New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dok Min-Joon
tollából
Ma 8:26 pm-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 8:16 pm-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 8:06 pm-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 7:47 pm-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 7:46 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 7:42 pm-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 7:38 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 7:38 pm-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 7:25 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Remington Hart
TémanyitásRemington Hart
Remington Hart EmptySzomb. Ápr. 15, 2017 11:31 pm

Remington Hart

Néha, amikor az embert fájdalom éri, segít, ha beleveti magát valamibe, ami súlytalanná teszi, és megszabadítja a terhektől.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Remington Hart
Becenevek: Remy, Remm, Hart
Születési hely, idő:Los Angeles
Kor: 32
Lakhely: Staten Island
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: agglegény
Csoport: Orvos
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:Harvard - Summa Cum Laude Ortopéd orvos - később gyermek ortopéd sebészetre szakosodva.
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Gyermek ortopéd sebész◆ egyetemi professzor ◆ általános gyermek orvosként is helyettesít időnként.
Ha dolgozik// Munkahely:  st. margaritha hospital queens
Hobbi: Hegymászás
Család: Apámmal rossz a kapcsolatom azóta, amióta megtudtam, hogy az első barátnőmet többször megfektette. Haylevel három napunk volt az esküvőig, amikor a próbán a sekrestyében rajtakaptam apámmal. Terhes volt egyébként, de nem az én gyerekemmel, van egy mostoha öcsém, három éves. Anyám szinte a legjobb barátom, csak nem kellene a reménytelenül romantikus meséit hallgatnom arról, hogy bezzeg amikor apámmal megismerkedtek… Bár együtt élnek még papíron apámmal, mindkettőnek megvan a saját szeretője. Talán ezért is ugrottam bele hirtelen két eljegyzésbe, hogy megmutassam, létezik olyan együttélés ahol nem akarják a másikat megcsalni, mert már megunták egymást, vagy a kaland ígérete vonzza őket. A két pofára esésem után nem keresek megszállottan kapcsolatokat, alkalmiak vannak, jó így, nem kell semmit elkapkodnom.
Barátok: Akik vannak, azokat megbecsülöm és odaadnám a fél karomat is ha ezt kérik tőlem.
Világ: Keresem a helyem benne, még akkor is ha látszatra minden megvan, fényes arany kanalas nevelkedés, és jó háttértámogatás. Én nem az a tipikus arany fiú vagyok, aki a porschéjával dögleszti maga után a csajokat.
Sport: Elképzelhetetlen számomra enélkül az életem, a  boulder hegymászás a kedvencem, minden felszerelés nélkül szabadon. Szeretem az ilyenkor átjáró adrenalin érzését a testemben.
Élet: Magamnak akarnék a leginkább bizonyítani, de nagyon nehéz, hiszen… mindig újabb és újabb lépcsőket állítok fel magam előtt amiket meg kell lépnem. Mindig vannak bukkanók, árkok amelyekből ki kell mászni.


A fájdalom tűrése a harcos igazi fegyvere. Légy mestere, és senkinek nem lesz hatalma fölötted!

Sportorvos, segéd és gyógytornász voltam igazából. Dacból jöttem gyerekek orvoslását végezni, noha adott volt a feladat,hogy ezt fogom csinálni, miután apámmal összevesztem, és nem a sportot választottam. Nem akartam Mr. Hart nyomdokaiba lépni, aki az NFL bizottságában csücsült, mert megérdemelte. Tény, hogy értett és a mai napig is ért a dolgához, de én nem akartam az az újgazdag kinézett kis srác lenni, akit az apja ültet be az általa melegen tartott székbe. Apám szponzorálja a Nets-et, a Giant-ot, Green Bay-t is. Bevallom, őszintén csábított a gondolat, hogy a kedvenc csapataimmal foglalkozzak, de még a középiskolában volt egy csúnya sérülésem, amiből nehezen, de felépültem, de ez azt is jelentette, hogy többet nem focizhatok. Ezért döntöttem úgy, hogy a hozzám hasonló sérülteken segítek. A gyermekeken, velük kevesen foglalkoznak, rugalmasak a csontjaik, és meglehet, hogy sokat fejlődnek még, de ők is legalább olyan fontosak, mint mi felnőttek. Mindamellett, a rögbi közelében maradva csak fájdítottam volna a szívem, vágyakoztam volna egy olyan dolog után , amelyet sohasem kaphatok meg. Rengeteg témába vágó szakon, kurzuson vettem részt, a legjobb akartam lenni, és folyamatosan fejlesztettem magam. Számos szaklapban publikáltam már, de sosem gondoltam volna, hogy elérem a főorvosi szintet ilyen fiatalon. Reméltem, hogy nem apám hátszele volt ez, ami miatt kiérdemeltem ezt a címet.
Szeretnek hozzám járni a gyerekek, mert a fiúk rögbi játékosok aláírt eredeti kártyáival távoznak tőlem, és egy két fiúsabb lány is, bár ők a nyalókát részesítik előnyben. Szigorúan cukor menteset, mert nem akarnék több munkát a szülőknek.
A gyerekekkel való foglalkozás kikapcsol, megnyugtat, mindig megnevettetnek.
A huzamosabb ideje beteg gyerekeknek stadion látogatásokat is szervezek, a saját szabad időmben, afféle kórházi foglalkozás gyanánt. Egy ideje nincs társam ebben az ügyben, így a megfelelő partnert keresem erre a segéd posztra, mert a leendő Mrs Hartom, fogta magát és az egyik irányítóval szűrte össze a levet az egyik ilyen stadion látogatás ki tudja hányadik alkalmával. A nőt kidobtam, nem is akartam többet látni soha, az irányítót pedig még most is ápolják valahol szilánkos ujjtöréssel. A pályájának vége, és nem érdekel,hogy én tettem tönkre az irányítót, azt hittem, hogy szeret az exem, de csak a velem járó hírnévre fájt a foga.
A kórházban a srácok nem tudják, hogy annak a Mr. Hartnak vagyok a fia, aki szponzor jó pár helyen és jó pár helyre be tudná őket juttatni. A barátaimat az egyetemen szereztem, ezek még értékesek a számomra és velük tartom a kapcsolatot.

Amióta tehettem, kerültem a nekem kijelölt utat, amióta csak tehettem, de tudtam, hogy nem tehetem sokáig. Ez a fajta felelősség is nyomta a vállam. Szerettem azt a munkát is, amiben évek óta voltam, és a sport orvoslásra is vágytam, de nem lehet egyszerre mind a kettőt nem igaz? Majd elválik, hogy melyik oldal győzedelmeskedik az életemben.
Addig is maradnak a lurkók; időnként a kolléganőm gyermekére is szoktam vigyázni , itt a kórházban, ha itt a kicsi és az anyukájának épp dolga van. Aranyos kislány, bár nem tudom, hogy honnan vette, hogy az apukájának hív, újabban. Talán túl sok időt töltünk együtt és szórakozunk ha épp rá érek rá vigyázni. Lakenek mindig sikerül megnevettetnie az édesanyjával Marlievel keveset beszélgetek, jobb így. Bár a gyerkőc apja nem biztos, hogy örülne ha tudná, hogy engem is idebent így hív a lányuk.
 

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Remington Hart
Remington Hart EmptyKedd Ápr. 18, 2017 5:55 pm

Gratulálok, üdv nálunk!

Szia Remington Smile
Hát nem irigylem a sorsodat, hogy az apád a nődet fektette meg és csinálta fel, mert egy kicsit creepy meg minden.. Smile De hát végül is jobb, hogy kiderült, mintha egy olyan lánnyal házasodtál volna össze, aki megcsal az apáddal. Wink Aztán tök jó, hogy az anyukád a legjobb barátod, becsüld is meg őt. A barátokat is éppúgy meg kell, tetszik az életfelfogásod, egy kellemes személyiségnek tűnsz, mint nyáron egy jeges tea.
Nagyon aranyos, hogy egy ilyen munkát választottál, nagyon fontosak a gyerekek, hisz ők a mi jövőnk, ők tudják tovább vinni a mi dolgainkat. Smile Jól teszed, hogy cukormentes dolgot adsz neki, én sem adnék cukrosat, mert attól teljes mértékben bepörögnek és hűha.. szegény szülök. Smile Nem is húzom az időt, menj játszani és nézd el nekem ezt a rövid elfogadót. Smile
Üdv itt! Smile


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Remington Hart 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Remington Hart Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Remington Hart Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Remington Hart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sawyer Hart-Rubens
» To be who you want to be | Pernille & Remington
» Remington||Marlie
» Remington Castee
» Nevada Remington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: