New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Heo Bo Hyun
TémanyitásHeo Bo Hyun
Heo Bo Hyun EmptySzomb. Okt. 10 2020, 10:22
Joel B. Heo
If I hear you breathing heavily I can run to you and hug you

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Bo Hyun Heo // Joel Heo
Becenév
Joel, fiam
Születési hely
New York City, USA
Születési idõ
2002. november 10.
Kor
20
(245 hónapos)
Lakhely
Staten Island
Szexuális beállítottság
biszexuális
Családi állapot
kapcsolatban
(fülig szerelmes)
Tanulmányok
Hunter College High School (végzett)
New York University (NYU), Tisch School of the Arts, Drama BA (folyamatban)
Foglalkozás
Queens Theater - kezdő színész
Hobbi
éneklés; lyukat beszélni mások hasába; videojátékok; állandó jelleggel terrorizálni a családját, amíg nem mennek el vele vidámparkba; bajba keveredni, aztán duzzogni, amiért a bátyja rendezi le helyette; megpróbálni utánozni a bátyját; a legjobb célpontnak lenni kidobósban; playlistet csinálni adott szavak alapján a dalok címében (a legutóbbi a 'baby' volt)
Moodboard

diák
csoporthoz tartozom

Jellem
Aktuális kedvencek a lejátszási listáján:
1. PENTAGON - Twenty-Twenty
2. Shawn Mendes - Wonder
3. Britney Spears - Baby One More Time
3. BTS - Dynamite
4. One Direction - History
5. Jonas Brothers - X ft. KAROL G

+5 dal a legutóbbi playlistjéről:
1. Britney Spears - ...Baby One More Time
2. Justin Bieber - Baby
3. The Neighbourhood - Cry Baby
4. Lil Nas X - INDUSTRY BABY
5. Pinkfong - Baby Shark


5 dolog, amit szeretne megtenni 21 éves kora előtt:
﹥ Kukorica-útvesztőbe menni horror éjszakán (de csak ha a bátyja is, mert akkor tuti nem félne, tuti!!)
﹥ Teljesíteni 24 órát internet, telefon és laptop nélkül *
﹥ Megtanulni vezetni
﹥ Vacsorát készíteni a szüleinek az évfordulójukon (vagy reggelit, a pirítóshoz ért)
﹥ Hallani a bátyjától, hogy szereti
﹥ Bemutatni a barátnőjét a családjának

5 dolog, amit szeret:
⊕ A musicaleket;
⊕ Segíteni az anyukájának a mosogatásban és lelki támogatást nyújtani az apukájának, ha valamit meg kell szerelni (dumálni a közelében, de nem tudni melyik szerszámra van épp szükség);
⊕ Mindig rákeresni a nap szavára (a mai az 'újkeletű');
⊕ Jayden öccsének lenni;
⊕ Ősszel azt az időjárást, amikor süt a nap és nincs még túl hideg, pont mielőtt a levelek elkezdenek színt váltani;

És 5 olyan, amit ki nem állhat:
⊖ A kelbimbót akármilyen formában, elkészítésben, évszakban;
⊖ Mikor a bátyja szó nélkül otthagyja és nem ülhet be mellé a kocsiba;
⊖ Futás, a futást utálja;
⊖ Ismeretlen okokból a kékeslila színt;
⊖ Hosszú ideig az ágya egyik oldalán aludni (szóval két hetente cseréli, hogy melyik irányban alszik el);

﹤ Állandóan kíváncsi és kicsattan az energiától, a lelkesedése viszont gyakran elvakítja, így nem csak sűrűn keveredik olyan helyzetekbe, amelyek veszélyesek számára, de már-már keresi is őket.
﹤ Szereti a versenyhelyzeteket és jellemzően tele van adrenalinnal egy-egy fellépés előtt, a színpadon viszont képes meglepő nyugalommal szerepelni. A nagy eseményeket megelőzően képes életközepi - de ahhoz még túl fiatal, szóval szimplán csak egzisztenciális - válságot átélni. (Pont egy ilyen miatt vörös most a haja, mert a horoszkópjában azt olvasta, hogy a sötét piros szín szerencsét hozhat neki. Amúgy magának festette, de ne szólj neki, hogy látszik.)
﹤ Tele van kreativitással, jól rajzol és szereti a zenét.
﹤ Okos, de nem törekszik rá, hogy éltanuló legyen. Jellemzően addig szenved valami fölött, amíg valahogy meg nem érti, legalább egy kicsikét is.
﹤ Nagyon szeretne olyan lenni, mint a bátyja, aki ki tud állni magáért és "bombasztikusan" (- Joel Heo, 2020) öltözködik, viszont akármennyire is próbálkozik, a fecsegős személyisége és naivitása könnyedén kibukik belőle.
﹤ Nincs odáig a sportokért, maximum az online formában, kevés mozgással kivitelezhető formáiért.
﹤ Ha horror filmet néz - amit egyébként lassan a hobbijának tekint - van, hogy rosszat álmodik utána. Félős.
﹤ Emberszerető, aki könnyen képes az érzelmeiről beszélni. Minden alkalommal kiakad, hogy erre a bátyja nem hajlandó vele, mivel Jayden nEm Az A lElKiZőS tÍpUs.
﹤ Nehezen tud hosszú ideig egy dologra figyelni, egyesek szerint ennek koncentrációzavar lehet az oka.
﹤ Az érzelmessége mellett kifejezetten érzékeny is, ha valami rosszul érinti, akkor képes igazi hisztit csapni miatta.

* (lehetetlen)

Kang Yuchan
arcát viselem

Múlt
- Fújd el a gyertyákat, Joel!
- És ne felejts el kívánni!
Két kézzel markolom az asztal lapját és lendületesen hajolok előre, hogy a szüleim szavainak eleget téve véghez is vigyem, amit kérnek tőlem, pont úgy mint a bátyám pár perccel ezelőtt. Iker létünkre a szüleink már kicsi korunk óta igyekeznek legalább annyira külön kezelni a szülinapunkat, amennyire tehetik. Szóval mindig kis késéssel, a születésünk perceinek megfelelően fújhatjuk el a gyertyáinkat, ami ezúttal nagyon nem akar sikerülni. Újabb levegőt veszek és úgy fújok az aprócska lángok felé, de továbbra is ott lobognak, alig rezdülnek meg. Tágra nyílt szemekkel pislogok körbe, a családom tagjaira, hogy vajon ők is látják-e, amit én, vagy ez megint egy olyan rémálom, ami nem is indult annak, de hamarosan az lesz belőle és örökkön örökké csak ismétlődni fog, amíg fel nem ébredek.
- Csináld már! - Jayden hangjából türelmetlenség hallatszik ki, én pedig fészkelődve helyezkedem újra a székemen.
- Próbáloom! - Felelem még neki grimaszolva, mielőtt újra megpróbálnám elfújni a gyertyáimat egyszer, kétszer, harmadjára is, de már teljes erőből és negyedjére is, mert lehet az lesz a nyerő. Egészen szédülni kezdek a negyedik próbálkozásra, és mellé még erős késztetést is érzek, hogy hisztizve verjem magam a székhez, amiért ez történik velem, a bátyám horkantására viszont felkapom a fejem és a vigyorával találom szembe magam. - Mit csináltál? Anyuu! - Fel-le pattogok a széken, a szám pedig lefelé görbül, de még egyszer megpróbálkozom a gyertyák elfújásával, amibe ezúttal már apu meg Jay is besegítenek. Így járunk csak sikerrel, én pedig úgy bámulom a fránya gyertyákat, mintha most meglehetne az esélye, hogy egyszerűen visszagyulladnak.
- Varázsgyertya volt, te tök hülye!
- Látnod kellett volna arcodat, kisfiam!
- Rohadt vicces...
- Joel! Vigyázz a szádra!

***

- Hé! Aú! Légyszi, engedj el!
- Ne nyavalyogj! Te okoztad magadnak a bajt. - Jay határozott mozdulattal lök rajtam egyet előre, kifelé a szobájából, ami csak a hátracsavart kezem miatt eredményez majdnem orra vágódást nálam, ennek pedig vinnyogva adok hangot, majd folytatom a jajveszékelést.
- Kérlek, Jay, engedj el! Csak egy pólóról lett volna szó. - Meg egy nyakláncról és tulajdonképpen az egyik öve is tökre ment volna ahhoz az outfithez, amit kitaláltam magamnak, de csak a pólón lettem rajtakapva, így elég ha ennyit vallok be.
- Megmondtam, hogy ne turkálj az én cuccaim között. - Hallom meg a határozott kijelentést a hátam mögül, miközben végigbotorkálok a folyosón, még mindig hátracsavart kézzel - ami még mindig fáj.
- De lééégysziii! Úgy illene az egész össze és utána anya úgyis kimosná, nem kell örökre.
- Nem.
- Naaa!
- N-e-m. - Ezzel a mozdulattal taszít rajtam még egyet, a lépcső felé - ami pont az ellenkező irányban van a szobámhoz képest, ezt a részét egyébként nem is értem -, én pedig szabadon maradt kezemmel, amivel eddig az ajtófélfában és a falban próbáltam kapaszkodót találni, rámarkolok a lépcsőkorlátra. Épp akkor, amikor nyílik a bejárati ajtó és anya hangja tölti be a földszintet.
- Fiúk, mit csináltok? Joel, odakintről is hallom a jajveszékelésed. Történt valami? - Zörgés hallatszik, majd határozott lépések, valószínűleg a konyha felé. - Fiúk?
- Hát én... - Már épp bele akarok fogni az egész történet elmesélésébe, amikor szép lassan találkozik a tekintetem a bátyáméval, aki alig láthatóan emeli meg a szemöldökeit, s szorít rá a karomra egyszerre. Előbb halk nyöszörgés jön ki belőlem, aztán egy mély sóhaj. - Semmi, csak félek a pénteki fellépéstől! - Óvatos pillantást vetek Jay-re, azt várva, hogy mit szól a magyarázatomhoz, de amikor végül bólintva elengedi a karomat, egyszerre érzek csalódottságot - mert nem sikerült megszereznem a ruháit - és megkönnyebbülést is. Lendületet veszek hát, hogy letrappoljak a lépcsőn, s hangoskodva tegyem fel a kérdésem anyának: - Hoztál gumicukrot is?

***

- Ó, ne, kérlek... - motyogva nyúlok a gitártok felé, amit az idősebb srác úgy rángat el tőlem, hogy esélyem sincs belekapaszkodni és visszaszerezni.
- Majd mi visszük, ne szarj be. - A szavai nevetést szülnek, én pedig egyre kétségbeesettebben kapkodom a fejemet közöttük. Egyértelműen túl sokan vannak hozzá, hogy egyedül megálljam a helyemet, de öt felsőbb évessel akkor sem tudnék elbánni, ha legalább olyan erős lennék, mint Jay.
- Most nincs itt a bátyád, hogy megvédjen. - Hallom a roppant körültekintő megállapítást, és egyszerűen tudom, hogy mi következik. Jayden tényleg nem védhet meg, mert már reggel sem hagyta, hogy beüljek a kocsiba mellé és délután sem várta meg, hogy végezzek az óráimmal. Tulajdonképpen akár ki is hagyhatta ma az iskolát. Ez pedig nem egy közös tesióra, amikor belemászik annak az arcába, aki kosárlabda közben nekilök a bordásfalnak, vagy szánt szándékkal olyan erővel jön nekem, hogy csak úgy koppanjon a fejem a terem parkettáján.
- Visszaadnád, kérlek? - Állammal a gitártok felé bökök, ami ha nem lenne, már rég elfutottam volna. Túl értékes viszont a benne lévő hangszer számomra - meg valószínűleg a szüleim pénztárcájának is -, hogy csak úgy veszni hagyjam. Amikor meglöki a vállamat, az jut eszembe, hogy jobb lett volna, ha inkább a zongorát választom, vagy mondjuk a triangulumot, előbbit nem kellene magammal cipelnem minden alkalommal amikor órám van, utóbbival pedig egyszerűen el tudnék futni.
- Ez ma sajnos nem nyert, Heo. - Még közelebb jön hozzám, én pedig igyekszem minél kisebbre összehúzni magamat, mintha csak az segítene a helyzetemen. - Mi van, megnémultál? Hm? - Újra meglöki a vállamat, én pedig megtántorodom, de valaki másnak ütközöm neki a hátammal, amiért egy újabb lökést érdemlek ki, ezúttal hátulról. Térdre esem és nyekkenve támasztom meg magamat a kezeimmel, érzem hogy a durva aszfalt felsérti a tenyereim.
- Mit fogsz most csinálni, mondd. - A hajamnál fogva felrántja a fejemet, miután leguggolt mellém, hogy a szemeibe tudjak nézni, amiben most olyan élvezet csillan, ami megriaszt egy embertől. Megpaskolja az arcomat, ami a harmadik alkalommal erősebbre sikerül, mint az előző kettő. Beharapom az ajkam, de igyekszem más jelét nem mutatni annak, hogy fáj. Magam sem tudom honnan veszem az ötletet, de hirtelen mozdulattal meglököm a fiú vállait, aki most seggre ül, viszont még mielőtt menekülőre foghatnám, két másik srác elkap, én pedig tudom, hogy vége.
- Nem vagy túl okos kisfiú, mi? - Sóhajtva tápászkodik fel előttem, ökölbe zárja a kezét, majd kiengedi az ujjait, s ezt a mozdulatot ismételgetve jön hozzám közelebb. Nem látom lendülni a kezét, már csak a fájdalmat érzem, amikor arcon talál. - Ha elmondod a testvérednek, hogy mi voltunk, megint megtalálunk. Értetted?

livin' in new york

Jaden Emmaline Foster, Natalie Young, Skyler Kade Yang and Jayden M. Heo imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Heo Bo Hyun 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
Heo Bo Hyun 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
Heo Bo Hyun 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Heo Bo Hyun 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
Heo Bo Hyun 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc Heo Bo Hyun 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Heo Bo Hyun D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásRe: Heo Bo Hyun
Heo Bo Hyun EmptyVas. Okt. 11 2020, 10:46
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Joel!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Érdekesen oldottad meg a jellemzésed elejét, bár az igaz, hogy sokat elmond az emberről az ízlése, akár zenék terén is, ezért nálad is beszédes volt ez a felsorolás. Különösen tetszett az 5 dolog, amit 20 éves korod előtt szeretnél még megtenni. Very Happy Sajnos egyet kell értsek veled; 24 órát telefon, laptop és internet nélkül ma már szinte lehetetlen meglenni, mindig van valami, amiért a mobilunk után nyúlunk, vagy csak "gyorsan megnézünk valamit", de szimplán a megszokás is közrejátszik benne.
A te életed egyáltalán nem unalmas, azt határozottan kijelenthetem. Very Happy Mindig történik valami, ami felkavarja az állóvizet. A tesóddal ikrek vagytok, de egymás szöges ellentétei. Általában ezen meg szoktak lepődni az emberek, de az ikerpárok, akiket ismerek, azok jellemzően ilyenek. Very Happy Olyan vagy, mint egy nagy gyerek, akinek a bátyja valamilyen ideál, akire minden áron hasonlítani szeretne, és ezt szerintem nagyon aranyos. Very Happy Érdekes a kettőtök kapcsolata, igazi hullámvasútnak érzem.
Az előtörténeted első két része a testvéreddel való kapcsolatodat hegyezte ki. Én jókat mosolyogtam rajta, nem semmi páros vagytok. Very Happy A vége viszont már nem volt ilyen vicces. Mindenhol vannak ilyen figurák, akik terrorizálják a többieket, ráadásul még csak fel sem merik nyomni őket, mert akkor jön az igazi rossz világ. Annyira gonosz, hogy így kihasználják az erőfölényüket a gyengébbel szemben, és azt hiszik, ez teljesen rendben van. Hiába mondják, hogy ne szólj róla a bátyádnak (vagy senkinek), szerintem azért nem ártana. Mondanám, hogy próbálj meg a sarkadra állni, de nem tudom, az velük szemben mennyire lenne hatásos. Laughing
Egy nagyon kedves kis energiabombát hoztál ide közénk, aki véleményem szerint sokak arcára fog még mosolyt csalni az ittléte alatt. Very Happy

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de addig is szabad előtted a pálya. Heo Bo Hyun 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Heo Bo Hyun Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Heo Bo Hyun Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Heo Bo Hyun D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Heo Bo Hyun Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Heo Bo Hyun
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bae Hyun Jae ♚
» Dae-Hyun Phan
» Jesie & Dae-Hyun
» Son Hyun Joon
» Nathaniel Hyun-Su

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: