New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

~Hello from the other side~
Témanyitás~Hello from the other side~
~Hello from the other side~ EmptySzer. Júl. 08 2020, 00:44


Sky & Jesie
"Siblings are the people we practice on, the people who teach us about fairness and cooperation and kindness and caring - quite often the hard way."
Az emberek többsége azt hiszi jó móka gazdagnak lenni. Nincs gondod a pénzzel, tehát ez egyenlő azzal, hogy neked semmi problémád sincs az életben, mert mindent és mindenkit megvehetsz magadnak. Az igazság azonban az, hogy ez nem ilyen egyszerű. Barátokat ugyan lehet pénzért venni, de azok természetesen sosem lesznek az igaziak. Ezért sincs nekem egy sem, mert az én helyzetemben, nem igazán lehet beszélni igaz barátokról. Ha valaki olyat választok, aki tőlem lentebb van, akkor mindig is irigykedni fog rám és valószínűleg csak a pénzemre fog hajtani, miközben a hátam mögött ássa a gödröt nekem. Ha pedig olyan jön szóba, aki velem egyen rangú, vagy pénzesebb nálam, akkor azt megint csak nem lehet barátságnak tartani a versengés miatt, csupán jól maszkolt ellenségek lennénk. Ezen okok mellett inkább tartózkodom is témától. Nem kellenek nekem barátok, minek is? Mit kezdjek én velük? Tudom egyedül is szórni a pénzt. Persze, anya ezt pont, hogy másképp tudja. Ő azt hiszi, hogy igen sok barátom van, csak érdekes módon senki nem mer vagy ér rá arra, hogy a házunk közelébe jöjjön. Csodálom, hogy ezt anya egy kicsit sem furcsállja. Bár látva, hogy miképp viselkedik apával is…
Számomra még mindig nyugtalanító a dolog, de talán már lassan kezdek odáig eljutni, hogy ne az újdonsült öcsémet hibáztassam mindenért. Ő sem ezt akarta, csak nem volt más választása. Ugyanúgy áldozatnak minősül, akárcsak mi. Ez persze nem jelneti azt, hogy mindjárt jóban is leszek a kis szeplőssel, mert ez még nem elég ok rá. Attól még ugyanúgy idegenek vagyunk egymás számára és attól még ugyanúgy furának tartom. Valami nem az igazi vele szerintem. S, bár idősebb testvér lévén nekem is az lenne a dolgom, hogy jobban megismerjem és nyissak felé… Nekem ez valahogy nem megy. Én nem anya vagyok és nem is Mona, hogy csak úgy tartsak neki egy tesós napot és minden időmet rá szánjam. Amúgy sem tudom hol lófrál egésznap, de ha nem kaptam volna el egyszer-egyszer éjszaka, akkor még azt is megkockáztatnám, hogy még aludni sem jár haza. Gondolom kellően ijesztőek voltunk a számára. Nem is baj, ha otthon nem zavarja meg az álló vizet, de azért likvidálnia is túlzás magát. Még a végén ezért is mi kapunk Brayel, holott nem teszünk semmit sem ellene. Talán egy fokkal nagyobb lett volna az örömöm, ha egy húgot kapok, de talán még egyszer, valamikor ez a másik tökfej is használható lesz valamire.
Így a nyár beköszöntével, kicsit irigylem az embereket, bár ezt hangosan sosem jelenteném ki. Mindenki elmegy nyaralni a családjával és a barátaival gyűjt új élményeket, vagy egyéb módon foglalja le magát. Én bezzeg már lassan ott tartok, hogy családom sincs a barátok mellett, így nincs kivel hova és miért mennem. Nem dolgozom, hogy lekössem magam, de úgy különösképpen nincs olyan tevékenység, amit máskor ne tudnék ugyanúgy egyedül. Egy szóval: unatkozom. Mindenem megvan, amiről más még csak álmodni sem merhet, de így olyan sivár az egész. Ráadásul, még csak kapcsolatom sincs, hogy legyen kinek a nyakán lógjak, unalmas perceim közepette. De otthon a négy fal között sem ülhetek, hiszen akkor feltűnő lenne. Így kötöttem ki végül a városban. Először csak egy sétára indultam, hogy kiszellőztessem a fejem, végül egy parkban kötöttem ki, ahol új ötleteket igyekeztem papírra vetni. Az idő azonban közbe szólt, így az eső elől menekülve tértem be a legközelebbi ernyő alá.
Kings County Imperial, áll a lobogó anyag szélén. Kíváncsian fordulok is meg, hogy szemügyre vegyem hova keveredtem, azonban el kell fintorodnom az elém táruló látványtól. Itt tényleg esznek az emberek? Hát, hogy néz ez ki? Rosszabb, mint egy lelakott kocsma. Mégis, valahogy dugig van az étterem. Eszembe nem jutna egy ilyen helyre betérni, legyen bármennyire is különleges a kínálat, vagy legyen teltház a kedvenc helyeimen. Már éppen fordulnék is el – látni sem akarok egy ilyen ocsmány helyett, inkább az esővel szemezek -, mikor a szemem sarkából, mintha ismerős alak jelenne meg. Homlok ráncolva pillantok vissza és csak ugyan, Sky szorgoskodik az asztalok között. Megáll az eszem! Mégis mennyi volt annak az esélye, hogy pont az ő munkahelyén kötök ki? Egy ideig csak kívülről figyelem, majd úgy jó húsz perc után - mikor látom, hogy esély sincs arra, hogy elálljon az eső-, erőt veszek magamon és belépek az épületbe. Semmi kedvem itt lenni, viszont ázlódni-fázlódni sem, így inkább veszek valami üdítőt, vagy valami kevésbé mérgezőnek tűnő dolgot, és innen várom ki az eső végét.
Igyekszem az undort letörölni az arcomról és úgy indulok meg a pult felé, ahol addigra már az öcsém is besorakozott. Remek, majd így biztosan összefutunk. Lássa már, hogy tudok én lépést tartani vele, anélkül, hogy ő bármit is mondana nekem magáról. – Üdv, érdeklődnék, hogy miféle kávét lehet itt kapni… - mondom is, amint rám kerül a sor, de gyanítom, hogy valami olcsóbb vizezett löttyöt árulnak csak itt kávé néven. – Bár, lehet inkább csak egy kóla lesz, az mindenhol egyforma. – pillantok is a hűtő kínálatára, ahol ki is szúrom a márkásabb italok közül. Remek, itt legalább nem valami neve sincs utánzatot adnak a menükhöz. Kíváncsi vagyok Skyler mennyire jön zavarba, hogy munka közben zavarom. Bár, itt legalább köteles engem kiszolgálnia, míg otthon legalább mentesül ez alól.
Ruha ¦ 845 ¦ hello lil bro Razz  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: ~Hello from the other side~
~Hello from the other side~ EmptyVas. Okt. 18 2020, 16:01

Jesie & Skyler

- Ne haragudjatok – az utolsó pillanatban sikerült berobognom az étterembe nyitás előtt – Elfelejtettem normális munkaruhát hozni, szóval ha ez gond még hazarohanhatok... Talán ha hívok egy taxit meg tudok fordulni és...
- Semmi baj, Sky – Tiff apukája finoman meglapogatta a vállam – Nem szakadt ruhákban jöttél ide, szóval maradhat. Köss fel egy kötényt, ma valószínűleg sok vendégünk lesz, szóval négy asztalt is fogsz kapni. De a borravaló a tiéd lesz.
Teljesen ki voltam fulladva, lényegében alig hallottam meg azt, amit a férfi mondott nekem. A térdemen támaszkodva helyeseltem mindenre, aztán tényleg felkötöttem az étterem logójával ellátott, fekete kötényt, és nekiálltam a reggeli kötelező takarításnak.
A legtöbb dolog már elő volt készítve, és mivel a reggeli órákban egészen kevés vendégünk volt, így akadt idő a kötelezőkre. Ilyenkor én nem igazán szeretem lefoglalni magam a telefonommal – meg amúgy kivel is kellene beszélgetnem – sokkal inkább fektetek nagy hangsúlyt a tisztaságra. Viszont miután már minden asztalt letöröltem, feltöltöttem kint a vitrineket, hoztam ki még szerencsesütit a kis kosárba, lényegében jobb dolgom nem maradt. Elkezdtem letörölni a vitrineket, ablakot mosni, letakarítani az ajtó üvegét. Nagyon hamar megvoltam az egésszel, közben természetesen ha betévedt egy-egy vendég, a kézmosást követően nekiálltam kiszolgálni őket, ha úgy volt fizettettem is. Délelőtt általában egyedül voltunk, én pedig már majdnem mindent megtanultam, mivel egészen régóta dolgozom itt. Az ebédidő volt durva nagyjából délután négyig. Ez volt az a pillanat, amikor a négy asztalom között folyamatosan ugráltam, intéztem az előrefoglalásokat, egyszerre vittem ki az üdítőket és az ételeket, miközben folyamatosan matekoztam fejben azt, hogy hova mit kell kivinnem. Nem volt egyszerű, de a rutinom miatt könnyű dolgom akadt... Illetve az emberek nem rendelkeztek túl változatos ízléssel. Elég könnyű felmérni azt, hogy miből mennyi fog fogyni egy nap folyamán, mivel sokan ódzkodnak az igazi szószos kínai ételektől... Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. A legtöbben rizzsel kérik az ételeket, illetve az illatos meg a szezámmagos csirkénél sokszor nem látnak tovább. A krumplit is jobban viszik, mint a szójás vagy a rizstésztát, illetve a levesünket sem feltétlenül próbálják ki. Én a magam részéről butaságnak tartottam ezt, mivel egy idő után biztosan unalmas lenne mindig ugyanazt enni... Legalábbis ezt én így gondolom. Főleg azok után, hogy lényegében mindent végigkóstoltam már itt. Viszont vannak törzsvendégeink, akik mindig ugyanazt eszik. Hiába örülök mindennek, ettől függetlenül igyekeztem azért változatosan is étkezni.
- Sky, lassan el kellene menned a szünetedre – bólintottam egyet, és automatikusan a korgó hasamra futott a kezem. Már éppen mentem volna el a pulttól, amikor hirtelen valaki megszólított. Nem volt nehéz felismernem a lány hangját, de ettől függetlenül is el kellett gondolkoznom a személyen... Sosem beszélgettem a nővéremmel még annyit sem, amennyit Braylennel korábban. Kettejük közül határozottan nem a fiú volt az ijesztőbb számomra, és egészen értetlenül is fordultam felé.
- Üdv! – ugyanúgy viszonoztam a köszöntését, ahogyan ő is szólított meg. Egyrészt tényleg idegenek voltunk egymás számára, illetve a munkahelyemre nem fogom behozni a szinte semmit sem jelentő családi kapcsolataimat. – Nem árulunk kávét, étterem vagyunk. Két sarokkal arrébb találsz egy kávézót, ha mindenképpen azt szeretnél inni, ha jó a kóla, akkor tudod rendezni a pénztárnál.
Talán ridegnek hatottak a szavaim, amiket mondtam neki, de a hangom ugyanolyan udvarias volt, mint amikor bármelyik másik vendéggel álltam szóba. Egyedül a mosoly hiányzott az arcomról, szimplán csak értetlenül néztem rá. Egyáltalán nem értettem azt, hogy miért jött ő ide, de Braylenből kiindulva lettek volna rá tippjeim. Mégsem mondtam neki semmit, egyszerűen csak megkerültem a nálam alacsonyabb lányt, aki minden bizonnyal bárki más társaságára jobban vágyna az enyémnél.
- Jelenleg nem vagyok műszakban – ezt meg is erősítettem azzal, hogy a kötényemtől egyszerűen megváltam – De a kollégáim nagyon kedvesek és segítőkészek. Biztosan jó kiszolgálásban lenne részed, ha bármi mást szeretnél még kérni.
Ezek után pedig egyszerűen otthagytam. Nyilvánvalóan vendég, akinek ki kell nyalni a fenekét, de ugyanakkor engem elküldtek a jól megérdemelt szünetemre. Már órák óta talpalok itt, éhes vagyok. Hiába első a vendég, nem fogok veszekedni senkivel azon, hogy leváltson-e, vagy sem. Inkább odamentem a pulthoz és egy elviteles dobozba kimertem a saját ételeimet, amikkel melegítés után egyszerűen lekuporodtam a pult és a vendégtér közötti lépcsőre. A pincérek még bőven elfértek mellettem, a konyha pedig túl kicsi volt ahhoz, hogy oda üljek le enni. Pihenőhelyiségünk sajnos nem volt, lényegében a kabátjainkat tudtuk csak lerakni. Hiába engedte meg Tiff apukája azt, hogy használjuk az asztalokat, én a magam részéről szívesebben ültem a lépcsőn. Ilyenkor ha egy-egy idősebb pincér elment mellettem, mindig megsimogatta a fejem, vagy hozzáért a vállamhoz, nekem pedig jól esett ez a fajta törődés. Most is felmosolyogtam a harmincas férfira, aki az asztalaimat megkapta arra az egy órára, amit étkezéssel töltöttem.


760 szó outfit félek  Embarassed  ~Hello from the other side~ 3544759797  


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again
mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
~Hello from the other side~ NKV22N2
~Hello from the other side~ SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
~Hello from the other side~ W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
~Hello from the other side~ ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
~Hello from the other side~ 7SBvhKI
 
~Hello from the other side~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» side by side ♣ Timothy & Nikolina
» Cale & Shane || Side by Side
» Side by side - Jordan & Jonah
» Come on and sit here by my side
» my wild side

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: