New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 20:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Dr. Egycukorral
TémanyitásDr. Egycukorral
Dr. Egycukorral EmptyVas. Márc. 29 2020, 20:40
Dr. Egycukorralérkezik

Play by:
Nicolas Simoes, de alkuképes
Születési hely:
NY
Kor:
28-35
Lakhely:
választható
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli
Csoport:
egészségügy
Történetünk:

Szerintem te követsz engem. Akárhol dolgozom Brooklynban, te felbukkansz. Általában kora reggel jössz, egy cukorral, feketén iszod a kávéd és mindig mintás bögrét kérsz. Néha felbukkansz este is, olyankor nyúzottnak, fáradtnak tűnsz. Sokáig nem tudtam, vajon vámpír lehetsz, vagy egyedül tartasz el egy családot. Néhány hónap után, miután nap mint nap találkoztunk és egymásra mosolyogtunk, összetörtem egy tükröt. Na, tudod mi következik ebből? Hét év balszerencse, amit én nagyon gyorsan el is kezdtem. Egyik nap, mikor a munkahelyemre igyekeztem, felcsapódtam valami barom kocsijának szélvédőjére. Nem lett nagy bajom (látnod kéne az autót), de bevittek a kórházba, ahol összeállt a kép. Doki vagy, méghozzá traumatológus. Nem mondom, szépen befoltoztad a lyukas homlokom és a kificamodott csuklóm is a helyére került, de engem jobban lekötött a mosolyod. Viccelődtem is vele, hogy nem is vagy vámpír, mint ahogy azt képzeltem, mert akkor hegyesek lennének a fogaid és már kiszívtad volna a vérem.
Azóta gyakori látogató vagyok nálatok, szebb napokon te kötözöd a sérüléseimet, aztán a kávézóban a kedvenc mintás bögrédben kapod tőlem az egycukros kávét.

Szerelmi szálra gondolnék a dokival, de jó lenne, ha játékban alakulna ki, hogy tényleg működik-e.  Dr. Egycukorral 2624752903  Az ET olvasása ajánlott, a megalkotót ne érje váratlanul, hogy Rosa egy kissé csapongó. Gyere hamar!  Dr. Egycukorral 1471401822
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dr. Egycukorral
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dr. Egycukorral

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: