New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Mr. Montgomery
TémanyitásMr. Montgomery
Mr. Montgomery EmptyKedd Márc. 31 2020, 23:07
Mr. Montgomery

Play by:
Jamie Dornan
Születési hely:
Nyugati-part
Kor:
30+
Lakhely:
Los Angeles (?)
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Házas
Csoport:
Hivatal/Üzlet/Média
Történetünk:

A lehető legrosszabb embertípus vagy, maga az angyalarc mögé rejtőző ördög. Az, aki évekre kiemeltél, felemeltél, boldoggá tettél, majd pokollá tetted az életem. Kísértetem vagy te, a legnagyobb mumusom, életem valamikori értelme. A férjem.
Az a típus vagy, akit első ránézésre bármelyik anyuka a lányának akarna megfogni, de ha a külső máz mögé látnának, te lennél a legnagyobb rémálmuk. Ahogyan az enyém is lettél.
Kezdetben minden csodálatos volt, már-már sziruposan tökéletes. Megnyerő vagy, okos, elbűvölöd az embereket. Van egyfajta megtévesztő kisugárzásod, amivel megnyersz magadnak szinte bárkit, elhiteted másokkal, hogy előzékeny vagy és jó humorú. Engem is hamar levettél a lábamról, de hát egy pincérnőtől ez amúgy is olyan klisés, nem? Udvaroltál, ahogyan a nagy könyvben meg van írva. Randizni vittél, elhalmoztál mindenféle ajándékkal, és azt éreztetted velem, hogy én vagyok a világ legcsodálatosabb nője. Kicsit Julia Roberts lehettem a Micsoda nőben, és te voltál az én dúsgazdag hercegem.
Nem a pénzed vonzott, hanem téged szerettelek meg. A legmélyebb, legőszintébb szerelemmel. Odaadó feleséged voltam, és noha távol állt tőlem a világod, mindent megtettem azért, hogy passzoljak az életedbe. Belerázódtam az intrikák világába, a rendezvények és fogadások forgatagába illő lettem. Kirakatfeleség, ha úgy tetszik. Évekig jó is volt ez így, boldog voltam.
Aztán valami félrement. Elcsattant az első pofon, majd később a második, mikor azt hittem, ez csak egyszeri alkalom volt. Magamat hibáztattam az egyre sűrűbb büntetésekért. Egy idő után már nem volt annyira bűntudatod, hogy cserébe ajándékkal engesztelj ki. Birtokló lettél, kifordultál magadból, vagy épp akkor mutattad ki a fogad fehérjét? Magam sem tudom, de betegesen féltékeny lettél, és csak magadnak akartál. Egyre tovább mentél, egyre durvább lettél. Már rettegtem tőled a végére, és tudtam, hogy még egy-két alkalom, és az lesz az utolsó.
Amikor elszöktem tőled, azt hosszas tervezés előzte meg. Ennek már másfél-két éve. Messzire menekültem tőled, új életet kezdtem, de folyamatosan rettegek tőled a mai napig. Valószínűleg nem hiszed, hogy meghaltam, noha eltűntnek vagyok nyilvánítva. Azóta is keresel, és talán valaki felismert, vagy csak magánnyomozót fogadtál, nem tudom, de rám találtál.
Az biztos, hogy a pénzed a nyilvánosság előtt legális, de a nyakamat tenném rá, hogy sokat nem tudok rólad, és nem csak törvényes úton ülsz ekkora vagyonon.
Te beteg vagy, drágám, és bosszúra szomjazol, amiért megaláztalak. Téged nem lehet csak úgy elhagyni, ilyen arcátlanul senki nem bánhat el veled. Én a te tulajdonod vagyok, és ha veled nem lehetek, akkor mással se legyek, igaz?

// Kicsit hosszúra sikeredett ugyan, de bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, kicsit még rugalmas is a karakter, lehet velem bátran ötletelni és egyezkedni Mr. Montgomery 4146035580 Ha felkeltette az érdeklődésed, csak egy pm az ára, nagyon örülnék neked! Még a pb sincs kőbe vésve, ha nem tetszik. Az előtörténetem elolvasása azért ajánlott, és nagyon várom, hogy hozz némi izgalmat, egy kis rettegést az életembe!  Mr. Montgomery 2624752903 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Mr. Montgomery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Xavier Montgomery
» tessa montgomery
» Katherine Montgomery
» Hugh Montgomery
» Stella Montgomery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: