New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 95 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:59-kor
Whitney Stryker
tollából
Ma 19:48-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 19:25-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:18-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 19:07-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 18:57-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:50-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Meredith Dallinger
TémanyitásMeredith Dallinger
Meredith Dallinger EmptyKedd Jún. 30 2020, 19:20
Meredith Dallinger

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Meredith Dallinger (née Harrelson)
Becenevek:
Mer, Merri
Születési hely, idő:
Perth, Ausztrália - 1976. január 8.
Kor:
44
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
férfipartnereim voltak mindig, így heteroszexuális vagyok
Családi állapot:
házas
Csoport:
oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
University of Western Australia (UWA)
Dental School
- általános fogászat (DMD)
- szájsebészet és igazságügyi fogorvostan továbbképzések
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
egyetemi professzor; valamint bűnesetek/katasztrófák áldozatainak azonosításában is részt veszek szakértőként
Ha dolgozik//Munkahely:
NYU School of Dentistry
Hobbi:
- gyerekeimmel és férjemmel tölteni a szabadidőmet
- sakk (pár éve nem játszottam már)
- főzés
- cikkírás, tudományos lapok alkalmi szerzője vagyok
Play by:
Emily Deschanel

Jellem

Magabiztos nő voltam örök életemben, sosem hagytam félbe semmit, mindig céltudatosan megterveztem mindent, nem féltem a kihívásoktól és újdonságoktól. Akik ismernek, azok jól ismerik ezt a csöppet elrettenthetetlen jellemem. Ellenszenvesnek tűntem mindig is pár embernek, pedig nem vagyok az a rideg, karót nyelt. Valaki szerint meglepetést tudok okozni a közvetlenségemmel, segítőkészségemmel. Remekül bánok a pici babákkal, a tizenévesekkel és az egyetemista korú diákokkal is könnyen szót értek, habár az előforduló szigorúságom miatt egyesek nem mernek elmondani semmit nekem, mégis mindig jelzem, hogy ott vagyok számukra. Ennek ellenére nem tartom magam a legjobb pszichológusnak, sőt közelében sem járok egy valódi lélekbúvárnak, akiktől én is távol szoktam tartani magamat, bár az utóbbi évek során lett egy-két ilyen hivatást űző jó barátom. Dönteni sok minden közül kell az életben, néha jól, néha rosszul döntünk. Hibázunk, elesünk, felállunk. Mindig így kell lennie. A rossz után jön valami jó. Nem szabad hagyni, hogy magával ragadjon a mélység. Ingerlékeny, picit türelmetlen vagyok, ezek miatt nem tudom magamba tartani a szavakat, és sajnálatos módon, bárkinek neki tudok ugrani, főleg ha az illető még provokál valamivel. Ha pedig a családomról van szó, akkor nehéz megálljt parancsolni nekem. Tréfálkodni is tudok, ugyan nem valami extrém nevetést kiváltóan. Kicsit nehezebb előhoznom a lazább, vidámabb oldalam idegenek előtt. Ez nem aggaszt engem egyáltalán, mások is vannak így, azt hiszem. Hanyag vagyok. Egy dologban. Nem sakkoztam már vagy öt éve, pedig az egyik kedvenc időtöltésem, gyerekként még versenyekre is jártam. Talán majd ha a gyermekeim közül valamelyiket érdekelné, akkor talán újra kezdem.

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Meredith Dallinger
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Meredith Teerhoden
» Meredith Lawson
» Meredith Lorelai Grey
» welcome new flatmate / Meredith and Wendy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: