New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 103 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 89 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:49-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Tabitha Greenwood
TémanyitásTabitha Greenwood
Tabitha Greenwood EmptyHétf. Ápr. 06 2020, 19:47
Tabitha Greenwood

Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Tabitha Pearl Greenwood
Becenevek:
Taby, Tabb, Titha
Születési hely, idő:
New York, 2003. 03. 13.
Kor:
17
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülló, mondjuk álmomban már megkérték a kezem amúgy...
Csoport:
Diák
Hobbi:
Netflix, bár inkább függőség. Tiktok, snapchat, insta, amolyan gazdaglány hobbik, tudod.
Play by:
Madison Beer

Jellem
Tiktok-nak köszönhetően már szert tettem egy-két követőre és az igazat megvallva, kicsit jobban is megy a tátogás, mint azt hittem volna. Egyszer emlékszem, hogy kiírtam instagram sztoriba egy kérdést, hogy "Mit gondoltok róla?".
@nina_zrenda99: Egyszerűen imádlak, te vagy a példaképem. Igaz személyesen nem ismerlek, de egy erős, független nő vagy és mindemellett még gyönyörű is.
@stellarose: Csodállak, mármint rengeteg történetet meséltél nekünk és hűha kis anyám, én biztos már rég összetörtem volna. Kemény csajszi vagy és maradj is ilyen, maradj mindig önmagad!
@dominic.lancestor: Kár, hogy sose lehetsz a csajom, mindent megadnék érted, egyszerűen imádlak, nagy dumás vagy, magabiztos és menő.
@stacylovehart: Elkényeztetett hülye picsa vagy, kit érdekel milyen menő a házad és nem értem miért kell mások orra alá dörgölni, hogy ennyire gazdag vagy. Kicsit szállj magadba, szánalmas kurva vagy!
@trevor_grey: Szerintem több faszt fogtál, mint kilincset, mármint komolyan! Mire vered magad?! HA pucéran állnál előttem, még bottal sem piszkálnálak meg téged!

Nem vagyunk egyformák, ahogyan mások véleménye sem egyforma rólunk. Én tudom, hogy milyen vagyok és nem élek tévképzetben.
Tudok kedves és segítőkész lenni, de nem mindenkivel és nem mindenáron, megtanultam már, hogy nem minden emberre érdemes vesztegetni az időmet. Van akik nem érdemlik meg a kedvességemet. Igen, gazdag vagyok és igen, tudom, hogy nagyzolásnak tűnik, de ezzel már nem tudok mit kezdeni.
És igen, gonosz oldalam is van, tudok flegma, undok és lesajnáló lenni, de nem csak én, mindenki tud az lenni, főleg ha a körülmények megkívánják. Egy dolog azonban biztos, hogy az őszinteségem inkább negatív tulajdonság, én sajnos mindig kimondom azt, amit gondolok.

Múlt
Iszonyatosan fáj a fejem, hasogat és mintha ezer darabra akarna szétszakadni, arról meg már nem is beszélve, hogy szomjas vagyok. Tipikus másnaposság, bár ennyire rossz nem szokott lenni, bár az hogy egy idegen mellett ébredek meztelenül, az már sok mindent elmond. Persze, mindenki nyugodtan ítélkezhet, de... ilyen még sosem történt ezelőtt. Bongyor szőkés haj, helyes arc és alszik nyugodtan, mindeközben én csak szép lassan és óvatosan kiszállok az ágyból, majd elkezdek felöltözni. Fogalmam sincs, hogy hol lehetünk, mert biztos, hogy nem itt zajlott a buli tegnap, talán nála vagyunk.
Mikor már minden rajtam van, megigazítom a hajamat és sóhajtok egyet halkan. Hogyan osonjak ki egy idegen házából? Hangokat nem hallok és igazából az órára nézve tudatosul bennem, hogy reggel hat óra van. Lenyomom lassan a kilincset, majd szépen elindulok a folyóson, de érdekes hangokra felfigyelve elpillantottam balra, aztán... valami olyasmit láttam a konyhába, amit egyáltalán nem is akartam látni. Nem is tudom, hogy hogyan, de sikeresen levertem a vázát, ami miatt úgy döntöttem, hogy inkább futok remélhetőleg a bejárati ajtóig és eltűnhetek innen, amilyen gyorsan csak tehetem.

A taxiban ülve azért próbálom feleleveníteni a tegnap este történéseit, de egyelőre csak kissé homályos képek vannak. Az tisztán előttem van, hogy elmentem egy buliba és Greg is megjelent ott, ő a crushom. Egy iskolába járunk, ő is elég népszerű, de valamiért nem igazán váltok ki belőle semmit, lehet hogyan egyszerűbb lenne csak elengedni őt, de... minél később vesz észre, annál inkább akarom őt. Aztán ott volt az a srác, aki mellett ébredtem, vele akartam féltékennyé tenni, de aztán sok pia lett és eléggé másfelé mehettek a dolgok, mint én azt terveztem. Az a legbiztosabb, ha hazamegyek és kipihenem magam és felkészülök a holnapi iskolára.

Sok kedvem van a mai naphoz, ja nem. Elég kómásan sétálok a folyóson, talán éppen ezért nem veszem észre, hogy nekimegyek valakinek és kiesnek a füzetek a kezemből. - Örülnék, ha a szemeiddel látnál és nem csak néznél. - jegyzem meg neki, majd lehajolok és ő is lehajol, hogy segítsen, majd egyszerre nyúlunk egy füzetért, én meg ránézek. Bongyor szőke haj, helyes arc. - Baszd meg... - csúszik ki a számon, majd kirántom a füzetemet a kezéből. Látom, hogy szóra nyitná az ajkát, de nem hagyom, hogy bármit mondjon. - Ne, bele se kezdj... mennem kell órára. - felegyenesedek és elindulok a megfelelő terembe, de hátra pillantok és... Mi?! Egy terembe megy Greggel, ezek szerint ők osztálytársak?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Tabitha Greenwood
Tabitha Greenwood EmptyKedd Ápr. 07 2020, 23:02
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Tabitha!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon különleges nevet választottál, és így utólag, hogy már olvastam az előtörténeted, mondhatom, hogy abszolút passzol is a karakterhez: kicsit játékos, kicsit csajos, kicsit olyan színes és jópofa amilyen te lehetsz az alapján legalábbis amit megosztottál velünk.
Tiktok. No bevallom neked töredelmesen, userként én pár hónapja még azt sem tudtam, hogy ez micsoda, hogy eszik vagy isszák, de persze azóta kiművelődtem belőle. Smile  Noha az értemét azért még nem sikerült megfejtenem, de úgy tűnik ez egész sokakat lefoglal. Úgy látom azért ezen a felületen is előszeretettel megfordulnak a megmondó emberek  Rolling Eyes  (legyen az pozitív vagy negatív vélemény) akik meg vannak róla győződve, hogy a kis filmecskékből mindent megtudtak rólad. Talán ha egyben nézzük a véleményeket mindegyikben van igazság. Az meg különösen tetszett, hogy mindazokon túl, hogy tisztában vagy a saját értékeiddel éppen úgy a negatívumokkal is. Az önkritika az egy nagyon hasznos és jó tulajdonság egy emberben.
Hát a történet részed azt hiszem olyasmi, ami tök jól tud mutatni a filmekben, egy vígjátékban, de ha velünk történik akkor kicsit ijesztő.  Shocked Az a totális képzavar, az a kijózanító másnap, amikor nem csak arra nem emlékszünk pontosan mit csináltunk, hanem arra sem, hogy kivel. Néha a bosszú visszafelé sül el, és nem azon csattan a legnagyobbat akinek szántuk, hanem mirajtunk. És amikor már azt hiszed, hogy elmenekültél előle, hogy majd szépen elraktározod magadban mint egy megtörtént de leginkább elfelejteni vágyott kis affért, megjelenik a folyosón és szó szerint letarol. Hogy ebből mi lesz nem tudom, de az tuti, hogy valami magyarázatot kell adnotok egymásnak, mert esélyes, hogy te ugyan nem, de a bongyorka mindenre emlékszik.  

Nem is tartalak fel tovább, hiszen valószínű már nagyon várnak. Jó játékokat kívánok neked!


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Tabitha Greenwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Margaret Greenwood
» Greenwood vs Gambino
» Tabitha J. Ackley
» Tabitha x Oscar – I.
» Tabitha x Oscar - II.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: