New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 1:51 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 1:42 pm-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 1:38 pm-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 1:17 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 1:15 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35 pm-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27 pm-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Dennis Callies
TémanyitásDennis Callies
Dennis Callies EmptyKedd Aug. 04, 2020 4:24 pm
Dennis Callies

Karakter típusa:
keresett-saját
Teljes név:
Dennis Callies
Becenevek:
Den
Születési hely, idő:
Bordeaux, 1993. 01. 02.
Kor:
27
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
-
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Gyógymasszőr, zeneoktató
Ha dolgozik//Munkahely:
Saját üzlet
Hobbi:
Zenélés, főzés
Play by:
Chris Wood

Jellem

Az egyik legrosszabb tulajdonságom a száraz humorom, szarkazmusom. A 27 évem alatt nagyon sokszor hallottam már, hogy rettentően komolytalan, már-már gyerekes vagyok, tekintve hogy majdnem mindent képes vagyok elviccelni. Az esetek többségében játékos, nyugodt, összeszedett vagyok, csak nagyobb stresszhelyzetekben engedem szabadjára az érzéseimet. A barátaimhoz és szeretteimhez rendkívül lojális vagyok, bármit képes lennék megtenni értük. Az életem első nagy szerelme a zene volt, amelyet mind a mai napig előszeretettel használok az érzelmeim, gondolataim kifejezésére. Vannak helyzetek, mikor a szellemes megjegyzéseimet inkább megtartom magamnak és szavak helyett inkább a tetteimmel beszélek - akár a zenét választva ehhez társamnak, akár bármi szükséges eszközt.
A lányom megszületése előhozta egy olyan oldalamat, amelyről senki nem hitte volna, hogy létezik. Ugyanakkor azt is gondolták, hogy majd az apaság miatt képes leszek felnőni és komolyabban venni a dolgokat - biztos szomorúan fogadták a hírt pár évvel később, hogy ennek épp az ellenkezője történt meg. A lányomat elkényeztetem minden földi jóval, de sokszor volt már, hogy egy-két kevésbé érdekfeszítő játékát én sajátítottam ki. A franciaországi házamban lévő hinta egy jó példa rá, amelyet mi szereltünk össze a testvéreimmel a lányom nagy könyörgésére, ennek ellenére hamar ráunt és inkább én veszem igénybe ezeket a szolgáltatásokat. A legjobb kifejezés a személyiségemre és az egész lényemre a régi nagy szerelmem írta le legjobban: Egy örök gyerek vagyok.

Múlt
Mikor megszülettem, még nem voltunk sokan a családban. Mindössze négytagú volt, mely magába foglalt engem, a nálam két évvel idősebb bátyámat, illetve a szüleimet. Vannak foszlányok az első két-három évemről, bár másokhoz hasonlóan nem bővelkedem bennük. Az első maradandó emlékem az, mikor a szüleink hazahozták a mi kis Alfredunkat. A sok általam ismert családban az átlagos gyermekszám ennyinél meg is áll, de a mi szüleink nagyon virgoncok voltak. Az öcsénk születése után három, majd azt követően még négy évre rá megszületett a két kishúgunk. Talán ez a hatalmas család volt az, ami miatt én már tizenéves koromban eldöntöttem, hogy ha felnövök, akár törik, akár szakad, nekem lesz gyermekem. Ettől függetlenül elsősorban az apámék példáját akartam követni, akiknek az őszinte szerelméből született meg az összes testvérem, s amely kapcsolat még mind a mai napig töretlenül erős. Az élet azonban mindig talál módot arra, hogy felülírja a számításainkat.
Mindig is összetartó család voltunk. A két fivéremmel a testvéri rivalizálás képezte a kapcsolatunk zömét, míg a húgainkkal inkább az ő védelmezésük. Mi tagadás, nem volt se a lányoknak, se az öcsémnek rossz dolga az iskolában, hisz alig mert beléjük kötni bárki. A két idősebb bajkeverőnek a nevét az egész iskola ismerte, ahogy a tanárok is. A szó szoros értelmében ugyan nem féltek tőlünk, csak tudták, hogy nem vagyunk teljesen komplettek, és képesek vagyunk egy-két szabályt is áthágni, ha a helyzet úgy kívánja.

Eredetileg zenész pályán indultam el. Az első hangszerem egy mini játékgitár volt, amit az ötödik karácsonyomkor kaptam. Akármennyire is korlátozottak voltak a lehetőségem (ami részben a koromnak, részben a játékgitárnak volt köszönhető), hamar ráéreztem a hangszerre és a zene ízére. Az évek múlásával a szüleimtől kaptam először egy minőségibb akusztikus gitárt, később egy elektroakusztikusat, egy szűk tíz éve pedig már a saját pénzemből egy elég drága elektromost is beújítottam. De a repertoárom nem merült ki csak a húros hangszerekben. Nyolcévesen kaptam egy szájharmonikát, tizenegy évesen a bátyámmal belógva az iskolába próbáltam ki a hegedűt, illetve néhány évvel ezelőtt dobolni is elkezdtem – bár ehhez értek a legkevésbé, hisz nem igazán van lehetőségem manapság gyakorolni. A középiskola után beadtam a jelentkezésemet a zenei főiskolára, ahol megismertem Valeriant, aki mind a mai napig a legjobb barátomnak számít.
Gitároktatónak készültem, Valerian pedig felajánlott egy lehetőséget, hogy már idejekorán elkezdhessek tanítani, én pedig kapva kaptam az alkalmon – így ismertem meg Elsie-t. Bár ez nem teljesen igaz, hisz már találkoztunk korábban egy-két buli alkalmával, de többnyire csak látásból ismertük egymást, még a nevét sem tudtam addig, míg az öccse be nem mutatott minket egymásnak. Bár tanítani szerettem volna, az első alkalomnál nem sok oktatásra került sor. Hamar megtaláltuk a közös hangnemet és csak beszélgettünk, nevettünk, aztán már azon kaptuk magunkat, hogy eltelt négy óra, és két akkordon meg a gitár hat húrján kívül többre nem jutottunk. A következő két-három alkalom is hasonlóképpen telt el. Azt tudni kell rólam, hogy én nagyon sokat tudok beszélni, és egy témánál képes vagyok a kelleténél hosszabb ideig is leragadni. Néhány alkalom elteltével már volt egy sejtésem, hogy Elsie annyira nem is vágyik már arra, hogy megtanuljon gitározni, egyszerűen csak élvezi a velem eltöltött időt, a leckék pedig csak egy alibinek szolgálnak – pár évvel később, mikor már együtt voltunk, ezt ő is megerősítette. Ettől függetlenül tanítottam neki egy-két fogást, de végül abbamaradtak a leckék, hisz rájött, mégsem olyan könnyű zenét varázsolni egy működését tekintve nem túl bonyolult hangszeren.

Két éven keresztül kerülgettük a forró kását, mire végre elcsattant az első csók, ami után dominóként dőltek le a még megmaradt falak. Még fontosabb részévé váltunk egymás életének, az események pedig hirtelen felgyorsultak. Pár hónap múlva összeköltöztünk, és szép lassan elkezdtük kialakítani a közös jövőnket. A közös jövőnk, amelyet a legmerészebb álmainkban sem gondoltuk volna, hogy ilyen rövid éltű lesz.
Anyagilag meglepően jól álltunk a korunkhoz képest, és mindketten szerettünk volna gyerekeket – legalább egy fiút és egy lányt. Hamar elhagytuk a védekezés különböző formáit és ráálltunk a baba projektre. Úgy gondoltuk, hogy nem kell elsietnünk semmit, így az első egy évben nem is feszültünk rá túlságosan. 13-14 hónapja próbálkoztunk már, mikor felvetődött bennem a gondolat, hogy lehet el kellene mennünk kivizsgálni magunkat. Azért még csak próbálkoztunk egy hónapon keresztül, hátha… de csak rákényszerültünk. Először én voltam a soros, de az esetemben nem találtak semmit, ami aggódásra adhatna okot. Elsie esete azonban nem volt ilyen egyszerű. Tűkön ülve vártuk, hogy kiderüljön, nincs vele sem semmi baj, de a doktornő nem tudott jó hírekkel szolgálni. Ez volt az a pont, aminél minden felborult. Mindketten rosszul viseltük a hírt, ám én hamar megláttam a mellékes lehetőségeket. Nem állt szándékomban Elsie-t magára hagyni. Akármennyire is akartam saját gyermeket, azt már megtapasztaltam, hogy a családot nem csak a vér teszi. Próbáltam tartani benne a lelket, bátorítani, de mindhiába, éreztem, hogy egyre és egyre jobban eltávolodik tőlem. Egy ominózus napon pedig bejelentette, hogy munkát kapott a világ másik felén. Nem szerettem volna elveszteni őt, de a szívem mélyén örültem neki, hogy kapott egy ilyen csodálatos lehetőséget, ezért elfogadtam mindent, ami ezzel a hírrel járt. Reméltem, hogy az új környezet majd gyógyítólag hat a lelkére. Tudtam, hogy ez a mi jövőnk korai lezárásával fog járni, számomra viszont még mindig az ő boldogsága volt a legfontosabb.

Az évek múlásával úton-útfélen mindig eszembe jutott Elsie. Az elköltözését követő pár hónapban sokszor depresszió-közeli állapotba kerültem, de a családom és a barátaim – többek között Valerian – mindig mutattak valami újat, ami segített visszatalálni önmagamhoz. Fél év múlva már teljességgel lezártam az életemnek ezt a részét, és hivatalosan is úgy éreztem, hogy tovább léptem. Megismertem egy lányt, Elize-t, akinél már az elején eldöntöttem, hogy lassan fogunk haladni. De nem is lenne ironikus az élet, ha nem kerültünk volna a statisztikák alsó 1%-ába. Három hónapja voltunk együtt, mikor bejelentette, hogy gyereket vár. A lány két évvel volt fiatalabb nálam, és nem állt szándékában ilyen hamar családanya lenni. A sors tragikomikus humora révén Elize tipikusan olyan nő volt, aki az abortuszt gyilkosságnak gondolta, így szóba sem jöhetett nála ez a lehetőség. Reménykedtem benne, hogy a 9. hónap végére felnő a feladathoz és jó anyja lesz majd a gyerekének, de csalódnom kellett. Amint megszületett az én Chloém, ő azzal a lendülettel ki is lépett az életemből, esélyt sem adva a kicsinek, hogy normális családban nevelkedjen. Ettől függetlenül a lányom megkapott tőlem és a családomtól minden szeretetet és törődést, amelyet csak el lehet képzelni.

A főiskolai végzettségemnek, illetve a később szerzett gyógymasszőri képesítésemnek köszönhetően nem voltam konkrét munkahelyhez kötve. Jobbára magánleckéket adtam fiatalabbtól idősebbig mindenkinek, és a másik szakmámnak is kialakítottam a telkemen egy kisebb üzlethelyiséget. Roppant szerencsésnek mondhatom magamat, hiszen így nem kellett túlságosan messze lennem a lányomtól, és pénzügyi nehézségekkel sem kellett megküzdenem. Más jövőképet álmodtam meg ugyan magamnak, de ennek ellenére eszem ágában sem lenne elcserélni a mostani életemet. Egy kis változás azonban lehet rám férne. Viszont ez még a jövő zenéje. A legsürgetőbb gondom most elsősorban az, hogy felkészítsem az én hercegnőmet az élete első repülőútjára. Én utaztam már erre-arra, de Amerika még számomra is egy első lesz. Szerencsére azonban van ismerősöm New Yorkban, akinél meg tudunk szállni erre az egy-másfél hónapra. Aztán ki tudja, a végén lehet annyira megtetszik nekünk Amerika, hogy a várva vált változásoknak ez a hely lesz a kiindulópontja.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dennis Callies
Dennis Callies EmptySzer. Aug. 05, 2020 8:43 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Dennis!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Határozottan jól szórakoztam a soraidat olvasva, és hamar azt vettem észre, hogy miután betekintést engedtél a jellemedbe, az visszaköszön a soraidban is, a bohókás férfi, aki talán soha nem nő fel, ott volt azokban a szavakban, amelyekkel a múltadat, családi életedet és huszonhét éved fontos eseményeit összegezted. Nem mindig móka és kacagás azonban felnőttnek lenni, ezt pedig talán Te magad is aláírhatod, mindazok után, amin keresztül mentél. Nem könnyű megszeretni valakit, megosztani vele mindent és feltétel nélkül rá támaszkodni. Elsie és Te megterveztétek az életeteket, el tudtatok képzelni egy közös jövőt, amelyben a már elnyertnél csak még több boldogság várt volna rátok. Elengedni azt hiszem azonban még inkább nehéz, neked pedig ezt is meg kellett tapasztalnod, holott Te hajlandó lettél volna vállalni azt is, hogy más úton váljatok családdá. Dennis Callies 2624752903
Bár megjártad azokat a napokat is, amikor úgy tűnt, nem éri meg folytatni, talán mégis megmaradt benned valami abból a férfiból, akiről a jellemzésedben olvashattunk. Sosem maradt ki belőled az hogy képes legyél változtatni, alkalmazkodni ahhoz, hogy a világ egyik vagy akár másik felén teremts magadnak egzisztenciát, hiszen nem lett volna bárki képes bevállalni, hogy átrepüli az óceánt és új életet kezd. Már ha persze megtetszik itt neked, s a kis hercegnődnek. Dennis Callies 1404455205 Aztán ki tudja még mi minden - és milyen találkozások - vár rátok, míg a nagy döntésre is sor kerül. Razz
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Dennis Callies Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Dennis Callies Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Dennis Callies 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Dennis Callies 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Dennis Callies 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Dennis Callies
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I can be your hero ~ Danielle - Dennis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: