New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Holly ______
TémanyitásHolly ______
Holly ______ EmptyHétf. Okt. 26 2020, 17:08
Holly____

Play by:
Kim Ji Woo "Chuu"
Születési hely:
mindegy
Kor:
17
Lakhely:
lepj meg
Szexuális beállítottság:
biszexuális/hetero
Családi állapot:
nem releváns
Csoport:
diákok
Történetünk:

Elsős korunk óta osztálytársak vagyunk. Ugyanakkor a köreink sosem ütötték egymást túlzottan. Én népszerű diáknak számítok, te pedig nem foglalkozol hasonló dolgokkal. Fontos neked a tanulás, nem véletlenül vagy az egyik legjobb az osztályunkban... És talán éppen ezért kerültük el egymást eddig. Valamilyen oknál fogva mégis minden évben ugyanazt a matekórát néztük ki magunknak, ugyanannál a tanárnál. Te pedig messzire elkerülted azt a padot, ahol én foglaltam helyet. Ha hátra ültem, a terem másik sarkában foglaltál helyet az első padban. Ha előre, akkor ugyanezt csináltad, csak éppenséggel a legutolsó, legmesszebbi helyet nézted ki magadnak. Egyszer már csak a slusszpoén miatt kipróbáltam a terem mértani közepét, de akkor meg egyszerűen nem voltál hajlandó megjelenni az órán... Ez pedig nekem imponált.

Második év végén, egy szerencsétlen baleset során tudtam meg a neved. Ez lényegében úgy zajlott le, hogy kénytelenek voltunk az iskolára összerakni egy Hálaadás napi műsort, emiatt pedig verset kellett szavalni. Azt hiszem sosem láttam annyira piros arcot, mint amilyen a tiéd volt, ugyanis én képtelen voltam megjegyezni és utánozni a hangsúlyozást. Ez téged bosszantott. Azt mondják rólad, hogy kedves lány vagy, de akkor közölted velem, hogy haszontalan vagyok. Ez nem káromkodás, ennél rosszabbat is kaptam már másoktól, de akkor ez olyan furcsának tűnt egy ilyen törpeméretű lány szájából, hogy köpni-nyelni nem tudtam.

Az idei tanév elején jöttem rá arra, hogy nagyon hamar elfáradsz és nem vagy a legjobb úszó... Ugyanis egy tanulmányi kirándulás során eltévedtünk éjszaka. Én mondjuk nem is kifejezetten akartam a táborhoz csatlakozni, te pedig az egészet nemes egyszerűséggel rám kented. Nem tiltakoztam ellene, magam sem tudom miért. Csak az volt ijesztő érzés, amikor már magam mellett sem találtalak meg és be kellett mennem érted a hirtelen süllyedő, bányatóba... Ahonnan elég rossz állapotban szedtelek elő. A többieket nem találtuk meg, tehát az egész éjszakát együtt töltöttük. Azóta is neheztelsz rám, mert mindenki azt hiszi, hogy szándékosan tűntünk el, amikor pedig a parti őrség ránk talált, az én ingemet viselted. Túl hideg volt az éjszaka, és két hétig betegen feküdtem otthon... Csak mondom. Most pedig eléd kellene állnom, de már előre számítok arra, hogy valószínűleg az utánam érzett ellenszenved még nagyobbra nőtt, holott csak segíteni akartam rajtad. Csak tudnám, hogy miért végződik borzalmasan minden egyes találkozónk, és egyáltalán miért zavar az engem, hogy egy Liliputból származó kislány hogyan vélekedik rólam...
mind álarcot viselünk
Jayden M. Heo
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Holly ______ UvrxKyt
Holly ______ Fi71LNS
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
I got dirty in my own veins
Try to stop me, I'm like no way, no way, all I know is okay, okay, tryna fuck me I'm like okay, okay, pop another I'm like okay, okay
♫ :
They call me little bad
Enjoy rather than being suffocated, shoot 'em up, I don't care what they say
★ családi állapot ★ :
Holly ______ 9IpOEX0
Baby, I still want you
But you don't want me, want me, want me Was I your lover? Or was it the cause of all the problems?
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Holly ______ LfQTVP5
★ foglalkozás ★ :
diák, válogatott úszó, atléta, éttermi dolgozó
★ play by ★ :
Kim Sun Woo
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
Holly ______ OX2KJWk
 
Holly ______
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 『 therefore i am 』Holly & Sky
» Blake & Holly
» Dragan & Holly
» Holly Chai
» do it like this. - Holly & Natie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: