New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 1:17 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 1:15 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35 pm-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27 pm-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

friendship goals
Témanyitásfriendship goals
friendship goals EmptySzomb. Jan. 18, 2020 11:29 pm
Csodás neved


Play by:
Dave Franco (vagy akit csak szeretnél, a lista végtelen, én pedig BÁRKIT imádni fogok <3)
Születési hely:
New York
Kor:
22-25
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
tudtommal heteroszexuális (meglephetsz)
Családi állapot:
facér
Csoport:
üzlet
Történetünk:

Együtt nőttünk fel, egymás babazsúrjain, csúszdaparkos születésnapi partijain ugyanahhoz az asztalhoz ültettek minket. És még egy féltucat kölyköt. Köztünk valahogy mégis kialakult egyfajta haverság, ami idővel barátsággá érett. Te loptad apád legféltettebb piáit, én loptam anyám piruláit, hetente legalább egyszer fullosan kiütöttük magunkat. Hamis személyit csináltattunk, brooklyni és queensi bárokba lógtunk be, zsúfolt házibulikban kerestük az élet értelmét. Vagy csak annyira értelmetlennek láttuk az életet, hogy bármit hajlandóak voltunk kipróbálni.

Sokáig azt hitted, teljesen egyformák vagyunk. Sokáig én is azt hittem. Hétvégén teniszmeccseket vívtunk, golfklubba jártunk, már reggel kilenckor vodkával hígítottuk a narancslevet. Annyira klisésen semmitmondó életet éltünk... én nem is tudom, hogyan lett ebből... még nagyobb káosz?

Amikor megtudtad, mit tervezek (beadni a jelentkezésemet az állatorvosi egyetemre), megpróbáltál lebeszélni. Könyörögtél, vitatkoztál velem, undorodva részletezted, mennyire rossz lesz, ha letérek a kijelölt útról. Már elterveztél mindent, tovább robogtunk volna a semmibe, de legalább együtt, mindig csak együtt.

Szépen lassan leszoktam mindenről, ami összekötött minket, igyekeztem új alapokra helyezni a barátságunkat. Meglepően sikeresen, hiszen apám kedvéért még mindig jártam a vacsoraestekre és koktélpartikra, ahol a családod - főként te - is rendszeresen felbukkantál. Apám azonban mindezt megunta, kirakott, szó szerint, deportált Brooklynig, kaptam tőle egy kétszobás lakást, és levette rólam a kezét. Minden tagságomnak lőttek, a gyakornoki keresetemből kell megélnem, ami nagyjából ezrede az eddigi havi apanázsomnak.

Túlélheti ezt a barátságunk?

(Az előtörténet elolvasása erősen ajánlott. Egyébként nyitott vagyok a változtatásokra is, sőt, olyanra alakítod a karaktert, amilyenre csak szeretnéd. Tinédzserkori kísérletezésükbe sok minden belefér, neked kell kijelölnöd a határokat, én igazodom hozzájuk. friendship goals 4146035580)
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
friendship goals
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» friendship goals | Tiff && Natie
» Friendship
» NEW FRIENDSHIP OR WHAT?
» One drop friendship
» No friendship is an accident

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: