New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

You never walk alone ~
TémanyitásRe: You never walk alone ~
You never walk alone ~ EmptyCsüt. Júl. 02 2020, 13:18
Park Sun Woo

Play by:
Min Yoon Gi "Suga"
Születési hely:
valahol Koreában
Kor:
23
Lakhely:
rád bízva
Szexuális beállítottság:
nem szabnám meg
Családi állapot:
rajtad áll
Csoport:
válaszd ki te
Történetünk:

- Nem szeretnél inkább a focicsapathoz csatlakozni? - kérdezte tőlem Shin az első gimnazista hetünkön. Én a zeneterem ajtaja előtt álltam és idegesen szorítottam rá a gitártok szíjára, amiben máig mindenhova magammal cipelem a kedvenc hangszerem. Ebben az időben nagyon fiatal és tapasztalatlan voltam, ami miatt mindenkinek meg akartam felelni. A bátyám már jó pár éve elment, így lényegében csak Shin maradt nekem. Ekkoriban sokkal inkább voltam félénk, mint zárkózott... Aztán találkoztam veled.
Veled, aki első blikkre elutasított és nem akart megtanítani zongorázni. Bár volt érzékem a zenéléshez, sosem taníttattak a szüleim, ezért lényegében gitározni egyedül tanultam meg az internet segítségével. A tabokat tudtam olvasni, a kottát nem. Te pedig annak idején ridegnek, csendesnek és sikkesnek tűntél, ahogyan elutasítottál.
Több eset is volt, amikor a suliban rosszul lettem, te ebből az egyiknek a szemtanúja is voltál. Egészen addig a pillanatig menőnek tartottunk Shinnel. Hiszen a következő napon felajánlottad, hogy mégis megtanítasz zongorázni.
Az elején rosszul ment a tanulás, ami miatt állandóan zsörtölődtél. Sosem tártuk fel előtted a betegségem részleteit, mert túlságosan féltem attól, hogy mit fogsz tenni. Hármunk közül te  vagy az, aki mindig cselekszik. Aki teljesen más véleményen van, mint mi. Aki érettebben gondolkozik nálunk. Aki nem viselkedik egy durcás gyerekként... Aki mindig kimondja azt, amire mi gondolni sem merünk. És aki végül a helyes irányba terel minket... mert azt vallod, hogy a szívünket kell követnünk az életben, nem feltétlenül az eszünket.
Neked hála mondtam nemet arra, hogy a szüleim jogi pályára küldjenek és ezért kezdtem el egy teljesen másik egyetemen tanulni. A barátságunk azután is töretlen maradt, hogy te az Államokba költöztél és lényegében ennek köszönhetem a jelenlegi tanulmányaimat is. Jellemileg talán rád hasonlítok jobban, mint Shinre, ugyanakkor Shin mind a kettőnkből képes kihozni a vidámabb és beszédesebb énünket. Ha Shin hozza boldogságot az életembe, akkor te felelsz a realitásért. Ő képviseli az én elveimet, te pedig az ellenoldalt. Nagyon mások vagyunk, de sok mindenben mégis hasonlítunk... És végül ez volt az oka annak, hogy közel kerültünk egymáshoz. Nem a sajnálatod, amit akkor éreztél, amikor elvitt a mentő az iskolából.

// Ezen kívül minden más a megalkotóra bízva, lényegében semmit nem szeretnék komolyabban megszabni.^^ Az arc szeretném ha maradna, hiszen rengeteg közös anyag van, de ha te másra gondoltál, akkor erről is szívesen egyeztetek veled. You never walk alone ~ 4146035580 A név változtatható, csupán egy ötletet írtam be, ha neked nem lenne.  You never walk alone ~ 1471401822  Mivel a két fiú nagyon közel áll egymáshoz, az előtörténetem pontos ismerete sajnos kitétel a karakternél, azonban ha nem szeretnél olvasgatni - főleg azt a kisregényt, haha - akkor keress fel pmben, mert nagyon szívesen mesélek Ah Inról, a jelleméről, betegségéről, a családi helyzetéről. ^^ A bromance kapcsolatban benne vagyok és nem akarom megszabni, hogy te milyen beállítottságúnak szeretnéd a karaktert, viszont édes kisfiam straight hetero, tehát a kétértelmű hirdetésem mindenképpen csak egy nagyon szoros baráti köteléket foglal magában. Nagyon várlak  You never walk alone ~ 3874598021  You never walk alone ~ 1471401822


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
You never walk alone ~ IeiGynr
You never walk alone ~ JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
You never walk alone ~ G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
You never walk alone ~ 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
You never walk alone ~ EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
You never walk alone ~ ZmPt1C1
TémanyitásYou never walk alone ~
You never walk alone ~ EmptyCsüt. Júl. 02 2020, 11:52
Lee Shin

Play by:
Kim Tae Hyung "V"
Születési hely:
valahol Koreában
Kor:
21
Lakhely:
rád bízva
Szexuális beállítottság:
nem szabnám meg
Családi állapot:
rajtad áll
Csoport:
válaszd ki te
Történetünk:

- Szeretnél egyet? - kérdezted tőlem annak idején, amikor leestem a játszótéren a mászókáról, és a szüleimet sehol sem találták a tieid. A többi gyerek sosem állt velem szóba, mert túlságosan furcsának találták, ahogyan olykor elkalandozok a gondolataimban. Csodabogárnak hívtak miatta, viszont jobban belegondolva, kettőnk közül én sokkal te voltál az, aki rászolgált erre a címre. Hyung. Ne haragudj meg ezért rám kérlek, de ki az isten kínál gumicukorral egy betört orrú, felszakadt szájú gyereket? Arról a tényről már ne is feledkezzünk meg, hogy ordítva bömböltem, mindenki más pedig körbeállt és nevetett rajtam. Hiszen már megint elábrándoztam valamin... Te pedig csak álltál velem szemben, és gumicukorral akartál tömni. Emiatt lassacskán te is az utálat tárgyává váltál, viszont ketten együtt már erősebbek voltunk. Lényegében te vagy az első barátom.
Pont emiatt az egyetlen ember is, aki anyáékon kívül tud a betegségemről. Neked hála volt könnyebb feldolgozni az egyes rohamokat. Te voltál ott mellettem minden egyes elit partin, amikor alkoholt itattak velem. Végül sok esetben te támasztottad az ajtót, fogtad a fejem, amikor kénytelen voltam a vécé fölé kuporodni és kiadni mindent, amit aznap megettem. Te vagy a mintapélda, az okos, a tehetséges, aki jó a sportokban. Ugyanakkor te vagy a kedves, a vicces. Te vagy minden társaságban az ember, aki a hangulatot csinálja. Te iszod a legtöbb alkoholt, és te akarsz minden alkalommal szolidarítani velem, amiért én csak a kóla mellett voksolhatom. Te vagy, aki hasonlóan gondolkozik, mint én. Te hozol áldozatokat értem... És követsz engem mindenhova. A te mosolyod az, ami könnyen előcsalogatja az enyémet. Ha lenne ikertestvérem, azt kívánnám, hogy te legyél az. És nem utolsó sorban... Te vagy az a barátom, akire még a szüleim is büszkék.

// Ezen kívül minden más a megalkotóra bízva, lényegében semmit nem szeretnék komolyabban megszabni.^^ Az arc szeretném ha maradna, hiszen rengeteg közös anyag van, de ha te másra gondoltál, akkor erről is szívesen egyeztetek veled. You never walk alone ~ 4146035580 A név változtatható, csupán egy ötletet írtam be, ha neked nem lenne.  You never walk alone ~ 1471401822  Mivel a két fiú nagyon közel áll egymáshoz, az előtörténetem pontos ismerete sajnos kitétel a karakternél, azonban ha nem szeretnél olvasgatni - főleg azt a kisregényt, haha - akkor keress fel pmben, mert nagyon szívesen mesélek Ah Inról, a jelleméről, betegségéről, a családi helyzetéről. ^^ A bromance kapcsolatban benne vagyok és nem akarom megszabni, hogy te milyen beállítottságúnak szeretnéd a karaktert, viszont édes kisfiam straight hetero, tehát a kétértelmű hirdetésem mindenképpen csak egy nagyon szoros baráti köteléket foglal magában. Nagyon várlak  You never walk alone ~ 3874598021  You never walk alone ~ 1471401822


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
You never walk alone ~ IeiGynr
You never walk alone ~ JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
You never walk alone ~ G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
You never walk alone ~ 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
You never walk alone ~ EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
You never walk alone ~ ZmPt1C1
 
You never walk alone ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» walk like an egyptian
» M&F-Walk with me
» a walk to remember
» a walk to remember
» walk of shame

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: