy hagyta el a kis életünket, hogy egyetlen aprócska indokot nem tudott felmutatni, a szemembe sem volt képes nézni, és megosztani velem, miért döntött úgy, hogy hátat fordít a lányának és élete szerelmének. Mindig így hívott. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy azóta keresem a válaszokat a miértre, ezt már elengedtem. Mocskosul fájt, egy évig kerestettem, tudtam, hogy baja nincsen, hiszen akkor nem kaptam volna egy sajnálomot sem. Azonban utána rájöttem, hogyha nem akarja, hogy megtaláljam, nemes egyszerűséggel esélyem sincs. Ennyi. Már nem keresem. Már nem fáj. Már soha az életben látni sem akarom.
Csak ezt a kis szőkeséget ölelve merül fel a kérdés, hogy mit fogok mondani, ha egyszer rákérdez, hol van az anyukája? Szerencsém, hogy eddig nem tette. S miként lehet elmondani egy ilyen ártatlan léleknek, hogy az anyukád elment? Nem az angyalokhoz, fogalmam sincs hová. Elment, nem nézett vissza, mint akinek kőből van a szíve, s ez megölt bennem valamit. Megölte a vágyat, hogy valaha kötődni akarjak még úgy igazán egyetlen nőhöz is. Hermetikusan lezárta kettőnk kis szövetségét, ahol nincsen helye több személynek. Hiába terveztünk nagy családot, még legalább két kistesót az angyalkánknak, olyan út már nincs. Sebzett, sértett férfi vagyok, aki kezdetben próbálta mentegetni mindenfélével a nőt, akit szeretett, de mostanra már a parttalan haragot is átvette a közöny üressége. Semmi nem marad bennem a számára.
- Gyere Angyalkám, menjünk haza, Abigail biztos készített valami nagyon finomat uzsonnára.
Röpke biccentéssel kísért könnyed mosollyal pillantok be az óvónőre, akiről a nevét tudom csupán, meg hogy Emmersyn gyakorlatilag rajong érte, de nekem elég ennyi belőle. Nem az én életem meghatározó szereplője, hanem a lányomé. Számára csupán egy szülő vagyok, miként nekem is az sok-sok anyuka, akiknek a gyermekeit oktatom. Igaz, ami igaz, férfiként meglehetősen szoktam élvezni a szülői értekezleteket, amikor csüng rajtam a sok tekintet, de idén ezek sajnos elmaradnak a körülmények miatt.
Felkapom a kis hercegnőmet, hazasétálunk, lévén nem lakunk túl messze, s mivel a kicsi a nyakamban, nyafogás sem lesz a fáradtság okán. Számat mosoly ékíti, mert boldog vagyok Emmivel, nekem Ő tökéletesen elég. Minden nyugodt, békés, csöndes. Ma már ki tudom mondani újra, hogy az élet szép.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Emmett Berkley
Emmett Berkley EmptyVas. Nov. 01, 2020 6:35 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Emmett!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Első körben kénytelen vagyok egyetérteni azokkal az anyukákkal a szülőin, akik rajtad legeltetik a szemüket, nem mindennapi jelenség egy apuka az oviban, akinek se sörpocakja, sem a munkahelyi stressz okozta kopaszodás nyomai. Egyszerre volt üdítően aranyos a történeted, amiben bemutattad azt, milyen is az élet szingli apukaként. Sokan nem vállalták volna, ami neked gyakorlatilag a hivatásod is; az, hogy a felnövekvő generáció a legjobb oktatást kapva ismerkedjen meg a világgal. Te pedig a kisiskolások mellé tulajdonképpen egy saját lurkóval is meg lettél áldva.  Emmett Berkley 2624752903
Kétség sem fér hozzá, megrendítő dolog lehet, amikor valami olyasmi dől össze az életünkben egyik pillanatról a másikra, amiről azt hittük, hogy állandó lesz. Jelen esetben a házasságra gondolok és arra, hogy milyen idilli lehetett tervezgetni a közös jövőt, megosztani egymással a vágyaitokat és teljesíteni, amit mindketten szerettetek volna; családot alapítani. Magyarázat, vagy probléma nélkül lemondani erről a boldogságról önző dolognak tűnik, érthetetlennek. Olyasminek, ami tényleg összetörhet egy szívet és bizalmatlanná tehet egy olyan férfit, mint Te is vagy. Kíváncsian várom hát, hogy lesz-e mégis olyan, aki elnyeri ezt a bizalmat és belép abba a kis boldogság buborékba, amelyben Te vagy és a kislányod, Emersyn. Emmett Berkley 2451935670
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Emmett Berkley Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Emmett Berkley Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Emmett Berkley 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Emmett Berkley 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Emmett Berkley 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Emmett Berkley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emmersyn Berkley
» Dorothy & Emmett
» Gracelyn & Emmett
» Emmett W. Rhodes
» Emmett, az elfeledett vőlegény

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: