New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 20:37-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:37-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 20:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

you gave me my name i gave you my...
Témanyitásyou gave me my name i gave you my...
you gave me my name i gave you my...  EmptySzer. Ápr. 15 2020, 22:59
Amit szeretnél

Play by:
Ian Somerhalder (vagy Garrett Hedlund, Charlie Weber, Daniel Gillies, de alkudható, csak... tudjam szeretni)
Születési hely:
amit szeretnél
Kor:
~36
Lakhely:
New Yorkban valahol
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
???
Csoport:
Média
Történetünk:


Carmela előtörténetének elolvasása bepillantást enged kicsit a karakterbe, ott Joelként van emlegetve, de bármikor változtatható, bármire. Amit tudni vélek róla:
Zenészcsalád sarja, mondhatni belecsöppent az állásába, ami zenei menedzser. Gyerekkora óta zenei körökben mozog, a kiadó is családi tulajdon, ahol dolgozik, gyakorlatilag csak a cég vezetője áll felette, aki az apja, nagyapja, bátyja, akárki, a lényeg, hogy családtag. Gazdag. Úgy képzelem, ő az a fajta, aki mindenkit ismer, mindenkivel jóban van, mindenkinek tett már ilyen-olyan szívességet, kisebbet, nagyobbat, a lényeg, hogy eléggé vaskos a szociális tőkéje mára. Szereti, amit csinál, és jó benne, ösztönösen tudja, miből lehet nagy durranás, és miből nem, nem egy nagy zenekar indult már tőle.
A magánélete lehet egyszerű, úgymint élvezi az agglegény életet, de lehet bonyolult is, lehet elvált, elválóban, lehet gyerek vagy sem. Ahogy tetszik? Ami nekem fontos, hogy mostanában együtt voltak Carával, több neki a nő, mint puszta szórakozás, és nem igazán élvezi nézni, ahogy szétcsapja magát. Ez mondjuk azt hiszem, lejön az előtörténetből is.
Természetre inkább komolyabbnak képzelem, elvégre profi üzletember végeredményében. Cara kicsit kihozza az őrültebb énjét, ő pedig cserébe kicsit lenyugtatja a nőt. Mikor melyik sikerül.

Mondanom sem kell, nagyon várom, akármerre is indul el a kettejük kapcsolata, nem lesz egy egyszerű menet.
Mielőtt meghirdettem, egy kedves barátnőm megalkotta, régebben játszott, és úgy gondolta, most megpróbál visszatérni. Aztán nem úgy alakult, nem hat jól a kreatív énjére a karanténos helyzet, szóval most itt vagyok, és meghirdetem mégis. Remélem valaki elviszi. Cserébe aktív és lelkes vagyok, nem pont most tűnök el így 10+ év játék után, és sok mindenre kapható vagyok. Légyszi?!
you gave me my name i gave you my...  2624752903

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
you gave me my name i gave you my...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: