New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Kávézó - Owen & Lawrence
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyHétf. 22 Jún. - 13:36

Lawrence & Owen
In the city that never sleeps, a lot can happen in one night.




Természetesen érzékelem, hogy a rákérdezés mögött komoly gyanúsítás áll. Nagyon is átlátott az olcsó trükkömön, ez pedig a szememben még inkább vonzóvá teszi őt. Lefojtok egy mosolygást erre vonatkozóan, amitől az egész képemre ráfagy a nevetésem első színtere. Ostobán érzem magam, mint ha gyermekként kapnának rajta, ahogy nagyi friss süteményeiből csenek éppen. Egészen olyan érzésem támad, hogy szégyellnem kellene magam - mégse visz rá a lélek, mert szórakoztat, hogy valójában lebuktatott.
Amikor felajánlja, hogy elhozza nekem személyesen, egészen nevethetnékem támad tőle, mennyire idétlen voltam én ahhoz képest az egyenes rákérdezéshez, amit ő most ellenben megtett. Talán nem kellene ennyire túlgondolnom ezt az egészet, emlékeztetem magam később rá.
- Ó! Okés, persze. Ha... ha smsben lebeszéljük, az jó neked, vagy..? Vagy most rögtön beszéljük meg? - kíváncsiskodom. Miért van olyan érzésem, mintha üvegszilánkokon lépkednék mellette? Egészen megijeszt, mennyire nem akarom elrontani ezt a kapcsolatot vele. Nem mintha annyira mély, vagy régi lenne, de azt hiszem nem találnék még egy olyan embert, aki mellett képes vagyok ennyire izgatott lenni, és egyszerre nyugodt is. Ezért trükközök, ezért idétlenkedem. A fenébe...
Igyekszem mentális emlékeztetőt kapcsolni minden második percre, hogy álljak le a túlgondolással és engedjem el magam. Barátság. Haverság. Lazaság. Aztán rádöbbenek, hogy erőben máshogy érzem magam Lawrence mellett, mintha csak egy haveri kiruccanás lenne. Ez pedig emlékeztet rá, hogy hiába pakolom tele a fejem STOP táblákkal, egyszerűen tovább gurulnak a kerekeim azok mellett.
- Elhiszem. - megértőn, átérzőn bólogatva nézem, miközben beszél. Egy kissé elszégyellem magam, hogy még a szabadnapján is rángatnám a motorja miatt. - Most elég nagy bűntudatom van, hogy miattam nem tudod majd magad kipihenni. Ha egyszerűbb neked, vagy könnyebbség, szívesen vállalom a motor elszállítását haza, hozzád. Hogy ne kelljen ennyit utazgatnod majd. Bele sem gondoltam a helyzetedbe. - no, igen. Az, hogy főnöke vagyok az életemnek, néha rásegít arra, hogy megfeledkezzem róla; nem mindenki ilyen szerencsés. Egy pillanatra lepillantok az asztal felületére, majd vállat rántok és úgy szegem fel állam ismét. - Komolyan mondtam. Engedd meg, hogy segítsek. Ne utazz annyit oda-vissza. Sokat jelentene nekem... - vonásaim komolyabbá válnak, fenyőszín íriszeim azonban arról árulkodnak, hogy kisfiús tekintettel próbálom rácsábítani arra az 'igen're. Nem akarok ilyesmire gondolni, de természetesen a kezemben tartott pakliban szerepel az is, hogy talán még vagyonosabb, magasabb rétegbe is mozgolódom nála, akkor meg pláne szeretnék segíteni, ha már hozzám közel találkoztunk. Ez volna a minimum. És persze a taxit állnám hazafelé ma este neki... Könnyítenem kell a lelkemen. Semmi másról nincs szó. Igaz?
Esküszöm nem értem, hogy mi ütött belém, miért kellett kinyitnom a nagy számat. Bólogatok, amikor pontosításra van szüksége - igen, arra az estére gondolok. A füleim rögtön égni kezdenek, attól félek, hogy lángba is borulnak a zavartól, amit érzek, miközben hallgatom a válaszát. Szerencsére nem úgy tűnik, mint aki nagyon zavarba jön tőle - ez pedig engem is nyugtat, és arra sarkall, hogy bólogassak, időnként kerülgetve a szemkontaktust.
- Ó, ó!! Persze, persze. Jó haverság lett belőle.... - egy picit meghökkenek, és talán hangomon is érződik a remegés. Nem mintha eleve nem úgy ismerkedtünk volna meg. Mégis, ahogy ez kimondásra kerül, mintha csalódottságot éreznék, de ezt egyelőre nem gondolom át. Nem akarom. Aztán, amint folytatja, egy picit magamba kell néznem. Soha nem mondtam, hogy buknék a férfiakra, soha nem utaltam rá, hogy lenne bennem hajlam ebbe az irányba, talán ennek fényében nem is várhatok mást Lawrencetől, csak barátságot.
- Nem volt véletlen. - vallom be, de ahelyett, hogy a szemébe mondanám, a pohár alátéttel babrálok, lágyan vállat rántva közben. Megint olyan érzésem támad, mintha egy bűnöm vallanám be éppen. De miért?!?
- Nem igazán babráltam ott ezzel a témával. Úgy voltam vele, hogy nyitott leszek. Őszintén szólva a válás után csak arra tudtam gondolni, hogy próbálkozzak. Igen, főként nőkkel gondoltam, de... Ehm, hát nem igazán jöttek össze az elképzeléseim. - lágyan elnevetem magam saját bolondságomon. Én sem értem magam, nem lepne meg, ha ő se értené meg, amit zagyválok. - Nem sok pasassal kezdtem el beszélgetni, .. Először azt gondoltam, hogy hülyeség bele fognom veled is, de aztán ahogy egyre többet beszéltünk, már nem volt leállás. - ekkor már a szemeibe nézek, és próbálok elég komoly lenni. - Úgy fest, hogy most fedezem fel a szexuális beállítottságomat... - a számhoz emelem a korsót, és inkább belekortyolok. Egyrészt öblítenem kell a további szavaim, hogy ne fecsegjek tovább. Miről beszélek? Tényleg így van? Vagy csak nem akarom, hogy én legyek az akadálya annak, ha Te...?
- Te öhm, te mennyire vagy nyitott? Mármint eléggé, gondolom. Már csak abból, hogy kettőnk közül én voltam az, aki nem volt egyértelmű. És, és te bárkivel..? - kérdezem, de kezdem úgy érezni, hogy átlépek egy határt a hülyeségemmel. Most szívesen lebújnék az asztal alá - és ahogy behunyom szemeim, fejem csóválva, jelzem felé is, hogy mekkora baromnak gondolom magam.
- Nem úgy értettem, hogy bárkivel... Úgy értem, hogy... Nem tudom megfogalmazni, hogy mit akarok. Ne haragudj. - a korsóm fenekére nézek, ami üresen üvölt a frissülés után. Én pedig csak kihúzva magam hátradőlök. Fészkelődöm, és megköszörülöm a torkom. Ha eddig nem volt kínos, most garantáltam azzá varázsoltam egy perc alatt, igaz?


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyHétf. 22 Jún. - 21:17


Owen & Lawrence

az első találkozó



Megrázom a fejem, mert nem gondolnám, hogy most ennyire nagyon meg kellene hirtelen minden ilyesmit beszélni. Persze, jó, ha van egy fix, de ennél sokkal spontánabb ember vagyok, szóval ezt majd megdumáljuk szerintem, amikor aktuálissá válik, addig felesleges, mert ezer másik dolog közbejöhet. – Teljesen jó SMS-ben, vagy bárhogyan, később, nem muszáj most rögtön megállapodni erről – mondom ki hangosan is, amit az előbb lefuttattam. Még a végén itt elfelejtjük egyből, amint elkezdünk inni, és az senkinek sem hiányzik. Már az maga is ciki lenne, ha csak egyikünk felejtené el a megbeszélt időpontot, a másik meg potyán marad.

Iszonyatosan aranyos, ahogyan ennyire megrág mindent, és mentegetőzik utána. Én kezdem magam egyre lazábbnak érezni szerencsére, igyekszem nem rágörcsölni, de valahol érzem a megfelelési kényszert is, amit ő átélhet, minden bizonnyal. Szar dolog ez az első randi dolog, vagy első találkozó, vagy nem is tudom, hogy pontosan minek nevezzem, elvégre ezt továbbra sem fixáltuk le, és ehhez pár olyan dolgot is fel kellene hozni, amit ugyebár még nem merek, de ezen most nem rágódom, vagy megint elkezdek görcsös lenni. Remélem idővel neki is sikerül feloldódnia.

Elnevetem magam az ajánlatán, mert tényleg nehéz rá mit mondani, egyebet, minthogy aranyos. – Ezen cseppet se rágódj, de tényleg, nem gond semennyire sem. Számomra ez is pihentető, társasági ember vagyok, nekem kell, hogy amikor pihenek is, kimozduljak kicsit. Egy sörözés tökéletes erre. Addig sem kell a munkán stresszelni, meg ilyesmik – magyarázom gyorsan, mert félreértés ne essék, ez nekem nem probléma, cseppet sem. Sokkal jobb, mint otthon ülni, gubbasztani a négy fal között, szánni magam, hogy milyen szar az életem. Nem elég, hogy az apámmal egy kalap fos a kapcsolatom, tönkrement a házasságom, amit mondjuk sosem élveztem annyira, és bánkódhatnék, hogy simán találkozhattam volna egy szimpatikus férfival, ahelyett, hogy ezeket teszem.

Sóhajtok egyet, megrágva a szavait. Akárhogy nézzük, ő tesz most nekem szívességet, hogy ideadja a kártyáját, hogy tudjam hol tárolni a motoromat, és még most komolyan ő is jönne el a kártyáért? Vagy arra céloz, hogy elhozza nekem a motorom? Utóbbival nem tudom, hogyan állok. Megbízom benne, hogy nem fújja meg, elvégre tudom, hol találom, egy pillanat alatt felkutatom, de attól még na. Utóbbi pedig tényleg az ő szívessége. Nehéz ezt így benyelnem. – Na jó, legyen, ha már ennyire ragaszkodsz hozzá, és szíveden viseled a sorsom. De csak mert ennyire szépen kéred, hogy kisegíts. Amúgy nem vagyok ám ilyen ember, nekem ez tényleg nem probléma, semennyire sem – mosolyodom el a végére. Nem akarom, hogy félreértés essék, és kötelességének érezze, hogy kisegítsen, vagy bármi ilyesmi.

Érdeklődve pillantok rá. Ez a kijelentése olyan furcsa volt, bizarr, amit nem igazán tudom, hogy pontosan hová is kellene tennem. Ezek szerint nem jó haverság? Vagy nem úgy gondolkozik most ő sem? Igazodjon ki ezen az ember. De lehet ezt a részét most csak én gondolom túl, szimplán nem tudta, hogy mit is kellene mondania, és ez sikeredett belőle. Aztán bólintok, mert én is megmerem végre kérdezni, ami foglalkoztat.

Áh, így már minden világos, azt hiszem. Ezek szerint érdeklődő vagy, vagy micsoda. Nehéz ezt a dolgot tényleg megfogalmazni az embernek magában, meg szembesülnie vele, megértem – biccentek egyet. Nekem is elég nehéz volt bevallani magamnak, hogy egészen tetszik a férfi test is, és tudok érzelmeket produkálni irányukba. Ijesztő ez elsőre, nem csoda, hogy eléggé összezavarodott. Nekem ezen szerencsére sokkal korábban sikerült túlesni.

Valóban úgy fest. De én csak örülök neki, hogy ettől függetlenül esélyt adtál ennek az egésznek, valóban nagyon szimpatikus vagy – vigyorodom el, majd meghúzom a korsóm. Hamarosan ennek vége, jöhet is a következő részemről. A vigyor végül nevetéssé alakul, ahogyan mondja a dolgot, és hát, iszonyatosan zavarban van, látszik rajta tényleg, hogy fogalma sincs, mit is akar mondani. Vicces.

Ne haragudj, nem akarlak kinevetni. Bár, valóban nem tudom, hogy mire is gondolsz teljesen pontosan. Ha arra, hogy bárkivel összefekszem, nemtől függetlenül, azért ezt nem mondanám, nem gondolom magam hímkurvának, vagy ilyesminek. De ha arra, hogy voltam-e már férfival, vonzódom-e hozzájuk, akkor arra a válasz igen, de hát, ezt eddig sem rejtettem véka alá, hogy nekem mi is a szexuális beállítottságom – fejtem akkor ki részletesen, tök lazán beszélve a dologról. Nem szégyellem semennyire sem, a barátaim mind tudják rólam. Nem érdemes az ilyesmit titkolni, abból később nagyobb gondok vannak.

Remélem, hogy ez téged nem zavar, vagy ilyesmi. Mármint ezen ne aggódj, nem fogok semmit sem ráderőltetni, nem fogok rádmászni, vagy ilyesmi. – Zavartan kezdem el piszkálni a hajam, beletúrok. Ezért sem rejtettem véka alá előtte sem, nem akarok ebből gondot. Bár mit ne mondjak, tényleg nagyon szimpatikus, és hát, én a magam részéről nem zárok ki semmit, de attól még szeretném ezt leszögezni, hogy ez nem mindenáron történik meg. Ha neki nem jön be a dolog, nem fedezi fel végül magát, nem érzi magát ebben kényelmesen, akkor ennyi. Nekem a haverság, barátság is nagyon fontos, és elég szimplán.




owennek
első Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 1404455205
mind álarcot viselünk
Lawrence Woodstock
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law1
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law2
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law3
★ foglalkozás ★ :
tűzoltó
★ play by ★ :
Serkay Tütüncü
★ hozzászólások száma ★ :
87
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyKedd 23 Jún. - 17:43

Lawrence & Owen
In the city that never sleeps, a lot can happen in one night.




Elmondhatatlanul kezdem elveszíteni a tulajdon fonalaimat. Mintha minden egyes zsineg vége végül a kezemben maradna, és nem jövök rá, hogy hová is tartott, miféle volt, milyen hosszúra nyújtózott és hol lehetett a legvége. A gondolataimnak nem találok megfelelő helyet. Olyan érzésem támad, mintha a talpaim alatt beborítaná a terepet a víz, elsodorna és kirúgná a lábaim alól a talajt. Egészen egyszerűen elmosnak a kétségbeesés és tehetetlenség hullámai, ahogy ostobán kapálózva próbálok a felszínen maradni. Én tényleg minden erőmmel megpróbálom megérteni, hogy mi történik velem és bennem, de nagyon nehezemre esik eközben a szavaimat is koordinálni. Meglehet, hogy ezért vagyok zagyva, és kissé zavart...
Nehéz felfognom és elfogadnom azt a mások által teljesen hétköznapinak vélt gondolatot, hogy a Lawrence mellett érzett sztoikus nyugalom a szívemben nem egyszerűen megszokott, baráti jó érzés. Ez pedig idegileg kikészít. Rányomkodhatom erőszakkal a bélyegeimet, a nagyobb hangok által elképzelt normák és értékek pecsétjét, de ettől még bizonyára zavarna. Porszem a gépezetben. És ahogy a válaszát hallgatom, sarkamon pördülve bólogatok lelkesen. Nem szándékozom túl buzgónak tűnni, mégis, valami arra hajszol. Egészen egyszerűen nem tudom, hogyan viselkedjek.
- Köszönöm. - elégedett somolygással emelem tenyérrel felfelé mindkét kezem, mintha tálcán kínálhatnék valamit a számára. Hiába is volt a gyenge tiltakozása, valószínűleg rá jöhetett, hogy nem mondtam volna le arról, hogy segíthessek a motorjával kapcsolatban. Nehezemre esett volna hagyni, hogy ennyit utazzon a szabadnapján, még akkor is, ha egyébiránt úgy van, ahogy mondta - és élvezi.
Abban bízom, hogy a sör lebontja a gátlásokat és segít elengedni a vészjósló hangokat a fejemben. Nem akarom elrontani, nagyon nem. Éppen ezért, csak mert többre kíváncsi vagyok és tudni szeretnék pár dolgot róla - meg kell lelnem a megfelelő szavakat hozzá, hogy a társalgásunk csatornája még véletlenül se törjön meg, vagy sodródjon el valamerre.
Aztán persze, ahogy már lenni szokott az elképzelésem meghiúsul, mert a számat fejben bármennyire is igyekszem koordinálni, elbukom benne. Az előtt dolgozik a szám, hogy felfogná a fejem. És ha már belehajítottam mindkettőnket ebbe a szirupos mély vízbe, akkor szeretném kihozni belőle a legtöbbet és nem tovább süllyedni.
- Hát olyasmi. Érdeklődő. - ismétlem a szavait, szinte rögvest visszhangként. - Igen, még birkózom a gondolatával. Mármint nem rossz értelemben, csak azzal, hogy van. Nem tartom rossz dolognak, vagy ilyesmi. Még nem igazán beszéltem ilyesmiről, mármint erről. Erről. - javítgatom magam, fészkelődve közben. - Jó érzés, hogy olyasvalakivel beszélgetek, aki hasonlón már átment. - elismerően biccentgetek. Nem szeretném, hogy azt feltételezze, most majd be kell számolnia az azonos nemű exeivel történt kalandjairól, francokat'az'kéne'még', dehogy! Egyszerűen csak megnyugtat, hogy a gondolkodásmódunk még ebben is egyezést mutat.
Szemöldökeim enyhén megugranak, amikor kimondja a találkánk legnagyobb kérdésére a választ. Örül! És szimpatikus vagyok! Mosolyom szelídebben olvad szét a képemen, hogy aztán ebbe, vagy az egész szituációba elmerülve ostobaságokat kezdjek el mondani. És tessék! Kinevet!
Én pedig teljes vállszélességemmel megszégyenülve sütöm le a tekintetem a fejem csóválva. Hát még aztán, ahogy beszélni kezd. És kimondja azt a szót, ami valószínűleg leginkább kiérződött abból a zagyvaságból, amit az imént mondtam. Biztos vagyok benne, hogy az egész arcom vöröslök. Ajkaim vékony vonallá formálva csóválom a fejem, még a homlokomat is megdörzsölve közben.
- Nem ezt mondtam, te jó ég. - úgy érzem, hogy forró lett a levegő körülöttünk, nyilván amiatt, hogy így beégtem. - Nem ezt akartam mondani, sose gondolnálak annak. De kínos... - adok hangot is annak, hogyan érzem magam perpillanat. - Igen, igen, tudom, hogy nem titkoltad, vagy ilyesmi. Csak a kíváncsiság, bizonyára. - fordítom el a fejem, mintha keresnék valamit/valakit a szórakozóhelyen, pedig igazából csak kétségbeesésemben nézelődök.
A következő szavait hallva pedig szeretném, ha ketté nyílna a Bolygó alattam és bekapna. Egyszerűen beletúrok a tincseimbe, mintha csak igazíthatnékom támadna. - Tudom-tudom, hogy sosem tennél ilyesmit. Csak magyarázok a levegőbe össze-vissza... Egyáltalán nem zavar. Eddig sem zavart, nem gondoltam semmi olyasmire, ami az imént elhangzott... - a szerencse még nem pártol el mellőlem, mert a pincérnő ekkor hozza ki a következő körünket, én pedig nem is lehetnék hálásabb, hogy ere a pár pillanatra megszakított bennünket.
- Bakker. - a fejem csóválva a végére nekem is nevethetnékem támad. Csak abban bízhatok, hogy velem együtt nevetsz te is és nem menekülsz a világ végére... - Ezek után nem hogy a motorod hazaszállítását intéznem kell, mást is illendő volna... - nézek rá mosollyal a képemen, bocsánatkérően.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyKedd 23 Jún. - 23:07


Owen & Lawrence

az első találkozó



Rámosolygok, amikor megnyugszik. Jó tudni, hogy legalább ezzel valamit teszek a lelkével, ha már ennyire fontos neki ez. Alapvetően ez is iszonyatosan szimpatikus benne, még ha nem is vagyok ilyen nebántsvirág, ami nagyon nem vagyok. Látom, hogy ennyi kis ismertség után is fontos neki, hogy jó legyen nekem, meg igyekszik jót tenni velem. Ez tényleg iszonyatosan kedves tőle, amit nem is tudok hová tenni. Sok jó fej barátom van, de azért ennyi idő után nem számítok senkitől sem erre, főleg nem egy olyan embertől, akit amúgy nem ismerek olyan régóta, és eddig csak online beszéltünk.

A következő téma, a sör felett már kissé komolyabb, még akkor is, ha én nagyon jót szórakozom magamban rajta. Nekem tényleg sokkal de sokkal egyszerűbb az egész történet, tekintve, hogy én ezeken a válságokon már túljutottam, és el tudtam magammal és a szexualitásommal számolni. Azzal is, hogy nagyon is érdeklődő vagyok Owennel szemben. De ezeket nem mondanám ki hangosan, mert hát, tényleg nem fogok rámászni, és olyasmit ráerőltetni, amit nem akar. A végén még túl jó fej lenne, mint eddig, és hagyná magát, közben pedig nagyon nem élvezné.

Igazából ez egy nagyon nehéz téma, mert hát, ki tudja, amíg ténylegesen nem próbálja meg, nem tudja, hogy mennyire az ő terepe ez. Ahhoz pedig lehet kell egy kis presszió, hogy megpróbálkozzon vele. De mivel nem akarom elrontani a kezdődő barátságot, haverságot, nevezzük bárhogyan is, így nehéz, mennyire akarjam ezt a pressziót én magam megadni neki. nehéz ilyen körülmények között lavírozni ezzel. De mint oly sok mindennel az életben, most ezzel is inkább úgy vagyok, hogy lesz, ami lesz, meglátjuk, hogyan alakul.

Nos, ezt reméltem is, hogy nem tartod rossz dolognak, mert úgy tényleg furcsa lenne végképp, hogy bejelölted, érdeklődsz férfiak után is, ha úgy adódik – állapítom meg mosolyogva. Akkor végképp nem értenék semmit, és átmenne valami trollfélébe, aki most csak szívat. Ennek pedig eddig nyomát sem mutatta, így nagyon meglepődnék, ha hirtelen éles fordulatot venne a mi kis ismerkedésünk.

Ingatom a fejem, de végül bólintok egyet, mert valóban jó dolog. Nekem nem igazán volt kivel, csak amikor elkezdtem random férfiakkal ismerkedni, olyan értelemben is. Ami mondjuk hasonló helyzet, mint az övé. De ebbe nem megyek bele ennél részletesebben, mert ez nem első randi, vagy első találkozó téma, közel sem. Egyelőre csak tegyük le a pálya alapjait.

Ha esetleg van bármilyen kérdésed, úgy általánosságban, vagy csak beszélni akarsz róla, nos, itt vagyok. Nem igazán tudom, mit lehet ilyen helyzetben mondani, olyan szerencsétlennek érzem magam ebben én is, pedig nagyon szeretnék segíteni Neked – vallom be. Ez ismeretlen terep számomra is, hogy mit lehet ilyenkor mondani, hogyan lehet ezen átsegíteni, mégis, amilyen rendes, és kedves, és ő is ezt akarja nekem nyújtani, nem tudok én sem másként viselkedni. Ösztönösen én is segíteni akarok neki, hogy megnyugvása legyen a témát illetően.

Igyekszem visszafogni a nevetést, de nem bírom ki annyira, mint szeretném. Komolyan, a sírba fogom szerintem vinni őt, amennyit ugratom, meg tornáztatom. Végkimerülés címszó alatt földet hinthetek rá, és ő maga fog engem elhagyni, és utána többet nem dumálunk. Az meg fájna, szóval megemberelem magam.

Na jó, megkíméllek. Csak ugrattalak, ne aggódj, nem gondoltam egy percig sem, hogy ezt most úgy értenéd. De aranyos, ahogyan szenvedsz itt látványosan, bocsi – nevetek fel, de utána őszinte, kedves mosolyra nyúlik a szám. Előrenyújtom a kezem, magam sem tudom, honnan szedve a bátorságot, és megpihentetem végül az ő kezein. Bár üzletember, de érzem, hogy a sok munka a vidéki háza táján azért meghozta gyümölcsét, és olyan férfias a tapintata, aki merte már bepiszkolni a kezét, már fizikális értelemben.

Cseppet se gondold ezt az egészet túl. Nem vagyok egy nebántsvirág, engem nagyon nehéz megbántani, vagy bármi, tényleg. Néha az sem tűnik fel, ha tényleg megsértenek, és komolyan gondolják. Nem vettem magamra cseppet sem. Szóval ezen ne idegeskedj. És ne haragudj, hogy ennyire rápörögtem a dologra, és túráztattalak vele kicsit. De nyugodj meg, tényleg, nincsen semmi gond. Ne agyald túl. Csak engedd el magad, és kész – engedem el végül a kezét, mikor reményeim szerint kicsit megnyugszik. Még a végén felrobban itt a feje, annyit pörög az agya, és ezért a helyes arcért igazán kár lenne. Kevés ilyen helyes pasit ismerek.

Valóban? És, mire gondolsz? Na meg, azóta sem derült ki, hogy mire gondoltál az előbb is, amit nem tudtál megfogalmazni, mire lennél kíváncsi. Mit csinálnék bárkivel? – kérdezek azért rá, mert ez a kérdéskör eléggé nyitva maradt, mert ahelyett, hogy normálisan kérdeztem volna, csak tovább vörösítettem a fejét, ami amúgy is kezd átmenni rákba. De mint mondtam, ez nagyon aranyos, és kedves is, hogy ennyire aggódik, hogy minden tökéletes legyen, görcsösen, de ennyire nem kell. Ilyen szempontból bírom a férfiakat, nekünk jöhet az undorító humor is, nagy általánosságában, nem bántódunk meg.




owennek
első Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 1404455205
mind álarcot viselünk
Lawrence Woodstock
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law1
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law2
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law3
★ foglalkozás ★ :
tűzoltó
★ play by ★ :
Serkay Tütüncü
★ hozzászólások száma ★ :
87
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyPént. 26 Jún. - 15:38

Lawrence & Owen
In the city that never sleeps, a lot can happen in one night.




Ha valaki elém állt volna azzal, hogy egy férfi képes inkább megnyugtatni, mint egy nő - valószínűleg kinevettem volna. Az életem nagy részében nem sokszor volt szükségem efféle aurára magam körül, ám az utóbbi időben történt kálváriák után már nagyon is érzem ennek a hiányát. És az, hogy Lawrence képes pillanatok alatt csillapítani zakatoló vérem, és elűzni az aggodalmam, a zavarom, már olyasmi, amire inkább szükségem van, mint bármi másra. Akkor is, hacsak barátként kaphatom meg tőle.
Félmosollyal konstatálom, hogy végül is, megértjük egymás hozzáállását. Örül a szívem, hogy egy fokkal talán kellemesebb társalgásnak nézünk elébe. Nem mintha bármelyikünkről is folyna a víz - hisz annyira már barátok lettünk, hogy ne essen meg, ráadásul férfiak is, no - mégis megkönnyebbülést érzek utána.
- Ez nagyon kedves tőled. - bólogatok serényen, majd csak elnevetve magam megcsóválom a fejem és lepillantok az asztal sarkára. - Egyébként sem mesélnék róla másnak. Nem mintha szégyellném, vagy ilyesmi, dehogy. Inkább csak mert még nem volt rá példa, hogy ezzel foglalkozzak. Suhancként valahogy maga ez a szerelem dolog is elkerült. A volt nejemen kívül nem is igazán voltam kapcsolatban senkivel sem, csak amolyan tudod... Gyerekszerelmek voltak. Most pedig, mivel esedékes, hát... - vállat rántok gyöngén. Talán kísérleteznem kellett volna, mielőtt... Igen, már bánom, hogy nem tettem meg akkor. Hiszen már öregnek érzem magam hozzá. Ennek ellenére, ha nem alakul úgy, ahogy, Jennie nem lenne. És ennek a gondolatától is rosszul vagyok. Így hát csak állam felszegve erőltetek magamra egy újabb, halovány mosolygást. Nem neki szól a halovány része, inkább magamnak és a múltnak, amit próbálok a hátam mögött felejteni.
Az, hogy kinevet, némiképp elborzaszt saját magamtól. Hogy lehetek ekkora béna? Nem értem. Soha nem jöttem még zavarba senki előtt. Nem jellemző rám. És most mégis, vöröslök, akár a rák. Ahogy pedig közli, hogy csak ugratott, szeretném bele verni a fejem az asztallapjába.
- Aghj, nem is hiszem el... - és bizonyára folytatnám tovább a nevetésbe fulladó kiakadásom a szívatásommal kapcsolatosan, csakhogy a keze a kezemen landol.
A tér lemállik körülöttem és esküszöm semmi mást nem hallok, csakhogy a szívem hevesebben veri a dobhártyáimon, mint valaha. Nedvesítenem kell a torkomon, miközben fészkelődve belebambulok a szemeibe és mentálisan próbálom megjegyezni minden szavát. Engedd el magad... ~ kéri.
Én pedig éppen csak megmozdítanám a kezem, hogy hozzáérjek, már el is húzódik tőlem. Én meg egyszerűen csak érzem az apró kisülések helyét a bőrömön, 'hol hozzám ért az imént. - Igen, tudom. Rajta leszek, hogy ne feszengjek túl. Én csak annyira begubóztam már, hogy nehezen jövök rá, hogyan kell az ilyen helyzetekben reagálni. Vén róka vagyok... - megcsóválom a fejem, lágyan nevetgélve a saját nyomoromon. Ha bármelyik alkalmazottam kérdezné, bizonyára azt mondanák, hogy nálam lazább embert nem ismernek, erre tessék! Úgy viselkedem, mint egy kamaszfiú. Borzasztó! Össze kell szednem magam.
- Igazából válaszoltál. - felelem kedveskedő mosollyal. - Már tudom a választ. És tetszik, amit tudok... - kuncogok bele a frissebb körünkbe, ahogy a számhoz emelem a sört és leöblítem a további aggályaimat.
- Mármint Te tetszel. - mondom ki, miközben leejtem a pohár fenekét az asztalra. Belekong az üveg koccanása a fejem fölé telepedő csendnek. Mégis elég határozottan és komolyan mondom ki, hogy biztosan ne hallja félre. - Ezért kíváncsiskodtam, és ezért idétlenkedek, ehehehem. Velem még nem történt ilyesmi. Erre minden bizonnyal magadtól is rájöttél. - bökök állammal felé. Lehet, hogy egyáltalán nem helyes ilyesmit így beköpni, de mégis mit kéne csinálnom? Nem akarom, hogy az első találkozásunk úgy végződjön, hogy én voltam a béna vörös 'gyerek', aki nem merte kimondani az érzéseit. Ha mást nem is tudnék hozzáfűzni, az igazat mindenképpen.
- Nem igazán volt még olyan ember az életemben, akivel ennyire tudtam volna nyíltan beszélgetni. Minden bizonnyal ez megrémített és ettől bepánikoltam. De ettől függetlenül még így van. Amikor elkezdtünk beszélgetni, nem gondoltam volna, hogy képes leszek így érezni, mármint ennyire komolyan. De ahogy teltek a napok, azt vettem észre magamon, hogy hiányzik, ha nem beszélünk. És most, így látva, hogy élőben is mennyire Te vagy Te, szerettem volna elmondani. - fejem oldalra billen, mosolyom karcsúsodik. - Én sem fogok rád ugrani, azért ettől ne tarts, de mindenképpen úgy érzem, hogy ezt el kell mondanom. - hogy miért? Mert a barátságot választottuk elsősorban, és hogy folytathassuk, hogy melletted maradhassak, ezt tudnod kell. Az érzéseimről. Arról, hogy változik és talán idővel majd még inkább elmélyül majd. Hogy talán nem én maradok az a fickó, akivel összejárhatsz sörözni...


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptySzomb. 27 Jún. - 22:13


Owen & Lawrence

az első találkozó



Megértő mosollyal nyugtázom, amit mond. Nos, ha szégyellné is, azzal sincsen semmi gond. Nem vagyok az a típusú ember, aki elvárja, hogy ezzel teljesen megbarátkozik, és úgy kezeli, mintha világ életében így gondolkozott volna. Még egyelőre szerintem azt sem tudja pontosan, mit is beszél, lehet, hogy ez a kíváncsiság is csak amiatt szól, mert kedvel, jófejnek tart, és kész, ennyiről van szó. Aztán rájön, hogy csak össze volt emiatt zavarodva, és szó sincs arról, hogy vonzódna egy férfihoz. Nem is kell ezt egyből nagydobra verni szerintem, az olyan… hamisnak hat. Ez nem megy így.

Teljesen érthető. Majd jön ez, ha beszélni akarsz róla, meg kérdezni akarsz, nem is kell elsietni semmit sem. Meg hát, így végképp érthető. Én pedig azt hittem, hogy igazi Casanova voltál a gimiben, akiért minden csaj odáig meg vissza volt, és minden héten másikkal járt. Ami mondjuk eléggé gyerekszerelem kategória, szóval lehet pont erre gondoltál – vigyorgok tovább. Passz, eléggé olyannak tűnik, aki most amúgy lehet, hogy iszonyatosan feszeng, de amúgy meg halál laza, amire eléggé buknak a csajok. De lehet, hogy ezt nem igazán csinálta így a gimiben, vagy akkor is ideges lett… jó kérdés.

Hát igen, nekem is elég nagy újdonság ez. Pontosabban, ugyanaz a helyzet, mert nekem is újra újdonság ez, korábban már randiztam nem egyszer. Férfiakkal is, bár be kell vallanom, hogy azok nem mindig úgy indultak, hogy akkor ebből kapcsolat lehetne, vagy bármi, nem egy olyan szubkultúra nagy általánosságban… de ezt most hagyjuk is.

Gondolj arra, hogy én is ugyanabban a helyzetben vagyok. Elvált ember, aki újra próbál randizni, és megfelelni a másiknak. Már nem mintha ez… oké, ezt most kerülgethetjük nagyon sokáig, de végül is, ha így állunk hozzá a dologhoz, fel is foghatjuk akár randinak is. De ha nagyon nem akarod, mert feszengéssel tölt el a gondolat, akkor meg csak egy haverkodós, ismerkedős késő délután, amiben lehet egyéb potenciál is. A lényeg, hogy ugyanabban a helyzetben vagyunk, nem kell idegeskedned semmin sem. Jók vagyunk teljesen, legalábbis szerintem, nincsen semmi gond. – Eleinte elég nehezen ment nekem is az, hogy elengedjem magam, de most már egészen jól elvagyok ezzel az egésszel. Vagy csak mellette nem tűnök olyan idegesnek, mert ő kettőnk helyett is viszi a prímet. Nem mintha ezzel gond lenne, nem azért említem, csak ténymegállapítok.

Érdeklődve pillantok felé, mert nem tudom igazából, pontosan mivel is válaszoltam neki, de én csak örülök neki, ha válaszoltam erre, és nem kell tovább ezen agyalnia, hogy mit is gondolok arról, amit én nem tudok. Ez végtelenül bonyolult lett, de a lényeg tényleg nem ez. Inkább csak mosolygok. Lehet az kellett neki, hogy megerősítsem a dolgot, érdekelnek a férfiak is.

Igen, erre sikerült rájönnöm. De örülök neki, ha tetszem, és… nos, önző módon annak is, hogy kicsit elgondolkozol a dolgokon – vallom be huncut mosollyal az arcomon. Nem csoda, nekem is tetszik ő, nagyon is, szóval ha már elgondolkozik, hogy pontosan mi is a szexuális identitása, akkor az azt jelenti, hogy nagyon is van esélyem. Pedig elég határozottan kijelentette anno, hogy ő hetero, első mondatai egyike volt. Most már kiderült, hogy annyira semmi sem véletlen.

Nekem is elég rég volt már ilyen ember az életemben, be kell vallanom. Nagyon is élvezem, hogy most sikerült egy ilyet találni. De ezen tényleg ne görcsölj, tényleg jók vagyunk, elég nehéz lenne innentől kezdve elrontani bármit is. Hacsak nem derül ki, hogy szabadidődben szeretsz gyerekeket gyilkolni, de ettől sem félek – nevetek fel. Pedig amúgy ez alapvetően nem vicces, de a gondolat, hogy az lenne, kicsit igen.

Következő sör, ennek örömére, hogy ezt tisztáztuk, megbeszéltük? – kérdezek rá, miközben felállok félig, hogy tudjak hozni még.




owennek
első Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 1404455205
mind álarcot viselünk
Lawrence Woodstock
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law1
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law2
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law3
★ foglalkozás ★ :
tűzoltó
★ play by ★ :
Serkay Tütüncü
★ hozzászólások száma ★ :
87
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyHétf. 29 Jún. - 21:27
Pár körrel és több órával később...


Lawrence & Owen
In the city that never sleeps, a lot can happen in one night.




Hogy az alkohol képes e feloldani a gátlások és a vénáink által hordozott udvariasságunkat, melyet alapvetően a neveltetésünk, és/vagy a tulajdon személyiségünk berögzüléseinek köszönhetünk, egyáltalán nem egyértelmű a számomra.
Azonban a szórakozóhely fényei tompulnak, miközben a szívverésem is lelassul. Kiengedek a számon olyan dolgokat, amiktől alapvetően rettegtem, és amiket csak félve mertem súgni saját tükörképemnek is, nemhogy a vak világba, éppen az érintettnek. Ahogy pedig minél több sör öblíti a torkom, már nem gondolom át, hogy szabad-e, hogy illik-e. Megeshet, hogy része van ebben annak is, hogy belefáradtam abba, hogy minden más szerep, mint üzletvezető, apa, volt-férj, és főnök számítson elsősorban. Szeretnék ebben a percben csak a saját szívem kivetüléseként létezni, azt tenni és mondani, amit diktál a vörös áramlás odabenn, miközben vért pumpál a reménybe.
Lawrencenek igaza van, javarészt mindenben. Nem görcsölhetek rá. Nem foglalkozhatok azzal, mások mit gondolnak majd, hogy engedhetek-e egy ilyen idegen és számomra ismeretlen terepet beférkőzni az életembe. És végső soron ki is mondja előttem, hogy ez egy randi. Ha őszinte akarok lenni, már akkor annak gondoltam, amikor rákérdeztem volna-e kedve eljönni. De nem mertem beismerni sem előtte, sem magam előtt. Kellett hozzá, hogy elfogadja, hogy kimondja helyettem.
- Szóval túl a ki tudja hányadik körünkön még mindig itt vagyunk. Ez azért jó jel. Nem? - villantok felé egy elégedett mosolyt, hogy aztán körbe pillantsak magunk körül, mennyire elfogytak az élesen hahotázó fiatalok, és a kisebb bandák is. Rajtunk kívül már szinte csak alig akad valaki. Küldök aztán egy kedveskedő mosolyt felé, hogy még véletlenül se tűnjön úgy, mintha ilyesmin gondolkodnék. Elengedtem magam!
- Tyűha! Észre sem vettem, mennyire elrepült az idő fölöttünk! - kerekednek szemeim, mikor észlelem, mennyire ránk sötétedett. Elégedetten nyugtázom magamban, hogy fel sem tűnt, milyen hosszú idő lett abból a bizonyos kávéból. Végül csak lefojtok egy mosolyt, ha arra gondolok mennyire zavarban voltam pár órával ezelőtt. S, hogy most, ez a kétségbeesés mennyire nincs jelen.
Aztán a következő percek egyikében szólnak a pult mögül, hogy nem sokára záróra. Bólogatok lelkesen, majd hátra nyúlok a farzsebembe, hogy előhalásszam a pénztárcám.
- Máris jövök. - kedveskedő mosollyal fürkészem egy pillanatra a szemben ülőt, hogy aztán elintézzem a számlánkat - hacsak be nem előz. S, ha túl vagyunk már a számlán, akkor vissza lépek az oldalára/lép az oldalamra, közben érdeklődőn nézelődve, fürkészve a környezetünket.
- Megvagy? Nem szédülsz, vagy bármi? - kíváncsiskodom, ahogy felkelve, már állva várakozom mellette. Ha már ránk zárják a helyet, talán ideje búcsút vennünk. De mégis miért nyomasztó érzés számomra a gondolata, hogy eleresszem? Olyan hihetetlenül nyugtató aurája van, hogy képes lennék egész este elviselni. Elviselni? Vágyakozom utána...
- Jól éreztem magam. Ha majd lesz időd, meg kedved, máskor is ismételhetnénk. - ezt már csak akkor jelentem ki, ha kiértünk a szabad levegőre és sikerül szembe fordulnom vele. Micsoda alkoholgőzös felhő leng körbe bennünket. Késztetést érzek rá, hogy fültől fülig érő mosollyal pásztázzam.
- Tehát... - kezdek bele, ahogy egyik lábamról a másikra helyezem a súlyt előtte, egészen bátor somolygással az arcomon. - Nem fogsz letiltani? - kíváncsiskodom, enyhén felszegve az állam. Lassan taxit kellene hívnunk, hogy indulhassunk. Mégis olyan bódítóan érzem magam, hogy képes lennék hazáig gyalogolni!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyHétf. 29 Jún. - 22:19


Owen & Lawrence

az első találkozó



Elégedetten, egyetértően bólintok egyet felé. Ez valóban nagyon jó jel. Nagyon jól érzem magam, és így, a nem is tudom hányadik sör után hála égnek már olyasmikkel sem kell nagyon foglalkozni, hogy feszeng az ember, egyszerűen csak jól érezzük magunkat, nagyon jókat beszélünk mindenféléről, és ezt így jó csinálni, ha az ember nem gondolkozik minden második szavon, hogy azt lehet-e mondani, vagy valami gond származik belőle, meg ilyesmik. Persze, az eleje is jó volt, semmi gond nem volt vele még így sem, hogy kicsit ideges volt, és hát, akárhogy nézzük, én magam is ideges voltam, csak hamarabb sikerült feloldódnom. Ettől függetlenül szerintem abban egyetérthetünk, hogy ez sokat segít.

Igen, ez határozottan jó jel. De hát, nem akarok nagyon felvágni, de én már megmondtam az elején is, hogy jók vagyunk – húzom ki magam ültömben, és még egy pofátlan vigyort is megeresztek. Mondanám, hogy abban az esetben, ha ezzel nem lépek át valami olyan határt, amit nem kellene, de hát, ettől igazából nem félek, nem egy vérre menő dolog kapcsán vigyorgok itt. A vicces egoizmus végül is amúgy is… vicces. Legalábbis én annak szántam, és szerintem erre ő is hamar rájön.

Követem kicsit a tekintetét, mit is nézeget ennyire, és valóban eléggé elment az idő, és tényleg elcsendesedett a környezetünk. Az utóbbi pár percben… vagy éppenséggel órában nem nagyon néztem körbe. Viszont most, hogy ezekre a dolgokra kezdek el fókuszálni, rá kell jönnöm, hogy sajnos az a része, hogy ennyi folyadékot viszek be, bizony egyéb szükségleteket vonz maga után. Lehet ezt fedezi fel Owen is, mivel feláll, és elnézést kér. Mire észbe kapok, már fizet is! Én meg azt hittem, hogy a mosdóba megy! Méltatlankodva nézek felé, mikor visszasétál.

Remélem csak a sajátodat fizetted, az én részemet nem – nézek rá komolyan. Jó, persze nem fogom lebaszni teljesen, ha kifizette volna, de… ezt igazán nem szükséges, tényleg, kifizettem volna a sajátom, sőt, az övét is. A kávézásnál is bejátszott valami hasonlót, azért remélem nem akar örökkön-örökké mindent fizetni. Most adósa vagyok, legközelebb én rendezem a számlát. Ezek után remélem nem legközelebb.

Én tök jól vagyok, azon felül, hogyha öt percen belül nem könnyítek magamon, szerintem biztos, hogy behugyozom, és sok, a lécet rendkívül alacsonyra tévő első randim volt, de azt a fokú megaláztatást, mint ami amiatt lenne, hogy bepisilek, inkább… nem vállalom – magyarázom végtelenül túl, de nem kicsit munkálkodik bennem a pia, és a jelek szerint baromira körülményessé válok, ha iszom. Szinte biztos vagyok benne, hogy ezt minden egyes alkalommal megállapítom magamról, csak elfelejtem, mert nos… iszom, és az alkoholnál jobb agyhígító nem sok létezik. – És te, minden oké?

Amint végre könnyítek magamon, hirtelen úgy érzem, mintha nem is tudom mekkora tehertől szabadultam volna meg, és rohadt büszke is vagyok rá, hogy képes voltam mindezt felmérni és abszolválni. Kint a friss levegőn pedig még jobb. Bent azért már kezdett meleg lenni, de ezt biztos az is okozta, hogy… nos, az alkohol fűt is elég rendesen.

Én is nagyon jól éreztem magam. Mindenképpen ismételjük meg – mondom neki mosolyogva, felé fordulva, és egy ideig fürkészem az arcát, és próbálom kitalálni, pontosan mi is mehet a fejében. Mikor megkérdezi a tiltós dolgot, elég hamar rájövök, hogy mi is. – Ne félj ettől egy cseppet sem, nem foglak letiltani – mosolygok tovább.

Szóval, te merrefelé is laksz, messze vagy innen? Mert ha gondolod, sétálgathatunk még addig, vagy… nem tudom, ahogy érzed – gondolkozom hangosan. Nem akarok nagyon tapadós lenni, de nem is akarom, hogy véget érjen ez az este.




owennek
első Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 1404455205
mind álarcot viselünk
Lawrence Woodstock
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law1
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law2
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law3
★ foglalkozás ★ :
tűzoltó
★ play by ★ :
Serkay Tütüncü
★ hozzászólások száma ★ :
87
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyKedd 30 Jún. - 12:39

Lawrence & Owen
In the city that never sleeps, a lot can happen in one night.




Talán nem bírom annyira jól az alkoholt, mint hittem. Vagy talán éppen csak Lawrence vigyorgása túlságosan vonzó, mindenesetre elkápráztat. El is kapom a fejem, ahogy egy hasonló vigyorral csóváljam meg. Ámbár annyira nem kirívóan, mint ahogy ő tette az imént. Az ilyen estéken ez a legérdekesebb, legváratlanabb fordulat. Azt gondoltam nem igazán válhat belőle egy ennyire elégedett, mosolygós fazon – és tessék.
- Igen, te már egy párszor megmondtad. – ismétlem helyeslőn. Talán okosabb és bölcsebb lenne hallgatnom rá ilyen téren. És elfogadnom, hogy bizony vannak az életünknek olyan meghatározó személyei, akik a beavatkozásunk nélkül döntenek az érzéseinkről és az életünk alakulásáról is. Lawrence minden bizonnyal ilyen.
Lerí a tekintetén, hogy nem tetszik neki, hogy rendeztem a számlát, ennek ellenére nem foglalkozom vele, mit gondol erről. Igazából én hívtam el erre az estére, úgy fair, hogy én is álljam – továbbá, elég udvariatlan lenne tőlem elvárni, hogy ő fizessen. Arcomra ül egy bocsánatkérő mosoly, mikor megszólal és a hangján, arcán érzékelem, hogy komolyan gondolja, amit mond.
- Persze, oda mentem és kértem a saját számlám... –  irónia. Leolvashatja a somolygó képemről, de még az ábrázatomról is, hogy igazából nem erről van szó. Tudom, hogy nem vár el ilyesmit. Ahogy azt is, hogy nincs szüksége a támogatásomra anyagilag, ettől függetlenül én így éreztem helyesnek. Ha úgy érzi emiatt az adósom, lelke rajta, remélem törleszti – és akkor újra láthatom!
A választ hallva egy kicsit meghökkenek, de szinte rögvest el is kezdek nevetni. Tetszik, hogy mennyire belemegy a témába. Ahelyett, hogy támogatnám, inkább csak tovább nevetek. A tény, hogy ismét randinak nevezi, ebben a mámoros állapotomban egyelőre nem jut el a tudatomig.
- Nagyon kíváncsivá tettél. Melyik lehetett a legkínosabb randid... – kuncogok továbbra is. S mielőtt még leválik, közlöm; - Ó, én remekül szórakozom.
Kinn várom meg a jó levegőn. Zsebre csapott kezekkel rugózom, fürkészem az eget, a város fényeit, a járókelőket – ha még akadnak. Eléggé nyugis kerületben vagyunk. Amikor felbukkan, szinte rögtön visszacsalogatja a képemre a mosolyt. Megvárom, hogy odaérjen hozzám. S ha már elém lépett, csak akkor kérdezem, hogyan érezte magát. Nem akarom rögtön a taxit tárcsázni, csak ha aztán érzem, hogy beáll a csend. Nem a sztoikus, hanem a kínos.
Bólogatok lelkesen, mikor azt mondja, megismételné ő is. Egymás nézése közben muszáj mondanom valamit, mert különben elvesznék a részletekben. Lágyan elnevetem magam, mikor biztosít afelől, hogy nem fog letiltani.
Egyszerre nyitjuk szóra a szánkat. Rögtön mondanám, hogy telefonálok, így is rengeteg idejét elraboltam, de a szó a torkomba ragad, mikor megkérdi, hogy merre lakok. Kertvárosi rész, egészen a külvárosban. Innen nincs olyan messze. Gyalog kevesebb, mint fél óra.
- Öhm, igazából gyalog kevesebb, mint fél óra. – dörzsölöm meg a tarkóm, ahogy aztán ellépek előle. Szédít a közelséged, vagy az alkohol játszik velünk? - Le akarod dolgozni a sütit? – ugratom fél oldalvást fordulva felé, majd bevárom. Nem jelentem ki, hogy induljunk, a testem előbb beszél azzal, hogy neki lendül az utcák rengetegének. Épp csak az oldalamra sandítok hébe-hóba. Fogalmam sincs, hogy mit kellene mondanom. Mindent kibeszéltem magamból és jól esik a csend, és hogy velem tart még egy rövid időre. Vajon lelassul a káosz a fejemben, ha magamra hagy? Vajon meg foghatom a kezét?
- Nem meséltél még a szüleidről. – talán okkal, talán nem. Pillantok rá a vállam felett kérdő ábrázattal. Nem, nem akarok a múltjában taposni, sem vájkálni, de úgy érzem átestünk már azon az életszakaszon, hogy a bokorba ülve egymásra cuppanjunk, ehelyett már tényleg inkább ő érdekel. Az élete. És minden, amit megoszt magából.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyKedd 30 Jún. - 13:38


Owen & Lawrence

az első találkozó



Ismét kihúzom magam büszkén, de az is lehet, hogy már rég ilyen pozícióban ragadtam, és azóta is tartom, szóval neki fel sem tűnik a különbség, csak nekem, lélekben. Ami jelen esetben nem sokat számít. Elég nagy zagyvatag épp az agyam, tekintve, hogy mesterien sikerült elinnom most jelenleg teljesen. Még szerencse, hogy gyakorlott részeg vagyok, így nincsen rámírva teljesen, vagy legalábbis szeretem ezt hinni. Nem vagyok benne biztos, hogy ezzel éppenséggel fel kellene vágnom, így harminc felett.

Egy pillanatra át is ejt, de utána látom az arcát, ahogyan jobban megvizsgálom, és rá van írva, hogy nem, bizony, az én számlám is rendezte, és ez már annyira nem tetszik. Lehet, hogy tehetősebb, mint én, de azért nekem is van pénzem, és nem kell alamizsna, nem azért jöttem el vele, mert akkor ingyen megúszok mindent. Pláne nem azért hívtam el sörözni, hogy mindent ő fizessen. – Legközelebb én fizetek, ehhez ragaszkodom, és ha csak meglátom, hogy felállsz azért, hogy számlát rendezz, lesz nemulass! – jelentem ki határozottan, bár szerintem a nemulass szó minden komolyságot elvesz, ami csak a mondandóm mögött létezik. De tényleg nem akarom, hogy ez arról szóljon, mindent ő fizet, és kész.

Ha ezt most kifejteném, akkor nem maradna semmi szórakoztató bennem a későbbiekre, szóval hagyjuk meg inkább egy másik találkozóra – vigyorgok rá. Nem akarok mindent elmesélni most, ezeket majd szépen adagolva, és így minden alkalomra marad valami, amiről lehet dumálni. Szerintem logikus hozzáállás, nem? Ha ő mondjuk mindent meg akar osztani, nosza, de most úgy néz ki, én görcsölök azon, hogy talonolok a későbbi találkozókra témákat, nehogy akkor már némán üljünk. Nem félek ettől, tök jól kijöttünk most is, mindig volt valami, amiről lehetett dumálni, de így, hogy ennyire gyakorlatlan randizók vagyunk, nem árt azért kicsit készülni.

Az nincs messze. Éppenséggel sétálhatunk is, ha gondolod, és te is úgy vagy vele, hogy ledolgoznád a sütit és a sok sört. Így járja, te fizetted a számlát, én hazakísérlek, nehogy bármi bajod essen útközben, mert pont olyan a testfelépítésed, hogy beléd kössön minden utcai huligán – nevetek fel. Minden bizonnyal hívott volna egy taxit, mint én is tettem volna, de majd hívok tőle taxit. Megerősítésképpen pedig nem is tudom, honnan véve a nagy bátorságot, de még meg is érintem a mellkasát kicsit, csak olyan barátian megpaskolva, hogy kifejezzem, elég izmosnak néz ki így, ruhán keresztül. Amennyire érzem, nemcsak úgy néz ki... hümmögök is egyet elégedetten.

Hát... nem nagyon került még szóba a dolog – vonok vállat. És amúgy sem szeretek a szüleimről beszélni. Minden bizonnyal emiatt most nagyon röviden fogok csak. – Apám ügyvéd, nem mondhatni, hogy olyan jó vele a viszonyom. Élete nagy csalódása vagyok, hogy ez jutott neki – mutatok végig magamon. – Anyu meghalt tíz éve, autóbaleset. Azóta még rosszabb apával a viszony, ő volt a villámhárító mindig is – fogom tényleg nagyon rövidre a dolgot. Nem a legkedvesebb témám ez, és elég hangulatgyilkos is tud lenni. – Neked jobbak otthon a viszonyok?




owennek
első Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 1404455205
mind álarcot viselünk
Lawrence Woodstock
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law1
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law2
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law3
★ foglalkozás ★ :
tűzoltó
★ play by ★ :
Serkay Tütüncü
★ hozzászólások száma ★ :
87
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyKedd 30 Jún. - 21:27

Lawrence & Owen
In the city that never sleeps, a lot can happen in one night.




- Nemulass? – kiszélesedik mosolyom, miközben nézek rá. Egy pillanatra még meg is ijednék tőle, hogy komolyan megdorgál, de amint elhagyja ez a kifejezés a száját, már csak kuncogni vagyok képes. Sosem sérteném meg az önérzetét, nem bántanám meg azzal, hogy anyagilag lenézem, vagy bármi ilyesmi - egyszerűen csak úgy éreztem, hogy a mai napra nézve így helyes. - Csak a kíváncsiság kedvéért még meg kéne hívjalak egy fagyira... – nevetem el magam lágyan, szelíden. Természetesen csak ugratom! Ezen a meleg éjszakán mondjuk jól is esne, még így a sörök után is. A forróság nem csak belülről, a pia által marcangol, de a bőrömre is rátelepszik kívülről. - Nem terveztelek vérig sérteni, kedves gesztusnak szántam... – fűzöm még hozzá, mielőtt kiakadhatna tőlem úgy igazán.
- Ügyes védés! – incselkedem vele finoman, miközben arcomra mindentudó mosolyom ül. Igazából elhiszem, hogy nincs kedve régi szerelmekről, kalandokról mesélni. Nekem sincs. Meg tudom érteni, de nem is akarnék a szívébe látni, helyette csak az érdekelne, mi lehetett ennyire kínos - hogy így az emlékeibe tapadjon. Talán nekem sem tizenhét éves koromban kellett volna elköteleznem magam, és akkor több ilyen sztorim lehetne.
Még a szavaira sem igazán tudok reagálni egy karakán somolygáson túl, máris a mellkasomhoz ér. Én pedig biztosan érzem, hogy visszhangként dobban a szívem és egy pillanatra még a vérem is megtorpan menetében. Lepillantok arcomon felejtett mosolyommal arra a pontra, amit megérintett, majd utána nézek. - Hát igen, mondjuk én sem kötözködnék egy ilyen macsóval... – szinte már beképzelten ingatom a fejem, ránevetve közben. - ... de azért köszönöm, hogy a rengeteg civil óvása közben, rám is jut egy kis időd. – bököm könyökömmel oldalba puhán, és finoman. Nem mintha törékeny lenne - ez inkább csak óvatos flörtölés. Valahogy el kell kezdeni...
Felkapom a fejem, amikor mesélni kezd. Megfontoltan, figyelemmel adózva hallgatom. Fejem oldalra billen lágyan, szemréseim összeszűkülnek kissé, amikor a szüleiről mesél. Meglep, amiket mond. Ahhoz képest, hogy milyen háttere van - nagyon kiegyensúlyozott. Legalábbis annak tűnik. - Sajnálom édesanyád. – halkan szúrom közbe, épp csak annyira, hogy meghallja, de nem túl hangosan ahhoz, hogy megakasszam a mondandójában. Nem nehéz olvasnom a jelei között, mennyire tele van foltokkal a szíve, ha erről beszél. Korábban nem láttam ennyire bánatosnak - pedig most sem igazán mutatja ki.
- Ó, az én apám üzletember volt, már nyugdíjba vonult. – vállat rántok, lágyan mosolyogva rajta. - Anyám farmerlány, szóval képzeld el a kettejük összetalálkozását. Van egy húgom. És igazából ennyi. – nem is akarok tovább beszélni róluk. Nem akarnék kérkedni vele, milyen múltam volt mellettük. Mármint nem kérkedés az őszinteség, de nem akarom azzal bántani, hogy azt reklámozom, ami neki nincs.
Úgy érzem végeztem a hangulattal és ez meggyötör. Szeretném, ha visszaállna minden közöttünk, és ha jó kedve lenne. Éppen ezért, és mert úgy érzem nem lesz baj belőle, lágyan megérintem közelebb eső ujjaimmal az övéit, s ha nem húzódik el tőle, akkor összefonom az ujjainkat. Talán ez kezdésnek elég, s talán szavak nélkül is elmondhatom, amit szeretnék. Mégis, ahogy a hűvös szellő körbejár bennünket, nem bírom ki, hogy ne mondjak valamit arról, amit elmesélt. - Bár lehet, hogy nem számít igazán... – kezdek bele, egyelőre csak az utcai lámpa fényében elnyújtózó árnyainkra koncentrálva. - Szerintem nem vagy csalódás. Sőt... – onnan emelem fel a pillantásom, hogy rámosolyoghassak, ha rám figyel. Őszintébben, kedvesebben, mint korábban bármikor. Szeretném, ha elhinnéd nekem...



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptySzer. 1 Júl. - 0:08


Owen & Lawrence

az első találkozó



Jelen állapotomban nem vállalok felelősséget semmi fenyegetésért, szóért, ami elhagyja a számat – nevetek fel. Azt hiszem, hogy azt a részét most nagyon elfeledhetem, hogy netán komolyan vehető vagyok, de nem is akarok nagyon annak tűnni, mert azzal csak megölnék minden hangulatot. Akkor kiakadnék, hogy mégis hogy gondolja, tényleg ennyire csórónak tart, akinek anyagi segítség kell? Mármint, persze, nem vagyok gazdag, tudom, hogy ő az, és tudom, hogy nem egyszer kell mennem apámhoz pénzért kuncsorogni, de attól még van tartásom, és abba nem fér bele, hogy más alamizsnát osztogasson. De ép ésszel szerencsére még felfogom, hogy neki ezek a dolgok eszébe sem jutnak, csak ösztönösen cselekszik, mert ilyen jó ember. Pokolian jó ember. És szexi. Veszélyes kombináció.

Nekem lehet nem csúszna már le fagyi még... de legközelebb simán benne vagyok. – Nagy erőfeszítésnek hála nem sütök el semmi perverz poént, hogy mégis mire vágyom inkább, mint fagyira, mert lehet, hogy iszonyatosan felizgat már csak a gondolata is, hogy mennyire jó pasi, de mivel megfogadtam, hogy nem nyomulok, és nem erőszakolok rá semmit, míg csak gondolkozik, és elszámol magával, így nem tehetem meg, hogy ilyesmiket közlök vele, szemérmetlenül.

Na látod, ebben legalább egyetértünk. De együttes erővel még nagyobb esélyünk van bármilyen fenyegetés ellen – állapítom meg, miközben ismét végignézek rajta, és szinte látom rajta, mennyire gondolkozik ezen az apró érintésen. Őszinte arca van, minden kiül rá egyből, ez alapvetően tetszik, mert legalább tényleg egy őszinte pasi, nem az, aki csak vetít. Ugyanakkor pedig kíváncsi lennék a végeredményre, hogy csak megerősítem ezzel a hitben, hogy esetleg vonzódik a férfiakhoz is, vagy ellenállást generálok.

Nagyon szívesen szánok rád időt, ettől egy cseppet se félj – mosolygok rá. Még be sem fejeződött a mostani találkozó, de már azon kattogok, hogy pontosan mikor és hogy legyen a következő, mikor lesz legközelebb úgy időm, hogy minőségben tudjunk együtt lenni, ne csak futólag. Leszámítva a kártyás dolgot, mert az valószínűleg tényleg csak egy futó valami lesz.

Biccentek egyet. Igyekszem nem hagyni, hogy elragadjon a hév, nem akarok erről sokat beszélni, mert tényleg nem szokásom, és amúgy sem akarom elrontani a hangulatot. De érthető az érdeklődése, ha ezek a dolgok nem kerülnek idővel szóba, az nem is lenne komoly. – Köszönöm. Szerencsére... már ha lehet ilyet mondani ilyen dologra, de tényleg régen volt, szóval nem olyan fájó már a dolog – biccentek még egyet. Majd idővel belemehetünk részletesebben is, de most ne rontsuk ezzel a hangulatunkat.

Ő is az étterembizniszben nyomult, vagy valami tök mással foglalkozott? – kérdezem meg érdeklődő pillantással felé tekintve. Ez így tényleg kiegyensúlyozottabbnak hangzik, mint az enyém valaha is volt, de számomra mindig örömteli az ilyen történeteket hallani. Ez úgy meghagyja a hitem abban, hogy lehet értelmes családot fabrikálni még ebben az elkorcsosult világban is.

Egy pillanatra meglepődöm, mikor megfogja a kezem, de hagyom, sőt, segítek neki, hogy ez könnyebb legyen neki, és ő végül ebből csak annyit láthat, hogy bátorítóan oldalra fordulok, hogy megmosolyogjam a tettét. Még mindig jól eső érzés az érintése, a keze, mint ahogy az előbb is megtapasztaltam, pár órája a bárban. – Ennek örülök. Én sem szeretek magamra csalódásként tekinteni, csak más az értékrendem, mint apámnak, amit ő nehezen fogad el. De ez van, mások vagyunk, még ha szeretett is volna a saját képére formálni – magyarázom. Egész tempósan sikerül haladnunk, mire lassanként megérkezünk az utcához, ahol lakik, legalábbis ahogy bejelenti. Ez határozottan szebb, rendezettebb környék, mint ahol én lakom.




owennek
első Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 1404455205
mind álarcot viselünk
Lawrence Woodstock
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law1
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law2
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law3
★ foglalkozás ★ :
tűzoltó
★ play by ★ :
Serkay Tütüncü
★ hozzászólások száma ★ :
87
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptySzer. 1 Júl. - 12:30

Lawrence & Owen
In the city that never sleeps, a lot can happen in one night.




Természetesen megmosolygom azt, ahogyan válaszol. Tetszik, hogy bohókásabbá tette az alkohol. Számítottam rá, hogy egy réteg lekerül róla – vagy legalábbis reménykedtem benne. Nagyon. Nem mintha ne kedvelném azt, amit mutat magából, de kedvemre való, hogy megismerjem milyen, amikor gyomorból nevet, vagy amikor elmeséli a titkait, amikor rácsap az asztalra, hogyha több kettőnél… De talán erről is szól az ismerkedés, nem igaz? Hogy minden árnyalatát megismerhessük egymásnak. Én legalábbis nagyon vágyom erre. Ezért is kuncogok, amikor lemond a felelősségről a továbbiakban.
- Szóval bármi, ami később elhagyja a szádat, nem használható fel ellened? - biztos a pia miatt esik ennyire jól csipkelődni, ugratni. Minden esetre élvezem, hogy szívhatom a vérét. Ahogy ez a gondolat megfogalmazódik bennem, egészen másféle értelemben is alá merülök az értelmének, és ettől úgy érzem, csak még jobban érzem magam. Mintha a korábbi zavartságomnak hűlt helye sem lenne…
- Oké, akkor legközelebb fagyizunk. - úgy teszek, mint aki komoly ígéretet tesz. Igazából elhagyhatnánk a fagylaltot, de nem akarom. És nehéz megmondanom, hogy a meleg miatt, vagy mert szeretném látni, milyen az, amikor a szájába vesz valamit. A felismerésre, hogy elkalandoztak a gondolataim, csak halkan kuncogok magamban. Talán meg sem hallhatja.
- Várj, várj!- nézek rá elnyílt ajkakkal mosolyogva. - Miben nem értettünk egyet? - érdeklődöm kíváncsian, de mimikámról leolvashatja, hogy csak mókázom. Közben végig arra az érintésre gondolok a mellkasomon, arra a szellemérintésre. Olyan jól esett. Hiányozni fog. Már most hiányzik…
Örülök, hogy kimondja, hogy töltene még velem időt. Habár a szó elszállhat, most, ahogy a fák fölénk hajolva hullajtják a szirmaikat, mintha ez az ígéret is kőbe vésődne. Talán csak az alkohol miatt, de szeretnék abban hinni, hogy ami közöttünk percről percre erősödik, sokáig elnyújtózik majd.
Épp csak bólintok, miután úgy fogalmaz édesanyja kapcsán, hogy már régen volt, nem fáj neki úgy. Valószínűleg az idő segített, megköveztette a szívének azt a szilánkját, ami akkor még sebet ejtett rajta, de biztosan fáj még. Mivel én nem voltam még a helyzetében, nem érezhetem át, amit ő. És ez elszomorít.
- Ó, ő nem. Ő a tőzsdén lovagol, én hozzá képest kishal vagyok. - felelem könnyed mosollyal. Sosem nézett le apám, amiért én nem mentem utána, egyszer sem. Jó kapcsolatot ápolok velük, de biztos, hogy anyámra ütöttem. Jóformán mindenben.
Valahogy nem bírom el, hogy eltolhattam a témával a hangulatot, ezért játszadoznak ujjaim a levegőben, hogy az övéire lelve, megfoghassam a kezét. Nyilván a pia bátorított, de talán anélkül is megtettem volna. Hisz nagyon vágytam rá…
A mosolyát látva tükörképévé válok, magam is széles görbével nézek rá. Elégedetten.
Pár perc múlva pedig már meg is érkezünk. Egy kissé zavar, hogy nem tudom eldönteni, beinvitáljam-e, vagy korainak gondolná, ezért inkább csak a kapu előtt ácsorogva vele, még hüvelykujjammal simogatom kicsit a kézfejét.
- Szeretnél bejönni? - kérdem, habár hangom elcsuklik, ahogy átgondolom, jó ötlet-e így nyíltan rákérdezni. Nem mintha ez rögtön azt jelentené, hogy az ágyamba hívom. De valamiért még lehet, hogy azt sem bánnám, ha ott kötnénk ki. - Közelebb lenne a motorod reggel… - teszem hozzá, mintegy mellékesen közölve, egyszerű tényként.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptySzer. 1 Júl. - 23:02


Owen & Lawrence

az első találkozó



Hümmögök egyet. Végül is, ebben van valami, így lenne jó, de ugyanakkor pedig mondok biztosan olyan dolgokat, amik nagyon is felhasználhatóak majd ellenem. Mint az, hogy szimpatikus, nagyon, kedvelem őt, és szerintem jó kis potenciál lehetne alapvetően bennünk, így első blikkre, amennyiben ő is így látja, és kicsit átgondolja, mik is a preferenciái, mert gyanítom, hogy ezen még fog egy kicsit őrlődni, józan fejjel is. Azért nem könnyű megemészteni azt, hogy vonzódik egy férfihoz, holott eddig ennek nyomát sem látta magán. De idővel majd biztos ez is szépen letisztul benne.

Meglátjuk. Majd jelzem, ha valami felhasználható, és mi az, ami abszolút nem – vigyorgok rá. Nem vagyok éppenséggel egy egyszerű eset, én ezzel tisztában vagyok, de attól még ennyi kiszámíthatatlanság szerintem belefér, és kell is. Ha minden tök egyértelmű lenne velem kapcsolatban, az nem lenne olyan izgalmas. Így legalább őrlődhet, hogy pontosan mit is értettem teljesen komolyan, és mi az, amivel csak ugratom őt. Nem mintha valamennyire nem lenne egyértelmű, az arckifejezésem mindent elárul, szerintem. Én magam is elég őszinte vagyok, ilyen szempontból, elég hamar kiül minden az arcomra. Részben ezért is jó, hogy nem mentem apám nyomdokai után, és nem lettem ügyvéd.

Érdeklődve nézek rá. Elég kihalt ez a környék, így relatíve csend is van. – Min forog az agyad? – kérdezem vigyorogva. Ez a halk kuncogás elég sok mindent elmond éppenséggel. Kicsit remélem is, hogy valami hasonlóan perverz dolog futott végig az agyán, mint nekem, mert hát, abban az esetben tényleg elég sok esélyem van, na meg nem kell egyedül éreznem magam ezekkel a gondolatokkal.

Legyintek egyet. – Hagyd… csak attól, hogy nem szédülök, és nem vagyok szarul, még elég részeg vagyok – nevetek fel a saját nyomoromon. Nem is tudom, hogyan fogalmaztam már, hogy ez a kérdés egyáltalán felvetült. Szerencsére elég sok mindenben egyetértettünk, sőt, szinte mindenben. Remélhetőleg ez hasonlóan is fog maradni, vagy maximum olyan jelentéktelen dolgokban fogunk nem egyetérteni, amik tényleg jelentéktelenek, nem számítanak semennyire sem.

Az jól hangzik. Én nem tudnám csinálni, de biztos érdekes lehet, meg izgalmas is a maga módján – gondolkozom hangosan. Azt hiszem, ezzel nagy újdonságot nem mondtam, tekintve, hogy az ügyvédi szakma sem volt nekem való, nem valószínű innentől, hogy a tőzsdén lelném meg az otthonom. Nem tudom, mi az összefüggés, a részeg agyamnak ez nagyon logikus.

Élvezem az érintését a kezemen, és a kis simítást, amit megenged magának, sőt, még viszonzom is. Kicsit szerencsétlennek érzem magam, mert annyira szeretnék csinálni valamit, de megígértem neki, hogy nem erőltetek semmit. De ha ezt csinálja, és szinte stimulál, így végül is nem olyan, mintha rámásznék nem? Pláne, hogy még azt is felajánlja, hogy bemenjek, amin nagyon kattog az agyam, mit is kellene tennem.

Nos, ez elég nyomós érv, amivel nehéz lenne vitatkoznom, de szerintem egyelőre lehet jobb lenne, ha mindketten hazamennénk, és nem ugornánk bele semmibe sem, amit nem gondoltunk végig. Nem akarom, hogy az első ilyen felmegyünk egymás lakására dolog egy részeg döntés lenne, még akkor is, ha nagyon szívesen bemennék – vallom be neki, miközben a szemébe nézek, és tényleg nagyon szívesen felmennék, de akkor lehet innánk még egy-két sört, vagy erősebbet, és lehet nem tudnám magam tartani ahhoz, hogy nem történik semmi olyan. Ellenben mást megengedhetek magamnak.

Elengedem a kezét, és megérintem a derekát, kicsit közelebb húzva. Az első randiba ez teljesen beleférő dolog, míg a szex nagyon hivatalosan nem, a hagyományos elvek szerint. Ellenben egy csók, nagyon is. Kicsit közelebb is hajolok, és finoman próbálom őt megcsókolni, amennyiben megengedi, és nem hajol el élből.




owennek
első Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 1404455205
mind álarcot viselünk
Lawrence Woodstock
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law1
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law2
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law3
★ foglalkozás ★ :
tűzoltó
★ play by ★ :
Serkay Tütüncü
★ hozzászólások száma ★ :
87
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyCsüt. 2 Júl. - 19:32

Lawrence & Owen
So, I love you because the entire universe conspired to help me find you.




- Komolyan úgy hiszed, hogy hagyom, hogy eldöntsd? - halk nevetéssel közlöm a nyilvánvalót. Nyilvánvalóan ugratni fogom vele, ha olyasmit szól el - és persze rá fogom azt, amit csak lehet. Az alkohol jelenléte a segítségemre van. Magabiztosabbnak érzem magam. Kedvemre való az, hogy incselkedhetek vele. Egészen olyan érzés, mint kölyökként flörtölni. Vajon részemről így nézne ki az? Olyan régen nem csináltam már. Félő, hogy kijöttem a gyakorlatból.
Talán hangosan sikerül a nevetésem. Megeshet, hogy szégyellnem kellene magam, amiért ilyen játszi könnyedséggel hahotázok a levegőbe a perverz fantáziálgatásaim közepette, mégsem teszem. Mikor rákérdez, csak még inkább nevethetnékem támad.  - Hogy is mondtad? "Ha ezt most kifejteném, akkor nem maradna semmi szórakoztató a későbbiekre"... - utalok vissza arra, amikor ő volt az, aki nem akarta nekem kifejteni a kérdésemre a választ. Ez most egy ugyanolyan szituáció, már szinte tükörsima felületen. Hasonlóan kínos és személyes.
Nem tehetek róla! Férfiból vagyok. Nekem is vannak igényeim, szükségleteim, amiknek vannak elképzelései... Régen nem fantáziálgattam már senkiről sem. Talán most is csak az alkohol buzdít rá. De határozottan tetszik, amit látok. Korábban pedig nem gondoltam volna, hogy egy férfi ennyire a vonzalma alá tudna hajtani, mind szellemileg, mind testileg. Ő pedig biztosan levágta, hogy mi a helyzet a tartásom és mimikám elváltozásából. Már szinte huncut, kisfiús a mosolyom.
Élesen nevetek fel, már szinte visszhangzik az utca kettőnktől, amikor kimondja, hogy elég részeg. Nem tudom miért nevetem ki ennyire, én is az vagyok. És fogalmam sincs, mire nem tudja a választ. Talán éppen ez tetszik most ennyire. Olyan gondtalan, felhőtlen így együtt. Csak ő meg én...
Képtelen vagyok tovább bilincsben tartani a kezem. Legalább egy egyszerű kézfogást ejtenem kell, miután nehéz témát hozok fel és elkergetem a vidám perceket. Aztán már nem is annyira támogató, inkább szükséges a kézfogás, amivel érinthetem. Fel sem tűnik, hogy mikor kezdtem el simogatni ujjammal a bőrét, ahogy az sem, ő mikor kezdte az enyémet. A tekintetem ugrál hol rajta, hol az utca távolba nyújtózó alakján. Képtelen vagyok elengedni. Senki mellett sem éreztem még így.
Hallva a válaszát, egyszerre értek egyet és rögtön cáfolnám is. Hallgatnom kellene a józan eszemre, ami még éppen próbál üvölteni bennem, és engednem, hogy hazamenjen és majd máskor invitálni beljebb... De a piától fűtött és az érzelmekkel telített szegletem, ami talán egészen mélyről, a szívemből dörömböl kifelé, csak azt mantrázza, hogy ne engedjem el.
 - Igazad van, tudom én, hacsak meg nem esküszünk, hogy nem fog tört... - valahogy a további szavak a torkomra forrnak, mert egyszer csak megszűnik a távolság közöttünk, ő pedig közelebb férkőzik hozzám. Ajkaim résnyire elnyíltan maradnak, hagyom, engedem, hogy irányítson. Kissé meglepetten, ám annál kíváncsibban és mohón, nagyon mohón rándul a szám bele a csókba, amikor megtörténik az ütközés.
Egyetlen szívdobbanással később már behunyt szemekkel viszonozom, megengedve magamnak a felfedezés további örömeit. Mindkét karommal megérintem, az egyikkel a tarkóján kutatok támasz után, míg' a másikkal az ölére simítom tenyerem, úgy vonom közelebb. Ez a csók más, mint az eddigiek. Új és ismeretlen. Nem gondoltam, hogy egy férfival csókolózni ennyivel erőteljesebb, szenvedélyesebb lehet, mint egy nővel.
 - Ejjha... - búgom az ajkaiba, amikor elválik tőlem. Kezeimmel még nem eresztem, ölelem egy kicsit, homlokommal övén simítva egy röpke pillanat töredékére.  - És most akarsz itt hagyni... - suttogom, lágyan belemosolyogva a pillanatba. Nem emlékszem rá, mikor éreztem magam ennyire boldognak utoljára.
 - Most indulj el, mert később nem foglak elengedni.... - lágyan, keserédesen nevetek, még ölelve őt. Nem akarok jobban belegondolni, hogy mit mondok, mennyire komoly az érzés részemről, vagy hogy mit jelent ez az egész. Ebben a pillanatban akarok élni most. Vele, és csak vele.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyCsüt. 2 Júl. - 21:14


Owen & Lawrence

az első találkozó



Határozottan bólogatok. – Egyértelműen. Talán nem szeretnél a kedvemre tenni? – forgatom ki a szavait, hogy én jöjjek ki belőle jól. Ebben legalább jó vagyok, még akkor is, ha ennek nem erről kellene szólnia, de minden bizonnyal nagyon jól tudja, hogy csak ugratom, és nem erről van szó. Nem mondok szerintem semmi olyat, szerintem, amit később megmásítanék. Az alkohol arra jó, hogy a gátlásokat kicsit kiölje belőlünk, és ki merjünk mondani minden olyat, amit máskor nem tennénk.

Szóval felhasználod ellenem, amit mondtam mégis, úgy néz ki. Aljas, nagyon aljas. De tetszik a dolog, hogy veszed erre a bátorságot – vigyorgok kajánul. Kicsit most emiatt szeretném megcsókolni, de mint megbeszéltük, nem támadom le. Nagyon is sok elképzelésem van róla, hogy mi jutott eszébe, de nem akarom magam beleélni, mert lehet, hogy józan fejjel már semennyire sem vonzó számára a gondolat, hogy őt vegyem a számba, a fagylalt helyett. És az is lehet nagyon könnyen, hogy csak én gondolom túl a dolgot, és a szopás eszébe sem jutott, mint opció, amin kuncoghat itt mellettem. Egyszerűen csak kivetítem saját kis vágyaim rá, amikből nos, elég sok van, és elég nehéz is visszafognom magam tényleg a jelenlétében, de nagy önerőről tanúskodik, hogy mégis megteszem.

Egészen addig, amíg végül nem jutunk el a lakása elé, és az egész olyan meghitt, még akkor is, ha egy elég kényes témát sikerült előtte érintenünk, ami nem a legvidámabb. De a kézfogás, az apró simítás, az ajánlata, hogy menjek fel… nehéz türtőztetni magam, mit ne mondjak. Pláne, hogy aranyos, ahogyan elkezdi kifejteni a kis esküt, amit mindketten tudunk, hogy nem biztos, hogy sikerülne tartani. Én meg nem akarom, hogy valami ennél intimebb részegen történjen. Persze, lehet, hogy számításaim majd nem úgy adódnak, és lesz az a pont a részegségben, amikor egyszerűen csak letépem róla a ruhát, hogy minden porcikáját felfedezhessem.

Megnyalom erre a gondolatra a szám szélét, a csók előtt, ami intezívebbre sikeredik, nagy örömömre, mint amennyire eredetileg képzeltem. Kicsit féltem, hogy az első lendülettel ellök, hogy ez neki nem megy. Szerette volna, mert szimpatikus vagyok neki, de ettől még így, hogy megcsókolom, már nem. Szerencsére erről szó sincs, először félszegen, de végül sokkal hevesebben csókol vissza. Érzem a sör ízét az ajkain, a borostájának enyhe szúrását, és azt, hogyha ezt most nem hagyjuk abba, akkor bizony tényleg bemegyek vele, és tényleg lekerülnek a ruhák. Az alsógatyámban egyre kevesebb a hely, és szinte ordít, hogy akarom. Nagyon.

De végül csak abbamarad a csók, és élvezem a pillanatot, ami még marad nekünk. Elvigyorodom a reakcióján. – Csak azért, hogy legyen mire gondolnod, mikor eszedbe jutok, és van pár szabad perced – incselkedem vele. Végigsimítok még a hátán, és kicsit kedvem támad, hogy elől is végigsimítsak, csak lentebb és lentebb, hogy megnézzem, ő hogyan reagál, netán szintén hasonlóan örül-e nekem, de akkor félek, végképp nem lenne visszaút.

Így el tudok lépni nagy nehezen, de még nem olyan messze, hogy még egy apró puszit tudjak adni az ajkaira. – Nos, akkor egyeztetünk majd, hogy a kártya hogy legyen. Legalább valóban garancia arra, hogy látlak még. Meg neked is, hogy te engem. – mosolygok rá. Előveszem a telefonom, miközben próbálom lenyugtatni magam, és megrendelem gyorsan a taxim.




owennek
első Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 1404455205
mind álarcot viselünk
Lawrence Woodstock
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law1
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law2
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Law3
★ foglalkozás ★ :
tűzoltó
★ play by ★ :
Serkay Tütüncü
★ hozzászólások száma ★ :
87
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 EmptyCsüt. 2 Júl. - 22:08

Lawrence & Owen
So, I love you because the entire universe conspired to help me find you.




 - Ehehehe, ne tesztelj... - kuncogok a kérdését hallva. - Tudod, hogy szeretnék, de ha ilyen magas labdákat dobsz, már csak azért is el fogom kapni őket. - nagyon is élvezem, hogy nem sértődékeny, hogy engedi, hogy ugrassam, és még csatlakozik is hozzám. Azt hiszem, hogy ez lehet az én flörtnyelvem, mert hogy teljesen meg fog vele, hogy mindenre van egy "lenullázó" válasza, az mindenképpen vonzó számomra.
- Ohohó. - megjátszott meglepettséggel nézek rá a kijelentését hallgatva, de a szám széles vigyort mutat felé. Nagyon tetszik, ahogy ízlelgeti a határaimat és nem mellesleg úgy oltogat, hogy közben olvadok rajta, mennyire édes... Édes!? Tényleg annak vélem? Igen. Határozottan percről perce jobban tetszik nekem. Talán már nem is csak egyszerűen tetszik.  - Kemény fából faragtak, nem olyan egyszerű ám engem megijeszteni. Szóval szép, hogy veszem a bátorságot... - elégedetten mosolygok rá, őszinte boldogsággal a képemen. A fenébe! Hogy lehet valaki ennyire tökéletes megfelelője annak, hogyan képzelném el az ideális személyt a továbbiakra? Nem győzöm betelni a jelenlétével, a személyiségével. Mindennel, ami őt jelenti...
Lucibkolok a továbbiakban. Mind a kézfogás, mind ahogy ott ácsorgunk a hold társaságában, olyan személyes és megismételhetetlen csodát hoz létre a szívembe. Egy olyan pillanat születik, ami bármi történjék is a későbbiekben, szép emlékké fogja forrni magát. Emiatt lehet, hogy annyira megfeledkezem magamról, hogy beinvitálom magamhoz.
Aztán mintha lelassulna az idő és megnyúlna a tér körülöttünk. A csókja robbantja fel a mellkasomat. Azt gondoltam, hogy az egészet csak túlidealizálom vele. Hogy annyira kétségbeesetten kerestem a boldogságomat, hogy bármi jól esne, de tévedtem. Ahogy megtörténik, már határozott körvonala születik a fejemben, hogy mit is jelent nekem igazából. A borostái csiklandozzák a szám, és a mozdulatai olyan magabiztosak, határozottak, hogy kedvem lenne rögtön folytatni vele. Azt hiszem sok belső harc vár még rám ezután, de perpillanat egyáltalán nem érdekel, hogyan élem majd meg. Csak az érdekel, hogy magamhoz ölelhetem és a csókunk kiteljesedhet eközben.
Félig felnyílt szemeim alól is látom, mennyire elégedetten vigyorog itt nekem a kínomon. Emiatt nekem is mosolyoghatnékom támad, de a szavait hallva elnehezül a vázam.  - És még engem neveztél ajlasnak... - suttogom, ahogy ajkairól felfelé vezetem tekintetem, a szemeibe. Kiül arcomra is a rosszallásom. De mit tudnék tenni? Nem is biztos, hogy a következő lépcsőfokra készen állok. Vagy, hogy készen állunk. És legbelül azért én is tisztában vagyok vele, hogy jobb, ha elmegy. Mégis a kisfiús dac megindul bennem, és maradásra bírná. Főként a kijelentése után, hogy is ne gondolnék rá a későbbiekben? Most, hogy megcsókolt, hogy megérintettem a karjait, a derekát, a hátát. Őt...
A puszira elmosolyodom, egészen megcsiklandozza a lelkem. Kedvem lenne folytatni, de elhúzódik tőlem.
- Ehem. - helyeslek, miközben nézem,ahogy tárcsázza a fuvartársaságot. Féloldalra húzom a szám, amíg várok - közben csillapítom a kedélyeim, amiket felborzolt az imént.  - Ne felejts el életjelet adni! Nem venném a lelkemre, ha történne veled valami. - utalok arra, hogy korántsem józan.
A továbbiakban csak nézem őt, továbbá könyörgök, hogy jó "baráthoz" híven dobjon legalább egy betűt, ha hazaért. Az autó hamarabb érkezik, mint remélem. Sőt, legbelül azt kívánom, sose érjen ide érte. Felsóhajtok, amikor eljön a búcsú pillanata.
- Aztán ne felejts el gondolni rám... - bökök állammal az öle felé. Mert nem vagyok ám olyan figyelmetlen, mint gondolná rólam. Lehet, hogy nem sok pasas fordult meg körülöttem, de én is az volnék. Elnevetem magam, ha beszállt az autóba, de amikor már odabenn ül, elkomolyodva nézek rá/utána.
- Ügyesen. - mondom közelebb lépve, arról a pontról nézve, ahogy elhajt vele a jármű. Ha már nem látom a négykerekűt, nagyot sóhajtva indulok befelé. Még Pocak is csak egy szomorkás mosolyt kap tőlem, mielőtt ledobnám magam a kanapéra.
Hiányozni fog, a fenébe is! Nem tudom megmondani, mikor éltem utoljára annyira, mint ma este. Mellette...


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Kávézó - Owen & Lawrence
Kávézó - Owen & Lawrence - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Kávézó - Owen & Lawrence
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Morgan & Josie - kávézó
» Owen & Lawrence
» Owen Grady
» Ella & Owen - 2011/ősz
» Owen & Aaron - The beginning

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: