New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
Dorian J. Lester
tollából
Ma 11:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

walk like an egyptian
Témanyitáswalk like an egyptian
walk like an egyptian EmptyHétf. 3 Feb. - 20:13
Alaska "Allie" Joyce - foglalva

Play by:
Jamie Chung?
Születési hely:
USA/Dél-Korea
Kor:
32-36
Lakhely:
rád bízva
Szexuális beállítottság:
hetero/biszexuális
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
kutatás és oktatás
Történetünk:

Egyikünk sem gondolta volna az első napon, mikor találkoztunk, hogy ebből kollégák közötti barátságnál több lesz. Én legalábbis nem, csak egy újabb lelkes fiatal kollégát láttam, aki majd' kicsattant az örömtől, hogy egy ilyen nívós múzeumban kapott állást, Te pedig, hát... Hiszel a Sorsban. Szerinted ha egy időben, egy helye hozott össze minket az univerzum, annak jelentés értéke van.
2011-ben kaptam meg az Egyiptom Kiállítás kurátori állását, miután a korábbi muzeológust finoman szólva felszólították a távozásra, minekután azonosítatlan forrásból több értéktárgyat szerzett be, mint utólag kiderült, illegális forrásból. Ő persze azzal védekezett, hogy a feketepiacon úgyis megvette volna valaki más, ha nem Ő, és így legalább méltó helyre került, de ez sem az amerikai, sem az egyiptomi hatóságokat nem hatotta meg.
Te kicsit később csatlakoztál, majd két éve, miután egy Nationel Geographic által finanszírozott ásatáson új leletekre bukkantál Nurinál, elég kvalifikáltnak nyilvánítottak ahhoz, hogy a Metropolitan fő egyiptológusává léptessenek elő.
Sokan szeretik az ókori Egyiptomot, de kevesen tisztelik annyira, mint Te. Talán néha túlkompenzálsz azért, mert fiatal nő vagy egy még manapság is sokszor férfiak által uralt játékmezőn, talán néha meglepően heves tudsz lenni, talán nem pont így képzelnek el egy egyiptológust, mint téged (lássuk be, egyikünk sem ebből fog meggazdagodni), de én nem lehetnék hálásabb, azért, mert itt vagy.
És ennek nem feltétlenül van köze ahhoz, hogy mi van köztünk. A szaktudásod miatt vagy itt, a barátságod és lelkesedésed vonzott melléd, a többi pedig egy nagy adag káosz, amit nem szívesen bogoznék.
Ellenben veled. Te ugyanis lassan, de biztosan elégeled meg a hazugságot és titkolózást.

Nem túl röviden ennyi lenne, amit szeretnék meghatározni a hölggyel kapcsolatban. Korban nyugodtan mehetünk akár feljebb, az archoz nem feltétlenül ragaszkodom, bár Jamie remek színésznő és nem is gyakran látom használva. Rasszot lehet váltani (értelemszerűen akkor a név is módosul), nem vagyok válogatós, csak a hófehértől rugaszkodjunk el. Rolling Eyes
Azt írtam a kapcsolati státuszához, hogy bármi lehet; sőt, talán kifejezetten izgalmas lehet, ha Allie-nek is van valakije úgy egyébként, csak nem működik a kapcsolat, de az is lehet, hogy egyszerűen a karrierjére szeretne koncentrálni, ezért annál sokkal többet, mint Simon jelenleg nyújtani tud, nem akart. Eddig.
Szeretném, ha valaki olyan vinné el, aki azért megnéz legalább egy-két dokut / olvas könyvet Egyiptom témájában és esetleg a jelenlegi eseményekkel is többé-kevésbé tisztában van. Én sem vagyok szakmabeli nyilván, de annál jobb lenne mélyebb tudással rendelkezni, hogy megnéztük a Múmia mindhárom részét... Laughing
Várom nagyon a hölgyet, és bármi van, szívesen egyezkedek PM-ben!  walk like an egyptian 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
walk like an egyptian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You never walk alone ~
» M&F-Walk with me
» M&F-Walk with me
» a walk to remember
» a walk to remember

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: