New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

welcome new flatmate / Meredith and Wendy
Témanyitáswelcome new flatmate / Meredith and Wendy
welcome new flatmate / Meredith and Wendy EmptySzer. Jan. 25 2023, 16:12
Meredith & Wendy
the beginning of a new friendship

Húzós éjszakám volt, nem nagyon néztem az időt mikor sikerült elaludnom. Az eddigi állandó ébrenlét kicsinálta a szervezetem, ilyenkor jól jön egy-két nap pihenő, amit az ágyban töltök meg munkával, messze a könyvektől és az iskolától. Bár ma is tudtam volna lustálkodni, de nem volt időm rá. 12 órára jönnek megnézni a lakást, mivel egyedül élek egy kétszobás lakásban arra gondoltam ki kéne adni a másik felét. A barátnőim nagyrésze otthon él, így nekik nincs szükségük albérletre, és hiába tudom fenntartani a lakást, jobb ha van aki besegít az anyagiakban is.
Első telefonbeszélgetésre nagyon aranyosnak tűnt a lány, aki amúgy még jól is jár velem. nagyrészt nem vagyok itthon, így nyerne egy egész lakást, majdnem saját magának. Mindig vagy a barátnőmnél lógok, vagy az új munkahelyemen vagyok este. Na jó, hibám persze van, amit nagyon remélem, hogy megért, hiszen majdnem egykorúak vagyunk ha jól emlékszem, hozzá is biztosan járnak fel pasik éjszakára. Lehet hozzám kicsit többször mint kellene, sőt legtöbbször csak azért járok haza, hogy szexeljek. Fuu de rohadt egy életem van, de legalább megragadok mindent és élek, ez a fiatalság lényege, szerintem, na meg a tanulás, minimális erőfeszítéssel, de az is lényeges pontja az életemnek.
Nagy nehezen 10 óra körül kimászok az ágyból, gyorsan megmosom a fogam az arcom, de sminkelni már nincs kedvem, a hajamat egy gyors kontyba fogom, és felkapok egy melegítőt. belenézek a tükörbe, így még akár az utcára is kimehetnék, kacsintok a tükörképemnek, majd a konyha felé veszem az irányt. Éhes nem vagyok,de valami rendet kellene csinálnom, nem akarom, hogy teljesen ttrehánynak lásson, mert lehet akkor nem akar majd ideköltözni. Őszintén nem sok kedvem van a további keresgéléshez, így a legjobb helynek kell mutatnom az én is lakásomat.
Amúgy egész otthonosan van berendezve, minimalista bútorok, nem túl sok pont elég ahhoz, hogy két ember kényelmesen eléldegéljen itt. Mély levegőt veszek és nekiállok takarítani, nagyon utálom, főleg ha magam után kell. Ha pultozásból jövök haza nem mindig van kedvem a ruháimat sem a szennyesbe tenni, főleg ha más veszi le azokat. De most itt az ideje ezeket rendezni.
Egy óra alatt nagyon szépen kikupáltam a szobákat, mégsem volt akkora a kupi, mint hittem. Még van időm, így leültem a kanapéra és vártam, hogy megérkezzen a remélhetőleg újdonsült lakótársam. Már előre várom, milyen lesz együtt lakni egy lánnyal, csajos esték, buliba járkálás együtt, talán még barátok is lehetünk. Vagyis nem talán, én ebben bízok, mert kell a bizalom egy ilyen helyzetben és enélkül nem nagyon tudnánk együtt élni.

Otthon, édes otthon | Viselem | Smile| thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
welcome new flatmate / Meredith and Wendy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hey mate! New flatmate
» Meredith Dallinger
» WTF am i doing? Wendy & Peter
» Meredith Lawson
» Connie & Wendy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: