New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 89 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 73 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 9:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 9:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 9:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 7:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 0:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Daisy S. Foster
TémanyitásDaisy S. Foster
Daisy S. Foster EmptyCsüt. 30 Május - 20:38
Daisy S. Foster


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Daisy Sophia Foster
Becenevek:
Daisy
Születési hely, idő:
Manhattan, 2002.06.13
Kor:
16
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Középiskola
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
Minden ami szórakoztató.
Play by:
Maia Mitchell

Jellem

Úgy gondolom, hogy nehezen tudja magát jellemezni az ember... mármint ki az aki bevallja magának a saját hibáit? Főleg, ha sok van belőle! Én legalábbis nem szerettem bevallani magamnak, mondhatni talán soha nem is ismertem el őket, és nem is nagyon hallgattam azokra akik tudatosítani akarták bennem. De sokan vannak ezzel így nem?
Elvagyok a saját kis világomba, nem tartom magam valami kicsapongó léleknek. Mondhatni ellentéte vagyok legjobb barátnőmnek Josie-nak. Én nyugodt vagyok, nem iszom öntudatlanra magamat egy buliban. Mármint nem hazudok, megfordul a kezemben egy-két pohár alkohol, de leitatni még senkinek nem sikerült. Normális kapcsolatra vágyom, eszembe se volt soha, hogy csak úgy ágyba bújjak akárkivel is, bármiféle ismeretség nélkül. Ez nem az én stílusom, soha nem is volt az. Engem nem is környékeznek meg annyian mint barátnőmet, ha tetszett is valaki, ő inkább Josie felé húzott. Hogy nincs e emiatt féltékenység bennem? Ohh dehogynem! De ő mégiscsak a barátnőm, a szövetségesem, és az se utolsó hogy nem kerülhetek ki abból a körből amiben benne vagyok általa! Ha valaki külső szemmel meglátott volna még előtte, úgy jellemezhetett, mint egy szürke kisegeret. És én pedig a gondolatától is féltem, hogy újra ilyen helyzetbe kerüljek. Én élvezem azt, hogy a suliban népszerű vagyok, és mindent meg is teszek annak érdekében, hogy ez így is maradjon. Egyszerűen nem lehetek olyan mint régen!
Amúgy egy közvetlen lánynak tartom magam, aki talán egy picit elszállt a népszerűségtől... vagyis inkább nem is így nevezném, inkább azt mondanám, hogy sokkal nagyobb lett az önbizalmam, ami előtte nem volt rám jellemző. Bár még mindig nem vagyok egy nagy szószóló, mégis jellemzőbb, hogy kiállok magamért, vagy a barátaimért.

Múlt
2016. szeptember

Első nap az iskolában. Kicsit talán elveszettnek érzem magam, sőt nem is kicsit nagyon. Túl sok az új ember, senki nem is nagyon szólt még hozzám, pedig már majdnem egy hónapja iskolába járunk. Rosszul érzem magam... nem bánt senki nem ez a baj. Csak valami oknál fogva nem akarnak velem barátkozni. Talán a bátyám lehet az oka. Ő népszerű volt, a kosárcsapat kapitánya, döglöttek utána a csajok. Ahhoz képest pedig a húga egy szürke kisegérnek hatott, és ez zavart. Nem tudom, hogy fogom csinálni, de ezt nem hagyhatom. Nem lehetek ilyen a középiskolás éveim alatt.
Úgy csináltam mint aki füzetét bújja miközben gondolkoztam. Először nem is vettem észre, hogy valaki áll a padom mellett. Felnézve kicsit talán meg is ijedtem, és meglepődve pislogtam a barna hajú lányra. - Leülök melléd. Ha jól tudom a te bátyád Don ugye? - És ezzel a kérdéssel kezdődött minden közöttünk.
Le se tagadhattuk, hogy minket részben az érdek is kötött össze. Mondhatni egy üzleti kapcsolat, amihez társult, hogy a legjobb barátnőm legyen. Kölcsönösen húztuk fel egymást, ő azt tette amire én nem lettem volna képes. És ezek után már csak rántott magával, aminek akkoriban nagyon hálás voltam. Mert én magamtól nem tudtam volna kilépni a szürke kisegér titulusból talán.

2017. december

A folyosón sétálok végig Josie mellett. Ahogy meglátnak minket, már nyílik is a szabad út, hogy gond nélkül átmehessünk. Élvezem a helyzetet. Nem tolakodásból állt a szünet, senki nem mert beszólni nekünk, még olyan is volt aki rajongott értünk. Hamar hozzá is szoktam a helyzethez... mármint a népszerűséghez. Mindenki irigykedett ránk, és esélye se volt senkinek ellenünk. Bár inkább Josie-nak szólt... szépen lassan kezdtem rájönni, hogy ha ő nem lenne mellettem, akkor talán megint egy senki lennék. Túlságosan élveztem a csillogást, és azt, hogy ilyen helyzetben vagyok a suliban. Én nem voltam olyan kicsapongó, nem vetettem bele magam az életbe, én féltem a lehetséges következményektől. Én nem tudtam sorra fogyasztani a pasikat, én csak úgy voltam mellette, és nem tudom azt mondani, hogy nem zavar néha. De ezt a gondolatot aztán hamar eltudtam nyomni magamba, mert aztán az volt a következő ami eszembe jutott, hogy a mostani helyemnek maradnia kell, és ha ennek ez az ára akkor ez!
Felpillantok rá de nem mondok semmit, csak besétálok a terembe vele együtt, hogy aztán leüljünk, és várjuk a következő órát.

2019.

Az utolsó előtti évünket koptatjuk az iskolában. Már két és is sok volt ebből, így bele se merek gondolni, hogy még két évet kell itt lehúznunk. A füzetembe firkálgatok míg várom, hogy elkezdődjön az óra. Csak akkor pillantottam fel mikor bejött Elliot. Már messziről megismertem lépteit, és mozgását. Ha fél szemmel figyeltem, még akkor is tudtam, hogy ő az. Fél évvel ezelőtt jött át az iskolánkba, úgy tudom külföldön éltek eddig, és aztán költöztek vissza New York-ba. Ő volt az én plátói szerelmem. Róla álmodoztam éjszakánként, és kívántam őt mikor utoljára elkellet fújnom a születésnapi gyertyám. De ő rám se hederített... lehettem én akármilyen népszerű, vagy kedves vagy szép. Neki mégis Josie-n akadt meg a szeme. Én meg persze ilyenkor fortyogtam a dühtől, még azok után is, hogy tudtam lepattintotta magáról. De még így is átnézett rajtam, kivéve akkor mikor havonta egyszer elkapta pillantásomat, miközben őt bámultam. Olyankor mindig elejtett egy félmosolyt, de ennyi, soha nem szólt volna hozzám. És, hogy én miért nem mentem oda hozzá? Túl nagy volt a büszkeségem, és azért se mert ezzel rontottam volna megítélésemen a suliban.  Heverhetett volna az összes pasi a lábaim előtt, nekem mégis ő kellett, de nem tettem érte semmit. Vártam a szőke hercegre fehér lovon? Lehet... de akkor még várhatok, mert ő nem az a tipikus szőke herceg fazon.

...

Elliot esete is erősítette bennem a gondolatot, hogy túlságosan a háttérben vagyok. Még így is ezt tudtam érezni, pedig itt mindenem megvolt, amit csak kívánhatott az ember egy iskolai társaságban. Éreztem, hogy barátság ide vagy oda, de a féltékenység növekszik bennem, és egyre sűrűbben zavar, hogy én vagyok a második ember. Én mindig csak úgy voltam, mindig őt rajongták körbe a pasik... nem mintha nekem nem lett volna választék, de így is zavarhat, nem? Egyelőre nem mutatom ki, Josie-nak meg végképp nem, mert akkor mindent elfelejthetnék holnaptól. És ez volt az utolsó dolog amire vágytam jelen pillanatban. De nem biztos, hogy bármit tenni fogok ennek érdekében, hogy ez változzon. Mert nagyon rosszul is elsülhetnek a dolgok... magam sem vagyok biztos, hogy eltudnám vinni a hátamon ezt a rendszert, és azt ami ő képvisel.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Daisy S. Foster
Daisy S. Foster EmptySzomb. 1 Jún. - 10:55
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Daisy!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Rengeteg döntés határozhatja meg azt, hogy milyen módon és emberek között csinálod végig azokat a nehéz éveket, melyeket az iskolában kell töltened. Számodra adott volt egy lehetőség, amivel éltél és ami miatt sikerült egy úgymond olyan felszínen maradnod, ami több jó élményt hozott, mintsem rosszat. Elkerülhetted az olyan eseteket, amik egy életre képesek megbélyegezni valaki jövőjét, még ha sulis csínytevéseknek is indultak, és ez azért szerencsésnek mondható. Ugyan érzed, hogy ez többnyire nem a saját érdemed, mégis érthető, hogy próbálsz minden módon ragaszkodni ehhez, noha ennek is megvannak a hátrányai, mint az örök-második szerep. Ahogyan az is teljesen jogos, hogy elgondolkoztál azon mi lenne ha felborítanád mindezt és másképpen alakítanád ezek után az életedet. Könnyű beleszokni egy helyzetbe, ami több jót hoz magával, mintsem rosszat, ugyanakkor elhatárolódni tőle már sokkal nehezebb. Bárhogyan is hozod meg a döntésed, én úgy gondolom népszerűség ide vagy oda, lesznek olyanok, akik majd többet lát benned, mintsem azt, hogy hova tartozol az iskolai 'ranglétrán.' Remélhetőleg a te kis szívszerelmed is egyszer köztük lesz majd. Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Daisy S. Foster A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Daisy S. Foster 0ccc7335f4d895a22d49f284de48185cf1d1e3d5
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Daisy S. Foster 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Daisy S. Foster
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lanai Foster
» Lydia Foster
» Jaden E. Foster
» Evelyn Lara Foster
» Harry Fairburn x Ed Sheeran x Bronx Állatkert és zene

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: