New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Connor
TémanyitásConnor
Connor                  EmptyKedd Jún. 20 2017, 13:22

Connor


Teljes név: Connor ....
Play by: Colin Donnell
Születési hely:Amit szeretnél
Kor: +30
Lakhely: Manhatttan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: szingli (?)
Csoport: Egészségügy
Barátnőmnek volt a lány búcsúja, mindenki részeg volt, az egyik feladatom az volt, hogy lépjek oda egy idegenhez és csókoljam meg. Hát nem hittem volna, hogy megteszem, de az alkohol hevesen pezsgett az ereimben, aztán megjelentél az ajtóban. Mire felfogtam, hogy mit fogok tenni, már a pultnál voltam és egy csókot leheltem az ajkaidra. Meglepődtél, persze nem csodálom, még a kabátot sem tudtad levenni, de már egy részeg lány csókolgat. Aztán az éjszaka folyamán már te voltál hevesebb és a falnak nyomva csókoltál. Mintha az életünk múlt volna rajta.
Aztán egy héttel később mikor már az utolsó megállom volt a gyakorlatomnál, a sürgősséginél. Beléptem, remegő kézzel és lábbal. Féltem, hiszen ebben a nagyvárosban annyi minden történhet. De még fel sem ocsúdtam, mikor belém karoltál, hogy segítsek. Bemutatkozni sem volt időm, csak azt tudom, hogy egyik pillanatban a beteg lélegzet és vert a szíve a másikban, már rám parancsoltál, hogy kezdjem el a szívmasszázst. Egy halott ember feküdt előttem, én pedig a mellkasára bírt erővel próbáltam újra működésre bírni a szívét. Aztán a végén, mire észhez tértem, zsongó fejemmel már a férfit vitték az intenzívre, hiszen a rutin és az évek során gyűjtött tapasztalatokkal megmentetted a beteget. Végül, pedig mire oda kerültem, hogy akkor bemutatkozom, rá kellet jönnöm, hogy te vagy a férfi a bárból! Sajnálom, de úgy tűnik, hogy összeleszünk zárva egy kis időre a kórház berkein belül.

/ a pb-hez ragaszkodnék. Viszont a történet itt-ott alakítható, nyitott vagyok az ötletekre, hiszen a lnyeg, hogy összekuszáljuk egymás életét.  Connor                  3874598021   :Connor                  1404455205:


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Connor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maxwell O'Connor
» Connor Marshall
» Michael O'Connor
» Connor & Nelson
» Connor & Ethan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: