New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 122 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 117 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Charlie & Andrii
TémanyitásCharlie & Andrii
Charlie & Andrii EmptyHétf. Okt. 12 2020, 22:44
when the lights go out

Nice to meet ya, what's your name? Let me treat ya.

A fények őrült vibrálásától émelyegni kezdtem. Véletlenül sem a negyedik koktéltól, amit a bárpultnál magamba döntöttem - és koktél alatt itt nem a napernyős, szirupos, koktélcseresznyével díszített finomságokat kell érteni, hanem a vodkám, a mellettem ülő maradék baracklevének és egy kis jägernek az összemixelését, amit aztán felöntöttem kólával. Gyönyörű hangokat láttam és meseszép színeket hallottam a végére, bár még mindig elég józannak éreztem magam ahhoz képest, a körülöttem lévők mennyire el voltak ázva. Némelyikükért komolyabban aggódni kezdtem, így eloroztam a slusszkulcsokat és a farzsebembe tömtem, a pénztárcám mellé, ami az utolsó italok kifizetése után ösztönösen oda került.

Jóleső, csiccses szédüléssel köszöntem el a pultnál tanyázó, ismerős arcoktól, és egy bontott üveg sörrel megindultam a táncparkett felé. Többre vágytam, felszabadulásra, őrjöngésre, és legfőképpen mások figyelmére. Jobban szomjaztam bármi másnál. Ki akartam üríteni a gondolataimat és beleveszni a tömegbe; nem, nem csak egyszerűen beleveszni. Eggyé akartam vele válni, aztán fölékerekedni és uralni, magam alá hajtani mind. Részeg-nárcisztikus gondolataim néha meglepő végletekig sodortak, de szerencsére az alkohol nem hogy a harciasságomat nem hozta meg, hanem pont hogy elvette és sokkal szelídebbé, könyebben kezelhetővé tett. Legalábbis az ismerőseim azt mondták, ilyenkor könnyebb elviselni - és persze nagylelkűbb is voltam olyankor, ami kifejezetten jól jött, ha együtt mentünk inni. Józanul már megkérdőjeleztem olykor a kapcsolati hálóm.

Most azonban nem akartam semmin sem agyalni. Kiválasztottam magamnak egy szimpatikus pontot, ahonnét felmérhettem a szórakozóhely kínálatát. A belépőjegy árából és a felhozatalból ítélve minőségi társaságot reméltem. Akadt is bőven, többféle formán és alakon megakadt a pillantásom, ahogy a testek hullámzását figyeltem. Néha kortyoltam az üvegemből, néha csak élveztem mások cirógató szellemérintését, de azt sosem hagytam, hogy túl közel kerüljenek hozzám. Műalkotás voltam, ami arra teremtetett, hogy távolról gyönyörködjenek benne. Ezzel valószínűleg nem volt tisztában az a valaki, aki a fenekem környékén matatott. A testem gyorsabban kapcsolt az alkoholtól eltompult agyamnál: mire felfoghattam volna, hogy a pénztárcám eltűnt, egyetlen mozdulattal megragadtam a visszahúzódó csuklót és szembefordultam a sráccal. Hát igen, nem osztogatnak olimpiai díjakat akárkinek! Az italtól ugyan egy pillanatra beszédültem, így a tetten érésen túl fókuszpontként is használtam a kis tolvajt, de amint kitisztult a fejem, egyből a hangomra találtam.
- Hello, legalább vacsorázni vigyél el egyszer, mielőtt be akarnál oda jutni. - A kezében fogott tárcámra esett a pillantásom, majd vissza fel rá. Egy kibaszott ninjának éreztem magam, annyira önelégülten vettem tudomásul a győzelmem, hogy még csak ki sem akadtam a tényen, hogy éppen kizsebelni próbáltak. - Természetesen én állom. Valami olasz jó lesz, és pénteken ráérek. - Nem állt szándékomban feldobni a biztonságiőröknek, de mivel abban sem lehettem biztos, hogy nem lép le egyből, ha elengedem, ezért nem engedtem el, makacsul fogtam a csuklóját. Ha nagyon szabadulni próbált volna, akkor esetleg csavartam rajta egyet, csak hogy kicsit kedvét szegjem és meggyőzzem, beszélgessünk inkább, mindketten jobban járunk vele.

hohó, micsoda tapi |
mind álarcot viselünk
Andrii Vasylyk
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie & Andrii 800full-mikkel-jensen
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
you didn't let me go
I walked away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Charlie & Andrii Tumblr_olhrdlOBkC1schroio4_400
★ foglalkozás ★ :
önvédelem-oktató
★ play by ★ :
Mikkel Jensen
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
Charlie & Andrii 870cf99215ecdc58fab3f0910ce1b1a9
TémanyitásRe: Charlie & Andrii
Charlie & Andrii EmptyKedd Okt. 13 2020, 13:54

Andrii & Charlie
"Dance is a song of the body. Either of joy or pain."

Bassza meg... bassza meg, de rohadt jó képű vagyok. Ezzel a gondolattal a fejemben ácsorogtam a szórakozó hely mosdójában. Gondoltam még egyszer megcsodálom magamat, mielőtt újra átadom magam a külvilág mocskának... na meg ellopom valaki poharát, aki nem figyel. Gondoltam, ha már kaptam Kellynél egy fürdőt és megszedtem magam némi tiszta ruhával is, akkor itt az ideje kihasználni az alkalmat, belógni valami menőbb helyre és kizsebelni, aki csak lehet. Erre pedig a tánctérnél alkalmasabb hely nem igen volt.
Rég láttam magam ilyennek. Rég láttam magamat igazán vonzónak. Ami másnak természetes volt, nálam egy csodás átalakulásnak tűnt. És jelenleg az, hogy csöves vagyok egyedül a lyukas tornacipőmön látszott. Minden tiszta volt és a friss, a hasam meg tele volt étellel, szóval ez sem lehetett hátráltató tényező éppenséggel az elvegyülésben és a feladat végre hajtásában.
Hosszú ideje ma éreztem egyedül úgy, hogy nem akarok meghalni. Hogy van értelme egy kicsit élni, így ujjaimmal belefúrtam a sötét, hullámos tincsekbe, amik most egészen megnőttek és a homlokomra lógtak. A szemeim is egészen szépen csillogtak, nem úgy, mint valami éhező kölyöknek legalábbis. Az pedig, hogy még csak tizennyolc voltam talán nem sütött rólam annyira durván... talán. Nem lenne szerencsés, ha éppen most kapná ki valami buzgó mócsing a kezemből a piát, amit reméltem, hogy hamarosan megszerzek.
Megigazítottam magamon a ruhát és kimentem a mosdóból. A pulthoz lépve felkaptam egy poharat, aminek a tulajdonosa éppen hátatfordítva annak smárolt. Hát egészségére, nekem meg innom kellett, hogy be tudjam magam szuszakolni kevésbé feltűnően a táncoló emberek közé. Nem voltam nagy táncos, de azért kétballábas sem, viszont mivel nem voltam a tömeghez szokva, nem hogy hangos zenéhez. Szerencsére a smároló pasas valami erőset rendelt, így a következő itallal már egészen kellemesen bizsergett bennem valami ahhoz, hogy betáncolva a tömegbe, kikapjak valaki kezéből egy sörös üveget és úgy szúrjam ki a magas szőke fazont. Asszem szőke volt, de ezekben a fényekben lehetetlenség lett volna megmondani.
Minden lépésnél éreztem, ahogy lüktet bennem a zene ritmusa. Ő meg láthatóan kellően be volt tompulva ahhoz, hogy gyorsan megszabadítsam a tárcájától. Egy pillanat volt az egész. Egyetlen láthatlan pillanat... és már örülni is kezdtem magamnak, mikor hirtelen megragadta a csuklómat és úgy rántott vissza, hogy ellenkezni sem volt időm. Egyrészről legalább 15 centivel magasabb volt - legalábbis én úgy gondoltam a 170 centis látoszögemből nézve a dolgokat - és izmosabb is. "A faszom, Charlie!" - korholtam magamat nem éppen kedvesen.
- Mi van? - pislogtam rá a nagy sötét szemeimmel, mintha azt kérdezném: te most be vagy tépve vagy én süketültem meg? Vacsora, meg ő állja meg mi van...? Ezzel most mit akar? Egy pillanatra lemerevedve bámultam, mint valami töketlen idióta.
- Inkább még is a tárcádat választom... - közöltem még mind totál zavartan és meg sem próbáltam elhúzódni. Rajta kapott, hogy a zsebébe turkálok. Nyomjon fel, a börtönben legalább meleg van. - Azt sem tudom milyen nap van... - tettem aztán hozzá, mi az, hogy pénteken ráér? Megpróbáltam kicsit összeszedni magamat, így inkább a sörös üveg alján lévő italt lehúztam. Jól van... szép lassan megnyugszunk... meg minden.
- Ugye csak szórakozol velem? Nem akarsz velem vacsorázni... meg ilyesmi... ugye? - megnéztem magamnak az arcát. Hát ha ez a fickó bármi ilyesmit csinálna egy csövessel, én megenném a kalapom. Mondjuk éppen nem eshetett le neki, hogy csöves vagyok... de... akkor is...
Erőszakosan megrántottam a kezemet, hátha akkor elengedi a csuklómat. Valamiért átfutott rajtam a pánik, hogy inkább le kéne lépni, mielőtt tényleg felnyomna... vagy elrabolna, hogy megerőszakoljon a mosdóban, ugyanis nem tudtam eldönteni, hogy mi folyik itt.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie & Andrii
Charlie & Andrii EmptyKedd Okt. 13 2020, 19:36
when the lights go out

Nice to meet ya, what's your name? Let me treat ya.

Határozottan meglepődtem. A srác a legkevésbé sem nézett ki úgy, mint a zsebtolvajok és egyéb utcai rablók, akikkel eddig találkoztam. Nem mintha olyan sokszor próbáltak volna már az életemre - és a tulajdonaimra - törni, azért egy száznyolcvan pluszos, tetovált, szőke ukrán gyerek, akiről lerí, hogy a deszkát is fejjel aprítja (költői túlzás, sajnos), szerencsére ritkán válik célponttá odakint. De előfordult már, és a mostani kapásomról nem mondtam volna meg első pillantásra, hogy ezzel keresné a kenyerét. Mielőtt azonban elkönyvelhettem volna, hogy csak szórakozik, a pillantásom egészen a talajig ért és kiszúrtam a tornacsukáját. Oké, ez határozottan több, mint egy divatficam.

- Most, hogy mondod, én sem - Lehet, hogy félholtan és legmélyebb álmaim közepén is leszerelek bárkit, aki a fenekem körül tapogatózik, de hogy milyen nap volt ma, ahhoz én is sokat ittam már. Szombat? Akkor választhattam volna valami közelebbi napot a vacsorameghíváshoz. - Hm, mit szólsz inkább a keddhez? - Teljesen figyelmen kívül hagytam a tiltakozását és a meghívásom keltette döbbenetét, nem azért, mert annyira telibe akartam szarni a véleményét, hanem mert fel sem tűnt, hogy beszél. Egyrészt a zene kellően hangos volt, ő kellően halk, én meg kellően egocentrikus. Ez a szentháromság együtt nem neki kedvezett.
- Hát figyelj, ha le akartál taperolni, akkor el kell vinned vacsorázni. Ha meg nem taperolni akartál, úgy veszem, a tárcám kellett neked, ami... -Bajos, fejeztem be csak gondolatban a mondatot, úgy számolva, érezni fogja magától is, hova akartam kilyukadni. Mindenesetre nem tettem semmiféle kísérletet rá, hogy elrángassam a legközelebbi őrig vagy visszaszerezzem tőle a tárcámat, épp ellenkezőleg, hagytam, hogy fogja, én meg arra koncentráltam, hogy őt ne eresszem.

Az arcát fürkészve azonban nem hagyott nyugodni valami. Ahogy megrántotta a kezét, óvatosan ellentartottam, ügyelve rá, hogy a nagy hadakozásban ne fordítsa ki a saját csuklóját. Az olyasmi elég lassan és fájdalmasan gyógyult. - Mondd csak, elmúltál már huszonegy? - Kétkedő homlokráncolásom jelezte, nem igazán hittem ebben. Nem mintha a kora visszatarthatta volna abban, hogy bejusson a bárba, de azért mégis csak érdekelt, kivel volt dolgom és milyen következményei lettek volna, ha odalöktem volna a hatóságoknak. Egyébként nem terveztem.
- Mondták már neked, hogy elég bénán zsebelsz? Nem lettél volna gondban, ha ismersz pár trükköt, amivel leszerelhetsz. Például, ha valaki megfogja a csuklód úgy, mint most én, akkor először is fel kell tartanod a kezed, így... - Közelebb léptem hozzá, hogy ne kartávolságra legyen, és a másik kezemmel, amiben a sör volt, pontosabban két felszabadított ujjammal eligazítottam a lefogott kezét, feltartattam vele úgy, hogy a tenyere az arca felé nézzen. - Így, látod, a csuklóm hogy kifordult? Most aláfogsz a tiéddel... Amúgy meg, ha az olasz kajával van bajod, tőlem mehetünk más irányba is. Thai? Odavagyok a csípősért. - tettem hozzá a kéretlen önvédelmi lecke közben, egy kicsit már elvesztve a fonalat, hogy akkor most kedd vagy péntek vagy mi legyen.

mind álarcot viselünk
Andrii Vasylyk
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie & Andrii 800full-mikkel-jensen
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
you didn't let me go
I walked away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Charlie & Andrii Tumblr_olhrdlOBkC1schroio4_400
★ foglalkozás ★ :
önvédelem-oktató
★ play by ★ :
Mikkel Jensen
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
Charlie & Andrii 870cf99215ecdc58fab3f0910ce1b1a9
TémanyitásRe: Charlie & Andrii
Charlie & Andrii EmptySzer. Okt. 14 2020, 17:59

Andrii & Charlie
"Dance is a song of the body. Either of joy or pain."

Hogy lehet ilyen egy elbaszott nap ez a mai? Mármint leszámítva persze, hogy istenien néztem ki, annak ellenére is, hogy túlzottan nőies illatú tusfürdővel fürödtem meg és a hajamat is valami vaníliás-csokis csodával sikerült megmosnom. Ezek persze apróságok voltak, amik amúgy kellemesebbek voltak az általános utcai bűznél. Egy részem örült volna, ha mindig ilyen illatom lehetne... ha bármelyik napon csak úgy besétálhatnék a fürdőszobába, hogy lezuhanyozzak. De nekem nem voltak szüleim, sem haverok, akik segítettek volna életben maradni. Még Redtől sem várhattam el, hogy mindig kihúzzon a szarból, pedig nem ez lenne az első, hogy megteszi a közösen töltött napok emlékére. Talán őt is csak bosszantom.
- Kedd? Mikor van kedd? - kérdeztem vissza. Félig pánikoltam, félig értetlen voltam, mint általában, ha lebukok... és nem tudok szabadulni. Normál esetben már rohantam volna, de ez a pasas erős volt. Nem tudtam csak úgy ellépni és kihúzni a kezem a szorításából, bár tény, hogy egy pillanatik a pániktól egyészen lemerevedtem és mozdulni sem tudtam. Csak hebegtem-habogtam, mint valami kiskölyök, akit nem is az utca nevelt az életre. De utáltam, ha valaki ilyen hatással van rám.
- Aha... - böktem ki az enyhe fenyegetésre. Mi a francnak akar belőlem egy vacsorát kierőszakolni? Ez az egy kérdés járt a gondolataim között, miközben rájöttem, hogy amúgy minden bizonnyal tényleg komolyan gondolta. Mi a jó francnak? Ha lenéz a lábamra öt perc alatt rájön, hogy csöves vagyok... csak azért, mert éppen illatos vagyok és egész türhetően vagyok felöltözve magamhoz képest.
Szabadulnom kellett, mielőtt még meggondolta volna magát és inkább úgy dönt, hogy felnyom valamelyik őrnél. Nem az zavart, hogy bekerülök a kiskorúak börtönébe, ahol aztán addig ver valaki, míg el nem ájulok... vagy rosszabb. A tény megnyugtatott volna, hogy egy meleg helyen vészelem át a telet és még rendszeres étkezés is van. Az zavart, hogy onnantól erre a szórakozóhelyre nehezen lógtam volna be, mert ismerték volna az arcomat. Itt meg aztán marha sok jó lehetőség volt.
- Huszonkét éves vagyok - hazudtam aztán a kérdésre. Még ki is húztam magam, hogy magasabbnak tűnjek, de közben még mindig azon dolgoztam, hogy engedjen el a fenébe. Túl erősek voltak az ujjai, úgy szorultak rám, mint egy cseszett bilincs. De utáltam ezt a pasast... pedig még a nevét sem tudtam.
- Nem kell kioktatás a lopás...- elhalkultam a mondat végére annyira, hogy nem is volt értelme a szövegelésemnek. Megzavart, hogy közelebb lépett, mert nem tudtam, mire készül így igazából. A kezemet piszkáltam meg magyarázott, de a franc sem értette, hogy mit akar ezzel... talán azt, hogy törjem ki a csuklóját. Milyen beteg ember az ilyen?
Azt is sikerült megállapítanom, hogy neki nincs nőies illata, mint nekem éppen, Kelly cuccainak hála. Ő olyan volt, amilyen talán én is lennék, ha nem az utca nevelt volna. Mondjuk szívesen lettem volna én is magasabb, meg izmosabb, de még az evésre sem volt sok esélyem, így hiába rohantam annyiszor tárcákkal, meg kistáskákkal, nem sok izom maradt meg rajtam.
Aztán jött a pasas ezekkel a kajálós dolgokkal. Nem is tudtam mi a különbség a thai és az olasz között. Ha rajtam múlt volna egy anya-féle bundáskennyérel is királynak éreztam volna az életet... de azt már kölyökkorom óta nem ettem.
- Ötletem sincs, miről beszélsz... - mondtam, de aztán megláttam közelebbni egy őrt, így minden erőmet bevetve még közelebb léptem az új ismerőshöz, mintha együtt táncolnánk. - Mi a francnak akarsz velem kajálni? - kérdeztem és bedugtam az üres sörösüvegemet egy arra táncoló kezébe. Nem érdekelt, ha nem tetszik neki, így át tudtam karolni a nyakát és úgy pislogtam fel rá.
- Talán megnyugtatna a tény, hogy egy kiskorú fogdossa a segged? - Szofisztikált, mint mindig. Elhúztam a szám egy gúnyos kis mosolyra, de közben az őrt figyeltem, aki a táncolók között is elmászkált. Gyanítottam kiszúrta, hogy éppen valami történt arra.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie & Andrii
Charlie & Andrii EmptyCsüt. Okt. 15 2020, 20:26
when the lights go out

Nice to meet ya, what's your name? Let me treat ya.

- Az attól függ, milyen nap van ma, de abban biztos vagyok, hogy... - Ezen a ponton rám fért egy rövid, taktikai szünet, míg letisztáztam magamban, hogy igazából semmiben sem lehettem biztos. - A hétfő után. - vágtam végül rá, azt remélve, ezzel letudtuk a napok feletti eszmecserét és nem kell többet azon gondolkodnom, ami most úgysem fog eszembe jutni. Ebbe egyébként sem köthetett bele, hiszen igazam volt. Végül azonban képtelen voltam csendben maradni, és egészen halkan, talán meg sem hallotta, olyannyira félszegen és duzzogva még elmormogtam:
- Szombat van. - Nem azért, hogy őt győzzem meg, hanem hogy saját magamnak bizonyítsam be, nem áztam el túlzottan és még mindig képben vagyok. Nem állt túl közel a valósághoz, de rá lehetett fogni, hogy a lelkiismeretem megnyugtassam.

A huszonkettő egész hihetőnek tűnt, nekem meg semmi kedvem sem volt a koráról vitatkozni, úgyhogy csak egy megfontolt biccentéssel elkönyveltem, hogy szerencséje van. - Akkor jó. Huszonegy alatt nem szerencsés errefelé bulizni. - Az még véletlenül sem merült fel bennem, hogy huszonegy alatt mások pénztárcáját lenyúlni sem túl szerencsés. Jelenleg jobban aggasztott, hogy kijátszotta-e az őröket és csak úgy besurrant ide, vagy igenis volt létjogosultsága itt lenni. Annak tudatában, hogy nem kellett a kora miatt atyáskodnom felette, már rátérhettünk a következő napirendi pontra: a rabláshoz.

Talán a szakmai ártalom vezetett, hogy megpróbáljak önvédelmi leckét nyújtani neki, talán csak az ital és a meleg kezdett összeérni bennem, de én tényleg építő jelleggel segíteni akartam neki, mikor egyszer csak közelebb húzódott hozzám. Felvontam a szemöldököm, mintha azt jeleztem volna, ez a trükk nem feltétlenül olyan hatásos, mint amit én mutogattam az imént, de azért adtam neki egy esélyt. Az alkohol tényleg kedvesebbé tett.
- Persze, hogy nincs, mert nem figyelsz... - morogtam az orrom alatt. Igenis azt vártam tőle, hogy igya minden egyes szavam és istenítsen, amiért ilyen kegyes vagyok, hogy ingyen és bérmentve, az estém kellős közepén rááldozok az időmből és a figyelmemből. - Te mi a francnak nem akarsz velem kajálni? - Thai kaja és még csak nem is neki kell fizetnie. Ennél jobb ajánlatot elképzelni sem tudtam volna. Erről eszembe jutott, hogy jótékonysági rendezvényeken kellene árulni a társaságomat; nők és férfiak tucatjai licitálták volna túl egymást csak azért, hogy velem lehessenek.

Ez a gondolatmenet valahogy összekuszálódott a fejemben, ahogy átkarolta a nyakam és megcsapta az orrom az illata. Vanília és csoki? Édes... Persze nem olyan szexi, mint az enyém.
- Kiskorú vagy sem, csak ne fogdosson! Bár megértem, hogy az embereknek állandóan ingerük van rá. Néztem már tükörbe, tudom, hogy nehéz ellenállni. - megvontam a vállam, mintha erről az egészről nem tehetnék, hanem csakis a felmenőim hibája lenne, hogy ilyen tökéletes géneket örökítettek tovább nekem. Persze a kemény munkát már én fektettem bele, de hát senki sincs oda az önfényező majmokért, nem igaz? - És kiskorú vagy sem, neked sem kéne másokat fogdosnod. - Fogalmam sem volt, mit kezdjek a sráccal, zavart a közelsége, de annyira nem, hogy eltoljam, úgyhogy végül a derekára tettem a kezem, az egyikben még mindig a sört fogva, és az arcára lestem, hogy nonverbálisan lewtf-eljem a helyzetet. Ha már ennyire odavolt tőlem, hogy a nyakamba akart mászni, legalább ne bámészkodott volna másfelé! Mi érdekesebbet láthatott egy ukrán félistennél?

- - szólítottam meg végül, hogy magamra vonjam a hangommal a figyelmét. Fel sem tűnt, hogy a testem automatikusan mozog vele a zene ütemére közben, igaz, kissé koordinálatlanul, de azért egészen ritmusra. Rá akartam parancsolni, hogy engem bámuljon, ha már kilopta magának ezt a táncot tőlem, végül azonban teljesen más dolog csúszott ki a számon. - Süti illata van a hajadnak. - Azt már őrá bíztam, mit kezd az információval, engem csak az érdekelt, hogy ide fókuszáljon. Nem akartam perverz állatnak tűnni és a haját szaglászni, de olyan közel volt, hogy nehezen húzódtam volna másfelé. A sörömmel megtámasztottam a derekát, a másik kezem pedig lassan feljebb vándorolt a hátán, a lapockái között pihent meg valahol, és közben arra gondoltam, mennyire szánalmas kondiban van és milyen keservesen el fogják verni egyszer, ha mások farzsebénél próbálkozik majd.

mind álarcot viselünk
Andrii Vasylyk
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie & Andrii 800full-mikkel-jensen
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
you didn't let me go
I walked away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Charlie & Andrii Tumblr_olhrdlOBkC1schroio4_400
★ foglalkozás ★ :
önvédelem-oktató
★ play by ★ :
Mikkel Jensen
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
Charlie & Andrii 870cf99215ecdc58fab3f0910ce1b1a9
TémanyitásRe: Charlie & Andrii
Charlie & Andrii EmptyPént. Okt. 16 2020, 10:29

Andrii & Charlie
"Dance is a song of the body. Either of joy or pain."

Kezdtem érezni, hogy a lehető legrosszabb karokba sodort ez a drága sors... ha egyáltalán létezik. Bár gyanítom nem igazán, hiszen a legtöbb hülyeség az emberektől ered, így most éppen tőlem. Azt hittem, hogy az izmos test meg a belőtt séró arra utal, hogy van pénze. Az egoizmust nem számoltam bele, ami olyan könnyen felülírta a tolvajlásomat esetleg fenékmarkolászásra. Ezt akarta? Hogy éppen én, egy tolvaj, egy hajléktalan suhanc fogdossa meg? Hát... arra várhatott. Még sosem tetszett senki nekem, nem is tudtam milyen érzés lehet az. Egyszerűen nem volt prioritás az életemben a vonzalom. Általában koszos voltam és szakadt... mégis ki akarna éppen velem összebújni? Senki. Oké, elismerem, talán Redet megnéztem úgyis... mármint olyan szemmel annak idején. Mégis csak a korosztályomba tartozott és még viszonylag jól el is beszélgettünk egymással.
Nem gondoltam volna, hogy beveszi a huszonkettőt. Mármint még Kelly is talán azt mondta egyszer, hogy bőven nem nézek ki tizennyolcnak és ettől csak még inkább célpont vagyok az utcán, mint a kölykök általában. Nem fogadtam meg semmilyen tanácsát ennek ellenére, hiszen eddig senkit sem érdekelt a korom különösebben. Az sem érdekelt senkit, hogy nem érettségiztem le és nem kezdtem semmit az életemmel... de igazából már megszoktam.
Az őrök felé pillantottam. Az egyikük levált és elindult a táncolok között, talán kiszúrta, hogy valami történt... talán másról volt szó, nem tudom, de jobbnak láttam a tárcás jelenetet mellőzni és csak táncnak álcázni azt, ami itt folyik... közöttünk. Nagyon nem vagyok jó az ilyesmiben. Nagyon nem vagyok csábító és nagyon nem vagyok táncos sem.
- Mert fingom sincs, mi az a thai kaja... és mert nincs étterembe járós ruhám sem... - válaszoltam halkan, mintha csak csábító szavakat súgnék a fülébe, aztán átkaroltam a nyakát. Igazából nem kellett nagy észlénynek, ha lenézett a lábamra és a szakadt tornacipőre, rájöhetett, hogy nem vagyok gazdag.
Tekintetemmel továbbra is az őröket pásztáztam, közben a nyakát átkarolva még mindig szorongattam a tárcát, remélve, hogy azért majd megtarthatom legalább azt. Közben persze baromira zavart az illata. Úgy éreztem ez képes elnyomni Kelly csokis és vaníliás csodáit, amikkel összekentem magam a zuhany alatt és amik olyan tökéletesen mosták le rólam az utca mocskát.
- Hé? - kérdeztem vissza, de a tekintetem elkalandozott egészen addig... míg hozzám nem ért és meg nem éreztem a tenyere útját a hátamon. Gondoltam, hogy érzi a csontjaimat, amik olyan erőteljesen álltak ki megint, mintha éheznék... ja és éhezek is amúgy. A tekintetem a szemeire vándorolt, nem húzódtam el annyira, hogy a testünk ne érjen össze továbbra is.
- Igen, süti illata van az egész testemnek - bólintottam, célozgatva a ma használt tisztálkodószerekre. Bár nem volt szerintem annyira nehéz kitalálni, hogy magamtól nem választanék ilyesmit, de sajnos nem kényeztett el a sors saját fürdővel, kényelemmel vagy olyan luxussal, hogy tusfürdőt válogathassak a drogériában.
- Talán tetszik? - pillantottam rá, de az ujjaim benyomtam a tarkójánál a hajába. Igen... talán ez a megoldás, hogy egy kicsit elszórakozzak vele, azt higgye nyert ügye van és akkor nem nyom fel. A francba de nem értek ehhez... basszus... hogyan kell valakit elcsábítani? Pláne, hogyha egyértelműen vevő is rá... ajj! - Már értem miért akarsz velem kajálni...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie & Andrii
Charlie & Andrii EmptySzer. Jan. 27 2021, 21:40
when the lights go out

Nice to meet ya, what's your name? Let me treat ya.

Mentségemre szólhatott talán, hogy a véremben tangózó alkoholmennyiségnek köszönhetően nem igazán voltam képben bizonyos dolgokat illetően. Igaz, hogy azoknak józanul sem feltétlenül, de ne rontsuk el az imidzsem... Legyen elég annyi, hogy az agyam lassabban pörgött az átlagnál és kicsit nehezebben raktam össze az orrom előtt sorakozó jeleket. Meg aztán onnan, ahonnét én jövök, a szegénység nem igazán ismert szó. Hazudnék, ha azt mondanám, csak filmeken láttam igazán lerobbant csókákat, de ezen a téren a tapasztalatom tényleg igen szegényes. Anyámék úgy óvtak mindenkitől, aki társadalmilag nem felelt meg a számukra, mintha leprások lennének. Ezt a mentalitást nem vettem magamra, ugyanakkor hajlamos voltam elfelejteni, hogy nincs mindenki olyan vastag pénztárcával megáldva, mint én.

Látványosan elszörnyülködtem azon, hogy fogalma sincs a thai kajáról. Az, hogy nincs gönce étterembe menni, annyira már nem lepett meg, hiszen ez a megállapítás a lakótársamra is igaz volt, pedig neki még pénze is lett volna rá, éppen csak igénye és stílusérzéke nem volt. - Hogyhogy nem ismered a thai kaját? - csodálkoztam rá nem éppen empatikusan, a srácnak viszont sikerült ezzel felébresztenie a részegségben fürdő lovagiasságomat. - Oké, ezen változtatnunk kell. Nem élhetsz úgy, hogy nem ettél még thai kaját. - Itt és most el is indultam volna, csakhogy ekkor tudatosult bennem, hogy a karjai még mindig a nyakam körül voltak, meg aztán újabb dolog vonta el a figyelmem vele kapcsolatban.

Úgy pislogtam a srácra, olyan csodálkozással meredtem rá, mintha igazoltan földönkívüli lett volna. Nem elég, hogy nem evett még thai kaját, de a teste is süti illatú? Valahogy képtelen voltam összerakni, az hogyan lehetséges, mármint belehempergett, vagy...? Nem hittem neki, kétkedve közelebb hajoltam és a nyakába szimatoltam, csak hogy meggyőződjek róla, tényleg a bőre is ugyanazt az édes illatot árasztja.
- Persze, hogy tetszik. Ez süti, ember. Kinek ne tetszene az illatod? - Még csak nem is flörtölni próbáltam, hanem tényeket közöltem. Jól esett, ahogy a hajamban matatott, viszonzásul a hüvelykujjammal cirógatni kezdtem a hátát.
- A-am, elsősorban azért akarok veled kajálni, mert nem tudod, mi az a... Tényleg! - Erről eszembe jutott az imént elfeledett küldetésem, határozottan hátranyúltam és megfogtam mindkét kezét. - Menjünk! Elviszlek kajálni. Mit mondtál, szereted a csípőset? De tudod, a thainak nem feltétlenül kell csípősnek lennie. Szerintem találni fogsz olyat, ami ízlik. A Buddhába vagy a Dentbe menjünk? Nyugi, egyik sem kiöltözős hely. Talán a Dent közelebb van... Vagy van kedved néhány háztömböt lesétálni? - A kezénél fogva elindultam a kijáratot keresni, udvariasan és kevésbé koordináltan utat törve magunknak a táncolók között, már ha nem állt ellen a vontatásnak.

mind álarcot viselünk
Andrii Vasylyk
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie & Andrii 800full-mikkel-jensen
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
you didn't let me go
I walked away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Charlie & Andrii Tumblr_olhrdlOBkC1schroio4_400
★ foglalkozás ★ :
önvédelem-oktató
★ play by ★ :
Mikkel Jensen
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
Charlie & Andrii 870cf99215ecdc58fab3f0910ce1b1a9
TémanyitásRe: Charlie & Andrii
Charlie & Andrii Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Charlie & Andrii
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Red × Charlie ~ what the...
» piece of cake - Ronnie & Andrii
» Tastes like regret - Hugo & Andrii
» Charlie&Joy
» Charlie & Prim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: