New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Kenneth A. Holton
TémanyitásKenneth A. Holton
Kenneth A. Holton EmptySzomb. Márc. 28 2020, 14:06
Kenneth A. Holton  ||  készül

Play by:
Aron Piper (ha nem tetszik, változtatható)
Születési hely:
New York, USA
Kor:
20-23 év
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
bi- vagy homoszexuális
Családi állapot:
szabad (tudomásom szerint)
Csoport:
diákok/üzlet
Történetünk:

Hasonló történetbe születtünk bele; Manhattan, gazdag, befolyásos családok, dadusok meg magániskolák és rengeteg pénz. Egészen kiskorunk óta ismerjük egymást, már az első pár emlékemnek is részese vagy, ahogyan kantáros nadrágban matchboxokkal játszunk. Mindig piros autókat választottál.
Együtt kerültünk be iskolába, együtt éltük meg az élet fontos pillanatait, együtt nőttük kívül-belül. Te voltál az első barátom, és te vagy az egyetlen, aki azóta is a barátom maradt. Mindenki más jön és megy az életemből, de te valamiért itt maradtál, elviselsz és szeretlek.
Nem te voltál az, aki először felkeltette bennem a gondolatot, hogy meleg vagyok, de te voltál az, akivel erről megbizonyosodtam. Azóta rengetegszer megbizonyosodtam már erről veled, többször voltak időszakok, amikor akár párkapcsolatnak is elment volna a barátságunk, hiszen reggeltől estig együtt voltunk, nálunk laktál, nálad laktam, mindenféle meghitt pillanatot megosztottunk. Lehet, hogy a gondolata megfordult a fejemben, hogy akár lehetne is ez, maradhatna is, hiszen legjobb barátok vagyunk, kémiai is van, de valamiért mégsem szeretném.
Ez az egyetlen forrása a néhai veszekedéseinknek; te többet szeretnél. Mégis valamiért évi-félévi veszekedések után megnyugszol, és ha pár napig nem is hallunk egymás felől, utána visszakerülünk egymás életébe. Ott vagy nekem, ha szükségem van rád, és én is neked.
\\\\
A karakter személyiségét illetően semmi mást nem várok, csak hogy kompatibilis legyen Camiloval. Rád bízom, a család pontosan mit csinál, azt is, hogy Kenneth egyáltalán a családi bizniszben akar-e utazni, vagy tök mást csinálni, ehhez szabad kezet kapsz. A neve szabadon változtatható, a pb szintén, megbeszélés alapján.
Nincs semmilyen végjátékról kép a fejemben, nem kell semmilyen cél felé mennünk (hacsak nem szeretnél, ezesetben akármire nyitott vagyok, plotolhatunk agyba-főbe). Amit ajánlani tudok, mindenféle drámázással meg boldog pillanatokkal teli körök, veszekedés, meg féltékenykedés, meg romantikus kiruccanás a tengerparti nyaralókba.

Várlak minél előbbi érkezéssel  Kenneth A. Holton 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Kenneth A. Holton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» kenneth ambrose holton
» Kenneth Lackwood
» Kenneth Lackwood
» Keith & Kenneth
» Kenneth Stanton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: