New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 111 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 96 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 9:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 9:43-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:13-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Hugh Montgomery
TémanyitásHugh Montgomery
Hugh Montgomery EmptyKedd 6 Feb. - 0:30
Hugh Montgomery
Love is an emotion on which all meaning depends

Karakterinformációk

Karakter típusa
Keresett karakter
Teljes Név
Hugh Montgomery
Becenév
Ugó, H
Születési hely
Lisszabon, Portugália
Születési idõ
1995.06.09.
Kor
28
Lakhely
Manhattan, New York, Amerika
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
bonyolult kapcsolatban
Tanulmányok
Kolumbia Egyetem :: Egészségügy - Sebészet
végzett
Foglalkozás
rezidens orvos
Hobbi
bulizás, szörfözés
Moodboard

Egészségügy
csoporthoz tartozom

Jellem
POZITÍV tulajdonságai ✦ tudatos konfliktus kerülő
✦ aggódó
✦ intuitív
✦ diplomatikus
✦ intuíció
✦ érzelmes, gyengéd
✦ gyorsan alkalmazkodom másokhoz és kellemetlenebb helyzetekhez
NEGATÍV tulajdonságai ✦ szeszélyes
✦ önfejű
✦ zárkózott az ellenszenves emberekkel szemben
✦ félek a társas magánytól
✦ hangulatingadozások
✦ sebezhető lélek
✦ uralkodok mások felett, irányítok másokat
HOBBI ✦ bulizás, szörfözés
DOLGOK, amiket szeret ✦ szörfözni magas hullámokon
✦ a munkám
DOLGOK, amiket nem szeret ✦ ha mások döntenek helyettem és megmondják mit csináljak
✦ Evan Martin
MEGHATÁROZÓ pillanatok az életéből ✦ egy halálos baleset szemtanúja voltam gyerekként
✦ Kolumbia Egyetem
PÉLDAképe ✦ önön magam
KEDVENC helyszínei ✦ Rio Siera tengerpart, Galícia, Spanyolország
✦ Lisszabon, Portugália
DOLGOK, amik mindig nála vannak ✦ telefon
✦ kórházi beléptető kártya
✦ sürgősségi igazoló kártya
✦ headset
✦ powerbank és USB kábel
BAKANCSlistája ✦ meglovagolni a világ legmagasabb hullámait
✦ komolyabbra fűzni a kapcsolatot életem szerelmével
✦ egy közös otthon
✦ családalapítás
BECEnevei ✦ Ugó - mindenki
✦ H - Drea
✦ Bulikirály - haverok
✦ Eszement - haverok
ELVEI ✦ hűséges maradok akkor is, ha a másik fél nem
✦ nem viselkedek paraszt szörnyetegként, mindegy mennyire is fáj
MOTTÓJA ✦ a szerelemnél nincsen erősebb érzelem
AMI zavarja ✦ hogy Drea két kapura játszik
AMIRE büszke ✦ mindenre, amit ezidáig elértem az életemben, beleértve a tanulmányaimat és a munkámat is.
Adok mások véleményére, ami sokszor megnehezíti az életemet, mert egyszerűbb lenne egyszerűen csak ejteni magasról, mit gondolnak mások

Louis Tomlinson
arcát viselem

Múlt
Ha valamit megtanultam az egyetemen, akkor az az, hogy nem kell mindig mindennek rosszul végződnie. – Egészen kisgyerek lehettem, öt éves forma, mikor édesanyámmal tartottunk a zöldségeshez. A másodperc tört része alatt volt meg a baj. Szerencsére nem velünk történt meg, vagy lehet annyira nem is szerencsére. Bennem nagy nyomot hagyott, amint végig néztem egy halálos balesetet. Máig emlékszem, hogy egyik kezemmel édesanyám kezét szorítom, a másikból pedig lóg a kedvenc macim éppen csak nem a földet súrolva. Hirtelen bepirosodott előttünk a lámpa és anyám megtorpant. Aztán arra emlékszem, hogy a következő pillanatban lassítás nélkül halad be cirka százzal egy faszállító a kereszteződésbe. Az éppen kanyarodó kis személyautót villámcsapásként éri, hogy belé csattannak. A sofőrnek esélye sem volt. Vagy mégis? Mindent elterít a füst és a káosz. Anyám felkap a kezébe és odaszalad a kis autó roncsához. Nem sok maradt belőle. A sofőr fejjel lefele lóg ki belőle, az ütközetkor beszorult a lába és eltört. A csontja áthasította a bőrét és az ereit is. Zubog a vér. Anyám hívja a mentőket, de a sofőr eddigre már eszméletét veszíti. Az egészet végig nézem. A faszállító sofőrje kiszáll és a homlokát fogja. Szabadkozik, hogy elszállt a féke. Na bumm, sokat érünk vele.
Kiérnek a mentők és a tűzoltók, kivágják a férfit az autójából és minden erejükkel azon vannak, hogy elállítsák a vérzést. Kap helyben oxigént és infúzióra kötik. Aztán elrobog vele a mentő. Másnap a nappaliban játszom, mikor a híradó felcsendül. Meghalt az a férfi, akit tegnap délután kivágtak az autójából a zöldségessel szemben. Minden erőkkel küzdöttek az életéért, de túl sok vért veszített. Elvérzett, érted? Mert valakinek „elszállt” a féke. Ez borzalmas. Akkor tudtam már, hogy ha nagy leszek, segíteni akarok az embereken, életeket akarok menteni. Nem tudtam még mi fán terem ez az egész, hiszen még csak kisgyerek voltam. De nagyon nyitott voltam a világra és kíváncsi. Nagyon sokat tanultam, hogy véghez vihessem a céljaimat. De aztán, mikor bekerültem az egyetemre, elvitt magával a rossz társaság. Folyamatosan buliztunk. Én nem tudom a többiek hogyan tudtak felkészülni a vizsgákra. Őszintén, nekem nagyon megerőltető volt, de nem adtam fel, mert tudtam, hogy életeket akarok menteni. Kicsit az én életemet is megmentették az utolsó félévben. Megismertem egy lányt, miről is beszélek, kész nőt. Nagyon szerelmes lettem, habár tudtam, ez félig olyan tiltott gyümölcs, amibe nem akarsz beleharapni. Tudtam, hogy Drea nem heverte ki Evan-t, sőt meg voltam róla győződve, hogy füttyent neki és tárt karokkal fog visszarohanni hozzá. De mit foglalkoztam én ezzel? Boldogok voltunk, rengeteget beszélgettünk és őszintén, az én lelkemnek nagyon sokat segített. Nem titok, mai napig nem dolgoztam fel a gyermekként látottakat, de azok a pillanatok, mikor vele vagyok, vagy rá gondolok, feledtetik a félelmemet, miszerint részese leszek ismét egy hasonló szörnyűségnek. De akkor ott akarok lenni és segíteni akarok. Meg akarom menteni az életét az illetőnek, aki beszorul az autójába. Hogy ne haljon meg, hogy most másként végződjön. Hogy ne legyen több kisgyerek, akinek traumát okoz egy ilyen látvány.
Immáron egy éve, hogy végeztünk a Kolumbián, az én szívem visszahúzott Spanyolországba, mert ott van a családom és SZINTE minden, amit szeretek. De Drea itt képzelte el magát, New York-ban és nem szeretném itt hagyni. Ki szeretném élvezni az Evan mentes időszakot. Ráérek majd utána lelépni, ha elhagyott valakiért, aki sosem szerette és tisztelte igazán.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Hugh Montgomery
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Hugh Montgomery X2Ow2vY
★ kor ★ :
28
★ családi állapot ★ :
✦ Drea Torres
★ lakhely ★ :
✦ New York
★ :
Hugh Montgomery 07HatYw
★ idézet ★ :
"...A kapocs közöttünk mi kettőnket alakít
Nem kell más, nem érdekel senki
Tőlem Téged senki nem tud elvenni..."
★ foglalkozás ★ :
✦ Rezidens
★ play by ★ :
✦ Louis Tomlinson
★ hozzászólások száma ★ :
23
★ :
Hugh Montgomery PcoVVq6
TémanyitásRe: Hugh Montgomery
Hugh Montgomery EmptyKedd 6 Feb. - 23:25
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Hugh!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Elég konkrétan felsoroltál tulajdonságokat és egyebeket, amiken keresztül jó alaposan megismerhetjük a karakteredet. Nem rejted véka alá a rossz tulajdonságaidat sem, pedig sokan azokat szeretik nem a tömeg elé tárni. Smile
Borzasztó dolognak voltál szemtanúja egészen kicsi korodban, ami a mai napig elkísér téged. Azt hiszem, egy ilyet sosem lehet teljesen megemészteni. Megtanulhatja az ember kezelni ezeket a nyomasztó képeket és emlékeket, de időről időre be fognak villanni. Viszont így már egész kicsiként tudtad, mivel szeretnél a jövőben foglalkozni. Kár, hogy pont egy ilyen tragédia vezetett ehhez, de ráléptél arra az útra, ami végül odáig vezetett, hogy orvosnak tanulj. Elhiszem, hogy nem volt egyszerű és sokszor azt gondoltad, nem fog menni, de mégis sikerült.
Egy szerelmi háromszög elég kényelmetlen tud lenni, főleg, ha ennyire biztos vagy benne, hogy Evan lesz a befutó. Azért ne add ilyen könnyen a nőt! A kitartás és a türelem nagy erény és sokszor előny lehet. Wink

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de addig is utadra engedlek. Hugh Montgomery 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Hugh Montgomery ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hugh Montgomery Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Hugh Montgomery Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Hugh Montgomery D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Hugh Montgomery Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Hugh Montgomery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hugh's biographical analysis
» Workplace complications - Drea & Hugh
» Paddington Grocery - Hugh & Crystal
» Damage to The Glasshous - Chris & Hugh
» Mr. Montgomery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: