New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 126 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 111 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25 am-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19 am-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:46 am-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 9:46 am-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 9:43 am-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:13 am-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:04 am-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 11:23 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 10:59 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Katherine Montgomery
TémanyitásKatherine Montgomery
Katherine Montgomery EmptySzomb. Nov. 14, 2020 4:46 pm
Katherine P. Montgomery

Karakter típusa:
félig keresett, félig saját
Teljes név:
Katherine Montgomery/ Álnév: Cissy Young
Becenevek:
Kath; Kitty-Kat.
Születési hely, idő:
Ausztrália; Canberra; 02.15.
Kor:
26
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Törvényen kívüli
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU University; gasztronómiát tanult. Minden vágya, hogy saját éttermet nyisson. Valamint ölni képezték ki.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Bérgyilkos; illetve szakács.
Ha dolgozik//Munkahely:
Jelenleg Kieran O'Donnell személyi szakácsa.
Hobbi:
Tánc, hegymászás, valamint a munkája a hobbija.
Play by:
Crystal Reed

Jellem
K- íszámíthatatlan: sosem tudhatod mire számíts tőlem. Egyik pillanatban még jókedvű vagyok, de ez hamar meg tud változni. Igazán könnyű ki hozni a sodromból, de amilyen hamar dühbe gurulok, olyan hamar száll el a mérgem.  

A- karatos: ha valamit a fejembe veszek, azt véghez viszem, tűzön-vízen át, nem gondolva arra, hogy valakit megbántok, sőt azt se szoktam észre venni, ha sértegetek valakit.  

T- isztaságmániás: akár hiszed, akár nem tisztaságmániás vagyok, kiborít a rendetlenség, és nem csak otthon. Ha bátyámnál lógok éppen, akkor is képes vagyok takarítani, még ha nem is tetszik neki. Még egy kiürült, földön hagyott chips-es zacskó is kikészít.  

H-iszékeny: na ez az a kifejezés, amivel nem szoktak illetni. A mi családunk nem engedheti meg magának ezt. Pláne, hogy már csak egymásra számíthatunk.

E- nergikus: annyira pörgök, mint egy felhúzott Duracell- nyuszi,én sosem voltam az  a tipikus lány akiért futottak  a pasik. Engem nem érdekelt a pompon csapatok, az iskolabál  meg az ilyen hülyeségek. Sokkal jobban élveztem a kick-boxot. Na meg a kiképzést amit Hardinnal kaptunk apától.

R-ideg: mondanák rám, de ez nem igaz. Attól, hogy nem adok minden jött-mentnek az utcán aprót, és csak azokhoz vagyok kedves akik megérdemlik... attól még nem vagyok az. Bár azok akik már nincsenek közöttünk máshogy látnák.  

I- ntelligens: a látszat ellenére nagyon okos vagyok, illetve nem hinnéd, de szakács. Imádok főzni, ha mérges, ha dühös vagyok vagy főzök... vagy üldözök valakit. Illetve a kick-box mellett, a késeim és fegyvereim rendben tartása is kedvenc idő töltésem. Valamint pole-dance is.

N- őies:   Imádom kihangsúlyozni az alakom, és általában olyan ruhában jelenek meg ahol mindenkinek tátva marad a szája, szeretem a magas sarkú cipőket, a csizmák a gyengéim. Illetve kedvenc ruhadarabom a combfix, és a bőr szerkók.  De egy akció során inkább a kényelem a fő szempont.

E- lkényeztetett: Na, ez egyáltalán nem igaz. A bátyámmal együtt, apánk kemény kézzel bánt velünk. Nem ismerte azt a szót, hogy hiba. Ha hibáztunk, méltó büntetést kaptunk érte.

# Valamint szarkasztikus, cinikus, lobbanékony, makacs, határozott szavak jellemeznek leginkább.


Múlt
Ahogy belépek a bunkerbe látom Hardinon, hogy izgatott. Ledobom a táskám, meg a bőrdzsekim az egyik fotelbe, majd kérdőn pillantok végig a bátyámon. Fél éve még minden tökéletes volt. Mármint, amennyire a mi családunkban az lehet. De most elsődleges szempont lett, hogy bosszút álljunk. Apánk mindig is az Alvilágnak dolgozott. Ausztráliából azért kellett meglépni, mert valami nagykutyának beolvasott, akinek az volt a válasza, hogy megölte anyát. Így felkapott engem, és a bátyámat, majd ide jöttünk az Államokba. Az iskolát már itt kezdtem el. Igazából soha nem is tudtam mi szeretnék lenni, ha megnövök. Valahogy nem hagyott kétséget az, hogy a családi vállalkozásban kell dolgoznunk. Először még csak New York alvilágának a pénzét mosta tisztára. Természetesen, úgy, hogy magának is csöpögtessen egy kicsit. Viszont pár év múlva ráébredt, hogy ez nem hosszú távú befektetés. Így új munkát talált magának. Alapított egy kis céget ami hivatalosan ritka ereklyék felkutatásával, eladásával foglalkozik, de az álca mögött pénzért tett el láb alól embereket. Amivel még jobban keresett. Nem volt sok embere, de az a pár elég volt, hogy ne keltsen nagy feltűnést, de mégis minőségi munkát tudjon garantálni. Apánk számára nem volt kérdéses, hogy mi is részt veszünk majd ebben a bizniszben. A fiatalkorunk úgy telt, hogy iskola után keményen edzett minket. Kiképzett a fegyverek használatáról, hogy hogyan lehet minden helyzetben bármiféle tárgyat fegyverként használni. Ebben segítségére volt a gyerekkori barátja, akivel együtt találták ki az egészet. Nathan mesterlövész volt a hadseregben, de amikor a fia megszületett leszerelt. Tudta, hogy ott nem tud megfelelő életet biztosítani neki. Hárman együtt nőttünk fel, Hardin, Russel és én. Mi voltunk a muskétások. Az apja együtt képzett ki minket. Közben én le tettem a szakács sulit. Ebből nem adtam, hiszen mindig is imádtam főzni. Apa mindig veszekedett velem emiatt, de amíg el végzem a családom munkáját, nem szólhatott bele. Általában amikor már akciókra mehettünk, hárman intéztük, össze dolgoztunk. Szép lassan, Russel-el össze melegedtünk, egyszer feleségül akart venni. Nekem pedig ő volt az eslő, akiért ölni is képes lennék. A szó legszorosabb értelmében, mert most meg kell tennem. Van az a helyzet, amikor a bérgyilkos nem pénzért öl. Hanem bosszúból. Ráadásul nekünk duplán van kit megbosszulni. Fél éve apa valami nagyot akart kaszálni. A részletekbe nem avatott be minket. Nem is vitt magával. Csak ő, Nathan, és Russel ment vele. Azt hittük minden rendben, de két nap múlva megcsonkítva, megkínozva találtuk meg a testüket Bronx szélén. A düh, ami azóta is marcangolja a lelkem nem képes csillapodni. Tudtuk, hogy kik tették. Az O’Donnell-ék, vagy legalábbis gyanítjuk, hogy a trónörökösük. Már csak egy terv kellett. Alapos terv. Hardin-nak fél évébe telt ezt megcsinálni. Most a céget ő vezeti, én meg intézem a többit. Én mindig is a tettek embere voltam, a harc éltet, míg őt egyáltalán nem. Ő inkább nyugodtabb, mesterkéltebb. Én már aznap rá akartam rúgni az ajtót arra a kis hercegre, de Hardin nem engedte. Azt mondogatta, hogy jó terv kell, és még több pénz. Mert, ha sikerül megölnöm.... le kell lépnünk Amerikából. Igazából az sem érdekelne, ha az lenne az utolsó tettem ebben az életben, csak vigyem magammal a halálba. Isten engem úgy segéljen, ezt meg is teszem...  
-Sikerült elintézni?- pillant fel a papírokból, ahogy fel is áll a székből, mire én csak a szemeimet forgatom. Az embereink már utánam takarítanak.
-Azt mondtad, hogy híreid vannak. Bökd ki végre...- kezdem ahogy elindulok felé mérgesen, de ő csitítani próbál. Az utóbbi hónapokban már ki tudja hányszor.  
-Kath, nyugi, végre elintéztem mindent. Meg van az ál- személyiséged, amivel beépülhetsz az ír maffiához.- azzal a lendülettel a kezembe nyom egy hallom papírt. Nem tetszik nekem. De kíváncsian pillantok bele a papírokba, és ahogy olvasom őket egyre nagyobb grimaszba torzul az arcom.  
-Ez mi..?- nyomom a kezembe őket méregtől izzó íriszekkel pillantva végig rajta. Ő megvakarja a feje búbját, már előre sejtette, hogy nem lesz könnyű meggyőznie.  
-Mint mondtam nem libbenhetsz be, és sütöd el a fegyvert. Nem árt, ha van némi infónk, és ha lesz egy kis tartalékunk. Mert, ha megölöd, akkor a Montgomery testvérek megszűnnek létezni. Holnap mész, felveszed a bájos mosolyod, és te leszel Kieran új szakácsa. Cissy New Jersey-ből származik, árva, aki táncos akar lenni. Így információkat is tudsz ki szedni belőle. Lassan kell a bizalmába férkőznöd, egy félreértés vagy hiba, és úgy végezzük, mint apáék.- hangja keményen csendül, mire össze rándulok. Most teljesen olyan, mint apa volt. Ellenkezhetnék, de a legfontosabb, hogy tökéletesen vigyük véghez a tervünket, ahhoz lassan kell felépíteni. Legfeljebb felveszem a pókerarcomat. Ne aggódj Kieran, jövök, és az én arcom lesz az utolsó az életben, akit látni fogsz....  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Katherine Montgomery
Katherine Montgomery EmptyVas. Nov. 15, 2020 11:32 am
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Katherine!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Komplex érzelem a gyász. Annyi fokozata van és mindenki máshogy éli meg. Egy ideig talán teljesen ismeretlen érzés az egész, a tény, hogy valaki, aki korábban mellettünk volt egyszerűen nincs tovább. Valaki, aki az egész életünket befolyásolta, aki tanított és a maga módján talán még szeretett is. Valaki, aki ott volt, amikor tanácsot kértünk, sőt, aki minden körülmény ellenére is fény volt a sötétségben. Nem mindennapos ugyanis, hogy valakit fiatal korától kezdve arra képezzenek ki, hogy öljön. Valaminek el kell pattannia ahhoz, hogy végig tudd nézni, ahogyan egy emberi élet a szemeid láttára múlik ki. Hidegnek kell lenned, mint a kezedbe simuló fegyver ravaszának. Shocked Te mégis képes voltál valamelyest megtartani az emberséged, hiszen vannak olyanon dolgok - voltak olyan emberek - az életedben, akiket/amiket őszintén tudtál szeretni. Nem feltétlenül a testvéredről van itt szó, sokkal inkább Russelre gondolok. Katherine Montgomery 2624752903
Ahogy már mondtam is, a gyásznak vannak különböző fokozatai. Az egyik közülük talán épp az a düh, a bosszúvágy az, amit Te érzel. Meg akarod bosszulni, látni akarod az elkövető szemében kihunyni a fényt, hiszen tudod, hogy képes lennél rá, egész életedben erre képeztek ki és kiért tennéd meg, ha nem azokért, akiket függetlenül attól, hogy a nagy közönség jónak vagy rossznak tekintené őket, számodra fontosak voltak. A düh és bosszúvágy ugyanakkor képesek elvakítani is, ebben igaza van Hardinnak és talán épp ezért kell elég óvatosnak lenned ahhoz, hogy ez a küldetés is egy újabb siker legyen a listán. Very Happy
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Katherine Montgomery Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Katherine Montgomery Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Katherine Montgomery 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Katherine Montgomery 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Katherine Montgomery 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Katherine Montgomery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine P. Montgomery
» tessa montgomery
» Stella Montgomery
» Hugh Montgomery
» Logan Montgomery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: