New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Xavier Montgomery
TémanyitásXavier Montgomery
Xavier Montgomery EmptyCsüt. Jan. 02 2020, 03:05
Xavier Montgomery

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Xavier Montgomery
Becenevek:
Xav, újonc, Mont, 6
Születési hely, idő:
Kanada;Sidney;1992.02.09
Kor:
27
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Sidney;Viktoria rendőr akadémia
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
rendőr-járőr
Ha dolgozik//Munkahely:
NYPD
Hobbi:
íjászat, hagyományos vadászat, teafű vásárlás
Play by:
Max Minghella

Jellem


„Nagyon okos fiú…”

Mindig így kezdődik. Általában a családunknak hála minden kiskori bemutatók a testvéreinkkel így indult. Valami pozitív jellemző mindannyiunk felsorolására ahányan megjelentünk anyánk hintaszéke mellett és a vendégek nagy szemekkel méregettek minket. Igazság volt benne, hogy okos vagyok és a következő felsorolásom nem az egomról fog szólni. Egy szóval nem álltam ki a sorból mikor az észt osztották. Mondjuk melyik 5 évesnek nem mondják azt, hogy okos…ezt idővel magam kellett, hogy elismerjem, és valóban elhiggyem a tea délutánok nagy hájas, irigy pillantású nőinek anyám felé.

„Akaratos…”

Oh ez volt a másik nagy kedvencem az okos után. Szerettem kérdezni. És fusztrált  ha a kérdéseimre azonnal nem kaptam választ. Utána jött a nyomozás amit mai napig a vérembe hordok a fusztrált kíváncsiságom kíséretében. Ha valamire azonnal nem kapok választ akkor magam teremtem meg. Nem szeretem a tudatlanságot egyszerűen fel pezsdíti a véremet a válasz adás. Szóval „azonnal, most”gyerek voltam, meg persze mai napig nem hagytam el csak át formálódott és megfigyelésbe, rejtély megfejtésbe ment át az egész dolog. Talán ezért is érdekelt a rend éber őreinek munkája.

„Kedves.”

Illemre nevelt az anyám és az apám abból mind a hárman bőven megkaptuk a magunkét. Apánk mindig is egy jó módú üzletember volt aki megkövetelte mind a három fiától a tiszteletet. Valljuk be sose érdekelte, hogy szeretjük e, őt csak az érdekelte melyikünk lesz majd a magfelelő örökös aki tovább viszi az ő nagysikerű kamat vállalkozását, a biztosításokat és minden egyéb finomságot. Anyánk volt a mi igazi ments várunk de maradjunk annyiban ha valakinek neki volt a legkevesebb szava az otthonunkban.

„Tudálékos vagy Xav…”

Martin sokszor nevezett így. Ilyenkor kezdődött a csetepaté és Teho ilyenkor szerte szaladt mert a két bátyja egymásnak esett. Utáltam Martint. Ő volt az én mumusom én pedig az ő árnyéka. Őt minden jobban szerette, tök mindegy mit adtam elő. És ezért még jobban akartam, hogy választ leljek. Elkezdődött a vad mentalitás a fejemben, hogy nincs számomra lehetetlen főleg a bátyámmal szemben nem.

„Lelkesedés és bizonyításvágy.”

Mindent megtettem, sorra daráltam a könyveket és az iskolákat. Kegyetlen egy koponya lettem. Vállaltam a stréber szerepet ez által a megalázásokat amit ilyenkor a nagyobb fizikumú srác alkalmaz a többin mert értelmi szintje kevés és szégyenli ezért valamivel pótolnia kell azt. Szóval volt wc-be nyomott fej, suli szekrénybe való pakolás, sulin kívül hazáig kergetnek biciklivel,elveszik a zsebpénzed meg úgy mindened. Neked meg marad a harag és tudod, hogy innen csak a kitartásod és az agyad vezet ki.

„Igazságos.”

Sose szerettem magát a szót sem, hogy hamis, igazságtalan, nem fer vagy egyéb ilyen szó használatok. Sokszor voltak példaképeim szuperhősök és képzeltem magukat a helyükre mégis a rendőrök lettek a legnagyobb példaképeim. Ezért lett a célom az, hogy közéjük kerüljek. Nem is gondoltam én máshogy miután a családunk megoszlott és Martinnal végleg szét ment beszélő viszonyom.

„Fekete-fehér”

Mindenkinek van bűne de valljuk be követ el mindenki hibákat. Nah én próbáltam mindent megtenni. Sose ment, hogy megkerüljem a dolgokat egyenesen az akadályok átugrásán dolgoztam. Tele vagyok becsülettel, pozitivitással és lehetőségekkel. Nem csorbult semmit az önbizalmam és még mindig azt gondolom levakarhatatlan vagyok ha a cél elérése a tét. Nos igen vannak negaítv tulajdonságaim is de néha saját malmomra hajtva a vizet azokat is feláldozom elérve velük azt amit akarok. Talán ezért tettem akkor azt amit tennem kellett. Ezért lettem a saját családom ellensége. Megtettem mert az volt a helyes és az igazságos…

Múlt


2019.08.23
Utálom ezt a házat.Az amerikai nyaralót sokkal jobban szerettem amit még édesanyám örökölt. Az sose volt ilyen felnagyzolt mint ahova most tartok. Valahol mindig is rohadtul boldog voltam, hogy édesanyám kettős állampolgár és ezt kiharcolta nálunk is. A birtokon végig vezetni és nézni a kopár tájat közben gondolkodni mit is fogsz mondani majd az elmúlt évek hallgatásában. De a telefon az telefon volt és anyám hangja a túloldalról minden könyörgés nélkül arra kértek, hogy térjek haza. Az a villa úgy virít a dombon és néz le a közelgő autókra mint a sötét birka nyáj odúja amibe be vonulnak majd és el nyugodva várnak miközben a gonosz farkas betorlaszolja az ajtót maga után és kezdődik a vérfürdő. Theo vajon hogy nézne most ki ha ő is megjelenne. Biztos ahogy oda érnék már a lépcsőnél várna és egyik lábáról a másikra állna mint gyerekkorában. Sose tudták róla leszoktatni szóval valószínűleg felnőttként is csinálta volna. Ahogy kiszállnék a kocsiból göndör haja alól kiszúrna és boldogan fogadna mert ő lenne az egyedüli aki örülne nekem az is biztos. Fárasztó szóviccekkel traktálna és közben kérdezgetne, hogy szét aggódja magát és milyen jó lenne ha néha felé néznék. De ezek a történetek sose történtek meg. Talán nem mentem volna el az USA-ba ha ő lett volna. De nem vigyáztunk rá eléggé és minden tönkre ment. A nagy kavics szőnyegen leparkolva állítom le az autó motorját és a fekete ruhás sereget nézem ahogy befelé menetel. Egy csomó idős fazon akiket én életemben nem láttam és bárgyún vigyorgok majd rájuk miközben részvétet nyilvánítanak. Bár bizarr lenne az apám temetésén hülyén vigyorogni miközben idős bácsikkal fogdozok kezet. Már csak az lenne kedves tőlem ha oda súgnám „te leszel a következő tata!”. Rossz hatást gyakorol rám New York. Vagy egyszerűen kezdek egy szarkasztikus fasz lenni. Mielőtt kiszállnék a kocsiból rá gyújtok egy cigire és közben végig mustrálom a házat. Martin, mindent ugyan úgy csináltatott meg. Mindent apa ízlésének megfelelően és ettől elkap a hányinger de a cigaretta füstje elnyomja. Az ablakok ugyan olyan keret fába vannak foglalva de az elegancia csak úgy sugárzik minden egyes újra csiszolt fehér oszlop láttán. Komolyan  mintha Bruce Wayne házához jöttem volna…Az egyik oszlop mögött bújik a bátyám a kitárt ajtóban állva, hogy fogadjon mindenkit és fogadja a részvéteket. Neki nagyon elő kell adnia mennyire szomorú, hiszen most minden rá szállt. A részvények, a birtok, a ház, anyánk. Egyszóval ő lett az igazi Montgomery én meg feküdjek be a koporsó alá mielőtt azt lehelyezik a birtokon kiásott gödörbe. Hé öcsi lesz társaságod. Bár lehet nem fogod annyira élvezni az öreg lesújtó pillantásait…Ahogy elszívom a cigit elnyomom a hamutálban majd kinyitom a kocsi ajtót és kiszállva igazítom meg a zakót és a nyakkendőt majd zsebre tett kézzel komótosan oda sétálok a bejárathoz felbaktatva a lépcsőn ahol hűvös pillantást váltva Martinnal fogunk kezet bár mindketten inkább arcon köpnénk a másikat.
-Nem gondoltam volna, hogy még lesz képed ide jönni.- mondja egy fél mosollyal az arcán amit egyáltalán nem kedvességből küldesz valakinek.
-Anya hívott, szóval tegyél úgy mintha itt se lennék. Ő hol van?- kérdezem miközben elveszem a kezemet és zsebre teszem ő pedig háta mögött fonja össze kezeit.
-Már a ravatalozóban. De ha lehet ne maradj sokáig…a halotti toron már nem akarlak látni.- a kígyók sziszegnek így ahogy én elmegyek mellette és nekem intézi szavait. Nem válaszolok rá. Nincs értelme, hogy kötekedjek vele. Ő eldobja a méltóságát és megint úgy viselkedne velem mint mikor 6 évesek voltunk. De nekem ennyim maradt és azt megtartom. Meg persze az igazat amit mindketten tudunk. Ahogy beérek az ülőszékeken már van egy pár ember és érzem a hátamban, magamon a pillantásokat. „Hát még vissza jött?, Elveszett Montgomery, Mit csalódhattak benne a szülei.” Ennyit arról, hogy mennyire két színű az arisztokrácia. Anyám az első sorban felkötött őszhajával fekete egybe ruhában ami a térde alá ér. Fején egy pici kis dísz sapka amin egy háló és szemei elé van húzva miközben mereven bámulja a nyitott koporsót. Kesztyűs kezeit összeszorított combjain pihenteti és a magas sarkú olyan stabilan és feszesen tartja, hogy komolyan a nézésétől is fáj a lábam. Leveszem róla tekintetem és elsőnek fellépek az emelkedőre és megnézem apám már aszalódásnak indult arcát. Szépen felöltöztették, kezében egy az olyan zsebkendői közül amikbe a család monogramja szerepel. Már semmi haja nem maradt, szemei beesettek, ajkai kiszáradva. Ezen egy temetkezési vállalkozás se segít. Utolsó éveiben amúgy is egy zombi lehetett. Sóhajtok egyet és elfordulva lassan anyám mellé sétálva ülök le és kezeimet magam előtt összekulcsolom ahogy kissé előre hajolok. Merev testtartását megtartva fordítja felém  tekintetét.
-Sajnálom Xavier…- tudom, hogy mondani akar még valamit de nem tud. Két fia maradt. És mindkettő tudja jól, hogy Theo hiányzik neki a legjobban. Megrázom enyhén a fejem majd megfogom anyám kezét óvatosan megszorítva.
-Martin majd vigyázni fog rád…- mondom halkan és kihúzva magamat dőlök hátra miközben rá nézek ő pedig vissza rám. Anyám se már az aki. Már nincs kedves arca. megráncosodott, elfáradt és beteg. Talán 1 év még amit itt tölt ezen a világon. De én nem leszek vele…Az emberek beszállingóznak és nem sokkal pedig megjelenik a pap. Martin anyánk másik oldalán foglal helyet. Mondtam már, hogy utálom a temetéseket?

                                                          §

Talán azért történt velünk ez mert túl felelőtlenek voltunk és mindketten abban voltunk, hogy majd a másik megcsinálja helyettünk. Rossz testvérek voltunk és Theo halála mindig is ránk fogja nyomni ezt a bélyeget, hogy nem vigyáztunk rá mert éppenséggel megint egymást martuk. Talán ez az átkunk Martinnal, hogy ezt kell cipelnünk és elviselni a magunk szerepét miután a családunk hirtelen 1 tagja meghalt. Nincs rosszabb annál mikor a tulajdon szülődet nézed ahogy minden este az öcséd szobájában zokogja el magát és tudod, hogy akkor nem az öcsédnek kellett volna autó alá kerülnie. Martinnal mindketten tudtuk ezt. El kellett volna vinnünk arra az edzésre és inkább utáltuk volna egymást az autóban de egyikünk sem szállt be abba a nyamvadt kocsiba. Theo meg buszra szállt, de életében nem ment egyedül és ebből meg is lett a baj. Este hívták fel anyát. Fájdalmas volt ahogy sírni kezdett és mindannyiunkban végig futott valami borzalmas ami a családunkat megszállta egy életre. Talán itt lépet az a kiélezett űr közénk és lökött minket szét. Martin bele temetkezett az iskolába majd azzal lendülettel vette át a cég felét mikor apa beteg lett. De az öreg akkor sem állt le. Nem volt képes már a házban munka nélkül közlekedni. Anya eltüntette az összes képet Theonról csak én és Martin őriztünk meg párat. Én az akadémia után éltem kettős állampolgárságommal és nem maradtam Kanadában, mert nem is akartam már az otthonom fojtogató ürességébe rekedni. Elmentem és így volt jó. Mindenem egy kisebb legénylakás lett és a munkám.

§

2019.08.24.
Fáradtan dörgölöm meg a szemem miközben a kávémat várom az automatából de mint mindig megint rossz szóval csak enyhén is de rá ütve megyek inkább ki és mielőtt elkezdődne a munkaidőm meg Carlos megjelenne és a savanyú arckifejezésével vetekedjek előtte még cigire gyújtok. Ma nem vagyok túl optimista és szerintem fel fog neki tűnni de mint mindig terelem a témát míg a kocsiban nem ülünk ahol már vagy elfelejti, vagy nem érdekli vagy csak udvarias volt és beérte ennyivel. De kétlem, egyszerűen csak leszarja ami nekem jó. Persze ez fordítva nem igazán működik és engem néha megesz a kíváncsiság, hogy pszichopatákat mióta kezdtek el alkalmazni a rendőrségnél mert, hogy nem százas az is biztos. Felemelve fejemet fújom ki magamból a füstöt ahogy másik kezemet az övemen támasztom meg. Bár be is ismerhetném, hogy temetésen voltam de ki tudja akkor mi tör ki belőle szóval majd azt mondom, hogy meghalt a hörcsögöm és le kellett húznom a klotyón…Elszívva a cigimet nyomom el majd dobom ki és felkarolva azért a reggelinek vett kaját mert én gondolok magunkra megyek előre, hogy a kocsinál megvárjam. Nem ülök be előre mert ő vezet. Javasolták, hogy hagyjam vezetni szóval eddig nem tepertem azért, hogy át vegyem a kocsi vezetését és így teljesen jó. Csak akkor utálom nagyon mikor ott hagy valahol lerázás céljából…
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Xavier Montgomery
Xavier Montgomery EmptyCsüt. Jan. 02 2020, 20:40
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Xavier!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Be kell vallanom, hogy okoztál nekem némi fejtörést, amikor ugyanis megláttam meg ezt az arcot, rögtön ismerős volt, tudtam, hogy láttam már valahol. Csak arra nem tudtam rájönni, hogy pontosan hol, de ezen végül egy gyors keresés segített. Mindenesetre most nem ez a lényeg. Hanem a sztori, ami hű de nagyon olvastatta magát! Xavier Montgomery 2122324058
Első körben nagyon tetszett az a megoldás, hogy a mások szemén keresztül látott, általuk megfogalmazott tulajdonságokra építetted fel a jellemed és onnan fejtetted tovább a történetet, részletezted, hogy mi is rejlik ezek mögött a jelzők mögött. Néha még az okát is megtudtuk, hogy pontosan miért lettél olyan, amilyen. Ahhoz pedig nagyon sok köze van annak, ami a családoddal történt.
Egyáltalán nem könnyű elveszíteni egy testvért, te pedig tulajdonképpen egy helyett kettőt veszítettél, amikor a bátyáddal elfordultatok egymástól. A szörnyű tragédia mellett egy bajtárs, egy testvér eltávolodását sem könnyű feldolgozni, így téged is megedzett rendesen az élet, ha a választott hivatás nem lenne elég ehhez.  Xavier Montgomery 2624752903
Kaptunk viszont egy kis ízelítőt a jelenből is, ami olyan volt, mint egy napsugár, amelyik előbújik a borús felhők mögül: Carlos. Ez a kapcsolat egészen más, mint amilyet a testvéreddel ápolsz és ha van szerencsénk, akkor ezt a játéktéren is végigkövethetjük. Épp ezért nem tartalak fel tovább. Xavier Montgomery 2451935670
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Xavier Montgomery Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Xavier Montgomery Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Xavier Montgomery 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Xavier Montgomery 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Xavier Montgomery 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Xavier Montgomery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Xavier Adán Muñoz Serrano
» Stella Montgomery
» Logan Montgomery
» tessa montgomery
» Katherine Montgomery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: