New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 73 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 9:34-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 9:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 8:53-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 7:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:27-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 6:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 6:40-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Dragan & Holly
TémanyitásDragan & Holly
Dragan & Holly EmptyCsüt. 16 Május - 14:14


Dragan & Holly

Figyelmeztettek ugyan, hogy a régi, lerobbant házak sok hibát rejthetek magukban, és meglephetnek még nagyon sokszor, de nem foglalkoztam vele. Úgy voltam vele, hogy akkor is megérte, és majd megoldom, ha elkezdenek előbukkanni a problémák. Nos, ez sajnos nem is váratott magára annyira sokáig. Először a vízvezetékekkel volt némi gond, bár azt viszonylag hamar sikerült orvosoltatnom egy szakemberrel. Az emeleti fürdőben el is zárták egyelőre a vizet, mert korszerűsítésre szorult, amihez szét kellett bontani a falakat.
Aztán jött a nem túlzottan stabil lépcső, és a rosszul záródó ablakok a nappaliban. És, hogy még véletlenül se nyugodjak meg, a parketta is renoválásra szorult volna, miután leázott az emeleti fürdő a mennyezeten át, valamint a konyhában lévő járólap be volt repedezve. Mindent fel kellett volna újítani, én meg egyelőre ott tartottam, hogy egyáltalán mesterembereket kutassak fel, akiket meg lehet bízni a különböző munkákkal. Már azokkal, amiket én magam nem tudok kivitelezni.
A mai napomat azzal töltöttem, hogy megpróbáltam látványtervet rajzolni a leendő konyhámhoz, és végignéztem minden helyiséget újra. Ez be is tartott igazából délelőttől késő délutánig, akkor is csak azért álltam már fel a laptopom mellől, mert kezdett megfájdulni a fejem. Azt gondoltam, hogy a sok koncentráció, és a kimerültség számlájára írható a dolog, hiszen alapjáraton szerencsére nem vagyok migrénes típus. El is mentem kiszellőztetni a fejemet, út közben pedig sikerült még egy pizzát is beszereznem vacsora gyanánt. Kicsit szomorúnak tetszhetett, vagy legalábbis magányosnak tűntem volna a külső szemlélő számára, de én ilyeneken nem akadtam fent. Nekem teljesen megfelelt így az életem.
Mire visszaértem a házhoz, már egészen felfrissültem, amit a kinti levegőnek tulajdonítottam. Legalábbis addig a pillanatig, amíg be nem nyitottam a bejárati ajtón. Mondjuk úgy, hogy egyből orrba vágott a gázszag, és már kezdtem sejteni, hogy bizony nem a sok munka miatt fájdult meg a kobakom sem. Amíg benne ültem, fel sem tűnt, most azonban kintről belépve annyira egyértelművé vált számomra, hogy azzal a lendülettel vissza is léptem.
Igazából halványlilám sem volt arról, hogy mi ilyenkor a teendő, szóval kihívtam a tűzoltókat, mint hozzáértő szerveket. Biztos, ami biztos, mielőtt még felrobbanna ez a kócerájt az előtt, hogy otthont varázsolhattam volna belőle. Akkor már hivatalosan is pénznyelővé lehetne minősíteni, mint abban a régi Tom Hanks-filmben.
Amíg vártam, leültem a bejárati ajtó előtti lépcsőre, és elkezdtem a már félig kimeredt pizzámat elfogyasztani. Jobbnak láttam, ha inkább nem merészkedek be, viszont annyira meg nem tűnt veszélyesnek a helyzet, hogy eltávolodjak az épülettől. Majd lehet, hogy az egész a nyakamba fog omlani, mielőtt megérkezhetnének a hivatásosok. Ez a gondolat éppen annyira riasztott, mint amennyire szórakoztatott. Annyi mindent túléltem már, elég röhejes lett volna, ha pont egy gázszivárgás miatt dobom fel a talpam.
Közben a távolból már hallottam a szirénát, és az útra lenézve fel is bukkant kisvártatva a nagy piros autó. A környék gyerekei biztos nagyon izgalmasnak találták ezt. Én már kevésbé.

credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dragan & Holly
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dragan Hammond
» Sunday morning - Gen • Dragan
» Fire Alarm vs Millie • Dragan
» 『 therefore i am 』Holly & Sky
» Almost 10 year. Holly shit!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: