New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Lanai Foster
TémanyitásLanai Foster
Lanai Foster EmptyPént. Márc. 27 2020, 22:01
Lanai Foster

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Lanai Evimer Foster
Becenevek:
Lana
Születési hely, idő:
NYC, Egyesült Államok; 1995. május 24.
Kor:
24
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
nagyon szingli, de a szomszédra meg a macskájára ő vigyáz
Csoport:
munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
MAKE UP FOR EVER sminkes tanfolyam - végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
részmunkaidőben recepciós
Ha dolgozik//Munkahely:
Middletown Állatkórház
Hobbi:
megszerettetni magát a szomszéd macskájával, hogy ha a srác kiköltözik is vele maradjon; impulzusvásárlás; próbál rászokni az olvasásra; kinyírni a kaktuszait
Play by:
Liza Soberano

Jellem
∝ Heti négy napon éjszakánként egy sztriptízbárban dolgozik pultosként. A munkaköri leírásában azonban szerepel, hogy ezt ne reklámozza mások előtt.
∝ A nevét Hawaii hatodik legnagyobb szigetéről kapta, a szülei ugyanis a szomszédos Mauin töltötték a nászútjukat. Annyira megtetszett nekik a név és olyan kellemes élményeket szereztek, hogy úgy érezték, ennek valahogyan vissza kell köszönnie az életükben.
∝ Sok más gyerekkel ellentétben ő soha nem akart kistestvért. Nem kért ilyesmit sem a szüleitől, sem a Mikulástól.
∝ Allergiás a csokira.
∝ Gyűlöl minden olyan kozmetikai terméket, aminek rózsa illata van. Azokat sem tudja megérteni, akik ilyeneket használnak, vagy gyártanak. Sőt, az utóbbi időben már magával a virággal sem szimpatizál annyira, mint eddig. (Ha valaki egy csokor rózsával lepné meg, valószínűleg szétverné rajta.)
∝ Valamilyen szinten megállja a helyét a konyhában, a nagyobb baj sokkal inkább akkor akad, amikor sütni próbál. Évek óta próbál olyan minőségű muffinokat létrehozni, amiket nem lehet felhasználni harcipuffancsként is. Sikertelenül.
∝ Apjához hasonlóan gyerekkorában rendőr akart lenni. Aztán vízicsúszda tesztelő.
∝ A kedvenc száma a tizenhetes.
∝ Sohasem volt különösebb célja az életben. Nem tudta eldönteni minek tanuljon tovább, milyen állást szeretne magának. Egyszerűen csak sodródik az élettel és mindig a mára fókuszál.
∝ Nem akar férjhez menni. Felesleges pénzkidobásnak tartja az egészet, illetve tipikusan azzal érvel, hogy "csak egy papírról van szó".
∝ Kifejezetten társasági ember, feltöltődik, ha emberek között lehet.
∝ Van egy tetoválása a csípőjén, amiről a mai napig nem tud sem az apja, sem a testvére.
∝ Végtelenül könnyen esik szerelembe, mondhatni már csak az érzés kedvéért is. Más szóval kapcsolatfüggő.
∝ Ki nem állhatja a Messenger azon funkcióját, amivel becenevet lehet adni másoknak.
∝ Sosem próbálta még ki a dohányzást.
∝ Kiváló megfigyelő és nagyon jó hallgatóság. Valamilyen oknál fogva az emberek nagyon hamar képesek kiönteni neki a lelküket. Boldogan nyújt érzelmi támaszt és lát el másokat tanácsokkal. A végén azért mindig hozzáteszi, hogy "vagy nem tudom", nehogy ő legyen a hibás, ha mások rossz döntéseket hoznak.
∝ Kávé előtt is cuki reggelente.
∝ Ahelyett, hogy a szerencsében és a spontán adódó lehetőségekben bízna, a tényekre koncentrál, gondos számításokat végez és figyelembe veszi az esetleges következményeket.

A fenti állítások fele hamis.

Múlt
- Ugyan már, ne tessék aggódni, Mrs. Spencer, Pamaccsal minden rendben lesz! - A néni keze után nyúlok a pulton keresztül és megpaskolom a kézfejét, egyfajta biztatásképp. Láthatóan egyre kétségbeesettebb, minél több időt tölt a rendelőben a macskája, Ted társaságában. Aki az állatorvos.
- Biztos?
- Hát persze! Mikor volt utoljára, hogy Ted ne tudta volna ellátni a kis macsek baját? Mármint hogy ne gyógyította volna meg! Úgy értem... - Lehet, hogy nem én vagyok a legmegfelelőbb ember arra, hogy Mrs. Spencert a hozzá hasonló aggódó gazdikkal együtt próbáljam nyugtatgatni. A munkaköri leírásomban nincs is benne, hogy ilyen feladatokat el kellene látnom, viszont mivel vannak olyan helyzetek, amikor a gazdik nem lehetnek bent a vizsgálóban, így mégis rám hárul a feladat, hogy addig is szóval tartsam őket. Adott esetben elég, ha megbeszéljük egy-egy sorozat legújabb részét, amit egyébként én nem nézek. Állítólag azonban - egyszer legalábbis azt mondták nekem -, hogy nagyon ügyesen elő tudom adni, hogy valami olyasmire is nagy figyelmet fordítok, ami egyébként baromira nem érdekel. Hiába szeretem a társaságot és az embereket, ergó a munkámat is, mert mindkét dolgot megkapom benne, amit az előbb felsoroltam... Szóval néha mindenkinek elege van másokból, nem?
- Nos, ez igaz... De úgy aggódom! Olyan hirtelen történt. Tegnap este még semmi baja nem volt, aztán reggelre már az étvágya sem volt meg. Pedig higgye el nekem kedveském, az én Pamacsom akármilyen rosszkedvű is legyen, sosem, mondom sosem hagyja ki az evést!
- Mhm...
- Ezért is gondoltam, hogy minél hamarabb el kell hoznom a rendelőbe. Különben nem tudtam volna álomra hajtani a fejem! Lana kedvesem, van már gyereke? Nincs, hiszen olyan fiatal. - Ezen a ponton ő paskolgatja meg az én kezemet, s még az arcomhoz is odanyúl, hogy úgy nyomogassa meg, mintha csak az unokája lennék, akit rég látott. - Majd megtudja, milyen az! Az én gyerekeim már rég kirepültek, de hát ez az élet rendje, igaz? Így is van, élniük kell a saját életüket. De Pamacs szinte már családtag nekem. Persze, nem így indult ez, nehezen szokta meg az új környezetet...
Óvatos pillantásokat vetek a rendelő felé, hátha varázslatos módon most döntene úgy a kedvenc kollégám, hogy végre kitolja a hátsóját és ő maga nyugtatja meg Mrs. Spencert. Igyekszem kiszabadítani a kezemet az egyre inkább vasmarokká váló szorításból, ki gondolta volna, hogy egy idős hölgyben ennyi erő van?
- Mi lenne, ha meglepné Pamacsot valamilyen finomsággal? Tudja, csak hogy jobban érezze magát a vizsgálatok után. Vagy nem tudom...
- Persze, egy kis kedvcsináló. Ez jó ötlet.
Ezúttal már a néni dönt úgy, hogy elengedi a kezem, én pedig megkönnyebbülten hátrálok el a székemig, amibe bele is vágódom, röviddel azelőtt, hogy Ted feje jelenik meg a vizsgáló ajtajában.
- Lana, bejönnél?
- Jövök!


***


- Mi? Hogy Pamacs nem fogja túlélni? - Úgy ragadom meg Ted egyenruhájának a nyakát, mintha a következő lépésem az lenne, hogy eltöröm az orrát. Kesztyűs kezeivel az enyéim után nyúl, higgadt hangon beszél hozzám, míg megpróbálja lefejteni az ujjaimat a felsőjéről.
- Jelen állás szerint, sajnos... Nem.
- De mi az, hogy nem? Miért nem tudod meggyógyítani?
- Lana, az ilyesmi előfordul.
- De most mondtam Mrs. Spencernek, hogy minden rendben lesz!
- Hát...
- Hogy mondhatnám meg neki, hogy nem volt igaz? Össze fog törni!
- Igen, de...
- Ted! Én nem ezért vállaltam ezt a munkát! Senki nem mondta, hogy majd mindig nekem kell lennem a rossz hír hozójának. Az én apám rendőr, hát gondolod olyan sokat beszélgetünk az érzelmeinkről? Nincs nekem ehhez energiám!
- Csak részmunkaidőben dolgozol.
- Na, el ne kezdd nekem! Most arra akarsz célozni, hogy rossz munkaerő vagyok? Ted!
- Nem, nem! Szó sincs róla, nem mondtam ilyet.
- Te...! - Úgy rázom felé a mutatóujjam, hogy érzékelje, hogy újabb csepp került a pohárba, aminek megtelésekor be fogom jelenteni, hogy felmondok. Nagyot sóhajtva indulok az ajtó felé, majd még egyszer utoljára visszafordulok, amikor azt mondja köszöni, s jól látható mozdulattal beintek neki.


***


Annyira dekoncentrált vagyok, hogy csak harmadjára sikerül beletalálnom a kulccsal a zárba, ami más esetben csak akkor történhetne meg, ha tetemes mennyiségű alkoholt is fogyasztottam volna. Most azonban szó sincs ilyesmiről, egyszerűen csak nem tett jót, hogy már napok óta egyik munkahelyemről rohanok a másikra és még Mrs. Spencernek is el kellett mondanom, hogy hiába reménykedtünk Pamacs gyors felépülésében, az sajnálatos módon nem fog bekövetkezni. Ötletem sincs milyen lehet orvosnak, vagy rendőrnek lenni, akiknek rendszeresen ilyen híreket kell közölniük a családtagokkal. Ilyenkor viszont hálát adok az égnek, hogy nem követtem apámat és nem vált belőlem is rendőr. Mármint nem tudom akkor kellene-e ilyen rossz híreket közvetítenem, mint Pamaccsal kapcsolatban is. Habár ott van Jade, meg az ő szüleinek esete...
- Én vagyok! - Lépek be a lakásba a felkiáltással együtt, mielőtt Jordan az ajtó mögül támadna rám mondjuk egy serpenyővel, azt képzelve, hogy valami betörő. Habár abban sem vagyok biztos, hogy rendelkezem-e ilyesmivel és van-e itthon serpenyő.
- Helló. - érkezik a válasz a kanapéról. Végül is úgy tűnik a srác nem izgul annyira rajta, hogy kirabolnak-e minket vagy sem. De ahogyan látom, épp benne van egy Fifa meccsben, szóval érthető.
- Mi a helyzet? - Teszem fel a kérdést, habár teljesen feleslegesen, mert a válasz csak valami mélyről jövő morgás, amiről én magam sem tudom pontosan, hogy a játéknak szólt, vagy a kérdésemre szánt válasz lenne. - Ki áll nyerésre? - Sétálok beljebb, s közben lehámozom magamról a kabátot. Mély hallgatás, egyedül a konzolon mozgó ujjait hallom. Sebaj. Megindulok a konyha felé, miközben felteszek egy újabb kérdést: - Mondd, hogy főztél, éhen halok! - Alig nyitom ki a hűtőt, máris szembetalálom magam egy ismeretlen eredetű tál étellel, ami nagy valószínűséggel Jordan keze munkája.
Mégsem volt olyan elvetemült ötlet befogadni őt, amikor a barátnője olyan látványosan kidobta őt. A macskájával együtt.

Jaden Emmaline Foster, Jordan H. Chwe, Isaiah F. Silvera and Noel H. Bae imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Lanai E. Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lanai Foster Df8f9f8a573c41112419246c1ac0c489bd6c5fe3
Lanai Foster 9109ee434f468939861f92702e08f4014cbcbc8d
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I can’t relate I keep light
No no no drama in my life Negative days negative nights Baby you’re wasting all your time You ain’t worth my love if you only love to hate me
★ családi állapot ★ :
Lanai Foster 2bacf70cf0f3729f61a6c28e231529e3a593f321
If youre my man I want you to myself
I know I’ll have enemies As long as you’re into me But I don’t care 'cause I got what I need I saw you And knew what I was trying to do
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lanai Foster Tumblr_inline_ohc4c4QG3v1slfjc1_400
★ idézet ★ :

You're always going to make people talk. You might as well make them talk for two weeks rather than two seconds
★ foglalkozás ★ :
➻ makeup artist
★ play by ★ :
➻ Liza Soberano
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Lanai Foster D0a8ccc06e95b524c4fa3cd674ab0fdb74bc45dc
TémanyitásRe: Lanai Foster
Lanai Foster EmptyKedd Márc. 31 2020, 16:33
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Lana!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hát nem könnyen értelmezhető lappal lepted meg New York népét, legalábbis emlékeim szerint még nem találkoztam olyan jellemzéssel, ahol igen jó körképet adott volna az illető a karakterről, majd mintegy mellékes mozdulattal húzta volna ki az olvasó alól a bizonyosság sámliját. Laughing De az izgalom mindig kell, ez pedig felébreszti az embert.
Ezt követően viszonylag "átlagos" bepillantást engedtél láttatni az életedbe, ami cseppet sem von le az értékéből. Ha valamit, hát épp azt mutatja meg, hogy bár a puszta adatlap szerint nincs olyan kiemelkedő dolgod, úgymond, nem egy kórházban sündörögsz vagy építgeted a saját vállalatod, de ugyanúgy felelősség nyomja a válladat. A főnökök sokszor szeretik átruházni a mocskos melót másokra, hogy könnyebb legyen a lelkiismeretük de a munka is el legyen végezve; jómagam, mint lelkes, bár amatőr állatszerető három kutyával ha nem is a zsebében, de minimum a házában, különösen átérzem, milyen stresszes érzéseket küldhetnek feléd a gazdik, akkor is, ha Te magad nem is annyira ezt érzed át, mintsem talán a helyzet súlyát. Mindenesetre, bár "csak" recepciós vagy, nem lehet egyszerű.
Hogy ezen kívül mit tartogatsz még a tarsolyodban, azt egy ilyen jellemzős csattanó után nehéz eldönteni. Laughing Az biztos, hogy a neved eredetének története valóban kedves, kivéve, ha esetleg pont a "nem igaz" részhez tartozik, és csak hobbiból neveztek el egy hawaii sziget után. A Mauinál gondolom egyszerűbben megjegyzik az emberek. Rolling Eyes

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Lanai Foster
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jaden E. Foster
» Chapter 1. - [Lanai&Nate]
» late night with a cat | Lanai & Hela
» Lydia Foster
» Daisy S. Foster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: