New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Charlie & Prim
TémanyitásCharlie & Prim
Charlie & Prim EmptyVas. Ápr. 28 2019, 15:47
Primrose & Charles

• • •


Nem hittem volna, hogy lesz időm majd elmenni arra a túrára, amire még nyáron jelentkeztem, sőt. Még sikerült megcsinálni a tökéletes koreográfiát arra a zenére, amit nagyon nehezen sikerült megszereznem Paveltől, azt hittem könnyebb lesz majd… de mindegy is. A lényeg, hogy sikerült bejutnom a klubba és szerencsére még annak a beképzelt és gonosz kislánynak is megmutattam, hogy hogyan kell az ilyen szituációkat felnőttesen és női büszkeséggel kezelni. Nem vehette el az esélyemet és nem lökhetett el a céljaim megvalósításától, hiszen mindig is ez volt az álmom, hogy jégtáncolhassak és egyszer kijussak az olimpiára. Most már nem Skóciát képviselném, hanem Amerikát, de… az évek alatt a dolgok változnak és addig még így is hosszú az út, talán sokkal hosszabb, mint én azt hittem. Nem fogom feladni, sose.
Végül láttam, hogy milyen sokan jeleztek vissza az esemény kapcsán és mennyien várták, sok-sok komment volt és külön csináltak egy csoportot messengeren, ahova engem is bevettek… bár a téma az az volt, hogy nekünk lesz a leghelyesebb kísérőnk, mert Charles a legjobb pasi és olyan… egész hétvégén ezt olvastam. Kicsit untam, de mégsem mertem megkockáztatni azt, hogy kilépjek a beszélgetésből, mert tudom, hogy mivel járt volna az, így csak lenémítottam. Múltkor beszélgettünk, vagyis a táborban beszélgettünk vele pár szót és igen, valóban helyes és kedves, de… azért ennyiből nem tudnék róla egy normális képet alkotni, ráadásul azért jelentősen idősebb nálunk, biztos nem fiatal kislányokkal fog majd leállni. Majd csak rájönnek ők is.
Tíz perccel a megadott határidő előtt érek oda a buszhoz és figyelem a többieket. Mindenki a barátnőjével jött és igazából mindenki elkezdett klikkesedni, csak én álltam ott egyedül, mint valami balek, aki nem találja a helyét. Csak némán felmentem a buszra, ott is mindenki egymás mellé ült, csak az első hely volt szabad, úgy hát beültem az ablak mellé, bedugtam a fülhallgatót és néztem ki az ablakon, miközben vártam, hogy induljunk el.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Charlie & Prim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Prim & Kai
» Prim & Cade
» Kirt & Prim - I really hate you
» Prim & Kirt ~ menekülős
» Prim & Kirt ~ ismerős az árnyékod

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: