New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

friendship goals | Tiff && Natie
Témanyitásfriendship goals | Tiff && Natie
friendship goals |  Tiff && Natie EmptyCsüt. 18 Jún. - 22:33


Tiffany & Natalie

A bátyám felhívta a figyelmem arra, hogy New York nem egyenlő Szöullal és amíg nem ismerem, addig legyek óvatos. Én a magam részéről ezt már túlféltésnek gondoltam, de sosem lett volna szívem megmondani neki. Tény és való, hogy voltak bizonyos szokásaim, amit itt veszélyes lett volna űzni, otthon pedig mégis természetesnek bizonyult. Nálunk a közbiztonság alapvetően jobb, mint nagyon sok országban, gondolok itt elsősorban arra, hogy hiába van tele éjszakánként a város részeg, öltönyös üzletemberekkel, attól még az ember mondhatni szabadon mászkálhat az utcán, akár késő este is. Mivel sok kiskorú diák szorul rá arra, hogy egyedül menjen haza a sötétben, bőven vannak rendőrök az utcán, akik ténylegesen igyekeznek megfékezni a bűncselekményeket. Nem azt mondom, hogy nem történnek ilyenek, de nagyon sok olyan dolog van, ami másképp megy a mi életünkben, mint itt. Elsők között Tae Yang arra hívta fel a figyelmem, hogy itt véletlenül se tévesszem szem elől a dolgaimat. Otthon egy kávézóban ha valaki kimegy a mosdóba, egyszerűen csak az asztalon hagyja a telefonját, nem viszi magával a táskáját sem ha az nem indokolt. Senki nem nyúl a másik tulajdonához, viszont a testvérem igyekezett elég világosan elmagyarázni azt, hogy itt nem minden úgy megy. Én ezzel lényegében tisztában is voltam, de valahol örültem annak az útmutatásnak amit kaptam tőle.
Mindenesetre ettől függetlenül én magam nagyon szerettem járni a saját utamat. Pont ezért is döntöttem úgy az egyik nap, hogy teszek egy kis kitérőt Brooklynba annak ellenére is, hogy óvva intett ettől a testvérem. Engem annyira nem tudott meghatni, hiszen elég jól használtam a telefonomat, illetve igyekeztem odafigyelni arra is, hogy a tömegközlekedést használjam visszafelé, ne pedig a taxikat. Csak világosban mentem oda – mondjuk most, hiszen van legalább három óra a következő órám kezdetéig – és szigorúan Manhattanből rendelt taxival közlekedtem. Minden egyes ilyen alkalommal emlékeztettem magam, hogy majd meg kell győznöm a családomat arról, hogy a jogosítvány az én koromban már hasznos és a megléte kifejezetten szükséges dolog.
Volt egy kínai étterem ebben a térségben, amihez foghatót viszont egyáltalán nem találtam Manhattanben. És én, aki kifejezetten torkosnak mondható, a legnagyobb határozottsággal vagyok arról, hogy lényegében az ízlelőbimbóink megléte szoros összefüggésben van azzal, hogy sok finom ételt együnk. Pont ezért is sikerült pár kilót felszednem amióta itt vagyok. Viszont ugyanakkor ennek a ténye kicsit zavar is, már csak az otthoni normák miatt is. Egyáltalán nem számítok kövérnek, mégis kellemetlenül érzem magam két kilónyi feleslegtől. Ez ellen is tennem kell majd... Mondjuk holnap.
Most hatalmas mosollyal az arcomon léptem be a családias berendezésű étterembe. A jöttömet jelezték a kis csilingelő csengettyűk is, de én nem voltam rest hangosan köszönni, amire rögtön megjelent egy idősebb hölgy a pultban.
- Szeretnék kérni egy tányér levest – kezdtem bele rögtön egy kis gondolkodás után, miközben végignéztem a felhozatalon – És egy adag rizset illatos és mogyorós csirkével vegyesen. Innivalónak kólát kérnék, és szeretnék még egy szerencsesütit is.
Én a magam részéről mindig igyekeztem keverni az ételeket, ha volt rá lehetőség. Otthon elég sokféle köretet eszünk a húsokhoz, ami miatt képes vagyok fagyiból is legalább tíz percen keresztül válogatni. Nem vagyok túl határozott, ha ételekről van szó, általában csak kikérek mindent, később pedig az is nehezemre esik, hogy esetlegesen megmozduljak.
- Foglalj csak helyet nyugodtan, a pincérünk mindjárt kiviszi az ételt – a nő is kifejezetten mosolygósnak tűnt. Én a magam részéről nem voltam biztos abban, hogy borravalót hagyni udvariasság lenne-e, hiszen a szüleim kifejezetten Japánt és Európát preferálták ha utazásokról volt szó. Azt tudtam, hogy az előbb említett ázsiai országban ilyet nem lehet... De mivel most Amerikában vagyunk, végül mégis odaadtam a nőnek a tízdollárosomat és biztosítottam róla, hogy a visszajáróra nem tartok igényt. Ruganyos léptekkel mentem végül az egyik közeli asztalhoz, ahol elővettem a franciaházimat és a tabletemet is. Miközben igyekeztem átnézni a szöveg tartalmát, kifejezetten lefoglalt az is, hogy megdönthessem a rekordomat az éppen aktuálisan legtrendibb mobilos játékban. Persze amint meghallottam, hogy valaki felém közeledik, elpakoltam az útból a dolgaimat és csillogó szemekkel néztem fel a lányra, aki hasonlóan szépnek tűnt, mint a pultban helyet foglaló hölgy.
- Köszönöm szépen – ez nagyrészt annak is szólt, hogy fémpálcikákat hozott nekem villa helyett. Mégiscsak azt kezeltem könnyebben, ha evőeszközökről volt szó.
Figyeltem, ahogyan lassan elsétál a fiatal lány, majd óvatosan megigazítottam az asztal alatt a a szoknyám és lefényképeztem Tae Yangnak az ebédemet, kínosan ügyelve arra, hogy ne látszódjon a szemben levő, üres asztallap. A hely nem volt túlzsúfolva, lényegében rajtam kívül egy pár étkezett ebben az időben itt. Ettől talán egy kicsit magányosnak éreztem magam, de úgy voltam vele, hogy ezen ráérek siránkozni a kollégiumi szobámban, ahol ténylegesen egyedül fogok maradni a délután folyamán.




friendship goals |  Tiff && Natie 2624752903 friendship goals |  Tiff && Natie 3874598021   ▲ ruhácska ▲ 758 ▲


Unforgiven, yes, I was bleeding
I was powerless, used to lose every fight but I ride, never asked for forgiveness or anything, gonna target taboos, watch me now
mind álarcot viselünk
Natalie Young
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
friendship goals |  Tiff && Natie G1bnMJe
friendship goals |  Tiff && Natie XspuHHX
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Impurities, show you my impurities
Want it more like a witch, show you the real me, the light growing dark red, intensely sparkling, glittery things
♫ :
followred moonhot saucerevealgotta go
★ családi állapot ★ :
friendship goals |  Tiff && Natie G8pHyEd
You're my chemical hype boy
Try and try to sleep, no way I can sleep, no, it's already three, so attached to you, gotta let them know, they can't have you no more, wrote my name right here, so everyone knows I'm yours
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
friendship goals |  Tiff && Natie UoP45xL
★ idézet ★ :
my head hurts. Common side effects include nervousness, insomnia, nausea, agitation, anxiety, sweating, vision problems, psychosis, numbness, dizziness, headaches, weight loss
★ foglalkozás ★ :
diák - középiskolás
★ play by ★ :
Kim Chae Won
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
friendship goals |  Tiff && Natie IKNVZlw
TémanyitásRe: friendship goals | Tiff && Natie
friendship goals |  Tiff && Natie EmptyPént. 11 Szept. - 12:36


Natalie & Tiffany
"Friendship is the hardest thing in the world to explain. It’s not something you learn in school. But if you haven’t learned the meaning of friendship, you really haven’t learned anything."
Az idő sajnos elég gyorsan telik. Bár ezt még kisgyerekként nem így érzékeljük, ahogy cseperedünk, úgy válik az idő is egyre rövidebbé. Emlékszem, mikor általánosba jártam, akkor sokat panaszkodtam arra, hogy suliba járni milyen hosszadalmas és unalmas. Ekkor anyáéktól mindig megkaptam, hogy majd meglátom, amint bekerülök a gimibe, felgyorsul körülöttem a világ. Ezt persze akkor még nem értettem, hiszen a gimi mitől lenne másabb? Utólag visszanézve azonban igazat adok nekik. Még nem rég volt a beiratkozás és már vége is a négy évnek, amit mindig is úgy vártam. Persze, túlzás lenne azt mondani, hogy mindenféle tartalom nélkül telt el ez gimnazista lét, hiszen elég sok dologban voltam benne és még a bál szervezésbe is közreműködtem. Arányaiban nézve egész jónak mondható ez az időszak. Arra viszont nem gondoltam, hogy ilyen hamar eltelik. Ha nem kaptam volna papírt az érettségiről, akkor el sem hinném, hogy tényleg kikerültem az iskolapadból a valóságba. A valóságba, ugyanis eddig bár sosem voltam az a fajta, akit csak úgy elragadtak volna a képzeletei, mégis mintha eddig álomvilágban éltem volna. S bár mindig is én voltam a magabiztosság és a pozitivitás mintapéldája, most mégis elveszettnek érzem magam. Nem tudom mit csináljak, mihez értenék igazán.
Az ember azt hinné, hogy ennyi hobbi és iskolán kívüli aktivitás előnyt jelent a választásban, de ez koránt sincs így. Teljesen elvesztem. Talán annyi a szerencsém, hogy bár hongkongiak vagyunk, a szüleim nem azok a tipikus ázsiai szülők, akik addig hajtják a gyereküket, míg számukra tökéletes nem lesz. Bár szeretnék, hogy egyetemre menjek, hiszen ez segítené majd a jövőmet, nem erőltetnek rám semmit. Tudják nagyon jól, hogy én is szeretnék menni, csak még a pontos szakirányt nem tudom belőni. Így teljes mértékben elfogadták azt, ha kimaradok egy évet és azalatt besegítkezek az étteremben. Eddig is igyekeztem minden maradék szabadidőmet az étteremre áldozni, de most már főállásban nyomhatom itt az igát. Talán egy év kellően elég lesz arra, hogy letisztuljanak körülöttem a gondolataim és kirajzolódjon a megoldás is. Legalább Skylernek is lesz lehetősége utolérnie, így talán majd nem érzi rosszul magát, hogy a legjobb barátja tovább ment egyetemre nélküle. Vagy ezt csak én gondolnám így? Mindegy is, egyébként se mennék nélküle sehova sem. Szeretném szemmel tartani és nem azért, mert egy elmebajos szerelmes vagyok, hanem mert aggódom érte. Ahogy azért is aggódtam, hogy teljesen elrontottam a kapcsolatunkat. Kiléptem a barát zónából, amit talán nem kellett volna megtennem, mert így őt is összezavarhattam most. Azóta igazából nem is tudom már, hogy mi a helyzet köztünk. Igyekszem nem kínosan viselkedni, főleg anyáék előtt, de lehet jobb lenne ezt négyszemközt is megbeszélni. Csak hát minek terheljem még ezzel is, mikor az új családjával is van elég problémája? Lehet furán hangzik, hogy bár szerelmes vagyok belé, nem vagyok olyan önző, hogy csak a saját érzéseimre koncentráljak. Igazából, már nem is érdekelnek a saját érzéseim, addig míg biztonságban és magam mellett tudhatom a legjobb barátomat.
De hogy visszatérjünk a valóságba: idén az érettségi mellé a jogosítványomat is sikeresen megszereztem, ami azt jelenti, hogy innentől kezdve a futárkodás mellett a lóti-futi szolgálatot is én látom el. Őszintén, már hamarabb is szükségem lett volna erre a tudásra, akkor talán könnyebb lett volna Skyler után futkosni vagy az új címére vergődni éjnek idején. De persze hobbi téren is jól jött volna, akkor nem anyát kellett volna ugrasztanom mindenért. Eddig valahogy sosem volt kedvem vezetni, nem éreztem szükségét. Meg valljuk be, kicsit féltem is tőle, hogy én ennyi felé nem is tudok figyelni, mint amennyifelé kell vezetés közben. Aztán a szüleim úgy gondolták, hogy Skyval kellően felnőttek vagyunk már ahhoz, hogy szükségünk legyen rá a mindennapi életben. Most is én lettem kiküldve a kínai negyed piacára egy hosszú listával, hogy szedjem össze mielőbb, mert még ugyan van raktáron, de már nem olyan sok, hogy ki is tartson. Értem én, hogy sürgős és hogy én sem a törékenységemről vagyok híres, de azért nem bántam volna, ha kapok segítséget a listán kívül is. Már a végén nem is mertem számolni azt, hány kört tettem azon a hatalmas piacon, hogy mindent beszerezzek, de szerintem már a reggeli futamtól kiakadt a lépés számláló a telefonomon. Szerencsémre még az ebédidő előtt vissza is értem, így volt időm begályázni is azt a rengeteg holmit, hogy aztán lehuppanjak kifújni magam. Vagyis, csak akartam lehuppanni, anya ugyanis az utolsó percben egy tálcát nyomott a kezembe, hogy vigyem ki a hatosra. Most őszintén, vannak bent vagy hárman, nincs sor a kasszánál sem, miért nem ő megy? Fiatal vagyok, de nem ennyire strapabíró. Nem erről volt szó, mikor belementem, hogy beszállok főállásban.
Igyekszem hamar rendbe tenni magam, hogy ne úgy nézzek ki, mint aki egy maratonról jött, majd viszem is a megadott asztal felé a rendelést. – Parancsolj, a rendelésed. Ha szükséged van még valamire, szólj csak nyugodtan! – mosolygok a korombéli, szintén ázsiai vonásokkal rendelkező lányra, majd állok is odébb, hogy megteríthessek pár asztalt a nagy futam előtt. Bár érdekes, mert a blokkon kevesebb tételt láttam felsorolva, mint ami a tálcán volt, de úgy látom anya megint jótékonykodott és a rendelés mellé járt még egy kis plusz káposztasaláta és egy kisadagos desszert is. Mindig ezt csinálja, ha borravalót kap, vagy úgy ítéli meg, hogy kijár valamiért az illetőnek. Már tízen éve élünk itt, de még mindig nem fogadja el hálálkodás nélkül, ha pluszt kap. Úgy tűnik van, amit nem tud kinevelni az ember magából. Jöttömben-mentemben azért én is, rá-rá pillantottam a lányra, míg nem gondoltam egyet és kihasználva az étterem ürességét, előre hoztam az ebéd szünetemet apa engedélyével és megálltam a lány asztala mellett. – Szabad? – pillantottam rá reménykedve, majd igazából a választ meg sem várva huppantam le vele szembe. Nem szeretem, ha az emberek egyedül eszegetnek, de lehet ez csak az ázsiai mivoltom miatt gondolom így. Nálunk az étkezés az, ami szent és sérthetetlen és amit illik mással is megosztani. Nálunk ritkaság, hogy valaki egyedül étkezzen, így az éttermekben is inkább csak kettesével lehet ételt rendelni, főképp az adagok nagysága miatt. Persze ez nem jelenti azt, hogy kötelező innentől kezdve velem beszélgetnie, de azért így csak jobb ízű az ebéd, ha van hozzá társaság is.
~ Ruha ~ Úgy sem hagylak magadra ~ 1000 ~ ~

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: friendship goals | Tiff && Natie
friendship goals |  Tiff && Natie EmptyVas. 20 Dec. - 16:24


Tiffany & Natalie

A magam részéről teljes mértékben hozzá voltam szokva ahhoz, hogy drága éttermekben eszek dolgokat. Emiatt nem igazán jártam mondjuk utcai kifőzdékbe – na meg mert anya is igyekezett jó háziasszonyként működni otthon – meg hasonló helyekre. A cégnél, ahol voltam, saját étrendünk volt, megkaptuk azt, amit megehetünk. A szüleim odafigyeltek arra, hogy jó minőségű ételeket fogyasszak, így a legtöbb bűnözés, amit megtettem, hát lényegében a sulibüfé volt.
Pont ezért számomra ez az étterem teljes mértékben ismeretlen terepnek tűnt. Nem hasonlított azokra az egészen nyugati, vagy már – már túlságosan is archaikus stílusú koreai éttermekhez, amikbe otthon jártam. Általában, ha vendéglátó helyeket látogattam, akkor legtöbbször elegáns és szolid kávézók jöhettek szóba ami az én esetemet illette. Nagyon ritkán volt olyan, hogy a lányokkal kiszöktünk utcai kaját enni, de az megint más, mint amit itt az Államokban tapasztalok. Itt sem nagyon eszem mondjuk hasonlókat, szimplán azt látom, hogy az osztálytársaim milyen helyekre járnak együtt. Nekem egyelőre nem nagyon volt ahhoz bátorságom, hogy mondjuk elhívassam magam velük, vagy bármi, így maradt ennek a kis étteremnek a felfedezése, ahol egy-két lyukasórámban szoktam kijönni, vagy éppenséggel francia különórám előtt/után eszem itt. Sosem mondtam el a bátyámnak azt, hogy Brooklynban van ez a hely, illetve mindig igyekszem neki lefotózni az ételemet és megírni azt, hogy a barátaimmal vagyok... Annak ellenére is, hogy ebben nem sok igazság van.
Ez a hely egyáltalán nem tűnt különlegesnek. Ugyanolyan otthonos és kicsit sem letisztult étteremnek tűnt, mint a legtöbb kínai hely, azonban talán abban kiemelkedett, hogy többet próbált megragadni a mi kultúránkból. Emiatt járhatok ide, mert ha már máshol nem, akkor legalább itt egy kicsit otthon tudtam magam érezni. Mégiscsak elég nagy változásnak számított az, hogy idejöttem, ráadásul nem is Oppáéknál laktam, hanem egyedül, a koliban. Szobatársam sem volt, de annyira utáltam az embereket az utóbbi időben, hogy a magány jól is esett.
Ez a hely abban is határozottan más volt, hogy amióta ide járok, egy csomó extrát kapok még az ételek mellé, amit rendelek. Ezeket nem utasítottam vissza már csak a nemzetiségem miatt sem. Otthon egy csomó minden járt a kajákhoz és én a magam részéről úgy voltam vele, hogy talán ez is egy ilyen hely... Illetve nem hagytam borravalót sem, mert azt hiszem azt Kínában sem illik... Legalábbis valami ilyesmi emlékem van arról, amikor apát elkísértem Pekingbe egy konferenciára. Abban biztos vagyok, hogy Japánban és nálunk nem illik adni.
- Köszönöm az ételt – megejtettem egy vérszegény mosolyt a lány felé, aki kihozta nekem, és udvariasan biccentettem is a fejemmel. Ezt is apától tanultam, aki mindig azt mondta, hogy lealacsonyító dolog pincérekkel és egyéb személyzeti emberekkel rondán viselkedni. Sokszor elmondta nekem, hogy a kedvesség célravezetőbb. Még mielőtt hozzá láttam volna az ételhez, azért csináltam egy fényképet Oppának az új telefonommal, és átküldtem neki. Egy hétig kérleltem azért, hogy töltse le a kínai weChat alkalmazást miattam, mert ezáltal könnyebben tudunk majd beszélgetni. Ő persze az egészet nem értette, de végül belement annak ellenére is, hogy semmiben sem volt különb funkciója ennek az instagram beszélgetésnél, a messengernél, vagy esetlegesen a kakaotalknál, amit a legtöbbet használtunk amúgy is. Mindenesetre engem egészen boldoggá tett az, hogy hajlandó volt erre, és a rengeteg alkalmazás mellé még egyet be tudott sűríteni a telefonjára miattam. Pontosan tudtam, hogy mennyire rugalmas, ami miatt lényegében bármilyen platformon igyekszik elérni az ügyfeleit, de ennek ellenére is képes velem használni közösen egy hatodik platformot.
Egészen meglepetten pillantottam a lányra, aki igazából megkérdezte tőlem, hogy leülhet-e mellém, de a választási lehetőséget már nem adta meg. Egy picit felszaladt a szemöldököm, de elég hülyén nézne ki az, ha most elküldeném. Én magam pedig szeretem előadni azt, hogy minden a legnagyobb okés. Ha egy ilyen helyzetben kiakadok, akkor minden bizonnyal nehezebb lesz otthon is tartanom a frontot.
- Ha most elküldenélek, az elég hülyén nézne ki – egy kínos mosollyal nyugtáztam csak a dolgot – Szóval maradj nyugodtan, elég nagy az asztal ahhoz, hogy elférjünk.
A pillantásomat finoman végigjárattam a lány ruháin, meg az arcán. Nagyjából velem egyidősnek lőttem be, ezért pedig éreztem azt, hogy el kellene tudnom vele beszélgetni. Nem olyan bonyolultak a lányok, mint ahogyan azt gondolják. Elméletileg hasonló stílusúnak kellene lennünk, viszont sok mindent nem fedeztem fel rajta, ami hozzám hasonló lehetett volna. Gondolom a munkája miatt a körmei makulátlannak tűntek, és teljesen lakk mentesnek, ellentétben az én jelenleg vörösen pompázó, hosszú és erős, hegyesre reszelt körmeimmel. Sminket nem tudtam felfedezni rajta, amit én szintén viseltem, illetve ami a javára volt különbség, az a hajszín. Én a sajátomat soha nem festettem be, és az ő tincseivel ellentétben, szögegyenesen hullottak le a fekete tincsek, egészen a derekamig. Az öltözködés stílusunkra nem is akartam kitérni, a lány ruhái az én öltözékemhez képest annyira egyszerű volt, hogy nem is igazán tudtam mit kellene megdicsérnem rajta.
- Régóta dolgozol itt? – végül a legnyilvánvalóbb kérdést nyögtem ki. Nem igazán tudtam, hogy miről beszélgethetnénk, de ha már leült mellém, akkor elég hülyén venné ki magát, ha teljes csendben költenénk el az ebédünket – Egyébként én az extrákat már lehet, hogy nem fogom tudni megenni... Szóval ha nagyon éhes vagy, szívesen megosztom veled.




▲  friendship goals |  Tiff && Natie 2624752903  friendship goals |  Tiff && Natie 3874598021   ▲ ruhácska ▲ 830 ▲


Unforgiven, yes, I was bleeding
I was powerless, used to lose every fight but I ride, never asked for forgiveness or anything, gonna target taboos, watch me now
mind álarcot viselünk
Natalie Young
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
friendship goals |  Tiff && Natie G1bnMJe
friendship goals |  Tiff && Natie XspuHHX
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Impurities, show you my impurities
Want it more like a witch, show you the real me, the light growing dark red, intensely sparkling, glittery things
♫ :
followred moonhot saucerevealgotta go
★ családi állapot ★ :
friendship goals |  Tiff && Natie G8pHyEd
You're my chemical hype boy
Try and try to sleep, no way I can sleep, no, it's already three, so attached to you, gotta let them know, they can't have you no more, wrote my name right here, so everyone knows I'm yours
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
friendship goals |  Tiff && Natie UoP45xL
★ idézet ★ :
my head hurts. Common side effects include nervousness, insomnia, nausea, agitation, anxiety, sweating, vision problems, psychosis, numbness, dizziness, headaches, weight loss
★ foglalkozás ★ :
diák - középiskolás
★ play by ★ :
Kim Chae Won
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
friendship goals |  Tiff && Natie IKNVZlw
TémanyitásRe: friendship goals | Tiff && Natie
friendship goals |  Tiff && Natie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
friendship goals | Tiff && Natie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» friendship goals
» Sky & Tiff - School leavers' ball
» Ye Bin && Natie
» Friendship
» still with you | Yebi & Natie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: